Top 100 firme — Activități profesionale, Prahova după capitaluri în 2012
2.076 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 373,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 550 K RON, iar liderul atinge 76,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AMROMCO HOLDING ACTIVITY SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 76,8 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | -4,6 mil. RON | |
| 2 | 2.JCR CHRISTOF SERVICES S.R.L.= | Sat Brazii de Sus, Comuna Brazi, Prahova | 33,9 mil. RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 3,4 mil. RON | |
| 3 | 3.PSE ENGINEERING GMBH GERMANIA SUCURSALA PLOIEŞTI▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 28 mil. RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 4,7 mil. RON | |
| 4 | 4.WOOD ITALIANA S.R.L. CORSICO SUCURSALA PLOIESTI▲ 13 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 22,8 mil. RON▲ 633,9 % | ▲ 633,9 % | 18,8 mil. RON | |
| 5 | 5.PETROSTAR SA= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 18,9 mil. RON▼ 3,2 % | ▼ 3,2 % | 3,4 mil. RON | |
| 6 | 6.WEATHERFORD ATLAS GIP SA▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 17,5 mil. RON▲ 116,4 % | ▲ 116,4 % | 8 mil. RON | |
| 7 | 7.WEST GATE ENGINEERING SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14,3 mil. RON▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 5,2 mil. RON | |
| 8 | 8.IPIP SA▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8 mil. RON▼ 71,1 % | ▼ 71,1 % | 5,5 mil. RON | |
| 9 | 9.GLOBAL INVEST SA= | Municipiul Câmpina, Prahova | 7,2 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -8,8 K RON | |
| 10 | 10.IRIMAT CONS SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6,5 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 448,7 K RON | |
| 11 | 11.PROTELCO SA▼ 1 | Municipiul Câmpina, Prahova | 6,5 mil. RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 12 | 12.SAIPEM ROMANIA S.R.L.▼ 6 | Sat Ariceştii Rahtivani, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 5,9 mil. RON▼ 55 % | ▼ 55 % | -7,2 mil. RON | |
| 13 | 13.ILF CONSULTING ENGINEERS ROMANIA S.R.L.▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,6 mil. RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 2,3 mil. RON | |
| 14 | 14.DYOMEDICA SERV SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5,1 mil. RON▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 15 | 15.EXPERT SERV SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,9 mil. RON▲ 51,6 % | ▲ 51,6 % | 2 mil. RON | |
| 16 | 16.CONSPROIECT SA▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4,1 mil. RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 68 K RON | |
| 17 | 17.RUMIBERIA INVEST SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3,9 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -8,8 K RON | |
| 18 | 18.RAFISERV ARPECHIM SA▲ 2.030 | Sat Brazii de Sus, Comuna Brazi, Prahova | 3,9 mil. RON— | — | 26,8 mil. RON | |
| 19 | 19.MAGNUM SRLnou | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 3,8 mil. RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 67,5 K RON | |
| 20 | 20.GVS MICROFILTRAZIONE SRL▼ 1 | Sat Cioranii de Sus, Comuna Ciorani, Prahova | 3 mil. RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 449,7 K RON | |
| 21 | 21.KREKRE D.M.X. MARKETING SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 22 | 22.CERBUL SAnou | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 2,8 mil. RON▲ 69,9 % | ▲ 69,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 23 | 23.UPETROM ENGINEERING S.R.L.▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,7 mil. RON▲ 15,9 % | ▲ 15,9 % | 363,1 K RON | |
| 24 | 24.DYOMEDICA CND SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,6 mil. RON▲ 68,5 % | ▲ 68,5 % | 1,6 mil. RON | |
| 25 | 25.ACON AUDIT SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,5 mil. RON▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 989 K RON | |
| 26 | 26.SERDAN MANAGEMENT SRL▼ 6 | Municipiul Câmpina, Prahova | 2,4 mil. RON▼ 4,5 % | ▼ 4,5 % | -108,9 K RON | |
| 27 | 27.SINTECH EVOLUTION SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,4 mil. RON▲ 36,7 % | ▲ 36,7 % | 638,3 K RON | |
| 28 | 28.TEAM OIL SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,4 mil. RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 29 | 29.PREMIUM SA▼ 4 | Sat Brazii de Sus, Comuna Brazi, Prahova | 2,2 mil. RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 312,7 K RON | |
| 30 | 30.PETROCONSULT SRL▲ 146 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2,1 mil. RON▲ 656,2 % | ▲ 656,2 % | 2,1 mil. RON | |
| 31 | 31.ALO MONTAN SRL▲ 2 | Loc. Breaza de Sus, Oraş Breaza, Prahova | 2,1 mil. RON▲ 51,3 % | ▲ 51,3 % | 706,9 K RON | |
| 32 | 32.MCENE MANAGEMENT SRL▼ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2 mil. RON▼ 20,1 % | ▼ 20,1 % | 2 mil. RON | |
| 33 | 33.BARANEK CONSULTING SRL▲ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,9 mil. RON▲ 103,2 % | ▲ 103,2 % | 985,9 K RON | |
| 34 | 34.AMIT MARKETING SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,9 mil. RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 556,3 K RON | |
| 35 | 35.AVANT GRAPHO SRL▼ 7 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 1,8 mil. RON▲ 0,9 % | ▲ 0,9 % | 17,3 K RON | |
| 36 | 36.CHEMELEX ROMANIA S.R.L.▲ 38 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,7 mil. RON▲ 165 % | ▲ 165 % | 1,1 mil. RON | |
| 37 | 37.DEXTRON IMPEX SRL▼ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,7 mil. RON▼ 16 % | ▼ 16 % | 1 mil. RON | |
| 38 | 38.IFCA SA▼ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,7 mil. RON▼ 29,2 % | ▼ 29,2 % | -677,3 K RON | |
| 39 | 39.REMCONSULTING SRL▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,4 mil. RON▲ 31,4 % | ▲ 31,4 % | 409,1 K RON | |
| 40 | 40.CONSDATA PROIECT SRL▼ 6 | Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova | 1,4 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 50,9 K RON | |
| 41 | 41.BELLES MARKS CONSULTING SRL▼ 5 | Sat Pleaşa, Comuna Bucov, Prahova | 1,4 mil. RON▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 151,7 K RON | |
| 42 | 42.OPTIMATIC SOLUTIONS SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,4 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 43 | 43.ROMCONVERT SA▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 235 K RON | |
| 44 | 44.DELITE SOFT SRL▼ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 50,5 K RON | |
| 45 | 45.GOGAN SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,3 mil. RON▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 277,2 K RON | |
| 46 | 46.MISTAR PROIECT SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,2 mil. RON▲ 14,6 % | ▲ 14,6 % | 502,7 K RON | |
| 47 | 47.CRONOSCAR SRL▲ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 36,5 % | ▲ 36,5 % | 305,2 K RON | |
| 48 | 48.BEVIBO SRL▼ 4 | Municipiul Câmpina, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 41,5 K RON | |
| 49 | 49.TOPING COMPANY SRL▲ 16 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,1 mil. RON▲ 46,3 % | ▲ 46,3 % | 338,2 K RON | |
| 50 | 50.PERFORMANCE TECHNOLOGY SERVICES SRL▼ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1,1 mil. RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | -36,9 K RON | |
| 51 | 51.PAZYGEO PROIECT SRL▼ 3 | Sat Zahanaua, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 1 mil. RON▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 159,5 K RON | |
| 52 | 52.ROCONSULT TECH SRL▼ 17 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1 mil. RON▼ 20,8 % | ▼ 20,8 % | 813,4 K RON | |
| 53 | 53.PETROLIFERA MUNTENIA SRL▼ 2 | Municipiul Câmpina, Prahova | 1 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 118,1 K RON | |
| 54 | 54.RUTPROIECT SRL▼ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 999,2 K RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | 14,4 K RON | |
| 55 | 55.SANTEDIL PROIECT SRL▲ 49 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 957,9 K RON▲ 118,5 % | ▲ 118,5 % | 521,5 K RON | |
| 56 | 56.ALS LIFE SCIENCES ROMANIA SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 951,4 K RON▲ 27,7 % | ▲ 27,7 % | 206,5 K RON | |
| 57 | 57.PROFISERV SRL▲ 26 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 921,6 K RON▲ 59,4 % | ▲ 59,4 % | 343,3 K RON | |
| 58 | 58.MIHALPRO SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 921,1 K RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 26,6 K RON | |
| 59 | 59.BAGOS COM SRL▼ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 916,5 K RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | -12,4 K RON | |
| 60 | 60.GEOLOGIC DON SRL▲ 26 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 898,8 K RON▲ 60,1 % | ▲ 60,1 % | 166,7 K RON | |
| 61 | 61.JEREMY PROMASTER SRL▲ 30 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 892,9 K RON▲ 67,8 % | ▲ 67,8 % | 475,4 K RON | |
| 62 | 62.BEKATA CONSULTING SRL▲ 15 | Municipiul Câmpina, Prahova | 888,7 K RON▲ 42,9 % | ▲ 42,9 % | 266,6 K RON | |
| 63 | 63.EFECT MARKETING SRL▼ 11 | ***localitatea negasita***, Prahova | 874,6 K RON▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | -25,8 K RON | |
| 64 | 64.EXPCORO DESIGN SRL▼ 7 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 868,2 K RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 471,5 K RON | |
| 65 | 65.OMNITEX CONSULT SRL▼ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 848,6 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 30 K RON | |
| 66 | 66.WALROX LOGISTIC SRL▼ 8 | Sat Brazii de Sus, Comuna Brazi, Prahova | 840,3 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 29,3 K RON | |
| 67 | 67.ILF CONSULTING ENGINEERS ROMANIA SRL▲ 49 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 794,8 K RON▲ 98,9 % | ▲ 98,9 % | 394,7 K RON | |
| 68 | 68.TOP SURVEY GROUP SRL▼ 13 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 790 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 518,5 K RON | |
| 69 | 69.ACCREDITATION CERTIFICATION SERVICES REGISTRARS SRL= | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 787,6 K RON▲ 17,5 % | ▲ 17,5 % | 200,7 K RON | |
| 70 | 70.EOL - SOL ENERGY SRL▲ 5 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 784,1 K RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 146,2 K RON | |
| 71 | 71.TOP RD SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 771,5 K RON▲ 7,8 % | ▲ 7,8 % | 55,5 K RON | |
| 72 | 72.ENID OIL SRL▼ 10 | ***localitatea negasita***, Prahova | 770,7 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 306,5 K RON | |
| 73 | 73.IAT GLOBAL SRL▼ 23 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 759,6 K RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 141,4 K RON | |
| 74 | 74.SMR GLOBAL SRL▲ 32 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 758,7 K RON▲ 74,6 % | ▲ 74,6 % | 574,1 K RON | |
| 75 | 75.MIDEST ENERGY SRL▲ 35 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 755,5 K RON▲ 80,8 % | ▲ 80,8 % | 337,5 K RON | |
| 76 | 76.CASH CONTROL MANAGEMENT SRL▲ 112 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 743,8 K RON▲ 179,5 % | ▲ 179,5 % | 370,7 K RON | |
| 77 | 77.VISMEDIA CORP SRL▼ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 742 K RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 96,4 K RON | |
| 78 | 78.EURO NDT INSPECTION SRL▲ 89 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 720,3 K RON▲ 138,1 % | ▲ 138,1 % | 437,2 K RON | |
| 79 | 79.P.E.S. ENGECO SRL▲ 101 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 691,4 K RON▲ 149,3 % | ▲ 149,3 % | 414,1 K RON | |
| 80 | 80.STRUCON PROIECT SRL▼ 4 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 689,8 K RON▲ 9,8 % | ▲ 9,8 % | 262,9 K RON | |
| 81 | 81.ALFA SEMENCES SRL▲ 131 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 683,4 K RON▲ 187,5 % | ▲ 187,5 % | 445,8 K RON | |
| 82 | 82.ELLIS'92 SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 677,3 K RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 113,3 K RON | |
| 83 | 83.RUSSELL PLUS DESIGN SRL▲ 53 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 660,4 K RON▲ 82,6 % | ▲ 82,6 % | 298,6 K RON | |
| 84 | 84.SHIRO CONS SRL▼ 24 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 647,4 K RON▼ 19,8 % | ▼ 19,8 % | 228,1 K RON | |
| 85 | 85.DIVA DESIGN IMPEX SRL▼ 13 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 645,5 K RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -1,4 K RON | |
| 86 | 86.MERIDIANA SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 629,5 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 128,8 K RON | |
| 87 | 87.ARS ADVERTISING SA▼ 19 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 618 K RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | -58,3 K RON | |
| 88 | 88.CONTROM EXPERT SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 617,4 K RON▲ 18,2 % | ▲ 18,2 % | 95,2 K RON | |
| 89 | 89.SUNART CONCEPT SRL▲ 55 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 613 K RON▲ 74,8 % | ▲ 74,8 % | 262,3 K RON | |
| 90 | 90.EU & RO SRL▼ 11 | ***localitatea negasita***, Prahova | 611,3 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -372 RON | |
| 91 | 91.ARDIS OFFICE SRL▼ 13 | Sat Valea Nicovani, Comuna Valea Călugărească, Prahova | 608,3 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | -10,5 K RON | |
| 92 | 92.ASSET CORPORATION SRL▼ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 604,6 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -2 K RON | |
| 93 | 93.SYSMAN CONSULTING SRL▼ 11 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 595 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 3,3 K RON | |
| 94 | 94.ECOSAFE CONSULTING SRL▲ 77 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 593 K RON▲ 100,3 % | ▲ 100,3 % | 296,9 K RON | |
| 95 | 95.CETAREX SRL▲ 28 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 584,9 K RON▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 201,2 K RON | |
| 96 | 96.MONCRIS PROIECTCONS SRL▼ 35 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 583,5 K RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 64,7 K RON | |
| 97 | 97.UZUC PROIECT SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 564,2 K RON▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 111,7 K RON | |
| 98 | 98.GEOLOG ROMÂNIA SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 563,2 K RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 85,1 K RON | |
| 99 | 99.HAUSPLAN STUDIO SRL▼ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 557,3 K RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 25,2 K RON | |
| 100 | 100.CONSUL CERTMAN SRL▼ 10 | Sat Albeşti-Paleologu, Comuna Albeşti-Paleologu, Prahova | 550 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 11,6 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Prahova
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
145 firme · 1,8 mld. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
587 firme · 854,7 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
379 firme · 156,4 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
173 firme · 139,6 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
395 firme · 101,1 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
323 firme · 96,3 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
186 firme · 61,5 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
98 firme · 56,3 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
153 firme · 50 mil. RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 42,9 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
87 firme · 20,2 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
69 firme · 14,1 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
155 firme · 11,9 mil. RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
5 firme · 7,2 mil. RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
14 firme · 6 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
17 firme · 5 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
25 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
47 firme · 4,7 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
13 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
9 firme · 2,1 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
14 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
6 firme · 1 mil. RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 833,5 K RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
7 firme · 826,8 K RON
CAEN 7491
Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
3 firme · 743,4 K RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
5 firme · 571,1 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
6 firme · 307 K RON
CAEN 0721
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 210,8 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
3 firme · 199,8 K RON