Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Sibiu după capitaluri în 2021
130 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 34,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 3,3 K RON, iar liderul atinge 9,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CEPROCS SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 9,3 mil. RON▲ 191 % | ▲ 191 % | 8,8 mil. RON | |
| 2 | 2.CARPAT BALEA SRL▲ 1 | Loc. Avrig, Oraş Avrig, Sibiu | 2,1 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 218,8 K RON | |
| 3 | 3.DANI OIL SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,5 mil. RON▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 290,5 K RON | |
| 4 | 4.ENOTECH SRL▲ 8 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 1,4 mil. RON▲ 99,1 % | ▲ 99,1 % | 688,3 K RON | |
| 5 | 5.NOWAPATENT SRL▲ 4 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 1,2 mil. RON▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 414 K RON | |
| 6 | 6.CWS GLOBAL BUSINESS SERVICES S.R.L.▲ 126 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 1,1 mil. RON— | — | 1,6 mil. RON | |
| 7 | 7.VALERO COMPANY SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 977 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 89,6 K RON | |
| 8 | 8.OPEL SIBIU SRL▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 968,5 K RON▼ 71,6 % | ▼ 71,6 % | 231,7 K RON | |
| 9 | 9.PEL-MED-CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 928,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 10 | 10.MEGA PASCAL SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 867,9 K RON▲ 94,6 % | ▲ 94,6 % | 446,9 K RON | |
| 11 | 11.BOUSIX PEOPLE HERMANNSTADT SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 864,5 K RON▲ 136,8 % | ▲ 136,8 % | 499,4 K RON | |
| 12 | 12.MAI DESIGN COMPANY SRL▲ 12 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 823,3 K RON▲ 263,7 % | ▲ 263,7 % | 823 K RON | |
| 13 | 13.SETLY ROMANIA SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 754,9 K RON▲ 52,1 % | ▲ 52,1 % | 258,5 K RON | |
| 14 | 14.LENTZ BC SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 537,6 K RON▼ 25 % | ▼ 25 % | 536,6 K RON | |
| 15 | 15.LENTZ SRL▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 521,1 K RON▼ 36,2 % | ▼ 36,2 % | 475 K RON | |
| 16 | 16.GLOBAL TECHNIC SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 451,8 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 347,3 K RON | |
| 17 | 17.KUTTESCH INTERNATIONAL SRL▼ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 390,7 K RON▼ 53,6 % | ▼ 53,6 % | 200,1 K RON | |
| 18 | 18.FISCAL CONECT SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 388,5 K RON▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 229,3 K RON | |
| 19 | 19.W.G.M. SRL▲ 4 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 366,2 K RON▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 180,5 K RON | |
| 20 | 20.DANSAN SRL▲ 1 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 333,2 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 75 K RON | |
| 21 | 21.HOMETEX SRL▼ 11 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 314,3 K RON▼ 58,1 % | ▼ 58,1 % | -385,1 K RON | |
| 22 | 22.M & M OIL COMPANY SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 301,2 K RON▼ 14,5 % | ▼ 14,5 % | -51 K RON | |
| 23 | 23.ASIST EXPERT CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 297,3 K RON— | — | — | 59,3 K RON |
| 24 | 24.MR SERVICII SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 286,7 K RON— | — | 287,9 K RON | |
| 25 | 25.PAC TEHNOTEX SRL▲ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 279,9 K RON▲ 46,9 % | ▲ 46,9 % | 89,4 K RON | |
| 26 | 26.MARIAL TOTAL CONSULT SRL▲ 25 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 262 K RON▲ 163,6 % | ▲ 163,6 % | 162,6 K RON | |
| 27 | 27.ROMFIB SOLUTION S.R.L.▲ 6 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Sibiu | 244,8 K RON▲ 40,9 % | ▲ 40,9 % | 71 K RON | |
| 28 | 28.GIVASIS OIL SRL▼ 8 | Sat Hoghilag, Comuna Hoghilag, Sibiu | 229,3 K RON▼ 22,4 % | ▼ 22,4 % | 383,9 K RON | |
| 29 | 29.ALPIN SERV SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 226,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 30 | 30.BSBCS SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 221,7 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -2,6 K RON | |
| 31 | 31.CAFFE UTAH S.R.L.▲ 93 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 220,8 K RON— | — | 254,2 K RON | |
| 32 | 32.EVO ENERGY SRL▼ 4 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 217,2 K RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 141,8 K RON | |
| 33 | 33.COPY CENTER SRL▼ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 214 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 1,6 K RON | |
| 34 | 34.POWERUP TRONIC S.R.L.▲ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 208,3 K RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 191,6 K RON | |
| 35 | 35.EURORESSOURCES SRL▲ 31 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 205,3 K RON▲ 278,4 % | ▲ 278,4 % | 151,1 K RON | |
| 36 | 36.SAGARIS S.R.L.▲ 20 | Loc. Cisnădioara, Oraş Cisnădie, Sibiu | 202,7 K RON▲ 142,9 % | ▲ 142,9 % | 140,3 K RON | |
| 37 | 37.MEDIA COMMUNICATIONS SRL▼ 8 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 202,1 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 7,2 K RON | |
| 38 | 38.FACILITY TEHNIC SRL▼ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 202 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 201,7 K RON | |
| 39 | 39.ALKOR SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 201,6 K RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 61,5 K RON | |
| 40 | 40.D.I.L. SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 201,6 K RON▲ 59,7 % | ▲ 59,7 % | 75,3 K RON | |
| 41 | 41.CAEM INFIN SRL▼ 19 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 201,1 K RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | -67,3 K RON | |
| 42 | 42.T & A STUDIO 94 S.R.L.▲ 19 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 189,9 K RON▲ 163 % | ▲ 163 % | 149,2 K RON | |
| 43 | 43.VASILAS TECH SRL▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 188,4 K RON▲ 26,2 % | ▲ 26,2 % | 188,1 K RON | |
| 44 | 44.EDUCATOR PLAN S.R.L.▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 184,4 K RON▲ 51,1 % | ▲ 51,1 % | 62,4 K RON | |
| 45 | 45.CHERCIU BUSINESS SRL▼ 15 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 169,1 K RON▼ 11,4 % | ▼ 11,4 % | 168,9 K RON | |
| 46 | 46.IP CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 164,2 K RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 112,5 K RON | |
| 47 | 47.MASIB IMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 162,6 K RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 28,9 K RON | |
| 48 | 48.SHIFTING PERSPECTIVES S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 150,1 K RON— | — | — | 149,9 K RON |
| 49 | 49.TADIA CONSULTING SRL▲ 38 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 144,6 K RON▲ 603,7 % | ▲ 603,7 % | 124 K RON | |
| 50 | 50.AGENŢIA CAPITAL IMOBILIARE▲ 9 | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 137 K RON▲ 80,5 % | ▲ 80,5 % | 61,1 K RON | |
| 51 | 51.SIB OIL SRL▲ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 134,7 K RON▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | 46,6 K RON | |
| 52 | 52.PRINTING FOR ALL SRL▼ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 130 K RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 129,7 K RON | |
| 53 | 53.TUCVAL POZITIV SRL▼ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 124,2 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 123,9 K RON | |
| 54 | 54.TEHNO ANDRON SRL▼ 12 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 122,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 55 | 55.WIDEVISIONDESIGN S.R.L.nou | Sat Şelimbăr, Comuna Şelimbăr, Sibiu | 108,5 K RON— | — | — | 65,4 K RON |
| 56 | 56.MIT ECONOMY DESK SRL▼ 22 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 107 K RON▼ 37,1 % | ▼ 37,1 % | 106,7 K RON | |
| 57 | 57.ALL SERVICE SOLUTIONS SRL▲ 65 | Oraş Sălişte, Sibiu | 105 K RON— | — | 130,3 K RON | |
| 58 | 58.SAAD INTERNATIONAL SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 98,5 K RON▲ 32,7 % | ▲ 32,7 % | 98,1 K RON | |
| 59 | 59.ONE LEE SRL▼ 21 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 96,3 K RON▼ 32,1 % | ▼ 32,1 % | -45,6 K RON | |
| 60 | 60.SAN-SIG SRL▼ 5 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 91,6 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 91,4 K RON | |
| 61 | 61.MAX MERCHANDISING S.R.L.▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 89,8 K RON▲ 58,2 % | ▲ 58,2 % | 33 K RON | |
| 62 | 62.TEHNOPROT SOLUTIONS SRL▼ 13 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 85,3 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | 85,1 K RON | |
| 63 | 63.MADIMED TEAM CART SRL▼ 10 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 77 K RON▼ 16,1 % | ▼ 16,1 % | 76,8 K RON | |
| 64 | 64.INT DESIGN SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 74,6 K RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 12,3 K RON | |
| 65 | 65.BEST SSM CONSULT SRL▲ 38 | Oraş Sălişte, Sibiu | 72,2 K RON▲ 36.002,5 % | ▲ 36.002,5 % | 72 K RON | |
| 66 | 66.KAIRA BLUE S.R.L.▼ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 71,7 K RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 68,9 K RON | |
