Top 100 firme — Activități profesionale, Satu Mare după capitaluri în 2021
891 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 114,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 445,8 K RON, iar liderul atinge 5,7 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MENEROM SERV SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5,7 mil. RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 4,6 mil. RON | |
| 2 | 2.NOVA INVEST SA= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 117,6 K RON | |
| 3 | 3.CENTRUL DE PROIECTARE JUDEŢEAN SATU MARE SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,8 mil. RON▲ 46,3 % | ▲ 46,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 4 | 4.PROUMIN SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,5 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 621,7 K RON | |
| 5 | 5.VEXANO SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,2 mil. RON▲ 107,1 % | ▲ 107,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 6 | 6.CENTRUL DE CONSULTANŢĂ ŞI ASISTENŢĂ SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3,2 mil. RON▼ 16,6 % | ▼ 16,6 % | 1,2 mil. RON | |
| 7 | 7.FAFF CONSULTING S.R.L.▲ 294 | Municipiul Carei, Satu Mare | 3 mil. RON▲ 2.420,6 % | ▲ 2.420,6 % | 2,9 mil. RON | |
| 8 | 8.AUTONET MANAGEMENT COMPANY SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3 mil. RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 603,9 K RON | |
| 9 | 9.AUTOMATIC CONTROL SRL▲ 2 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2,6 mil. RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 1,4 mil. RON | |
| 10 | 10.VLAD OLTEAN PARIS S.R.L.▼ 4 | Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare | 2,5 mil. RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 533,5 K RON | |
| 11 | 11.SWEIN VET SRL▼ 3 | Sat Pişcolt, Comuna Pişcolt, Satu Mare | 2,2 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 15 K RON | |
| 12 | 12.ARCHICRAFT SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,2 mil. RON▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 598 K RON | |
| 13 | 13.G & S PROIECT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2 mil. RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 941,9 K RON | |
| 14 | 14.CEPROM SA▲ 24 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2 mil. RON▲ 124,2 % | ▲ 124,2 % | 874,8 K RON | |
| 15 | 15.AV SERVICE SRL▼ 5 | Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 2 mil. RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 63 K RON | |
| 16 | 16.ARHABITAT 2015 SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,7 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 129 K RON | |
| 17 | 17.EAST CONSULTING SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,7 mil. RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | 213,7 K RON | |
| 18 | 18.SLIGO SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,7 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -12,1 K RON | |
| 19 | 19.SIRTEQ SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 mil. RON▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 848,3 K RON | |
| 20 | 20.SIKA SOLUTIONS SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 mil. RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 21 | 21.EUROPROPERTIES SRL▲ 841 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,6 mil. RON— | — | 2,5 mil. RON | |
| 22 | 22.PRO CONS AMD SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,4 mil. RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 168,7 K RON | |
| 23 | 23.VRS DAN SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 649,3 K RON | |
| 24 | 24.PROIECT SM SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 87,2 K RON | |
| 25 | 25.SAMVET SRL▲ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,3 mil. RON▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 312,7 K RON | |
| 26 | 26.ANDRONIC ANDREI COMPANY SRL▲ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 861,1 K RON | |
| 27 | 27.EKTEDO SRL▲ 12 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 616,1 K RON | |
| 28 | 28.ELECTRONET SM SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 14,2 % | ▲ 14,2 % | 152,3 K RON | |
| 29 | 29.ALVATRAN CONSULT S.R.L.▲ 18 | Sat Lazuri, Comuna Lazuri, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 62 % | ▲ 62 % | 467,3 K RON | |
| 30 | 30.ROAD MOND SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 67,7 K RON | |
| 31 | 31.MIXT TRANS SRL= | Sat Botiz, Comuna Botiz, Satu Mare | 1,2 mil. RON▲ 20,7 % | ▲ 20,7 % | 207,1 K RON | |
| 32 | 32.CSD EXPERT SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 19,4 % | ▲ 19,4 % | 482,5 K RON | |
| 33 | 33.INSPECT AUTO SRL▼ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 391,3 K RON | |
| 34 | 34.CIVIL ART PROIECT SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 434,7 K RON | |
| 35 | 35.DIA PROTECT SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 28 % | ▲ 28 % | 239 K RON | |
| 36 | 36.FEKR TANY GEDED S.R.L.▼ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▼ 25,4 % | ▼ 25,4 % | 1,1 mil. RON | |
| 37 | 37.ANIROS EXPERT 1993 SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1,1 mil. RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 266,1 K RON | |
| 38 | 38.REZOLVAREA SRL▼ 16 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 1 mil. RON▼ 14,7 % | ▼ 14,7 % | 196,7 K RON | |
| 39 | 39.SICAP PROJECT SRL▲ 30 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 987,9 K RON▲ 96,9 % | ▲ 96,9 % | 584,1 K RON | |
| 40 | 40.EUNITAS CONSULTING SRL▲ 544 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 927,1 K RON▲ 4.915,7 % | ▲ 4.915,7 % | 908,6 K RON | |
| 41 | 41.INFO CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 903,6 K RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 185,1 K RON | |
| 42 | 42.G ENGINEERING SRL▲ 36 | Sat Foieni, Comuna Foieni, Satu Mare | 902,1 K RON▲ 92,5 % | ▲ 92,5 % | 433,4 K RON | |
| 43 | 43.GABA VET SRL▲ 25 | Municipiul Carei, Satu Mare | 891,1 K RON▲ 75,2 % | ▲ 75,2 % | 382,5 K RON | |
| 44 | 44.MT CONTEX SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 838,2 K RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 270,2 K RON | |
| 45 | 45.SPAKK GROUP SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 827,5 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 57,6 K RON | |
| 46 | 46.PARTSLIFE INTERNATIONAL ROMANIA S.R.L.▲ 199 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 826,7 K RON▲ 421 % | ▲ 421 % | 668 K RON | |
| 47 | 47.CONCORDIA IMPORT EXPORT SRL▼ 6 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 824,9 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 48 | 48.PROVEM SRL▲ 35 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 816,3 K RON▲ 84,8 % | ▲ 84,8 % | 374,7 K RON | |
| 49 | 49.ALL ABOUT CREATION SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 812,7 K RON▲ 15,2 % | ▲ 15,2 % | 128,1 K RON | |
| 50 | 50.ALGOMOV AUTOMATION SRL▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 799,9 K RON▲ 41,6 % | ▲ 41,6 % | 234,8 K RON | |
| 51 | 51.ANOMARIS CONT SRL▲ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 778,5 K RON▲ 38,5 % | ▲ 38,5 % | 216,4 K RON | |
| 52 | 52.MARKT SERVICE SRL▼ 1 | Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare | 774 K RON▲ 6,2 % | ▲ 6,2 % | 45,4 K RON | |
| 53 | 53.SIGMA PROIECT SA▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 766,5 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 656 RON | |
| 54 | 54.SVA ASISTEH SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 766,1 K RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 198,9 K RON | |
| 55 | 55.EUROCONSULTING SRL▲ 126 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 762,5 K RON▲ 249,5 % | ▲ 249,5 % | 544,3 K RON | |
| 56 | 56.ETUDE CONSTRUCT EXPERT E.C.E. SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 745,6 K RON— | — | 309 K RON | |
| 57 | 57.ZSN CARDINAL S.R.L.▲ 213 | Sat Oraşu Nou-Vii, Comuna Oraşu Nou, Satu Mare | 743 K RON▲ 438,6 % | ▲ 438,6 % | 737,2 K RON | |
| 58 | 58.PRODIGAL FAMILY JSM SRL▼ 9 | Sat Certeze, Comuna Certeze, Satu Mare | 717,9 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 77 K RON | |
| 59 | 59.PREMIER WORLD SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 707,7 K RON▲ 10,4 % | ▲ 10,4 % | 105,8 K RON | |
| 60 | 60.BARBAMUZ SRL▼ 40 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 696,1 K RON▼ 44,8 % | ▼ 44,8 % | 106,3 K RON | |
| 61 | 61.M & M PRO CONSULTING SRL▲ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 691,7 K RON▲ 54,4 % | ▲ 54,4 % | 243,6 K RON | |
| 62 | 62.SALVA PET SRL▲ 58 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 682,4 K RON▲ 93,8 % | ▲ 93,8 % | 585,3 K RON | |
| 63 | 63.AM DC ACCOUNTING MARKETING DEVELOPMENT CONSULTING S.R.L.▲ 50 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 677,4 K RON▲ 86,8 % | ▲ 86,8 % | 373,2 K RON | |
| 64 | 64.RT ARCHITECTURE S.R.L.▲ 107 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 655 K RON▲ 188,7 % | ▲ 188,7 % | 428,1 K RON | |
| 65 | 65.GOLDA AVENUE SRL▼ 37 | Loc. Livada, Oraş Livada, Satu Mare | 648,9 K RON▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | 642,9 K RON | |
| 66 | 66.PONTIS CONCEPT DESIGN SRL▲ 34 | Sat Vama, Comuna Vama, Satu Mare | 642,7 K RON▲ 60,8 % | ▲ 60,8 % | 442,9 K RON | |
| 67 | 67.PROVEM-PLUS SRL▲ 37 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 640,5 K RON▲ 64,2 % | ▲ 64,2 % | 250,4 K RON | |
| 68 | 68.O.C.D. ELECTRIC S.R.L.▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 610,5 K RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 321,7 K RON | |
| 69 | 69.RIEBEL VET SRL▲ 6 | Oraş Ardud, Satu Mare | 609 K RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 185,2 K RON | |
| 70 | 70.EURO RALDI SRL▼ 14 | Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 607,6 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 3,7 K RON | |
| 71 | 71.CONSAFAMAR SOMES SRL▲ 61 | Loc. Livada, Oraş Livada, Satu Mare | 601,4 K RON▲ 84,9 % | ▲ 84,9 % | 276,2 K RON | |
| 72 | 72.SABADOŞ VET SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 591,6 K RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 578,2 K RON | |
| 73 | 73.PLANCAD EXPERT SERVICII SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 589,6 K RON▲ 13,5 % | ▲ 13,5 % | 70,2 K RON | |
| 74 | 74.OROSZ CONTAB SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 587,7 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 39,9 K RON | |
| 75 | 75.TIM SERV SM S.R.L.▲ 163 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 585,9 K RON▲ 258,5 % | ▲ 258,5 % | 585,6 K RON | |
| 76 | 76.DRON VET SRL▼ 13 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 581,2 K RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 228,5 K RON | |
| 77 | 77.PROCAD BUSINESS SRL▼ 16 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 576,7 K RON▲ 2,9 % | ▲ 2,9 % | 16,4 K RON | |
| 78 | 78.IBOR ARCHITECTS S.R.L.▲ 72 | Municipiul Carei, Satu Mare | 570,9 K RON▲ 107,8 % | ▲ 107,8 % | 296,2 K RON | |
| 79 | 79.SYNTAX SRL▼ 54 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 563,6 K RON▼ 50 % | ▼ 50 % | 552,9 K RON | |
| 80 | 80.KRAFTIST COLLECTIVE SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 562,3 K RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 561,8 K RON | |
| 81 | 81.FABO FINANCE S.R.L.▼ 31 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 559,4 K RON▼ 23,4 % | ▼ 23,4 % | -2,1 K RON | |
| 82 | 82.UNITED POWER TRADING S.R.L.▼ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 556 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 555,8 K RON | |
| 83 | 83.LAITOKSET SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 534,2 K RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 85,4 K RON | |
| 84 | 84.KRITI PREST SRL▼ 17 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 523,7 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 79,8 K RON | |
| 85 | 85.SILVERLINE PROJECT SRL▲ 68 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 520,1 K RON▲ 99 % | ▲ 99 % | 258,7 K RON | |
| 86 | 86.CARTOGEOCAD SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 511,4 K RON— | — | 19,8 K RON | |
| 87 | 87.INTEGRATED ADVISORY SERVICES SRL▼ 33 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 507,5 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | -140,1 K RON | |
| 88 | 88.SUPERMARKET SERVICE SRL▼ 56 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 497,2 K RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 295,3 K RON | |
| 89 | 89.HIDRO TERM SRL▲ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 491,1 K RON▲ 32,4 % | ▲ 32,4 % | 490,9 K RON | |
| 90 | 90.ACTIV EXPERT SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 490,3 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 50,3 K RON | |
| 91 | 91.MARMOLADA SERVICE SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 480,8 K RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 57,4 K RON | |
| 92 | 92.INFORMAŢIA ZILEI SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 472,3 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | -191,9 K RON | |
| 93 | 93.TORDOI DAD CONSULT SRL▲ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 470,8 K RON▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 92,6 K RON | |
| 94 | 94.AGROTOPO CRIS SRL▲ 5 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 466 K RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 65,7 K RON | |
| 95 | 95.TERRAROAD SURVEY S.R.L.▲ 132 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 464,1 K RON▲ 174,2 % | ▲ 174,2 % | 398,6 K RON | |
| 96 | 96.CRINU MED VET 2016 SRL▲ 105 | Sat Santău, Comuna Santău, Satu Mare | 463,6 K RON▲ 140,3 % | ▲ 140,3 % | 463,4 K RON | |
| 97 | 97.DOR CONSULT SRL▼ 64 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 463,3 K RON▼ 53,5 % | ▼ 53,5 % | 180,6 K RON | |
| 98 | 98.GASI STUDIO GROUP SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 458,1 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 216,6 K RON | |
| 99 | 99.LARSTATT ASSET MANAGEMENT S.R.L.▲ 58 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 448,1 K RON▲ 75,5 % | ▲ 75,5 % | 447,9 K RON | |
| 100 | 100.CONSULTANTA PENTRU FINANTARE SRL▲ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 445,8 K RON▲ 18,7 % | ▲ 18,7 % | 70,1 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Satu Mare
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
230 firme · 199,7 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
141 firme · 55,6 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
158 firme · 38,6 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
55 firme · 31,6 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
79 firme · 22,6 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
40 firme · 19,1 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
100 firme · 17,6 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
38 firme · 14,6 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
37 firme · 10,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
46 firme · 7,3 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
12 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
42 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
15 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
4 firme · 1,3 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
5 firme · 793 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
2 firme · 524,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
5 firme · 476,6 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
4 firme · 350 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
4 firme · 346,4 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 98,1 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
3 firme · 53,7 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 0 RON