COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Sănătate, Iași după capitaluri în 2016

615 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 70,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 244,6 K RON, iar liderul atinge 5,8 mil. RON.

FirmăCapitaluri
ARCADIA POLICLINIC SRL▲ 15,8 mil. RON▲ 74,3 %
CARDIOMED SRL▲ 13,3 mil. RON▼ 0,1 %
ARCADIA HOSPITAL SRL▲ 192,8 mil. RON▲ 239,5 %
INVESTIGATII MEDICALE PRAXIS SRL▼ 32,4 mil. RON▼ 39 %
ARCADIA MEDICAL CENTER SRL▼ 12,2 mil. RON▼ 5 %
D.D.I.-X-RAY DIAGNOSTIC SRL▼ 12 mil. RON▼ 8,1 %
OFTAPROF SRL▲ 11,7 mil. RON▲ 10,4 %
TRANSMED EXPERT SRL▲ 11,7 mil. RON▲ 11,8 %
VITAL MEDICAL CENTER MEMORY SRL▼ 31,7 mil. RON▼ 4,1 %
ANGELMED SRL=1,6 mil. RON▲ 7,5 %
OCULOOPTIC SRL▲ 11,4 mil. RON▲ 3 %
VICTORIA HOSPITAL S.R.L.▲ 11,4 mil. RON▲ 13,6 %
SCAN EXPERT SRL▲ 151,4 mil. RON▲ 101,5 %
TRANSPARENTA SRL▼ 31,1 mil. RON▼ 23,8 %
IASIPREST SRL=1,1 mil. RON▲ 4,3 %
RESURSE UMANE MEDICAL CLINIC SRL▲ 31 mil. RON▲ 3,8 %
SFERA OPTIC SRL▲ 34987 K RON▲ 120,1 %
TERRAMOLD MEDICAL SRL▲ 125959,6 K RON▲ 735,1 %
DANIDENT SRL▲ 2863,7 K RON▲ 2,6 %
UNIDENT NVR SRL▼ 3847,2 K RON▼ 14,5 %
RODERMA SRL▼ 1812,2 K RON▼ 9,2 %
SANOPTIC SRL▼ 15802,3 K RON▼ 52,5 %
RECUMEDIS SRL▲ 6790,5 K RON▲ 18,6 %
ULTRAMEDICAL SRL=757,8 K RON▲ 0,4 %
CARDIO-PRAXIS SRL▲ 30756,6 K RON▲ 91,9 %
GASTROMEDICA SRL▲ 7727,4 K RON▲ 14 %
HERMA MED CENTER SRL=712,1 K RON▲ 4,8 %
ASKLEPIOS-RO SRL▼ 12700,6 K RON▼ 29,8 %
MEDOPTICA SRL▲ 2689,6 K RON▲ 4,7 %
ANGIO-DENT SRL▲ 7678 K RON▲ 16,1 %
CABINET MEDICAL DR. IRINA CIUPILAN SRL▲ 14676,3 K RON▲ 34,8 %
ARHIMED RADIOLOGY S.R.L.▲ 7672,6 K RON▲ 17,6 %
NEWLIFE-BM SRL▼ 19665,5 K RON▼ 41,5 %
TRITEST SRL▲ 14592,1 K RON▲ 22,9 %
MEDEX SRL▲ 3587,1 K RON▲ 2,5 %
CONSULTMED SRL▲ 17585,4 K RON▲ 42 %
CENTRUL MEDICAL DOMENICO SRL▼ 7581,7 K RON▼ 12,2 %
CABINET MEDICAL ALBU ALINA SRL▲ 9568,1 K RON▲ 15,7 %
MEDIS TEST SRL▲ 2566,8 K RON▲ 5 %
HELICOMED SRL▼ 15561 K RON▼ 21,8 %
MAR CONSULT SRLnou556,3 K RON—
HELP & SAFE MED SRL▲ 24520,5 K RON▲ 69,9 %
TERRAMOLD SRLnou513,9 K RON▼ 42,5 %
FERTIGYN SRL▼ 10498,3 K RON▼ 20,6 %
ROCONSIMED SRL▼ 13493,6 K RON▼ 23,9 %
IASMED CENTER SRL▲ 15467,7 K RON▲ 29,9 %
ARCADIA CARDIO SRL▲ 431454,5 K RON—
CENTRUL MEDICAL ANGIOMED SRL▲ 15423,6 K RON▲ 19,9 %
ORTHODONTIKA SRLnou423 K RON—
AVETEHDENT SRL▲ 8421,6 K RON▲ 12,3 %
EST MEDICA MT SRL▲ 33421,2 K RON▲ 65,3 %
A.S.A.-DA ÎNGRIJIRI MEDICALE SRL▲ 10419,9 K RON▲ 18,5 %
SIRINGA SRL▲ 1417,9 K RON▲ 5,4 %
DERMA LUX SRL▲ 29409,1 K RON▲ 59,8 %
DMD PATH SRL▼ 29403,3 K RON▼ 42,6 %
VALRUSU SRL▼ 16396 K RON▼ 29,1 %
NICOGYNSCU SRLnou388,5 K RON—
ALEX-CLINIC SRL▲ 12379,8 K RON▲ 32,5 %
ALFA CARDIOVASCULAR SRL▼ 7377,1 K RON▼ 15,7 %
DOCTOR NICOLETA DIMITRIU SRL▲ 19376,3 K RON▲ 45,1 %
AL CONIS TOP SRL▲ 85370,1 K RON▲ 236,1 %
GASTRO HEP SRL▲ 11362 K RON▲ 31,6 %
MAREEA MED SRLnou350,9 K RON—
MEDVERO SRL▼ 14347,6 K RON▼ 23,9 %
ANESTEZIA IAŞI SRL▲ 115339,5 K RON▲ 355,1 %
ELYTIS LABORATORY S.R.L.▲ 185333,4 K RON▲ 1.334,1 %
MOBILMED SRL▲ 7330,3 K RON▲ 20,1 %
FERTELITE SRL▼ 50328,4 K RON▼ 66,5 %
CABINET ECOGRAFIE, OBSTETRICA, GINECOLOGIE DR.GHEORGHE ILIEV SRL▲ 31322,9 K RON▲ 57,3 %
CENTRUL MEDICAL DE DIAGNOSTIC ŞI TRATAMENT SRL▼ 2319,2 K RON▲ 6,7 %
SUSANU CLINIC SRL▲ 167317,4 K RON▲ 962,5 %
UMANITAS MED CENTER SRL▼ 29316,4 K RON▼ 37,7 %
ELYTIS FARM S.R.L.▲ 54314,8 K RON▲ 141,7 %
GENERAL ANESTEZIA SRLnou307,8 K RON—
ESTET MED SRL▼ 18307,1 K RON▼ 20,1 %
GRAND SANTE SRLnou306 K RON▼ 15,3 %
SF. GHEORGHE SRL▼ 8303,4 K RON▲ 3,2 %
CABINET DIACONU ŞOTROPA MICHAELA SRL▼ 18302,6 K RON▼ 18,8 %
MARNEBO SRL▲ 70297,1 K RON▲ 176 %
P&I WORK MEDICAL HALL SRLnou295,6 K RON—
MEDFIV-BA SRL▼ 25288,2 K RON▼ 25,7 %
A.C. DENTA SRL▲ 6285,7 K RON▲ 14,7 %
ENDO GAST SRL▲ 7276,9 K RON▲ 14,8 %
CENTRUL MEDICAL CARDIODENT SRL▲ 10275,2 K RON▲ 22 %
ŞTEFANIA MEDICAL SRL▲ 27274 K RON▲ 52,8 %
CENTRUL MEDICAL RECUPERARE NICOLINA SRL▼ 9273,3 K RON▲ 3,2 %
M&B SERVICII MEDICALE SRL▼ 15270 K RON▼ 2,3 %
SALAZAR MED SRL▲ 56269,2 K RON▲ 138,9 %
MEDICA M.V. SRL▼ 25267,8 K RON▼ 19,8 %
CENTRUL MEDICAL TÂRGU FRUMOS SRLnou266,9 K RON▲ 8,1 %
INTER MAXILOMED S.R.L.nou264,6 K RON—
EURODERMA IMPEX SRL▲ 10262,1 K RON▲ 33,2 %
SANDOM SRL▼ 13260,2 K RON▲ 0,5 %
TIL OBGINMED SRLnou256,5 K RON—
TOP MEDICAL GRUP SRL▲ 6256,1 K RON▲ 25,8 %
SER GRUP IAŞI SRLnou249,9 K RON▲ 97,9 %
BALNEOFIZIOTERAPEUTICA SRL▲ 28249,8 K RON▲ 87,4 %
SF. PARASCHEVA-ÎNGRIJIRI MEDICALE LA DOMICILIU SRL▼ 12248,1 K RON▼ 2,2 %
ILIESCU MEDICAL OFFICE SRLnou245,2 K RON—
CENTRUL MEDICAL SFÂNTA VINERI PAŞCANI SRL▲ 66244,6 K RON▲ 177,6 %

Codurile CAEN din sănătate — Iași

CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
687 firme · 634,3 mil. RON
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
577 firme · 420,5 mil. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
28 firme · 398,1 mil. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
153 firme · 59,1 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
64 firme · 42,5 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
59 firme · 38,6 mil. RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
7 firme · 36,6 mil. RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
20 firme · 10,1 mil. RON
CAEN 8730
Activități ale căminelor de bătrâni și ale căminelor pentru persoane aflate în incapacitate de a se îngriji singure
8 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 8791
Activități de intermediere pentru servicii de îngrijire la domiciliu
1 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
4 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 8692
Transportul pacienților cu ambulanța
2 firme · 710,7 K RON
CAEN 8891
Activități de îngrijire zilnică pentru copii
7 firme · 610,5 K RON
CAEN 8696
Activități de medicină tradițională, complementară și alternativă
6 firme · 240,6 K RON
CAEN 8697
Servicii de intermediere pentru servicii medicale, stomatologice și pentru alte servicii referitoare la sănătatea umană
2 firme · 169,8 K RON
CAEN 8694
Activități ale infirmierelor și moașelor
3 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci