Top 100 firme — Construcții, Sălaj după capitaluri în 2018
827 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 219,2 mil. RON. Pragul de intrare în top este 429,9 K RON, iar liderul atinge 27,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ELECTRO GRUP SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 27,4 mil. RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 4,4 mil. RON | |
| 2 | 2.CITADIN ZALĂU SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,6 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 193,2 K RON | |
| 3 | 3.T.R.CONSTRUCTION SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10,8 mil. RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 7,6 K RON | |
| 4 | 4.GEROMED GAMMA S.A.▲ 2 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 9,4 mil. RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 702,3 K RON | |
| 5 | 5.DRUM INSERV SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 8,8 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 86 K RON | |
| 6 | 6.BELIMMO SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 7,9 mil. RON— | — | -777,6 K RON | |
| 7 | 7.DELCAR SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 7,2 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 401,9 K RON | |
| 8 | 8.ATHOS COM S.A.= | Comuna Crişeni, Sălaj | 6,4 mil. RON▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 9 | 9.SILCAR PROD SRL= | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 5,2 mil. RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 918,1 K RON | |
| 10 | 10.DOR AUTO TRANS SRL▲ 32 | Sat Bobota, Comuna Bobota, Sălaj | 4,7 mil. RON▲ 426,2 % | ▲ 426,2 % | 43,7 K RON | |
| 11 | 11.EL CONSTRUCT SRL▲ 5 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 4,1 mil. RON▲ 70,5 % | ▲ 70,5 % | 1,7 mil. RON | |
| 12 | 12.CONSTRUCTII EXCAVATII DVF SRL▼ 1 | Sat Hida, Comuna Hida, Sălaj | 3,9 mil. RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 487,1 K RON | |
| 13 | 13.CLIO SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3,9 mil. RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 726,2 K RON | |
| 14 | 14.PROINVESTGAZ SRL▼ 4 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 3,8 mil. RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | 35,2 K RON | |
| 15 | 15.ALEX AREDAMENTE SRLnou | Sat Giurtelecu Şimleului, Comuna Măerişte, Sălaj | 3,3 mil. RON▲ 113,3 % | ▲ 113,3 % | 1,8 mil. RON | |
| 16 | 16.IANUS SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3 mil. RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 549,4 K RON | |
| 17 | 17.CITY GROUP SRL▼ 4 | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 2,9 mil. RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 252,5 K RON | |
| 18 | 18.RADU CONSTRUCT SRL▲ 30 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,8 mil. RON▲ 242,8 % | ▲ 242,8 % | 2 mil. RON | |
| 19 | 19.NORIS DAVID SRL▲ 25 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 2,8 mil. RON▲ 218,3 % | ▲ 218,3 % | 1,9 mil. RON | |
| 20 | 20.DRUM CONSTRUCT SRL▼ 17 | Comuna Pericei, Sălaj | 2,6 mil. RON▼ 78,2 % | ▼ 78,2 % | -9,5 mil. RON | |
| 21 | 21.ESTER GRANDI LAVORI SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,4 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | -87 K RON | |
| 22 | 22.HYDROPROOF SRL▼ 5 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 2,4 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 1 mil. RON | |
| 23 | 23.LOTUS SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2,1 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | 6,9 K RON | |
| 24 | 24.CONSORHOGAR SRL▲ 54 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,9 mil. RON▲ 349,4 % | ▲ 349,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 25 | 25.B_MASIV SRL▲ 6 | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | 1,9 mil. RON▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | 359,5 K RON | |
| 26 | 26.ARCADA CON SRL▼ 5 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 1,7 mil. RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 25,8 K RON | |
| 27 | 27.PAX TRANS SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,6 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 19,8 K RON | |
| 28 | 28.KRAKER SITE S.R.L.▲ 25 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,6 mil. RON▲ 128,7 % | ▲ 128,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 29 | 29.TACON SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,6 mil. RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 442,2 K RON | |
| 30 | 30.DRUMURI SI PODURI SALAJ S.R.L.▼ 3 | Sat Ip, Comuna Ip, Sălaj | 1,5 mil. RON▲ 22 % | ▲ 22 % | 272,4 K RON | |
| 31 | 31.ELMONT SA▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,5 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 329,6 K RON | |
| 32 | 32.PROFESIONAL BAU CAT SRL▲ 28 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 1,5 mil. RON▲ 136,1 % | ▲ 136,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 33 | 33.TEHNIC CLIMA SRL▼ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,5 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 15,4 K RON | |
| 34 | 34.EXPERT CONSTRUCT SRL▼ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,4 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 3,2 K RON | |
| 35 | 35.PROEURO CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Racâs, Comuna Hida, Sălaj | 1,3 mil. RON▲ 27,8 % | ▲ 27,8 % | 289,4 K RON | |
| 36 | 36.SABOU TECHNIK SRL▲ 346 | Sat Mal, Comuna Sâg, Sălaj | 1,3 mil. RON▲ 7.150,2 % | ▲ 7.150,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 37 | 37.OMEGA CONSTRUCT SRL▼ 11 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 1,3 mil. RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 8,2 K RON | |
| 38 | 38.DUMITRANA PROD SRL▲ 7 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 1,2 mil. RON▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 366,4 K RON | |
| 39 | 39.CITY PLAZA IMOBILIARE SRL▲ 250 | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 1,2 mil. RON▲ 2.306,5 % | ▲ 2.306,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 40 | 40.CECI PROD SRL▼ 11 | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 1,2 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 473,7 K RON | |
| 41 | 41.CONSTRUCT ARDENIS SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1,2 mil. RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 167,5 K RON | |
| 42 | 42.PROD FIZES SRL▼ 14 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 1,2 mil. RON▼ 2,1 % | ▼ 2,1 % | 184,8 K RON | |
| 43 | 43.TRIXERA CONSTRUCT DFD SRL▲ 6 | Sat Chendrea, Comuna Bălan, Sălaj | 1,1 mil. RON▲ 35 % | ▲ 35 % | 308 K RON | |
| 44 | 44.ATHOS CONSTRUCT SRL▲ 8 | Comuna Crişeni, Sălaj | 1,1 mil. RON▲ 48,6 % | ▲ 48,6 % | 450,8 K RON | |
| 45 | 45.ELMEX IMP SRL▼ 7 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 1 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 712,6 K RON | |
| 46 | 46.INSTALAŢII-MONTAJ GRUP SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1 mil. RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 68,9 K RON | |
| 47 | 47.DAVID CONSTRUCT 99 SRL▼ 8 | Sat Verveghiu, Comuna Dobrin, Sălaj | 1 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 300,7 K RON | |
| 48 | 48.COSMISCO DESIGN SRL▲ 78 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1 mil. RON▲ 379,6 % | ▲ 379,6 % | 818,4 K RON | |
| 49 | 49.GOLD IZOTERM S.R.L.▲ 44 | Sat Doba, Comuna Dobrin, Sălaj | 990,9 K RON▲ 184,8 % | ▲ 184,8 % | 643 K RON | |
| 50 | 50.SAL HDC ART SRL▲ 5 | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 982,9 K RON▲ 46,5 % | ▲ 46,5 % | 894 K RON | |
| 51 | 51.C&I CERTCON SRL▼ 14 | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 973,9 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 17,6 K RON | |
| 52 | 52.ZM BUILDING WALL SRL▼ 12 | Sat Sărmăşag, Comuna Sărmăşag, Sălaj | 970,8 K RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 49,6 K RON | |
