Top 100 firme — Activități profesionale, Ialomița după capitaluri în 2023
576 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 86,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 267 K RON, iar liderul atinge 9,3 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.L.T.M. GROUP SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 9,3 mil. RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | -248,9 K RON | |
| 2 | 2.OCH LOGISTIC AG SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 9,1 mil. RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 661,1 K RON | |
| 3 | 3.COW GENETICS SRL= | Sat Bucu, Comuna Bucu, Ialomiţa | 3,7 mil. RON▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 4 | 4.MINEX SRL▲ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 3,5 mil. RON▲ 52,4 % | ▲ 52,4 % | 1,2 mil. RON | |
| 5 | 5.AMD AUTOBAD S.R.L.▼ 1 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 2,8 mil. RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 231,7 K RON | |
| 6 | 6.EOLIAN EXPERT SRL▼ 1 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 2,5 mil. RON▲ 8,2 % | ▲ 8,2 % | 187,1 K RON | |
| 7 | 7.PROCIVIL SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 2,3 mil. RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 187,4 K RON | |
| 8 | 8.T.S.T. PRINT LAB SRL= | Sat Maia, Comuna Maia, Ialomiţa | 2 mil. RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | -57,2 K RON | |
| 9 | 9.IORDACHE A.M.V. S.R.L.= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,6 mil. RON▼ 21 % | ▼ 21 % | 1,6 mil. RON | |
| 10 | 10.LA VLAD ŞTEFAN S.R.L.▲ 29 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,5 mil. RON▲ 192,1 % | ▲ 192,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 11 | 11.WASTE LABORATORY SA▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,5 mil. RON▲ 12 % | ▲ 12 % | 156,8 K RON | |
| 12 | 12.GEO 7 SRL▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,4 mil. RON▲ 29,8 % | ▲ 29,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 13 | 13.EU2020 SOLUTIONS S.R.L.▲ 23 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 1,1 mil. RON▲ 105,3 % | ▲ 105,3 % | 608,2 K RON | |
| 14 | 14.EVO DESIGN SRL▲ 9 | Sat Manasia, Comuna Manasia, Ialomiţa | 1,1 mil. RON▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 332,3 K RON | |
| 15 | 15.DECEBAL CONSULT GROUP S.R.L.▲ 12 | Sat Vlădeni, Comuna Vlădeni, Ialomiţa | 1,1 mil. RON▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | 1 mil. RON | |
| 16 | 16.XTEH SRL▲ 18 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 984 K RON▲ 76,8 % | ▲ 76,8 % | 427,6 K RON | |
| 17 | 17.PROF PRINT S.R.L.▼ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 952,5 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 379,3 K RON | |
| 18 | 18.MELCRET DESIGN SRL▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 945,7 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 10,7 K RON | |
| 19 | 19.AS EM BOIANG SRL▼ 1 | Loc. Slobozia Nouă, Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 937,4 K RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 22,8 K RON | |
| 20 | 20.GC CORP MANAGEMENT S.R.L.= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 907,9 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 80,6 K RON | |
| 21 | 21.AGROSYL SEEDS S.R.L.▼ 4 | Sat Făcăeni, Comuna Făcăeni, Ialomiţa | 883,4 K RON▼ 12,7 % | ▼ 12,7 % | 883,1 K RON | |
| 22 | 22.MARALUK CONSULTING S.R.L.▼ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 861,9 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | -161,9 K RON | |
| 23 | 23.EVAL TUDOR S.R.L.▲ 2 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 825,8 K RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 84,6 K RON | |
| 24 | 24.PROFIT CONT EXPERT SRL▲ 13 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 817,3 K RON▲ 52,8 % | ▲ 52,8 % | 372,4 K RON | |
| 25 | 25.MEP DIGITAL DESIGN S.R.L.▲ 34 | Loc. Amara, Oraş Amara, Ialomiţa | 795,3 K RON▲ 106,5 % | ▲ 106,5 % | 750,1 K RON | |
| 26 | 26.VIRGILIUS PROD COM SRL▲ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 794,6 K RON▲ 27 % | ▲ 27 % | 168,9 K RON | |
| 27 | 27.G OPPORTUNITIES S.R.L.▼ 5 | Sat Malu, Comuna Sfîntu Gheorghe, Ialomiţa | 782,6 K RON▼ 1,7 % | ▼ 1,7 % | -13,2 K RON | |
| 28 | 28.MS BRAVO CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 756,4 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -818 RON | |
| 29 | 29.GLOBAL LAB S.R.L.▲ 28 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 748,2 K RON▲ 93,1 % | ▲ 93,1 % | 360,8 K RON | |
| 30 | 30.PUNCT ADVERTISING SRL▼ 9 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 736,4 K RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 125 K RON | |
| 31 | 31.EXPERT CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 727,6 K RON▲ 20,5 % | ▲ 20,5 % | 143,8 K RON | |
| 32 | 32.DIRECT & PARTENERS SRL▲ 6 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 670,8 K RON▲ 28 % | ▲ 28 % | 146,5 K RON | |
| 33 | 33.GEOTERRA INSTAL S.R.L.▲ 39 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 670,3 K RON▲ 97,3 % | ▲ 97,3 % | 477,3 K RON | |
| 34 | 34.PROJECT CONSTRUCT SRL▼ 8 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 638,7 K RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | -84,7 K RON | |
| 35 | 35.PRIME BUSINESS CONSULTING S.R.L.▲ 31 | Sat Hagieşti, Comuna Sineşti, Ialomiţa | 620,6 K RON▲ 70,4 % | ▲ 70,4 % | 618,2 K RON | |
| 36 | 36.DRUPO SRL▲ 25 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 592 K RON▲ 55,2 % | ▲ 55,2 % | 400,7 K RON | |
| 37 | 37.TRANSCONSULT DESIGN S.R.L.▲ 25 | Sat Jilavele, Comuna Jilavele, Ialomiţa | 588,3 K RON▲ 56,2 % | ▲ 56,2 % | 588,1 K RON | |
| 38 | 38.PRIMPREST SRL▼ 7 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 587,5 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | -18,8 K RON | |
| 39 | 39.PACES STAR SRL▲ 44 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 561,3 K RON▲ 80,9 % | ▲ 80,9 % | 268,9 K RON | |
| 40 | 40.AEROCONTROL UAV SRLnou | Sat Făcăeni, Comuna Făcăeni, Ialomiţa | 540,6 K RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -199 RON | |
| 41 | 41.HDP AGRO - INVEST S.R.L.▼ 31 | Sat Cocora, Comuna Cocora, Ialomiţa | 534,1 K RON▼ 62,6 % | ▼ 62,6 % | 534,2 K RON | |
| 42 | 42.ASSET SRL▲ 4 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 527,7 K RON▲ 11,9 % | ▲ 11,9 % | 56,3 K RON | |
| 43 | 43.I-PHOENIX CA S.R.L.▲ 1 | Sat Axintele, Comuna Axintele, Ialomiţa | 525,6 K RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 21,9 K RON | |
| 44 | 44.PATRIOTUL S.R.L.▼ 9 | Sat Stejaru, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 524,5 K RON▼ 5,3 % | ▼ 5,3 % | 318,7 K RON | |
| 45 | 45.XANDER SRL▲ 8 | Sat Păltinişu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 524,5 K RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 159,8 K RON | |
| 46 | 46.ELIAX-PROIECT SRL▲ 3 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 518,7 K RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 74,4 K RON | |
| 47 | 47.FIN CONSULT EXPERT SRL▲ 24 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 495,9 K RON▲ 44,2 % | ▲ 44,2 % | 474,4 K RON | |
| 48 | 48.SIGCON SRL▲ 17 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 490,6 K RON▲ 34,3 % | ▲ 34,3 % | 379,3 K RON | |
| 49 | 49.TAG GROUP SRL▲ 28 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 489,5 K RON▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 482,6 K RON | |
| 50 | 50.RONEXKONT SRL▲ 13 | Sat Moviliţa, Comuna Moviliţa, Ialomiţa | 489,1 K RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 113,4 K RON | |
| 51 | 51.TET ENGINEERING S.R.L.▲ 23 | Loc. Feteşti-Gară, Municipiul Feteşti, Ialomiţa | 477,7 K RON▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | 477,5 K RON | |
| 52 | 52.MOX PROJECTS & SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 472,8 K RON— | — | — | 471,8 K RON |
| 53 | 53.GENERAL ELECTRIC & CONSULTING S.R.L.▲ 23 | Loc. Bora, Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 466,5 K RON▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 135,1 K RON | |
| 54 | 54.NYK SERV INVEST S.R.L.nou | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Ialomiţa | 460,1 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 31,9 K RON | |
| 55 | 55.EXCONT S.A.C. S.R.L.▲ 13 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 458,6 K RON▲ 27,9 % | ▲ 27,9 % | 457,6 K RON | |
| 56 | 56.MOBIUS DESIGN BIROU DE ARHITECTURĂ S.R.L.▼ 23 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 450,1 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 179,9 K RON | |
| 57 | 57.FIX MANAGEMENT & AUDIT S.R.L.▲ 30 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 446,2 K RON▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 151,6 K RON | |
| 58 | 58.CONT EXPERT MSC 2010 SRL▼ 10 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 439,9 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 157,5 K RON | |
| 59 | 59.ECONOMIC 2002 SRL▲ 27 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 411,2 K RON▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 407,2 K RON | |
| 60 | 60.SIMON JENSEN AGRO ADVICE S.R.L.▲ 25 | Sat Cocora, Comuna Cocora, Ialomiţa | 404,9 K RON▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 404,7 K RON | |
| 61 | 61.DOCTOR BARBU VET S.R.L.▲ 64 | Sat Valea Ciorii, Comuna Valea Ciorii, Ialomiţa | 401 K RON▲ 98,4 % | ▲ 98,4 % | 198,9 K RON | |
| 62 | 62.TOPO LAND VISION S.R.L.▼ 10 | Sat Ion Roată, Comuna Ion Roată, Ialomiţa | 393,1 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 185,6 K RON | |
| 63 | 63.CABIVET S.R.L.▲ 60 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 388,1 K RON▲ 88,5 % | ▲ 88,5 % | 255,2 K RON | |
| 64 | 64.JN AGRO MANAGEMENT S.R.L.▲ 25 | Sat Cocora, Comuna Cocora, Ialomiţa | 375,1 K RON▲ 28,4 % | ▲ 28,4 % | 374,8 K RON | |
| 65 | 65.STERA PROTECT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 374,2 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 52,4 K RON | |
| 66 | 66.SMART SENSE S.R.L.▲ 54 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 370,8 K RON▲ 78,1 % | ▲ 78,1 % | 236,9 K RON | |
| 67 | 67.GLOBAL CONT PREST SRL= | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 360,7 K RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | -2,7 K RON | |
| 68 | 68.BIOVETPET SRL▼ 25 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 354,9 K RON▼ 27,8 % | ▼ 27,8 % | 263,3 K RON | |
| 69 | 69.GIOMAS AGRICULTURA S.R.L.▼ 41 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 354,6 K RON▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 354,4 K RON | |
| 70 | 70.FINANCIAL & CONSULTING COMPLET S.R.L.▲ 14 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 353,5 K RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 67,1 K RON | |
| 71 | 71.FORR CONSTRUCT BMC S.R.L.▲ 8 | Sat Alexeni, Comuna Alexeni, Ialomiţa | 352,8 K RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 35 K RON | |
| 72 | 72.BY SD DESIGN & CONSULT S.R.L.▲ 448 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 347,5 K RON— | — | 410,9 K RON | |
| 73 | 73.NEOTOP SOLUTIONS S.R.L.▲ 59 | Oraş Căzăneşti, Ialomiţa | 346,2 K RON▲ 83,4 % | ▲ 83,4 % | 346 K RON | |
| 74 | 74.CRISVET SRL▲ 17 | Loc. Ţăndărei, Oraş Ţăndărei, Ialomiţa | 344,7 K RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 57,7 K RON | |
| 75 | 75.GEOMIR-SOLUTION S.R.L.▼ 24 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 341,9 K RON▼ 21 % | ▼ 21 % | -91,1 K RON | |
| 76 | 76.EXQUISITE INTERIORS S.R.L.▲ 17 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 337,9 K RON▲ 21 % | ▲ 21 % | 183,3 K RON | |
| 77 | 77.REAL PROTECT CONSULT SRL▲ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 336,7 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 164,3 K RON | |
| 78 | 78.IRESEARCH MEDICAL S.R.L.▲ 102 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 332,6 K RON▲ 137,9 % | ▲ 137,9 % | 282,8 K RON | |
| 79 | 79.TEHNO STING COMPANY S.R.L.▼ 38 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 329,7 K RON▼ 34 % | ▼ 34 % | 165,5 K RON | |
| 80 | 80.SOPHIA PROJECT S.R.L.▲ 462 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 328,5 K RON— | — | 657 K RON | |
| 81 | 81.URBAN EXPERT SRL▼ 23 | Sat Păltinişu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 327,2 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 36,1 K RON | |
| 82 | 82.STERE ŞI ASOCIAŢII S.R.L.▼ 71 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 321,8 K RON▼ 77,1 % | ▼ 77,1 % | 2,5 K RON | |
| 83 | 83.PETS CARE&VET S.R.L.nou | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 320,5 K RON— | — | 55 K RON | |
| 84 | 84.AVD EXPERT SRL▼ 37 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 319,8 K RON▼ 29,6 % | ▼ 29,6 % | 102,6 K RON | |
| 85 | 85.EWALUER SRL▲ 50 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 317,5 K RON▲ 70,6 % | ▲ 70,6 % | 193,9 K RON | |
| 86 | 86.ITP AUTOBAD S.R.L.▲ 2 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 309,6 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 84,9 K RON | |
| 87 | 87.METIC PLAN S.R.L.▲ 82 | Sat Păltinişu, Comuna Perieţi, Ialomiţa | 308,4 K RON▲ 101,9 % | ▲ 101,9 % | 240,5 K RON | |
| 88 | 88.COMPAN SRL▲ 70 | Municipiul Urziceni, Ialomiţa | 308,1 K RON▲ 87,4 % | ▲ 87,4 % | 236,8 K RON | |
| 89 | 89.TOP TOPO S.R.L.▲ 32 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 304,8 K RON▲ 47 % | ▲ 47 % | 197,4 K RON | |
| 90 | 90.SALVAECOVET SRL▼ 26 | Sat Ograda, Comuna Ograda, Ialomiţa | 303,6 K RON▼ 17,6 % | ▼ 17,6 % | 173,6 K RON | |
| 91 | 91.SHAPECO S.R.L.▼ 1 | Sat Manasia, Comuna Manasia, Ialomiţa | 302,8 K RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 12,4 K RON | |
| 92 | 92.ZOOVET SERVICII VETERINARE S.R.L.▲ 5 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 296,8 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 54,7 K RON | |
| 93 | 93.MATACHE & ND SRL▲ 1 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 296,5 K RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 17,9 K RON | |
| 94 | 94.FERA'S EVENTS S.R.L.▲ 7 | Sat Sinteşti, Comuna Borăneşti, Ialomiţa | 295,5 K RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 295,2 K RON | |
| 95 | 95.INTTRO SRL▼ 17 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 294,2 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 154,1 K RON | |
| 96 | 96.TEHNOLUX CONT EXPERT S.R.L.▲ 3 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 279,8 K RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 53,6 K RON | |
| 97 | 97.NEOTERRA S.R.L.▲ 364 | Sat Făcăeni, Comuna Făcăeni, Ialomiţa | 279,5 K RON— | — | 279,9 K RON | |
| 98 | 98.STANMAR COM SRL▼ 48 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 277,7 K RON▼ 36,6 % | ▼ 36,6 % | -164,5 K RON | |
| 99 | 99.DEDAL SRL▲ 16 | Sat Ciulniţa, Comuna Ciulniţa, Ialomiţa | 272,7 K RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 84,1 K RON | |
| 100 | 100.PHOENIX PECO OYL S.R.L.▲ 123 | Municipiul Slobozia, Ialomiţa | 267 K RON▲ 162,5 % | ▲ 162,5 % | 266,8 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Ialomița
CAEN 7500
Activități veterinare
26 firme · 84,6 mil. RON
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
107 firme · 53,1 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
50 firme · 44,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
110 firme · 29,6 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
45 firme · 18,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
24 firme · 15,1 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
42 firme · 13,2 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
18 firme · 12,8 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
37 firme · 8,7 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
51 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
10 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
5 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
7 firme · 819,8 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
5 firme · 725,1 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
2 firme · 680,4 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
6 firme · 567,5 K RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
4 firme · 546,2 K RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
3 firme · 460,7 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
1 firme · 367,3 K RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
1 firme · 27,5 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
1 firme · 20,7 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
1 firme · 18 K RON