| 67 | 67.DINA-COM SRL▼ 17 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 70,4 K RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 142,1 K RON | |
| 68 | 68.MESSI SRL▼ 16 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 62,9 K RON▼ 34,9 % | ▼ 34,9 % | 58,6 K RON | |
| 69 | 69.AB ENERG SRL▼ 11 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 61,4 K RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | 38,2 K RON | |
| 70 | 70.CRIS CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 61,4 K RON▲ 44,8 % | ▲ 44,8 % | 19,9 K RON | |
| 71 | 71.SDM SMART CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 58,2 K RON— | — | — | 58 K RON |
| 72 | 72.EGL GLOBAL SOLUTION SRL▲ 4 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 56,5 K RON▲ 62,2 % | ▲ 62,2 % | 21,7 K RON | |
| 73 | 73.AEGIS BUSINESS PARTNER SRL▼ 6 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 54,8 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 821 RON | |
| 74 | 74.NICULA MATT SRL▼ 10 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 53,6 K RON▼ 12,3 % | ▼ 12,3 % | -7,5 K RON | |
| 75 | 75.PATER SOLUTION EXE SRL▼ 6 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 52,3 K RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 52,1 K RON | |
| 76 | 76.LECCA ADB SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 49,8 K RON▼ 32,8 % | ▼ 32,8 % | 49,5 K RON | |
| 77 | 77.SG MECHA CONCEPT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 46,2 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 45,8 K RON | |
| 78 | 78.ECROM SALES S.R.L.= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 44 K RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 43,8 K RON | |
| 79 | 79.TRANSCOM SERVICII 448 SRL▼ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 43 K RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | -602 RON | |
| 80 | 80.OMEGA AGRO PROFESIONAL TEAM SRL▼ 7 | Sat Valea Viilor, Comuna Valea Viilor, Sibiu | 37,2 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 706 RON | |
| 81 | 81.PAFCO SUPORT SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 36,8 K RON▲ 47,9 % | ▲ 47,9 % | 11,9 K RON | |
| 82 | 82.PRO EXPERTIZA SRL▼ 7 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 35,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 83 | 83.ROM CONSULT SRL▼ 15 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 30,2 K RON▼ 39,7 % | ▼ 39,7 % | -19,8 K RON | |
| 84 | 84.ALEXA MG SRL▲ 42 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 29,7 K RON— | — | 81,6 K RON | |
| 85 | 85.WAGNER OFFICE SOLUTIONS SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 24,6 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | -1,9 K RON | |
| 86 | 86.D.A.F. CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 23,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 87 | 87.LOUA CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 22,6 K RON▲ 172,6 % | ▲ 172,6 % | 22,3 K RON | |
| 88 | 88.BEAT-ROOTS S.R.L.▼ 9 | Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Sibiu | 17,8 K RON▼ 37,7 % | ▼ 37,7 % | 17,6 K RON | |
| 89 | 89.TURQOISE EXPRES S.R.L.▼ 5 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 17,3 K RON▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | -7 K RON | |
| 90 | 90.YUSTIN TOP CONCEPT S.R.L.▼ 2 | Sat Porumbacu de Jos, Comuna Porumbacu de Jos, Sibiu | 16,2 K RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | -350 RON | |
| 91 | 91.MICLAGOLD CHOICE SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 15,8 K RON▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 3,3 K RON | |
| 92 | 92.HTZ SUPPORT S.R.L.▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 15 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 93 | 93.SIDRA SRL▲ 1 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 12,5 K RON▲ 93,2 % | ▲ 93,2 % | 6 K RON | |
| 94 | 94.GLOBAL CONTA PLUS S.R.L.nou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 11,4 K RON— | — | 13 K RON | |
| 95 | 95.APREST-SERVICE SRL▼ 9 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 7,1 K RON▼ 67,3 % | ▼ 67,3 % | 6,8 K RON | |
| 96 | 96.BIKI SRL= | Municipiul Sibiu, Sibiu | 5,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 97 | 97.AS ACCOUNTING SOLUTIONS SRL▲ 2 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 4,8 K RON▲ 543,2 % | ▲ 543,2 % | 4 K RON | |
| 98 | 98.IASMY & LUCY S.R.L.nou | Loc. Copşa Mică, Oraş Copşa Mică, Sibiu | 3,5 K RON— | — | — | 0 RON |
| 99 | 99.MEDIASTING SRL▲ 11 | Municipiul Mediaş, Sibiu | 3,4 K RON— | — | 6,5 K RON | |
| 100 | 100.ERIO SIB SRL▼ 3 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 3,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON |