Top 100 firme — Construcții, Gorj după capitaluri în 2021
960 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 264,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este 593,5 K RON, iar liderul atinge 39,4 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.YDAIL CONSTRUCT SRL= | Sat Murgeşti, Oraş Turceni, Gorj | 39,4 mil. RON▲ 17,3 % | ▲ 17,3 % | 5,9 mil. RON | |
| 2 | 2.METALCOLECT PROD SRLnou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 28,8 mil. RON▲ 120,9 % | ▲ 120,9 % | 16,6 mil. RON | |
| 3 | 3.M.A.R.S.A.T. SA▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 15 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 150,9 K RON | |
| 4 | 4.EURAIDA SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 10,5 mil. RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | -138,7 K RON | |
| 5 | 5.EURODACOS SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 9,8 mil. RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 6 | 6.ROMSTRADE SA▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 7,6 mil. RON▲ 6 % | ▲ 6 % | 436,9 K RON | |
| 7 | 7.ELECTROCONSTRUCŢIA ELCO TÎRGU JIU SA= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 6,9 mil. RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 1,9 mil. RON | |
| 8 | 8.SINTALEX IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 6,9 mil. RON▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | 2 mil. RON | |
| 9 | 9.ÎNTREPRINDEREA DE DRUMURI ŞI PODURI GORJ SA▲ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 6,1 mil. RON▲ 49,4 % | ▲ 49,4 % | 2 mil. RON | |
| 10 | 10.IMPEX LUMY NICO SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 5,4 mil. RON▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 11 | 11.CUALISERV SRL▲ 10 | Sat Bustuchin, Comuna Bustuchin, Gorj | 5,1 mil. RON▲ 144,9 % | ▲ 144,9 % | 3,7 mil. RON | |
| 12 | 12.TEHNOINSTAL SRL▼ 6 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 5,1 mil. RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | 473,6 K RON | |
| 13 | 13.AMVALOVI SRL▼ 2 | Sat Moi, Comuna Bâlteni, Gorj | 4,5 mil. RON▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 14 | 14.DAMITRADE SRL▼ 6 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 4 mil. RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 528,5 K RON | |
| 15 | 15.ROMTAD SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 3,6 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 218,3 K RON | |
| 16 | 16.ZEVIATI SRL▲ 145 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 3,4 mil. RON▲ 1.326,3 % | ▲ 1.326,3 % | 3,1 mil. RON | |
| 17 | 17.IMSAT MOTRU SA▼ 3 | Municipiul Motru, Gorj | 2,8 mil. RON▼ 0,2 % | ▼ 0,2 % | -4,1 K RON | |
| 18 | 18.MARKDRUM CONSTRUCT SRL▲ 11 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2,6 mil. RON▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 1,5 mil. RON | |
| 19 | 19.MECANOELECTRICA SRL= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2,6 mil. RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 770,6 K RON | |
| 20 | 20.VONREP SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2,6 mil. RON▲ 40,2 % | ▲ 40,2 % | 1,3 mil. RON | |
| 21 | 21.ORNIS PROD SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2,5 mil. RON▲ 34,8 % | ▲ 34,8 % | 642,4 K RON | |
| 22 | 22.SPRINTSCAN EXPLORER SRL▼ 4 | Sat Bradiceni, Comuna Peștișani, Gorj | 2,5 mil. RON▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 187,3 K RON | |
| 23 | 23.PANDA-PLANET SRL▲ 327 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2,4 mil. RON▲ 4.324,4 % | ▲ 4.324,4 % | 2,3 mil. RON | |
| 24 | 24.BEST CHANCE SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2,4 mil. RON▲ 12,9 % | ▲ 12,9 % | 514,3 K RON | |
| 25 | 25.TEMGRUP SRL▲ 6 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2,3 mil. RON▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 657,6 K RON | |
| 26 | 26.OVIRAMAR CONSTRUCT SRL▲ 7 | Loc. Novaci, Oraş Novaci, Gorj | 2,3 mil. RON▲ 43,2 % | ▲ 43,2 % | 904,4 K RON | |
| 27 | 27.GIPAUTO TRANS SRL▼ 10 | Sat Sâmbotin, Comuna Schela, Gorj | 2,2 mil. RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 530,7 K RON | |
| 28 | 28.MASERATI SRL▼ 12 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2 mil. RON▼ 21,7 % | ▼ 21,7 % | -544,6 K RON | |
| 29 | 29.ZOOM GSM SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 2 mil. RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 282 K RON | |
| 30 | 30.ELPROMEX CONSULT SRL▲ 30 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,8 mil. RON▲ 97,7 % | ▲ 97,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 31 | 31.HUMINTRADE SRLnou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,8 mil. RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | -361,8 K RON | |
| 32 | 32.GRUCONSTRUCT SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,7 mil. RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | -293,3 K RON | |
| 33 | 33.CSM LEMN PRODUCTION SRL▲ 4 | Sat Cărpinis, Comuna Crasna, Gorj | 1,7 mil. RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 523,7 K RON | |
| 34 | 34.MONTAGIMAR CONSTRUCT SRL▲ 1 | Sat Glodeni, Comuna Bălăneşti, Gorj | 1,6 mil. RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 341 K RON | |
| 35 | 35.SLAVYA CONSTRUCT SRL▼ 20 | Loc. Turceni, Oraş Turceni, Gorj | 1,6 mil. RON▼ 36,9 % | ▼ 36,9 % | 48,1 K RON | |
| 36 | 36.MAIDHOF CONSTRUCT S.R.L.▲ 92 | Sat Runcu, Comuna Runcu, Gorj | 1,6 mil. RON▲ 374,8 % | ▲ 374,8 % | 1,6 mil. RON | |
| 37 | 37.DENYSMAN CONSTRUCT HOUSE S.R.L.▲ 47 | Sat Slămneşti, Comuna Cruşet, Gorj | 1,5 mil. RON▲ 155,1 % | ▲ 155,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 38 | 38.LEXSERCON 2010 SRL▲ 14 | Sat Izvoarele, Comuna Plopsoru, Gorj | 1,4 mil. RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 652,5 K RON | |
| 39 | 39.GATMAT PROD SRL▲ 5 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,4 mil. RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 143,8 K RON | |
| 40 | 40.HEVATEX COM SRL▼ 17 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,4 mil. RON▼ 34,1 % | ▼ 34,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 41 | 41.LEDDWIN GROUP SRL▲ 63 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,3 mil. RON▲ 205,9 % | ▲ 205,9 % | 899,8 K RON | |
| 42 | 42.HIDROAVIL CONSTRUCT SRL▼ 3 | Sat Cârbești, Comuna Drăguţeşti, Gorj | 1,3 mil. RON▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 43 | 43.PRONTI PAVIMENT SRL▲ 3 | Loc. Târgu Cărbuneşti, Oraş Târgu Cărbuneşti, Gorj | 1,3 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 292,9 K RON | |
| 44 | 44.SOMIEREPATURI SRL▲ 444 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,3 mil. RON▲ 12.039 % | ▲ 12.039 % | 1,3 mil. RON | |
| 45 | 45.FERTUD SRL▲ 198 | Sat Văleni, Comuna Plopsoru, Gorj | 1,3 mil. RON▲ 840,6 % | ▲ 840,6 % | 1,1 mil. RON | |
| 46 | 46.ERIXCONSTRUCT SRL▼ 8 | Loc. Slobozia, Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,3 mil. RON▼ 5,5 % | ▼ 5,5 % | 206,1 K RON | |
| 47 | 47.SARSAV CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,2 mil. RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 48 | 48.GEKKO & NEKA INVEST SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,2 mil. RON▲ 11 % | ▲ 11 % | 118,9 K RON | |
| 49 | 49.TISVARO CONSTRUCT SRL▼ 25 | Sat Sohodol, Oraş Tismana, Gorj | 1,1 mil. RON▼ 44,6 % | ▼ 44,6 % | 359,7 K RON | |
| 50 | 50.HOBI POWERVOLT SRL▲ 48 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,1 mil. RON▲ 137 % | ▲ 137 % | 643,3 K RON | |
| 51 | 51.FEVALDAN SERVICE SRL▲ 16 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,1 mil. RON▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 334,1 K RON | |
| 52 | 52.SESAM SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,1 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 13,4 K RON | |
| 53 | 53.FEA CONSTRUCŢII SRL▲ 9 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,1 mil. RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 189,8 K RON | |
| 54 | 54.PARIGI LIVCONSTRUCT18 S.R.L.▲ 49 | Sat Valea, Comuna Bolbosi, Gorj | 1,1 mil. RON▲ 145 % | ▲ 145 % | 842,8 K RON | |
| 55 | 55.BYONS SRL▼ 8 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,1 mil. RON▼ 9 % | ▼ 9 % | -106,3 K RON | |
| 56 | 56.HAIMEN SRL= | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1,1 mil. RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 505,9 K RON | |
| 57 | 57.AMBIENTRAM SRL▲ 38 | Sat Ursoaia, Comuna Negomir, Gorj | 1,1 mil. RON▲ 121,2 % | ▲ 121,2 % | 577,7 K RON | |
| 58 | 58.MIDALVTRADE SRL▼ 9 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1 mil. RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | -71,2 K RON | |
| 59 | 59.TETRAS CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Gura Susiţei, Comuna Ioneşti, Gorj | 1 mil. RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 95,4 K RON | |
| 60 | 60.BĂILE ŢICLENI SRL▲ 423 | Loc. Ţicleni, Oraş Ţicleni, Gorj | 1 mil. RON▲ 8.917,8 % | ▲ 8.917,8 % | 1 mil. RON | |
| 61 | 61.IPPSC SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1 mil. RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 72,2 K RON | |
| 62 | 62.TERRAMAX SRL▼ 32 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 1 mil. RON▼ 38,4 % | ▼ 38,4 % | 314,5 K RON | |
| 63 | 63.R.M.C RISTRUTTURAZIONE S.R.L.nou | Sat Socu, Comuna Bărbăteşti, Gorj | 1 mil. RON— | — | — | 1 mil. RON |
| 64 | 64.VEOLARIS PREST SRL▼ 16 | Loc. Bârseşti, Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 996,5 K RON▼ 15 % | ▼ 15 % | 19,6 K RON | |
| 65 | 65.BOBMAX INVEST SRL▲ 429 | Sat Bobu, Comuna Scoarta, Gorj | 958,1 K RON▲ 9.305,8 % | ▲ 9.305,8 % | 947,9 K RON | |
| 66 | 66.ASTRALUX SRL▲ 4 | Sat Barza, Comuna Dăneşti, Gorj | 946,4 K RON▲ 31 % | ▲ 31 % | 845,1 K RON | |
| 67 | 67.STRATERAM SRL▲ 14 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 941,2 K RON▲ 56,9 % | ▲ 56,9 % | 343,3 K RON | |
| 68 | 68.NOVALDI TRANSCONSTRUCT SRL▼ 25 | Loc. Novaci, Oraş Novaci, Gorj | 940,7 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 40,7 K RON | |
| 69 | 69.SERVISOMARG CONS SRL▼ 35 | Oraş Tismana, Gorj | 936,1 K RON▼ 34,5 % | ▼ 34,5 % | 935,8 K RON | |
| 70 | 70.RALEXCONS SRL▼ 6 | Sat Cărpinis, Comuna Crasna, Gorj | 919,7 K RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 93,6 K RON | |
| 71 | 71.NORLAUCON SERV SRL▼ 21 | Sat Plopsoru, Comuna Plopsoru, Gorj | 919,7 K RON▼ 16,3 % | ▼ 16,3 % | 512,1 K RON | |
| 72 | 72.CONROM SRL▼ 13 | Oraş Târgu Cărbuneşti, Gorj | 889,2 K RON▼ 2,6 % | ▼ 2,6 % | -39,6 K RON | |
| 73 | 73.STINJENELUL SRL▼ 12 | Oraş Tismana, Gorj | 882,9 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 47,3 K RON | |
| 74 | 74.LONATO CONSTRUCT SRL▼ 5 | Sat Spahii, Comuna Turburea, Gorj | 856,6 K RON▲ 16,3 % | ▲ 16,3 % | 119,9 K RON | |
| 75 | 75.WELLHIDROMIX SRL▲ 50 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 824,7 K RON▲ 138,9 % | ▲ 138,9 % | 556,3 K RON | |
| 76 | 76.CAMITEHNO SRL▼ 21 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 802,2 K RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 44,5 K RON | |
| 77 | 77.ROMIMPIANTI SRLnou | Loc. Rovinari, Oraş Rovinari, Gorj | 785 K RON▲ 10,3 % | ▲ 10,3 % | 73,2 K RON | |
| 78 | 78.SELFCONSTRUCT SRL▼ 7 | Loc. Rovinari, Oraş Rovinari, Gorj | 768 K RON▲ 8,5 % | ▲ 8,5 % | 59,8 K RON | |
| 79 | 79.ALUDSTRUCT SRL▲ 452 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 762,4 K RON▲ 10.816,4 % | ▲ 10.816,4 % | 755,4 K RON | |
| 80 | 80.BRAIABAT S.R.L.▲ 9 | Sat Brădet, Comuna Mătăsari, Gorj | 753,1 K RON▲ 39 % | ▲ 39 % | 615,6 K RON | |
| 81 | 81.SORIDA TRUCK SRL▼ 8 | Sat Calaparu, Comuna Borăscu, Gorj | 753 K RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 86,3 K RON | |
| 82 | 82.LUMIFLAM PREST SRLnou | Loc. Ursaţi, Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 744,3 K RON▲ 293,3 % | ▲ 293,3 % | 555 K RON | |
| 83 | 83.SPARTAN CONTRACTORS S.R.L.nou | Sat Câlnic, Comuna Câlnic, Gorj | 702,5 K RON— | — | — | 702,3 K RON |
| 84 | 84.TUBE ATEX BEL SRLnou | Municipiul Motru, Gorj | 698,7 K RON— | — | — | 698,5 K RON |
| 85 | 85.CRISNEGREA DESIGN SERV SRL▼ 43 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 698,3 K RON▼ 44,1 % | ▼ 44,1 % | 86,1 K RON | |
| 86 | 86.BENIADRIAN S.R.L.nou | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 693,3 K RON— | — | — | 693,1 K RON |
| 87 | 87.CRISTALCOST SRL▲ 115 | Sat Ohaba Jiu, Comuna Bolbosi, Gorj | 690,7 K RON▲ 283,1 % | ▲ 283,1 % | 689,9 K RON | |
| 88 | 88.TDY TROSTIN CONSTRUCT S.R.L.▲ 426 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 673 K RON▲ 7.529,3 % | ▲ 7.529,3 % | 664,2 K RON | |
| 89 | 89.WHY CHASSI 27 SRL▲ 18 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 657,7 K RON▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | 242,4 K RON | |
| 90 | 90.IB AGREBET CONSTRUCT S.R.L.▲ 371 | Sat Tălpăseşti, Comuna Băleşti, Gorj | 655,8 K RON▲ 3.887,9 % | ▲ 3.887,9 % | 639,3 K RON | |
| 91 | 91.FORAJ CONSMIN SRL▼ 50 | Municipiul Motru, Gorj | 645,9 K RON▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 20,3 K RON | |
| 92 | 92.GIDPAVIM CONSTRUZZIONE SRL▲ 13 | Sat Dolceşti, Comuna Săuleşti, Gorj | 638,2 K RON▲ 47,1 % | ▲ 47,1 % | 354,3 K RON | |
| 93 | 93.BRANSEL RACORD SERVICE SRL▼ 5 | Municipiul Motru, Gorj | 634,2 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 83 K RON | |
| 94 | 94.BECUBARAJ SRL▼ 16 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 634 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 7,4 K RON | |
| 95 | 95.LUCAVALLONE 75 S.R.L.▲ 672 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 630,2 K RON— | — | 670,8 K RON | |
| 96 | 96.STAMCOS CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Spahii, Comuna Turburea, Gorj | 626,4 K RON— | — | 50 K RON | |
| 97 | 97.PUFCLASPAN CONS SRL▼ 43 | Sat Samarineşti, Comuna Samarineşti, Gorj | 620,6 K RON▼ 41,8 % | ▼ 41,8 % | 239,9 K RON | |
| 98 | 98.SMARALD COM SRL▼ 18 | Loc. Novaci, Oraş Novaci, Gorj | 620,3 K RON▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 19,2 K RON | |
| 99 | 99.SEDIMACONS SRL▼ 31 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 615,9 K RON▼ 17,1 % | ▼ 17,1 % | 149,3 K RON | |
| 100 | 100.MILVAMAR CONSTRUCT SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 593,5 K RON▲ 11,5 % | ▲ 11,5 % | 447,3 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Gorj
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
505 firme · 475,8 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
32 firme · 151,2 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
70 firme · 147,8 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
11 firme · 111,7 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
157 firme · 110,7 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
86 firme · 51,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
53 firme · 26,1 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 21,2 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
9 firme · 16,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
43 firme · 15,9 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
25 firme · 13,3 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
2 firme · 11,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
25 firme · 10,9 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
11 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
7 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
6 firme · 3,4 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
8 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 1,2 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
2 firme · 1 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
3 firme · 697,6 K RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
3 firme · 268,9 K RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
2 firme · 248 K RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
1 firme · 120 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
1 firme · 77,5 K RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 59,1 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 5 K RON