Top 100 firme — Imobiliare, Ialomița după capitaluri în 2022
99 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 99 cumulează 19,6 mil. RON. Pragul de intrare în top este -14,2 mil. RON, iar liderul atinge 7,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DELMAT SRL= | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 7,5 mil. RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 410 K RON | |
| 2 | 2.HELIOSAGRI INTERNATIONAL S.R.L.▲ 91 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 5,4 mil. RON— | — | 749,2 K RON | |
| 3 | 3.AMPA SA▲ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 3,4 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 257,5 K RON | |
| 4 | 4.COM MIXT SA= | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 3,2 mil. RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 930,6 K RON | |
| 5 | 5.GROSIL SA▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 3,2 mil. RON▼ 3 % | ▼ 3 % | -98,2 K RON | |
| 6 | 6.LIAGRI SRL= | Sat Bucu, Comuna Bucu, Ialomiţa | 2,4 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 124,5 K RON | |
| 7 | 7.ER CHARIS S.R.L.▲ 13 | Sat Stelnica, Comuna Stelnica, Ialomiţa | 1,7 mil. RON▲ 330 % | ▲ 330 % | 341,5 K RON | |
| 8 | 8.CONSUMCOOP ŢĂNDĂREI SOCIETATE COOPERATIVĂ= | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 1,6 mil. RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 192,3 K RON | |
| 9 | 9.M P S SRL▼ 2 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 1,1 mil. RON▼ 47,3 % | ▼ 47,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 10 | 10.RGV NEW PROPERTIES S.R.L.▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 985,2 K RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 307,1 K RON | |
| 11 | 11.ADIRAL COM SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 812 K RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 53,2 K RON | |
| 12 | 12.ELSA SRL▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 792,5 K RON▲ 0,8 % | ▲ 0,8 % | 234 K RON | |
| 13 | 13.OPAL PROD SRL▼ 4 | Sat Făcăeni, Comuna Făcăeni, Ialomiţa | 755,8 K RON▼ 31,3 % | ▼ 31,3 % | 176,6 K RON | |
| 14 | 14.ATCOM IALOMIŢA SOCIETATE COOPERATIVĂ= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 740,5 K RON▼ 1,5 % | ▼ 1,5 % | 2,4 K RON | |
| 15 | 15.TERRA INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 738,3 K RON▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 242,5 K RON | |
| 16 | 16.PRESTAREA SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 551,2 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 58,4 K RON | |
| 17 | 17.SERVAGROMEC IALOMIŢA S.R.L.▼ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 535,9 K RON▼ 32,9 % | ▼ 32,9 % | 87,9 K RON | |
| 18 | 18.NYK SERV INVEST S.R.L.nou | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 478,2 K RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 137,7 K RON | |
| 19 | 19.PLATFORMA INDUSTRIALĂ IMM SLOBOZIA S.R.L.▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 427,2 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 6,4 K RON | |
| 20 | 20.BIO ALIMENTI ITALROM SRL▲ 18 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 413,1 K RON▲ 168,6 % | ▲ 168,6 % | 259,3 K RON | |
| 21 | 21.PROIECT MANAGER INTERMED S.R.L.▼ 2 | Sat Sfântu Gheorghe, Comuna Sfîntu Gheorghe, Ialomiţa | 391,8 K RON▲ 0,1 % | ▲ 0,1 % | 567 RON | |
| 22 | 22.VALI TURIST COM SRL▲ 19 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 357,1 K RON▲ 145,2 % | ▲ 145,2 % | 211,5 K RON | |
| 23 | 23.ORIENT GAMBLING S.R.L.nou | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 350,5 K RON— | — | 0 RON | |
| 24 | 24.COM SEMNAL SRL▼ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 340 K RON▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 39 K RON | |
| 25 | 25.CUBIX COMERCIAL S.R.L.▲ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 312,7 K RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 154,4 K RON | |
| 26 | 26.SAMANTA FOX PROD COM SRL▲ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 293,1 K RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 25,4 K RON | |
| 27 | 27.FEL-MAN BERECHET SRL▲ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 289,9 K RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 51,4 K RON | |
| 28 | 28.IMOBILIAR SLOBOZIA S.R.L.▼ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 289,1 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | -61,3 K RON | |
| 29 | 29.NICOFLOR SRL▲ 2 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 270,3 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 30,5 K RON | |
| 30 | 30.CONS T.C. SRL▼ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 266,6 K RON▼ 16,5 % | ▼ 16,5 % | -52,6 K RON | |
| 31 | 31.GOLDEN FISH SRL▲ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 258,9 K RON▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 53 K RON | |
| 32 | 32.EDY AGENCY SRL▲ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 258,8 K RON▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 218,7 K RON | |
| 33 | 33.INTERSAL SRL▼ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 237,4 K RON▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -17,1 K RON | |
| 34 | 34.JIA CHEN S.R.L.▲ 10 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 236,9 K RON▲ 113,2 % | ▲ 113,2 % | 125,8 K RON | |
| 35 | 35.BTT IALOMITA SRL▼ 6 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 232,4 K RON▼ 9,3 % | ▼ 9,3 % | 12,3 K RON | |
| 36 | 36.GABRIEL HOLDING SRL▼ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 210,7 K RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 43,6 K RON | |
| 37 | 37.AMIGO AP SRL= | Loc. Feteşti-Gară, Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 200,5 K RON▲ 17,6 % | ▲ 17,6 % | 30 K RON | |
| 38 | 38.YNA SDFJ IMOB S.R.L.▼ 13 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 195,4 K RON▼ 31,5 % | ▼ 31,5 % | 195,2 K RON | |
| 39 | 39.SKL ESTATE SUD S.R.L.▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 174,1 K RON▲ 16,1 % | ▲ 16,1 % | 24,2 K RON | |
| 40 | 40.EBRU DENIZ SRL▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 171,2 K RON▼ 4,4 % | ▼ 4,4 % | 34,2 K RON | |
| 41 | 41.CONSULT COM SRL▲ 2 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 128,2 K RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 11,7 K RON | |
| 42 | 42.FRISO FERME SRL▼ 40 | Sat Gheorghe Lazăr, Comuna Gheorghe Lazăr, Ialomiţa | 115,3 K RON▼ 96,9 % | ▼ 96,9 % | 7,1 K RON | |
| 43 | 43.INTERLAND INVESTMENTS SRL▲ 41 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 107,7 K RON— | — | 169,1 K RON | |
| 44 | 44.FARMACIA MILLENIUM SRL▲ 1 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 102,6 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 321 RON | |
| 45 | 45.AUDICONT SRL▲ 6 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 94,8 K RON▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 49,9 K RON | |
| 46 | 46.COSTINEVA COM SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 94,3 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | 24,1 K RON | |
| 47 | 47.VIS RESIDENCE MAMAIA NORD S.R.L.▲ 26 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 93,8 K RON— | — | 95,5 K RON | |
| 48 | 48.LA TERRA SRL▼ 1 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 87,1 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 189 RON | |
| 49 | 49.ADMIN CLĂDIRE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 80,3 K RON▲ 76,7 % | ▲ 76,7 % | 80,1 K RON | |
| 50 | 50.NEXTMART ADMINISTRARE IMOBILE S.R.L.▲ 10 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 80,1 K RON▲ 142,7 % | ▲ 142,7 % | 47,1 K RON | |
| 51 | 51.ROMAN TOUR SRL▼ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 79,3 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 36,4 K RON | |
| 52 | 52.STANDARD ESTATE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 79,1 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 3,3 K RON | |
| 53 | 53.COM PARPALA SRL▼ 14 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 56,7 K RON▼ 62,3 % | ▼ 62,3 % | 56,5 K RON | |
| 54 | 54.CONSUMCOOP GRIVIŢA SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 1 | Sat Griviţa, Comuna Griviţa, Ialomiţa | 56,1 K RON▲ 10,9 % | ▲ 10,9 % | 5,5 K RON | |
| 55 | 55.BSR PRO INVEST S.R.L.▲ 1 | Sat Misleanu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 55,1 K RON▲ 11,7 % | ▲ 11,7 % | 5,8 K RON | |
| 56 | 56.VIO ADMIN CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 51,1 K RON— | — | — | 50,9 K RON |
| 57 | 57.SPEAR IMOB S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 46,4 K RON— | — | — | 46,2 K RON |
| 58 | 58.JOVELLANA S.R.L.= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 41,1 K RON▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | -3,4 K RON | |
| 59 | 59.BODEANU SERV SRL▼ 9 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 34,1 K RON▼ 54,9 % | ▼ 54,9 % | 33,2 K RON | |
| 60 | 60.MARICOM SRL▼ 18 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 32,3 K RON▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 3,5 K RON | |
| 61 | 61.CASA GHIŢĂ S.R.L.= | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 31,9 K RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 163 RON | |
| 62 | 62.ECCA R SPARK S.R.L.nou | Sat Miloşeşti, Comuna Miloşeşti, Ialomiţa | 29,7 K RON— | — | — | 29,5 K RON |
| 63 | 63.SOLIDAR SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 28,9 K RON▲ 14,5 % | ▲ 14,5 % | 25,5 K RON | |
| 64 | 64.ADMIN RALU S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 25,6 K RON— | — | — | 25,4 K RON |
| 65 | 65.EVA MARIA CAFE BAR S.R.L.▼ 2 | Sat Scânteia, Comuna Scînteia, Ialomiţa | 25 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 66 | 66.HAN INVEST SRL▼ 7 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 23,6 K RON▼ 46,4 % | ▼ 46,4 % | -20,4 K RON | |
| 67 | 67.SINPAN SRL▼ 15 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 20,3 K RON▼ 66 % | ▼ 66 % | 30 K RON | |
| 68 | 68.ACG S.R.L.▼ 15 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 16,9 K RON▼ 68,9 % | ▼ 68,9 % | 16,5 K RON | |
| 69 | 69.ICI IMOBILIARE URZICENI S.R.L.▼ 4 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 12,9 K RON▲ 63,3 % | ▲ 63,3 % | 5 K RON | |
| 70 | 70.PANTAZI IMOBILIARE S.R.L.nou | Sat Miloşeşti, Comuna Miloşeşti, Ialomiţa | 9,2 K RON— | — | — | 9,2 K RON |
| 71 | 71.HELIOSQUARE S.R.L.▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 5,8 K RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 787 RON | |
| 72 | 72.CITY CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 5,7 K RON▲ 4,6 % | ▲ 4,6 % | 4,9 K RON | |
| 73 | 73.DRO REO S.R.L.nou | Sat Reviga, Comuna Reviga, Ialomiţa | 4,7 K RON— | — | — | 39,1 K RON |
| 74 | 74.DAIANA CENTER S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 3,1 K RON— | — | 2,9 K RON | |
| 75 | 75.ADMIN MARI S.R.L.▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,9 K RON▲ 1.328,5 % | ▲ 1.328,5 % | 2,7 K RON | |
| 76 | 76.GRADINA FENG SHUI S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,6 K RON— | — | — | 2,4 K RON |
| 77 | 77.GLOBAL MARKET CONSULT IMOBILIARE S.R.L.▼ 8 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 78 | 78.IM MOB CONSULTING SRL▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 380 RON— | — | 17,7 K RON | |
| 79 | 79.AMA BUSINESS PARK S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | -122 RON— | — | — | -122 RON |
| 80 | 80.MIDWAY IMOB S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | -1,7 K RON— | — | — | -1,9 K RON |
| 81 | 81.SMARTIMOB SERVICES S.R.L.nou | Sat Miloşeşti, Comuna Miloşeşti, Ialomiţa | -1,7 K RON— | — | — | -1,9 K RON |
| 82 | 82.PIC IMOBILIARE S.R.L.nou | Loc. Feteşti-Gară, Municipiul Feteşti, Ialomiţa | -2 K RON— | — | — | -1,9 K RON |
| 83 | 83.INDEX PROPERTIES S.R.L.▼ 8 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | -6,5 K RON— | — | 2,2 K RON | |
| 84 | 84.PETAX IMPEX SRL▼ 20 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | -7,1 K RON▼ 143,5 % | ▼ 143,5 % | -23,6 K RON | |
| 85 | 85.MARALI MER S.R.L.▼ 11 | Sat Păltinişu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | -9,8 K RON— | — | -7,3 K RON | |
| 86 | 86.KABALAN PROPERTIES S.R.L.▼ 8 | Sat Jilavele, Comuna Jilavele, Ialomiţa | -17,8 K RON— | — | -50 RON | |
| 87 | 87.ZENITHAL S.R.L.▼ 15 | Sat Grindu, Comuna Grindu, Ialomiţa | -31,4 K RON▼ 19.149,7 % | ▼ 19.149,7 % | -31,6 K RON | |
| 88 | 88.CROWN REALTY SRL▼ 8 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | -53,7 K RON— | — | -509 RON | |
| 89 | 89.POIANA ADÎNCATA SRL▼ 7 | Sat Adâncata, Comuna Adâncata, Ialomiţa | -55 K RON— | — | 5,6 K RON | |
| 90 | 90.GANASA SRL▼ 14 | Sat Malu, Comuna Sfîntu Gheorghe, Ialomiţa | -55,5 K RON— | — | -44,6 K RON | |
| 91 | 91.BASILEUS LAND S.R.L.▼ 8 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | -61,3 K RON— | — | 0 RON | |
| 92 | 92.ERA CONSULT SRL▼ 13 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | -66,1 K RON— | — | -26 K RON | |
| 93 | 93.INAMARK IMPEX S.R.L.▼ 12 | Sat Moviliţa, Comuna Moviliţa, Ialomiţa | -67,8 K RON— | — | -7,4 K RON | |
| 94 | 94.CATTLE ACTIVE SALES S.R.L.▼ 9 | Sat Păltinişu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | -174,4 K RON— | — | -74,7 K RON | |
| 95 | 95.G. V. ENTERPRISES SRL▼ 8 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | -340,7 K RON— | — | -179,4 K RON | |
| 96 | 96.MADEBE COMPANY S.R.L.▼ 7 | Comuna Andrăşeşti, Ialomiţa | -438,9 K RON— | — | -35 RON | |
| 97 | 97.AILEMAC SRL▼ 6 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | -1,5 mil. RON— | — | 433 RON | |
| 98 | 98.AGROZOOTEHNICA FĂCĂENI S.A.▼ 6 | Comuna Făcăeni, Ialomiţa | -6,9 mil. RON— | — | -2 mil. RON | |
| 99 | 99.INVEST MANAGEMENT SRL▼ 5 | Municipiul Feteşti, Ialomiţa | -14,2 mil. RON— | — | -374,3 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Ialomița
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
77 firme · 26,1 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
4 firme · 5,2 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
23 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
9 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
11 firme · 803,4 K RON