| 53 | 53.SILPAN SRL▼ 17 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 966 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 27,5 K RON | |
| 54 | 54.GLOBAL DRILL S.R.L.▲ 11 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 957,9 K RON▲ 74,5 % | ▲ 74,5 % | 409 K RON | |
| 55 | 55.OVILUC SRL▲ 36 | Municipiul Zalău, Sălaj | 940,4 K RON▲ 166,8 % | ▲ 166,8 % | 735,3 K RON | |
| 56 | 56.GIGA RENA SRL▲ 88 | Municipiul Zalău, Sălaj | 939,6 K RON▲ 405 % | ▲ 405 % | 753,5 K RON | |
| 57 | 57.CENUSARIN DAN SRL▼ 14 | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 934,3 K RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 42,3 K RON | |
| 58 | 58.ISOTEC-INSULATION SRL▲ 4 | Sat Măerişte, Comuna Măerişte, Sălaj | 923,1 K RON▲ 58,8 % | ▲ 58,8 % | 565,4 K RON | |
| 59 | 59.NAICADIBES SRLnou | Sat Sâncraiu Silvaniei, Comuna Dobrin, Sălaj | 914,8 K RON▲ 227 % | ▲ 227 % | 635,1 K RON | |
| 60 | 60.VESTERIM TOP S.R.L.▼ 10 | Sat Valcău de Sus, Comuna Valcău de Jos, Sălaj | 912,6 K RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 115,7 K RON | |
| 61 | 61.SMIXI TUSAN SRL▼ 15 | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 906,1 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 45,8 K RON | |
| 62 | 62.LON TOTAL CONS S.R.L.▲ 181 | Municipiul Zalău, Sălaj | 890,7 K RON▲ 1.027,3 % | ▲ 1.027,3 % | 811,7 K RON | |
| 63 | 63.TERY COM SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 886,1 K RON▲ 30,6 % | ▲ 30,6 % | 227,5 K RON | |
| 64 | 64.CONS REFORM S.R.L.nou | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 878,3 K RON— | — | — | 878,1 K RON |
| 65 | 65.AGAMEDS SRL▼ 14 | Municipiul Zalău, Sălaj | 856,3 K RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 125 K RON | |
| 66 | 66.BIMHOLDING S.R.L.▲ 19 | Sat Valcău de Sus, Comuna Valcău de Jos, Sălaj | 818,8 K RON▲ 109,6 % | ▲ 109,6 % | 428,1 K RON | |
| 67 | 67.CONSTRUCT ARGHEZI SRL▲ 34 | Municipiul Zalău, Sălaj | 785,7 K RON▲ 155,7 % | ▲ 155,7 % | 478,4 K RON | |
| 68 | 68.GANT RM CONSTRUCT SRL▲ 246 | Municipiul Zalău, Sălaj | 772,8 K RON▲ 1.741 % | ▲ 1.741 % | 730,8 K RON | |
| 69 | 69.BLACK CLOVER SRL▼ 22 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 762,8 K RON▼ 11 % | ▼ 11 % | -93,9 K RON | |
| 70 | 70.VLAICA MIHAI CONSTRUCT SRL▲ 3 | Sat Motiş, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 734,8 K RON▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | 269,5 K RON | |
| 71 | 71.SPERANTA TIM SRL= | Sat Stârciu, Comuna Horoatu Crasnei, Sălaj | 728 K RON▲ 47,2 % | ▲ 47,2 % | 361,4 K RON | |
| 72 | 72.MIKRON PROIECT SRLnou | Comuna Crasna, Sălaj | 718,2 K RON▲ 231,4 % | ▲ 231,4 % | 676,6 K RON | |
| 73 | 73.TRANS LMG SRL▼ 41 | Sat Marca, Comuna Marca, Sălaj | 681,8 K RON▼ 36,3 % | ▼ 36,3 % | 93 K RON | |
| 74 | 74.DAN MASTAN CONSTRUCT SRL▼ 2 | Sat Racâs, Comuna Hida, Sălaj | 673,9 K RON▲ 38,9 % | ▲ 38,9 % | 188,6 K RON | |
| 75 | 75.NORD LEVEL SRL▲ 31 | Sat Crişeni, Comuna Crişeni, Sălaj | 665,1 K RON▲ 139,1 % | ▲ 139,1 % | 387 K RON | |
| 76 | 76.BANZOLGER SRL▲ 161 | Sat Verveghiu, Comuna Dobrin, Sălaj | 655,2 K RON▲ 676,4 % | ▲ 676,4 % | 655 K RON | |
| 77 | 77.MONTAJ MODULAR SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 653,8 K RON▲ 31 % | ▲ 31 % | 154,5 K RON | |
| 78 | 78.INSERCO AMBIENT SRL▼ 21 | Municipiul Zalău, Sălaj | 653,6 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 1,9 K RON | |
| 79 | 79.NEW TREND GOOD S.R.L.▲ 324 | Sat Bocşa, Comuna Bocşa, Sălaj | 646,9 K RON▲ 5.349,3 % | ▲ 5.349,3 % | 635 K RON | |
| 80 | 80.FAMILI RALF SRL▲ 59 | Municipiul Zalău, Sălaj | 645,1 K RON▲ 233,3 % | ▲ 233,3 % | 347,2 K RON | |
| 81 | 81.TROIS AMIS LML COM SRLnou | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 599,4 K RON— | — | 643 K RON | |
| 82 | 82.PĂRĂU IMPROVMENT SRL= | Sat Sălăjeni, Comuna Bocşa, Sălaj | 589 K RON▲ 44,7 % | ▲ 44,7 % | 182 K RON | |
| 83 | 83.TIBO PROD COM SRL▼ 15 | Sat Coşeiu, Comuna Coşeiu, Sălaj | 579,7 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 287,8 K RON | |
| 84 | 84.TGI SRL▼ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 578,5 K RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 60,1 K RON | |
| 85 | 85.PRO FORAJ SRL▼ 29 | Sat Carastelec, Comuna Carastelec, Sălaj | 571,4 K RON▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | -97,3 K RON | |
| 86 | 86.SAPIENS TRANSILVANIA SRL▼ 11 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 565,7 K RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 90,7 K RON | |
| 87 | 87.MAZZAPLAC CONSTRUCT SRL▼ 24 | Sat Bodia, Comuna Buciumi, Sălaj | 564,7 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 283,6 K RON | |
| 88 | 88.MA-BLOCK SRL▲ 650 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 551,9 K RON— | — | 636,1 K RON | |
| 89 | 89.CONSTRUCT CĂLIN SRL▼ 8 | Sat Bădăcin, Comuna Pericei, Sălaj | 547,6 K RON▲ 30,7 % | ▲ 30,7 % | 128,6 K RON | |
| 90 | 90.SILCAR WINDOWS&DOORS INTERNATIONAL S.R.L.nou | Sat Panic, Comuna Hereclean, Sălaj | 540,6 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 5,2 K RON | |
| 91 | 91.SULIDE MULTISERVICE SRL▼ 12 | Sat Agrij, Comuna Agrij, Sălaj | 524,8 K RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 396,1 K RON | |
| 92 | 92.GOLDEN FROG SRL▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 523,1 K RON▲ 37,3 % | ▲ 37,3 % | 142,1 K RON | |
| 93 | 93.CONF METAL SRL▲ 45 | Municipiul Zalău, Sălaj | 514,5 K RON▲ 163 % | ▲ 163 % | 479,9 K RON | |
| 94 | 94.FRO BATPRO SORIN SRL▲ 166 | Municipiul Zalău, Sălaj | 490,1 K RON▲ 651,4 % | ▲ 651,4 % | 489,9 K RON | |
| 95 | 95.ASCONSTRUCTII SRL▼ 29 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 482,6 K RON▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 10,4 K RON | |
| 96 | 96.CERAMIC-RIVESTIMENTI S.R.L.nou | Sat Uileacu Şimleului, Comuna Măerişte, Sălaj | 459,6 K RON— | — | — | 459,3 K RON |
| 97 | 97.ANTIŞAN CIPRIAN SRL▼ 2 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 459,5 K RON▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | 118,3 K RON | |
| 98 | 98.FORSACOM SRL▲ 196 | Municipiul Zalău, Sălaj | 447,2 K RON▲ 808,6 % | ▲ 808,6 % | 398 K RON | |
| 99 | 99.CALIN CM BAT S.R.L.▲ 55 | Municipiul Zalău, Sălaj | 445,7 K RON▲ 174,1 % | ▲ 174,1 % | 333,1 K RON | |
| 100 | 100.KURTI & STAN DESIGN SRL▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 429,9 K RON▲ 21,4 % | ▲ 21,4 % | 75,7 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Sălaj
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
106 firme · 807,4 mil. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
433 firme · 345,6 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
35 firme · 252,2 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
93 firme · 230,7 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
95 firme · 54,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
42 firme · 48,2 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
101 firme · 33,2 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
20 firme · 30,3 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
18 firme · 28,1 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
37 firme · 27,5 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
62 firme · 26,1 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
11 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
23 firme · 14,6 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
6 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 9,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
21 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
6 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
3 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 1 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 383,3 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 380,3 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
3 firme · 365,3 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
1 firme · 236,1 K RON