Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Sibiu după capitaluri în 2021
404 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 391 mil. RON. Pragul de intrare în top este 506,1 K RON, iar liderul atinge 78,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SOBIS SOLUTIONS SRL= | Sat Arpaşu de Sus, Comuna Arpaşu de Jos, Sibiu | 78,3 mil. RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 14 mil. RON | |
| 2 | 2.AGRO BANAT SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 59,9 mil. RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | -803,7 K RON | |
| 3 | 3.MAYR TRANSPORT SRL▲ 1 | Sat Bazna, Comuna Bazna, Sibiu | 25,3 mil. RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 2,2 mil. RON | |
| 4 | 4.GREENGOLD TIMBERLANDS 2 S.R.L.▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 21,2 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 684,7 K RON | |
| 5 | 5.ATLANTIC TRAVELS SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 15,7 mil. RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | -305,4 K RON | |
| 6 | 6.FORESTUM ESTATE 2 S.R.L.= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 15,2 mil. RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 4,3 mil. RON | |
| 7 | 7.SMART PLANTATION SRL▲ 1 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 11,9 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -34,6 K RON | |
| 8 | 8.TERRA INTERMED SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 6,9 mil. RON▲ 43,9 % | ▲ 43,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 9 | 9.AGROFERM SRL▲ 8 | Sat Brateiu, Comuna Brateiu, Sibiu | 5,5 mil. RON▲ 30,4 % | ▲ 30,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 10 | 10.PRO PAN FOREST SRL▲ 10 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 5,2 mil. RON▲ 49,1 % | ▲ 49,1 % | 2,4 mil. RON | |
| 11 | 11.HORTIFRUCT SRL▲ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 5,2 mil. RON▲ 45,9 % | ▲ 45,9 % | 2,7 mil. RON | |
| 12 | 12.PHARMAPLANT SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,9 mil. RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 303,8 K RON | |
| 13 | 13.AGROBAHNEA SRL▲ 5 | Sat Brateiu, Comuna Brateiu, Sibiu | 4,8 mil. RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 1 mil. RON | |
| 14 | 14.AGRO SERVICE & BONDI GIANNI SRL▲ 1 | Sat Arpaşu de Jos, Comuna Arpaşu de Jos, Sibiu | 4,5 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 27,3 K RON | |
| 15 | 15.OCOLUL SILVIC IZVORUL FLORII RA▲ 8 | Loc. Avrig, Oraş Avrig, Sibiu | 4,2 mil. RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 16 | 16.MASTER CONSTRUCT SRL= | Sat Caşolt, Comuna Roşia, Sibiu | 4,2 mil. RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 8,1 K RON | |
| 17 | 17.SILVA-REAL S.R.L.▲ 28 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,1 mil. RON▲ 245,5 % | ▲ 245,5 % | 3 mil. RON | |
| 18 | 18.SIFEE DEMO FOREST SRL▼ 9 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 4 mil. RON▼ 56,5 % | ▼ 56,5 % | 149,9 K RON | |
| 19 | 19.BEST BLUEBERRIES S.R.L.▲ 2 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 3,4 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 59,4 K RON | |
| 20 | 20.BIOAGRAR SRL▲ 22 | Loc. Saroş pe Târnave, Oraş Dumbrăveni, Sibiu | 3,4 mil. RON▲ 158,7 % | ▲ 158,7 % | 2,1 mil. RON | |
