COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Prahova după capitaluri în 2013

971 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 263,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 116,5 K RON, iar liderul atinge 45,2 mil. RON.

FirmăCapitaluri
INTERNATIONAL SA=45,2 mil. RON▲ 0 %
AZUGA TURISM S.A.=44,4 mil. RON▲ 22,9 %
DE TURISM,HOTELURI SI RESTAURANTE PRAHOVA SA=33,8 mil. RON▼ 1,9 %
SINAIA SA=21,7 mil. RON▲ 1,7 %
PALACE SA=13,4 mil. RON▲ 2 %
PERLA BUCEGI SRL=11,9 mil. RON▲ 9,3 %
VILTOUR SA=9,2 mil. RON▲ 0,4 %
TURIST SA=6,4 mil. RON▲ 5 %
CARPATIN SRL=4,9 mil. RON▼ 3,3 %
VICARIS SRL=4,5 mil. RON▲ 12,5 %
SHAMROCK COMIMPEX SRL▲ 14,1 mil. RON▲ 12,2 %
REDEXPRO SA▼ 13,4 mil. RON▼ 10,2 %
SAVINEX SRL▲ 12,4 mil. RON▼ 1,6 %
GURA DIHAM SRL▼ 12,4 mil. RON▼ 3,4 %
COREX & C.B. SRL=2,4 mil. RON▲ 0,9 %
TOM CRIS'93 SRL▲ 52,1 mil. RON▲ 51,4 %
SCHI MONT SRL▲ 12 mil. RON▲ 12,5 %
NICOLTANA STAR S.R.L.nou1,9 mil. RON—
MARKET SRL▼ 31,9 mil. RON▼ 11,1 %
ALPEDOR SRL▼ 31,7 mil. RON▼ 6,1 %
TERRAVERDE SRL▲ 31,7 mil. RON▲ 38,5 %
BI N SRL▼ 31,6 mil. RON▲ 3,5 %
ROMCOOP SRL=1,5 mil. RON▲ 17,5 %
MARBURG INVEST SRL▼ 41,4 mil. RON▼ 1,1 %
DIONISIE TOUR SRL▼ 31,3 mil. RON▼ 0,1 %
T.G.O. INVEST SRL▼ 11,3 mil. RON▲ 7,5 %
CONSOLA INVESTMENTS SRL▲ 21,1 mil. RON▼ 0,3 %
RAD SRL▲ 201,1 mil. RON▲ 78,7 %
REMUS SRL▲ 341,1 mil. RON▲ 210,5 %
MONTAN TOUR MF SRL▼ 21 mil. RON▼ 10,1 %
INTERNATIONAL RECOLA SRL▲ 2891,7 K RON▲ 0,6 %
RODIS SRL▲ 6873,6 K RON▲ 6,6 %
HANDBAL CLUB ACTIV SA▲ 2859 K RON▲ 1,7 %
COMPLEX EUROPA LG SRL▲ 2846,9 K RON▲ 0,7 %
CAR INN ROMANIA SRL▼ 1828,3 K RON▼ 3,8 %
ZEDEKA ADVERTISING SRL▲ 6823,3 K RON▲ 12,1 %
STILET SRL▲ 2809,8 K RON▲ 4,3 %
ALEXANDROS HOTELS SRL▼ 11799,3 K RON▼ 30,6 %
MONTANA TRANS SA▲ 1770,5 K RON▲ 0,1 %
LILI'S GREEN HOTELS PLOIEŞTI SRL▼ 9719,8 K RON▼ 22,6 %
TOM CRIS SRL▲ 6714,1 K RON▲ 15,1 %
AMTOUR INN SRL▲ 4698,8 K RON▲ 11,2 %
IRENE SRL▲ 1698,4 K RON▲ 4,8 %
COMPLEX CAPRIOARA SRL▼ 1695,6 K RON▲ 2,2 %
ELCOTUR SRL=672 K RON▲ 1,8 %
IRISH RESORT SRL▲ 148666,5 K RON▲ 3.981,5 %
GIADI GOLD COM SRL▼ 10662,4 K RON▼ 21,1 %
URBAN HOTELURI ŞI RESTAURANTE SRL▲ 3661,3 K RON▲ 16,3 %
VORALPEN TOURISMUS SRL▲ 64617,4 K RON▲ 548,7 %
NEFERTITI CLUB SRL▼ 20610,4 K RON▼ 34,9 %
M G D PANORAMIX GROUP SRL▼ 2592,6 K RON▲ 2,3 %
ALPA SRL=577 K RON▲ 2,7 %
LARIPREST SRL▼ 3551,2 K RON▼ 3,3 %
MAPS CONSULTING SRL▼ 13548,5 K RON▼ 26 %
CASA BLANCA SRL▼ 2538 K RON▲ 2 %
RAEMI AGROTURISM SRL▼ 2523,1 K RON▼ 0,9 %
IZVORUL RECE PS SRL▼ 2515,1 K RON▲ 1 %
OZON-COTA 1400 SRL▲ 9492,7 K RON▲ 55,9 %
BINAP MIMAR SRL▼ 27475,1 K RON▼ 48,7 %
GASTROSIN CARPATI SRL▼ 2470,7 K RON▼ 1,7 %
VILAMONT SRL▲ 48467,1 K RON▲ 368,8 %
BREAZA SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM▼ 3433,5 K RON▲ 9,6 %
DIMI LINE SRL▼ 7429,9 K RON▼ 12 %
SELF SRL▼ 7426,5 K RON▼ 12,5 %
TEOS CAFE SERV SRL▼ 4407,8 K RON▲ 13,5 %
COMAROM GRUP INVEST SRL▲ 86397,2 K RON▲ 1.063,6 %
STEMAREX SRL▼ 7367,6 K RON▲ 1,9 %
PASTRY IMPEX SRL▼ 6358,5 K RON0,0%
DANEX SRL▼ 4320,8 K RON▲ 0,1 %
JAN TRANS SRL▲ 23318,9 K RON▲ 104 %
CRASH FASHION SRL▼ 3308,5 K RON0,0%
SUAVIS SRL▼ 3305,5 K RON▲ 0 %
CASA DUCA SRL▲ 33300,1 K RON▲ 158,9 %
SIMIBA PAN SRL▲ 684289,7 K RON—
ZANUBA SRL▼ 9284,8 K RON▼ 10,1 %
CHANCE GPTH - TOUR SRL▼ 3276,1 K RON▲ 11,8 %
NICOLAS LUCA SRL▼ 7268,1 K RON▼ 10,3 %
NEXUS MONT TOUR SRL▼ 6247,2 K RON0,0%
MAROLA TUR SRL▼ 2227,3 K RON▲ 0,6 %
LIRA CLASS INVEST SRL▲ 18215,2 K RON▲ 59,7 %
COMICOM IMPORT EXPORT SRL▼ 6214,9 K RON▼ 6,1 %
FAGIAM SRL▲ 3211,7 K RON▲ 22,1 %
PRIMO - ABC - CONSULT SRL▼ 3208,9 K RON▲ 2,4 %
NICOLSER SRLnou204,2 K RON▼ 22,7 %
MAYOR SRL▼ 9199,8 K RON▼ 12,5 %
SUPER FINANCE CONSULT SRL▲ 4199,2 K RON▲ 21,3 %
MARAMI SRL▲ 1195,5 K RON▲ 15,7 %
OLIMP 1993 SRL▼ 2175,6 K RON▲ 1,5 %
PARMENA SRL▼ 2172,8 K RON▲ 1,5 %
GEDY TOUR SRL▲ 407171 K RON—
GAREXIM MARIAJ SRL=161,1 K RON▼ 0,4 %
OLFI SRL▲ 2160,9 K RON▲ 3,3 %
DALPINA SRL▼ 1156,7 K RON▼ 2,5 %
PULVER DE ZĂPADĂ SRLnou144,8 K RON—
SNOW SRL▲ 2141,2 K RON▲ 2,2 %
MORARU SRL▼ 15137,7 K RON▼ 32 %
RAL INVEST SRL▼ 1131,8 K RON▼ 6,9 %
COMPLEX HOTELIER BUŞTENI SRL▲ 591126,3 K RON—
ITEMS COM SRL▲ 5120,8 K RON▲ 1 %
POPA & CLUB BELLA SRL=116,5 K RON▼ 8,4 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci