Top 100 firme — Construcții, Giurgiu după capitaluri în 2022
1.333 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 801,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,1 mil. RON, iar liderul atinge 346,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CTPARK BUCHAREST WEST I SRLnou | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 346,8 mil. RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | -16,9 mil. RON | |
| 2 | 2.CONFRASILVAS S.R.L.▼ 1 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 93,2 mil. RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 12,7 mil. RON | |
| 3 | 3.CONSAL TRADE SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 75,4 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 16,1 mil. RON | |
| 4 | 4.BTS CONSTRUCT INT SRL▼ 1 | Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 29,5 mil. RON▼ 19,3 % | ▼ 19,3 % | 286,7 K RON | |
| 5 | 5.STYLE CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Bâcu, Comuna Joiţa, Giurgiu | 26,1 mil. RON▲ 10,6 % | ▲ 10,6 % | 9,5 mil. RON | |
| 6 | 6.INVEST GENERAL CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 20,7 mil. RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | 3,5 mil. RON | |
| 7 | 7.YZA MAR BLOKHIM SRL= | Sat Malu Spart, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 11,9 mil. RON▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 5,5 mil. RON | |
| 8 | 8.ELECTROCONSTRUCTIA ELCO GIURGIU SA= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 6,8 mil. RON▲ 4,7 % | ▲ 4,7 % | 304 K RON | |
| 9 | 9.MATMAR IMPEX SRL▲ 1 | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 6,3 mil. RON▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 1,5 mil. RON | |
| 10 | 10.CEFAIN CONSTRUCT SRL▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 6 mil. RON▼ 64,1 % | ▼ 64,1 % | 5,8 mil. RON | |
| 11 | 11.SOUTH LAND INVEST SRL▲ 8 | Sat Grădinari, Comuna Grădinari, Giurgiu | 5,5 mil. RON▲ 105,6 % | ▲ 105,6 % | 2,8 mil. RON | |
| 12 | 12.GBG BUSINESS CRIAD SRL▼ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 4,5 mil. RON▼ 26,8 % | ▼ 26,8 % | -1,1 mil. RON | |
| 13 | 13.ATU GENERAL INVEST SRLnou | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 4 mil. RON— | — | 2,3 mil. RON | |
| 14 | 14.PRODCUS SRL▼ 2 | Sat Călugăreni, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 3,9 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | -153,2 K RON | |
| 15 | 15.ECO VILLAGE SRLnou | Sat Greaca, Comuna Greaca, Giurgiu | 3,8 mil. RON▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 16 | 16.AGRONUT VEGETAL SRL▲ 13 | Sat Vlad Ţepeş, Comuna Comana, Giurgiu | 3,6 mil. RON▲ 64,8 % | ▲ 64,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 17 | 17.TABLA CONSTRUCT SRL▲ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3,5 mil. RON▲ 56,6 % | ▲ 56,6 % | 1,3 mil. RON | |
| 18 | 18.ZID CONSTRUCTION SAS S.R.L.▼ 2 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 3,4 mil. RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 298,2 K RON | |
| 19 | 19.MADMAR EXPERT CONSTRUCT SRL▼ 6 | Sat Crânguri, Comuna Singureni, Giurgiu | 3,3 mil. RON▼ 14,9 % | ▼ 14,9 % | 322,3 K RON | |
| 20 | 20.GENERAL BUILDING INTERNATIONAL SRL▼ 6 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 3,1 mil. RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | -202,6 K RON | |
| 21 | 21.AMBIENT EXPRES SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3,1 mil. RON— | — | 1,9 mil. RON | |
| 22 | 22.CONSIG SA▼ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 254,7 K RON | |
| 23 | 23.DP CONSTRUCTII INDUSTRIALE S.R.L.▲ 34 | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 2,9 mil. RON▲ 117,8 % | ▲ 117,8 % | 2,9 mil. RON | |
| 24 | 24.DIVERS CONSTRUCT SRL▼ 7 | Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 2,8 mil. RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -256,6 K RON | |
| 25 | 25.ANT & MIHAI INEDIT CONSTRUCT S.R.L.▲ 145 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 2,8 mil. RON▲ 425,3 % | ▲ 425,3 % | 2,8 mil. RON | |
| 26 | 26.CTC EDIL CONSTRUCT SRL▼ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,8 mil. RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 2,5 mil. RON | |
| 27 | 27.ASTORIA OF AG S.R.L.▲ 1.042 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 2,8 mil. RON— | — | 2,9 mil. RON | |
| 28 | 28.OGA MANAGEMENT SRLnou | Sat Prundu, Comuna Prundu, Giurgiu | 2,6 mil. RON— | — | 1 mil. RON | |
| 29 | 29.SAMBY IMPEX SRL▲ 41 | Sat Ogrezeni, Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 2,6 mil. RON▲ 135,1 % | ▲ 135,1 % | 2,1 mil. RON | |
| 30 | 30.FLY STARS SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 2,6 mil. RON— | — | 2,6 mil. RON | |
| 31 | 31.MIRELA IMPEX SRL▼ 8 | Comuna Prundu, Giurgiu | 2,6 mil. RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 24,6 K RON | |
| 32 | 32.UTIL EXPRES CONSTRUCT S.R.L.▲ 1.022 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 2,6 mil. RON— | — | 2,6 mil. RON | |
| 33 | 33.ANTEV CONSTRUCT S.R.L.▲ 41 | Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 2,5 mil. RON▲ 137,2 % | ▲ 137,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 34 | 34.MWM ENERGY CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Buturugeni, Comuna Buturugeni, Giurgiu | 2,5 mil. RON▲ 150,6 % | ▲ 150,6 % | 2,3 mil. RON | |
| 35 | 35.EGIS SRL▼ 11 | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 2,5 mil. RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 134,2 K RON | |
| 36 | 36.TFT INVEST SRL▼ 25 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,4 mil. RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | 158,1 K RON | |
| 37 | 37.ROMTECH STANDARD CONSTRUCT SRL▼ 9 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 2,3 mil. RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 553 K RON | |
| 38 | 38.TOPUZU JUNIOR SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,3 mil. RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 2,3 mil. RON | |
| 39 | 39.ARU MFG SRL▲ 5 | Sat Malu Spart, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 2,3 mil. RON▲ 56,8 % | ▲ 56,8 % | 832,6 K RON | |
| 40 | 40.BIȚA MAG AGRO S.R.L.▲ 9 | Sat Bucşani, Comuna Bucşani, Giurgiu | 2,3 mil. RON▲ 63,4 % | ▲ 63,4 % | 921,8 K RON | |
| 41 | 41.LOCO TELECOM SRL▼ 7 | Sat Podu Doamnei, Comuna Clejani, Giurgiu | 2,2 mil. RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 646,8 K RON | |
| 42 | 42.VLD MANAGEMENT SRL▼ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2,1 mil. RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 554,5 K RON | |
| 43 | 43.MASTER MANDEA CONSTRUCT SRL▲ 5 | Sat Găiseni, Comuna Găiseni, Giurgiu | 2,1 mil. RON▲ 47,9 % | ▲ 47,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 44 | 44.DUMIGOLD DESIGN CONSTRUCT SRL▲ 38 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,9 mil. RON▲ 91,4 % | ▲ 91,4 % | 1,9 mil. RON | |
| 45 | 45.ALEGE SRL▼ 8 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,9 mil. RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 610,4 K RON | |
| 46 | 46.MARDAV COTRANS S.R.L.▲ 858 | Sat Crivina, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1,9 mil. RON— | — | 1,9 mil. RON | |
| 47 | 47.ANDRASIG EXPRES S.R.L.▲ 3 | Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,9 mil. RON▲ 33,5 % | ▲ 33,5 % | 1 mil. RON | |
| 48 | 48.IMOB HOME RESIDENCE SRL▼ 13 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,8 mil. RON▼ 0,7 % | ▼ 0,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 49 | 49.ALE CONFORT HOME SRL▼ 27 | Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu | 1,8 mil. RON▼ 27,6 % | ▼ 27,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 50 | 50.MOPA CONSTRUCT SRL▲ 9 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,8 mil. RON▲ 42,6 % | ▲ 42,6 % | 691 K RON | |
| 51 | 51.ANT PETRUȚA & MIHAI HIPER CONSTRUCT S.R.L.▲ 135 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 1,8 mil. RON▲ 248,1 % | ▲ 248,1 % | 1,8 mil. RON | |
| 52 | 52.INTELIGENT CONVERGENT SOLUTIONS (ICOS) SRL▼ 14 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1,7 mil. RON▲ 6,4 % | ▲ 6,4 % | 286,9 K RON | |
| 53 | 53.KABLAN CONSTRUCT SRLnou | Sat Milcovăţu, Comuna Letca Nouă, Giurgiu | 1,7 mil. RON— | — | 219,4 K RON | |
| 54 | 54.AYN BUILDING CONS S.R.L.▲ 13 | Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,7 mil. RON▲ 48,8 % | ▲ 48,8 % | 1,7 mil. RON | |
| 55 | 55.MILER SRL▼ 22 | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 1,7 mil. RON▼ 12 % | ▼ 12 % | 200,5 K RON | |
| 56 | 56.PRO CONSTRUCT ART SRL▲ 235 | Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Giurgiu | 1,7 mil. RON▲ 432,9 % | ▲ 432,9 % | 1,4 mil. RON | |
| 57 | 57.EURO INVEST SRL▼ 14 | Sat Drăghiceanu, Comuna Gogoşari, Giurgiu | 1,7 mil. RON▲ 12,3 % | ▲ 12,3 % | 181,1 K RON | |
| 58 | 58.MERA IDEAL CONCEPT S.R.L.▲ 142 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,6 mil. RON▲ 235,7 % | ▲ 235,7 % | 1,3 mil. RON | |
| 59 | 59.CMR DEZVOLTĂRI CONSTRUCT S.R.L.▲ 686 | Sat Malu Spart, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1,6 mil. RON▲ 6.268,4 % | ▲ 6.268,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 60 | 60.DANI LEV INTERNATIONAL SRLnou | Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu | 1,6 mil. RON— | — | 0 RON | |
| 61 | 61.S.M.Y. ECO CONSTRUCȚII S.R.L.nou | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 1,6 mil. RON— | — | — | 1,6 mil. RON |
| 62 | 62.TOTAL INSTAL SRL▲ 506 | Sat Săbăreni, Comuna Săbăreni, Giurgiu | 1,6 mil. RON▲ 1.750 % | ▲ 1.750 % | 1,6 mil. RON | |
| 63 | 63.DICON MID CONSTRUCT SRLnou | Sat Adunaţii-Copăceni, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 1,5 mil. RON— | — | 10,7 K RON | |
| 64 | 64.DUMCONSTRUCT SRL▲ 24 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,5 mil. RON▲ 65,6 % | ▲ 65,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 65 | 65.VALMOT COMPANY INVEST SRL▲ 16 | Sat Hulubeşti, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 1,5 mil. RON▲ 50,1 % | ▲ 50,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 66 | 66.ȘERBAN DESIGN CONSTRUCT S.R.L.▲ 5 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,5 mil. RON▲ 40,4 % | ▲ 40,4 % | 436,9 K RON | |
| 67 | 67.MEM FOREST SRL▼ 40 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 1,5 mil. RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 171,5 K RON | |
| 68 | 68.LIMCOM INSTAL SRL▼ 4 | Sat Podu Doamnei, Comuna Clejani, Giurgiu | 1,5 mil. RON▲ 22,1 % | ▲ 22,1 % | 267,2 K RON | |
| 69 | 69.KAF AERIAL PLATFORM S.R.L.▲ 72 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 1,4 mil. RON▲ 120,9 % | ▲ 120,9 % | 792,3 K RON | |
| 70 | 70.MIȘCĂ SELECT CONSTRUCT SRL▲ 237 | Sat Ulmi, Comuna Ulmi, Giurgiu | 1,4 mil. RON▲ 403,5 % | ▲ 403,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 71 | 71.ALIN GREEN S.R.L.▲ 67 | Sat Chiriacu, Comuna Izvoarele, Giurgiu | 1,4 mil. RON▲ 113,7 % | ▲ 113,7 % | 749,2 K RON | |
| 72 | 72.NEA CONSTRUCT SRL▼ 41 | Sat Icoana, Comuna Ulmi, Giurgiu | 1,4 mil. RON▼ 28,7 % | ▼ 28,7 % | 1,4 mil. RON | |
| 73 | 73.GRAND ECO RECYCLING S.R.L.▲ 173 | Sat Dobreni, Comuna Vărăşti, Giurgiu | 1,4 mil. RON▲ 243,9 % | ▲ 243,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 74 | 74.KILOVOLT AMPERES S.R.L.▲ 18 | Sat Mârşa, Comuna Mârşa, Giurgiu | 1,4 mil. RON▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 867,6 K RON | |
| 75 | 75.GABIMAR TRANS SRL▼ 12 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,4 mil. RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 176,9 K RON | |
| 76 | 76.IMOB NORVACON SRL▲ 28 | Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,4 mil. RON▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | 504,4 K RON | |
| 77 | 77.FINOMATEX SRL▼ 19 | Sat Răsuceni, Comuna Răsuceni, Giurgiu | 1,3 mil. RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 57,3 K RON | |
| 78 | 78.MASTER PISCINE S.R.L.▲ 52 | Comuna Cosoba, Giurgiu | 1,3 mil. RON▲ 89,1 % | ▲ 89,1 % | 620,5 K RON | |
| 79 | 79.IRIMAR SRL▼ 26 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,3 mil. RON▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | -25,1 K RON | |
| 80 | 80.PRODESIGN 2002 SRL▼ 34 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,3 mil. RON▼ 12,2 % | ▼ 12,2 % | 87,5 K RON | |
| 81 | 81.DECOR EURO CONSTRUCT SRL▲ 51 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,3 mil. RON▲ 82,2 % | ▲ 82,2 % | 569,4 K RON | |
| 82 | 82.BSC MARCI CONSTRUCT TEAM S.R.L.▲ 792 | Sat Milcovăţu, Comuna Letca Nouă, Giurgiu | 1,2 mil. RON— | — | 1,2 mil. RON | |
| 83 | 83.SOGARD SRL▼ 53 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1,2 mil. RON▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 69,4 K RON | |
| 84 | 84.INTER CONSTRUCT SOLUTIONS S.R.L.▼ 22 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,2 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 85 | 85.SNSM CONSTRUCT 2017 SRL▲ 15 | Sat Trestieni, Comuna Ulmi, Giurgiu | 1,2 mil. RON▲ 38,8 % | ▲ 38,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 86 | 86.ELECTRO STORM SAN SRL▲ 16 | Sat Prundu, Comuna Prundu, Giurgiu | 1,2 mil. RON▲ 32,8 % | ▲ 32,8 % | 285,4 K RON | |
| 87 | 87.KASS DESIGN CONSTRUCT SRL▼ 55 | Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,2 mil. RON▼ 40,7 % | ▼ 40,7 % | 727,7 K RON | |
| 88 | 88.GHIMP CONSTRUCT SRL▼ 8 | Sat Ghimpaţi, Comuna Ghimpaţi, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 242,8 K RON | |
| 89 | 89.HIDROALPIN SRL▲ 73 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 106,6 % | ▲ 106,6 % | 893,3 K RON | |
| 90 | 90.PLURITEC SYSTEM S.R.L.▲ 143 | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 170,4 % | ▲ 170,4 % | 719,4 K RON | |
| 91 | 91.MEŞTERUL CLASIC CONFORT S.R.L.▲ 17 | Sat Sfântu Gheorghe, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 39,8 % | ▲ 39,8 % | 722 K RON | |
| 92 | 92.BOGSILVMAR CONSTRUCT S.R.L.▲ 75 | Sat Mihai Vodă, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 107,4 % | ▲ 107,4 % | 1 mil. RON | |
| 93 | 93.CROITORU BUILDING SRL▲ 22 | Sat Palanca, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 49,3 % | ▲ 49,3 % | 985,7 K RON | |
| 94 | 94.OVIDIU GHE SRL▼ 22 | Sat Dealu, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 35,1 K RON | |
| 95 | 95.KLY CONFORT CONSTRUCT SRL▼ 54 | Sat Suseni, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 1,1 mil. RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 96 | 96.VGD INSTAL SERVICE SRL▲ 21 | Sat Vărăşti, Comuna Vărăşti, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 47,6 % | ▲ 47,6 % | 560,3 K RON | |
| 97 | 97.DELUXE FITOUT S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 57,5 % | ▲ 57,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 98 | 98.GLONTZ CONSTRUCȚII DIVERSE SRL▼ 11 | Sat Stoeneşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 187,5 K RON | |
| 99 | 99.DUMMAR DURABIL CONSTRUCT SRL▲ 284 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 1,1 mil. RON▲ 383,2 % | ▲ 383,2 % | 840,9 K RON | |
| 100 | 100.ORION HOUSE CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Bâcu, Comuna Joiţa, Giurgiu | 1,1 mil. RON— | — | — | 1,1 mil. RON |
Codurile CAEN din construcții — Giurgiu
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
702 firme · 783,5 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
244 firme · 596 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
2 firme · 210,3 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
98 firme · 166,2 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
18 firme · 95,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
23 firme · 69,9 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
89 firme · 66,6 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
50 firme · 34,5 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
13 firme · 29,1 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
38 firme · 20,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
17 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
26 firme · 14,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
5 firme · 6,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
18 firme · 5,6 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
9 firme · 5,3 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
8 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
10 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
7 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
12 firme · 3,2 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
1 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
1 firme · 528,5 K RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
1 firme · 396,4 K RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
3 firme · 274,1 K RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
1 firme · 244,7 K RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
1 firme · 0 RON