| 21 | 21.M.L.D. POMICOLA SRL▲ 319 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 3,2 mil. RON— | — | 3,3 mil. RON | |
| 22 | 22.AGRONIL SRL▲ 15 | Loc. Ocna Sibiului, Oraş Ocna Sibiului, Sibiu | 3,1 mil. RON▲ 106,1 % | ▲ 106,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 23 | 23.OVOSIB FARMS SRL▼ 9 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Sibiu | 2,9 mil. RON▼ 34,6 % | ▼ 34,6 % | -1,5 mil. RON | |
| 24 | 24.AGRICOLA BERGAMELLI SRL▼ 2 | Sat Dobârca, Oraş Miercurea Sibiului, Sibiu | 2,9 mil. RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | -399,2 K RON | |
| 25 | 25.DALFOR SRL▲ 7 | Loc. Sălişte, Oraş Sălişte, Sibiu | 2,8 mil. RON▲ 33,7 % | ▲ 33,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 26 | 26.POPAS CENTER S.R.L.▲ 21 | Sat Orlat, Comuna Orlat, Sibiu | 2,8 mil. RON▲ 157,3 % | ▲ 157,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 27 | 27.REGIA PUBLICĂ LOCALĂ-OCOLUL SILVIC VALEA SADULUI RA= | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 2,8 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 447,7 K RON | |
| 28 | 28.IONI FOREST SRL▲ 7 | Sat Gura Râului, Comuna Gura Râului, Sibiu | 2,7 mil. RON▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 953,7 K RON | |
| 29 | 29.NICO TRANS SRL▼ 3 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 2,6 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 9,1 K RON | |
| 30 | 30.RTF FURNIR SRL▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 2,4 mil. RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 182,9 K RON | |
| 31 | 31.STAR INTERNATIONAL IMPORT EXPORT SRL▼ 2 | Sat Dârlos, Comuna Dârlos, Sibiu | 2,4 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 127,8 K RON | |
| 32 | 32.DANI & CORI FARM SRL▲ 6 | Sat Biertan, Comuna Biertan, Sibiu | 2,3 mil. RON▲ 53,1 % | ▲ 53,1 % | 786,3 K RON | |
| 33 | 33.M B I IMPEX SRL▼ 2 | Loc. Sălişte, Oraş Sălişte, Sibiu | 2,1 mil. RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 34 | 34.LUDFOR SRL▲ 22 | Sat Orlat, Comuna Orlat, Sibiu | 2,1 mil. RON▲ 124,7 % | ▲ 124,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 35 | 35.OCOLUL SILVIC RASINARI RA▲ 5 | Sat Răşinari, Comuna Răşinari, Sibiu | 2 mil. RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 547,1 K RON | |
| 36 | 36.ALFERMA SRL▲ 15 | Sat Păuca, Comuna Păuca, Sibiu | 1,9 mil. RON▲ 94,2 % | ▲ 94,2 % | 929,7 K RON | |
| 37 | 37.RELI AGROSERV S.R.L.▲ 16 | Sat Brateiu, Comuna Brateiu, Sibiu | 1,9 mil. RON▲ 97,6 % | ▲ 97,6 % | 932,2 K RON | |
| 38 | 38.MARIO FOREST SRL▲ 5 | Sat Râu Sadului, Comuna Râu Sadului, Sibiu | 1,8 mil. RON▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 680,5 K RON | |
| 39 | 39.RINADI SRL▼ 5 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 1,8 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | -67,1 K RON | |
| 40 | 40.SILVACOM IMPEX SRL▼ 7 | Sat Orlat, Comuna Orlat, Sibiu | 1,8 mil. RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 1,4 mil. RON | |
| 41 | 41.APOLLO AGRICOM SRL▼ 5 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 1,8 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 263,2 K RON | |
| 42 | 42.REGIA PUBLICĂ LOCALA OCOLUL SILVIC CINDREL RA▲ 4 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Sibiu | 1,6 mil. RON▲ 45,3 % | ▲ 45,3 % | 506,7 K RON | |
| 43 | 43.AGROBURGISCH SRL▲ 5 | Sat Brateiu, Comuna Brateiu, Sibiu | 1,6 mil. RON▲ 49,7 % | ▲ 49,7 % | 537 K RON | |
| 44 | 44.FERMA POMICOLĂ RODIANA SRLnou | Sat Şura Mare, Comuna Şura Mare, Sibiu | 1,6 mil. RON— | — | 192,3 K RON | |
| 45 | 45.REGIA PUBLICĂ LOCALĂ OCOLUL SILVIC TĂLMACIU RA▲ 26 | Loc. Tălmaciu, Oraş Tălmaciu, Sibiu | 1,6 mil. RON▲ 118,3 % | ▲ 118,3 % | 960,3 K RON | |
| 46 | 46.ANTO-VAL FOREST SRL▲ 8 | Sat Turnu Roşu, Comuna Turnu Roşu, Sibiu | 1,5 mil. RON▲ 60,2 % | ▲ 60,2 % | 567,3 K RON | |
| 47 | 47.MEDIA FOREST EXPLOTRANS DCC SRL▲ 32 | Sat Brateiu, Comuna Brateiu, Sibiu | 1,5 mil. RON▲ 131 % | ▲ 131 % | 829,6 K RON | |
| 48 | 48.VLADU SRL▼ 7 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 1,4 mil. RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 123,2 K RON | |
| 49 | 49.REGIA PUBLICĂ LOCALĂ OCOLUL SILVIC GURA RÂULUI RA▲ 12 | Sat Gura Râului, Comuna Gura Râului, Sibiu | 1,4 mil. RON▲ 69,8 % | ▲ 69,8 % | 580,1 K RON | |
| 50 | 50.AVICOLA SA▲ 18 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,4 mil. RON▲ 92,9 % | ▲ 92,9 % | 678,7 K RON | |
| 51 | 51.REGIA PUBLICĂ LOCALĂ OCOLUL SILVIC VALEA FRUMOASEI RA▼ 7 | Loc. Sălişte, Oraş Sălişte, Sibiu | 1,3 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 169,7 K RON | |
| 52 | 52.M & M FOREST SRL▼ 3 | Sat Biertan, Comuna Biertan, Sibiu | 1,3 mil. RON▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 277,1 K RON | |
| 53 | 53.AGRO ECO MAG SRL▲ 7 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 1,3 mil. RON▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | 485,6 K RON | |
| 54 | 54.FRATII HEIKENS SRL▲ 12 | Sat Brateiu, Comuna Brateiu, Sibiu | 1,3 mil. RON▲ 66,2 % | ▲ 66,2 % | 508,8 K RON | |
| 55 | 55.MILAMIH PROUTILAJ S.R.L.▼ 5 | Sat Jina, Comuna Jina, Sibiu | 1,2 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 138,3 K RON | |
| 56 | 56.MARYTRANS CIS SRL▲ 6 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 1,1 mil. RON▲ 35,8 % | ▲ 35,8 % | 303,7 K RON | |
| 57 | 57.WALMARY SRL= | Sat Sadu, Comuna Sadu, Sibiu | 1 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 96,7 K RON | |
| 58 | 58.AGROMEC AVRIG SA▼ 6 | Loc. Avrig, Oraş Avrig, Sibiu | 994,2 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 10,3 K RON | |
| 59 | 59.AGRO SIB COMPANY S.R.L.▲ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 971,9 K RON▲ 36,7 % | ▲ 36,7 % | 260,7 K RON | |
| 60 | 60.AGRO BIO SRL▼ 2 | Sat Iacobeni, Comuna Iacobeni, Sibiu | 951 K RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 299,2 K RON | |
| 61 | 61.PAULA SILVA SRL▲ 2 | Sat Sadu, Comuna Sadu, Sibiu | 941,7 K RON▲ 17,7 % | ▲ 17,7 % | 141,4 K RON | |
| 62 | 62.MIJA FOREST SRL▲ 2 | Sat Alţîna, Comuna Alţîna, Sibiu | 928,1 K RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 927,9 K RON | |
| 63 | 63.BĂNCIOIU TRANS S.R.L.▲ 32 | Sat Sadu, Comuna Sadu, Sibiu | 894 K RON▲ 97,8 % | ▲ 97,8 % | 485,9 K RON | |
| 64 | 64.SEMAT SRL▲ 3 | Loc. Agnita, Oraş Agnita, Sibiu | 865,2 K RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 112,4 K RON | |
| 65 | 65.BIOTERMAL SERE S.R.L.▼ 6 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 857,6 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -268 RON | |
| 66 | 66.AGRO DORDEA SRL▲ 24 | Sat Loamneş, Comuna Loamneş, Sibiu | 854,4 K RON▲ 63 % | ▲ 63 % | 330,1 K RON | |
| 67 | 67.FERMA ECOLOGICA HOGHILAG SRL▲ 164 | Sat Hoghilag, Comuna Hoghilag, Sibiu | 845,4 K RON▲ 35.124,9 % | ▲ 35.124,9 % | 793 K RON | |
| 68 | 68.MAX BAYERN SRL▲ 38 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 845,2 K RON▲ 141,5 % | ▲ 141,5 % | 346,8 K RON | |
| 69 | 69.AGRIFARM SRL▲ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 840,8 K RON▲ 27,4 % | ▲ 27,4 % | 186 K RON | |
| 70 | 70.HOLZ IMPEX SRL▼ 40 | Sat Gura Râului, Comuna Gura Râului, Sibiu | 837,8 K RON▼ 63 % | ▼ 63 % | -1,4 mil. RON | |
| 71 | 71.BELMONT ESTATE SRL▼ 16 | Sat Glâmboaca, Oraş Avrig, Sibiu | 825,1 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | -95,8 K RON | |
| 72 | 72.AGROTÎRNAVE SRL▼ 3 | Sat Şoroştin, Comuna Şeica Mică, Sibiu | 784,9 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 57,1 K RON | |
| 73 | 73.AGROVIŞOARA SRL▲ 3 | Loc. Saroş pe Târnave, Oraş Dumbrăveni, Sibiu | 784,8 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 104 K RON | |
| 74 | 74.LIVADA POMICOLĂ BAZNA SRL▼ 4 | Sat Bazna, Comuna Bazna, Sibiu | 763,7 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 60,4 K RON | |
| 75 | 75.DULLY TRANS SRL▲ 56 | Sat Ludoş, Comuna Ludoş, Sibiu | 743,7 K RON▲ 222,8 % | ▲ 222,8 % | 513,3 K RON | |
| 76 | 76.AGROCEREAL TRUST SRL▼ 48 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 732,8 K RON▼ 68,2 % | ▼ 68,2 % | -72,7 K RON | |
| 77 | 77.TRANS VEST SRL▲ 11 | Sat Sadu, Comuna Sadu, Sibiu | 730,2 K RON▲ 38 % | ▲ 38 % | 201 K RON | |
| 78 | 78.AGRO LEON SIBIU SRL▲ 21 | Sat Şeica Mare, Comuna Şeica Mare, Sibiu | 725,7 K RON▲ 66,1 % | ▲ 66,1 % | 303 K RON | |
| 79 | 79.AMGI TRANS SRL▼ 7 | Sat Sadu, Comuna Sadu, Sibiu | 725,2 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 12,6 K RON | |
| 80 | 80.AGROSIRO SERV IMPEX SRL▲ 42 | Sat Laslea, Comuna Laslea, Sibiu | 697,8 K RON▲ 143 % | ▲ 143 % | 410,7 K RON | |
| 81 | 81.HANEA PROD SRL▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 697,4 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -8,3 K RON | |
| 82 | 82.CORYLUS TRANSILVANIA S.R.L.▲ 25 | Loc. Tălmaciu, Oraş Tălmaciu, Sibiu | 673,8 K RON▲ 95,8 % | ▲ 95,8 % | 402,3 K RON | |
| 83 | 83.MARSPRING FOREST S.R.L.▲ 47 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 672,4 K RON▲ 185,2 % | ▲ 185,2 % | 436,6 K RON | |
| 84 | 84.EXPO-TRANS NMN SRL▲ 19 | Sat Gura Râului, Comuna Gura Râului, Sibiu | 656,3 K RON▲ 60,8 % | ▲ 60,8 % | 158,7 K RON | |
| 85 | 85.OCOLUL SILVIC JINA SRL▼ 7 | Sat Jina, Comuna Jina, Sibiu | 611,9 K RON▼ 6,5 % | ▼ 6,5 % | -42,4 K RON | |
| 86 | 86.TRANSYLVANIAN BLUEBERRY GROUP S.R.L.▲ 16 | Sat Arpaşu de Sus, Comuna Arpaşu de Jos, Sibiu | 608,2 K RON▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | 199,3 K RON | |
| 87 | 87.BIO INVEST SUFANA SRL▲ 23 | Sat Dobârca, Oraş Miercurea Sibiului, Sibiu | 600,8 K RON▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | 266,7 K RON | |
| 88 | 88.MINO R SRL▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 594,8 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 4,9 K RON | |
| 89 | 89.JEDIKUL SRL▼ 3 | Sat Roandola, Comuna Laslea, Sibiu | 594,6 K RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 33 K RON | |
| 90 | 90.WE-SU CONSTRUCT SRL▲ 18 | Loc. Ocna Sibiului, Oraş Ocna Sibiului, Sibiu | 594,3 K RON▲ 74,7 % | ▲ 74,7 % | 254,1 K RON | |
| 91 | 91.ESOP PROD SRL▼ 16 | Loc. Amnaş, Oraş Sălişte, Sibiu | 593,9 K RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 41,9 K RON | |
| 92 | 92.DEDE FOREST SRL▲ 12 | Sat Râu Sadului, Comuna Râu Sadului, Sibiu | 592,5 K RON▲ 52,5 % | ▲ 52,5 % | 432,5 K RON | |
| 93 | 93.ELEGANT LIGNUM SRL▼ 4 | Loc. Agnita, Oraş Agnita, Sibiu | 591,3 K RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 63,9 K RON | |
| 94 | 94.OCOLUL SILVIC DEALUL SIBIULUI RA▼ 29 | Sat Şura Mare, Comuna Şura Mare, Sibiu | 576,2 K RON▼ 26,9 % | ▼ 26,9 % | 663,5 K RON | |
| 95 | 95.CEZAR-MIH. HOLZ IMPEX S.R.L.▲ 20 | Sat Orlat, Comuna Orlat, Sibiu | 566,9 K RON▲ 79,5 % | ▲ 79,5 % | 251,1 K RON | |
| 96 | 96.ZALI FOREST SRL▼ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 547,5 K RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 78,1 K RON | |
| 97 | 97.DEIL TRANSILVANIA SRL▼ 6 | Sat Sadu, Comuna Sadu, Sibiu | 521,1 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 1,3 K RON | |
| 98 | 98.BELMONT LAND SRL▼ 13 | Sat Glâmboaca, Oraş Avrig, Sibiu | 515,7 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | -62 K RON | |
| 99 | 99.CONT FOREST SRL▲ 2 | Sat Gura Râului, Comuna Gura Râului, Sibiu | 512,7 K RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 511,6 K RON | |
| 100 | 100.ALEX FOREST SPD SRL▲ 42 | Sat Gura Râului, Comuna Gura Râului, Sibiu | 506,1 K RON▲ 184,4 % | ▲ 184,4 % | 328,1 K RON |
Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Sibiu
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
94 firme · 243,5 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
40 firme · 130,4 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
12 firme · 85,8 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
71 firme · 83,9 mil. RON
CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
63 firme · 60,7 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
21 firme · 49,4 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
20 firme · 11,3 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
8 firme · 5 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
7 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
9 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
11 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 0240
Activități de servicii anexe silviculturii
6 firme · 946,8 K RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
6 firme · 886,4 K RON
CAEN 0129
Cultivarea altor plante permanente
4 firme · 865,9 K RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
10 firme · 864,8 K RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
6 firme · 820,4 K RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
3 firme · 529,3 K RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
2 firme · 483 K RON
CAEN 0170
Vânătoare,capturarea cu capcane a vânatului și activități de servicii anexe vânătorii
1 firme · 216,1 K RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
3 firme · 19,8 K RON
CAEN 0112
Cultivarea orezului
1 firme · 900 RON