Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Galați după capitaluri în 2023
104 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 47,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este -36,2 K RON, iar liderul atinge 31,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INDUSTRIAL PARC SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 31,8 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 118,3 K RON | |
| 2 | 2.EXICON SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1,1 mil. RON▼ 65,8 % | ▼ 65,8 % | 611,8 K RON | |
| 3 | 3.MC MARLLIN SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 892,3 K RON▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 274,2 K RON | |
| 4 | 4.SORTGAL TRANS SRL▼ 1 | Comuna Tuluceşti, Galaţi | 815,5 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | -18,1 K RON | |
| 5 | 5.VLAMAR ADVISORY S.R.L.nou | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 611,8 K RON— | — | — | 611,6 K RON |
| 6 | 6.RADUMARIUSFOOD S.R.L.= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 578,3 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 569,9 K RON | |
| 7 | 7.AUTO-CENTER SRL▲ 2 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 457,5 K RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 83,2 K RON | |
| 8 | 8.PROTSERVIS SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 377,8 K RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 136,5 K RON | |
| 9 | 9.PESTCONTROL SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 346 K RON▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 127,3 K RON | |
| 10 | 10.UPOIL SRL▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 331,6 K RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 88,2 K RON | |
| 11 | 11.PRIMTRUST TARU SUPPORT S.R.L.▲ 33 | Sat Pechea, Comuna Pechea, Galaţi | 331,4 K RON▲ 236,3 % | ▲ 236,3 % | 262,7 K RON | |
| 12 | 12.ALGIROX 70 SRL▲ 18 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 315,5 K RON▲ 99,5 % | ▲ 99,5 % | 158,1 K RON | |
| 13 | 13.CARPE VITAM SRL▲ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 292,4 K RON▲ 60,4 % | ▲ 60,4 % | 292,2 K RON | |
| 14 | 14.WORK SAFETY DORIN SRL▲ 17 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 281,4 K RON▲ 80 % | ▲ 80 % | 281,1 K RON | |
| 15 | 15.CROITORU GA COMERCIAL S.R.L.▼ 7 | Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi | 280,4 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 280,2 K RON | |
| 16 | 16.SMART EDYANDRE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 268,4 K RON— | — | — | 268,2 K RON |
| 17 | 17.RONADA STORE S.R.L.▲ 7 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 244,3 K RON▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 126,5 K RON | |
| 18 | 18.EUTRDC HUB S.R.L.▲ 46 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 236 K RON▲ 575,7 % | ▲ 575,7 % | 235,7 K RON | |
| 19 | 19.BLV LIDPROCRISS S.R.L.▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 234,3 K RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 234,1 K RON | |
| 20 | 20.RARVIFLOR GRUP S.R.L.▲ 5 | Sat Barcea, Comuna Barcea, Galaţi | 234,2 K RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 175,9 K RON | |
| 21 | 21.ANGELIKA MAMCZURA S.R.L.▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 225,9 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 225,7 K RON | |
| 22 | 22.REGIONAL WONDERLAND S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 224,3 K RON— | — | — | 224,2 K RON |
| 23 | 23.INTERVIO ARIDA&VIOLETE S.R.L.▼ 1 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 221,3 K RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 220,8 K RON | |
| 24 | 24.INTERSIRO SRL▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 218,7 K RON▲ 33,4 % | ▲ 33,4 % | 170,5 K RON | |
| 25 | 25.AGACHE STUDIO S.R.L.▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 211,4 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -145 RON | |
| 26 | 26.ASCENT CREATIVE SOLUTIONS SRL▼ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 211,3 K RON▼ 39 % | ▼ 39 % | 165 K RON | |
| 27 | 27.PROVIDER ENERGY CONSULTING SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 206,3 K RON▼ 8,9 % | ▼ 8,9 % | 206,1 K RON | |
| 28 | 28.TRIFAN ŞTEFAN-LAURENŢIU S.R.L.▼ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 202,7 K RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 202,5 K RON | |
| 29 | 29.POPARTY FOOD S.R.L.▲ 14 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 201,6 K RON▲ 100,7 % | ▲ 100,7 % | 102,8 K RON | |
| 30 | 30.DRESTAN SRL▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 195,5 K RON▲ 44,5 % | ▲ 44,5 % | 160,2 K RON | |
| 31 | 31.AIENTICOM S.R.L.▲ 3 | Sat Munteni, Comuna Munteni, Galaţi | 187,6 K RON▲ 30,3 % | ▲ 30,3 % | 123,6 K RON | |
| 32 | 32.IULDAVIR TOP S.R.L.▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 181,9 K RON▲ 8,8 % | ▲ 8,8 % | 102,7 K RON | |
| 33 | 33.MARCIMARIN INFINITY S.R.L.▲ 17 | Sat Izvoarele, Comuna Slobozia Conachi, Galaţi | 180,4 K RON▲ 168,8 % | ▲ 168,8 % | 113,3 K RON | |
| 34 | 34.SEMELEN BUSINESS S.R.L.▲ 19 | Sat Munteni, Comuna Munteni, Galaţi | 178,3 K RON▲ 214,5 % | ▲ 214,5 % | 171,4 K RON | |
| 35 | 35.JAY ADVISORY S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 167,7 K RON— | — | — | 167,5 K RON |
| 36 | 36.PROFI FOOD SELECT S.R.L.▲ 33 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 166 K RON▲ 650,8 % | ▲ 650,8 % | 165,6 K RON | |
| 37 | 37.TOP CMA SRL▼ 25 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 164,2 K RON▼ 52,7 % | ▼ 52,7 % | 5,8 K RON | |
| 38 | 38.ANUZICA STORE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 163,2 K RON— | — | — | 162,6 K RON |
| 39 | 39.WINCONSVAL SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 151,6 K RON▲ 42,5 % | ▲ 42,5 % | 60,3 K RON | |
| 40 | 40.HELEN RECRUT S.R.L.▲ 14 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 151,6 K RON▲ 173,3 % | ▲ 173,3 % | 150,4 K RON | |
| 41 | 41.VANROM BUSSINES S.R.L.▼ 20 | Sat Munteni, Comuna Munteni, Galaţi | 146,4 K RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | 146,2 K RON | |
| 42 | 42.BOGNELIA STORE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 144,6 K RON— | — | — | 127,8 K RON |
| 43 | 43.PIMCEF STORE S.R.L.▼ 3 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 133,8 K RON▲ 19,6 % | ▲ 19,6 % | 75,3 K RON | |
| 44 | 44.MANTON MIH SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 133,3 K RON▲ 42,1 % | ▲ 42,1 % | 39,5 K RON | |
| 45 | 45.LAGO SOLUTIONS SRL▼ 13 | Sat Corod, Comuna Corod, Galaţi | 133,1 K RON▼ 11,2 % | ▼ 11,2 % | 1,7 K RON | |
| 46 | 46.MARCANA 2011 SRL▼ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 127,3 K RON▼ 12,8 % | ▼ 12,8 % | 882 RON | |
| 47 | 47.IRIS XPRESS TABAC S.R.L.▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 121,1 K RON▲ 44,7 % | ▲ 44,7 % | 37,4 K RON | |
| 48 | 48.MATRUNA GCC 2020 S.R.L.▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 119,5 K RON▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 80,3 K RON | |
| 49 | 49.STILL AND TASTE MANAGER S.R.L.▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 118,4 K RON▼ 3 % | ▼ 3 % | -3,6 K RON | |
| 50 | 50.IRINA SURICOM SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 116,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 51 | 51.SANPROT SRL▲ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 113,9 K RON▲ 159,2 % | ▲ 159,2 % | 69,9 K RON | |
| 52 | 52.CROITORU GA SHOP S.R.L.nou | Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi | 108,6 K RON— | — | — | 108,6 K RON |
| 53 | 53.SALINA SRL▼ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 103,6 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 10,9 K RON | |
| 54 | 54.SLG SHIPBUILDING S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 93,8 K RON— | — | — | 93,6 K RON |
| 55 | 55.KORE MARKET S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 91,9 K RON— | — | — | 91,7 K RON |
| 56 | 56.ELECTROMET SRL▲ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 86 K RON▲ 128 % | ▲ 128 % | 56 K RON | |
| 57 | 57.CONFLORZYP S.R.L.▼ 15 | Sat Corod, Comuna Corod, Galaţi | 80,7 K RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | 66,5 K RON | |
| 58 | 58.NESPET AVN S.R.L.▲ 22 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 76,6 K RON▲ 3.879,8 % | ▲ 3.879,8 % | 74,7 K RON | |
| 59 | 59.GALACEZAR SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 73,1 K RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 52,1 K RON | |
| 60 | 60.NEW'S STORE TEAM S.R.L.▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 70 K RON▼ 9 % | ▼ 9 % | 69,7 K RON | |
| 61 | 61.GAMINATOR HOTSPOT S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 68,9 K RON— | — | 107,6 K RON | |
| 62 | 62.N.B.E. FREEMOTION CONCEPT SRL▼ 10 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 68,8 K RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 10,7 K RON | |
| 63 | 63.MICROMEGA SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 65,5 K RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 4,3 K RON | |
| 64 | 64.SERIOMAD SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 64,1 K RON▲ 52 % | ▲ 52 % | 60,8 K RON | |
| 65 | 65.CAT GSM MOBILE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 55 K RON▲ 179 % | ▲ 179 % | 54,8 K RON | |
| 66 | 66.BLUESHOUSE STORY SRL-Dnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 54,7 K RON— | — | 0 RON | |
| 67 | 67.DD PRESTARI S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 52 K RON— | — | — | 51,8 K RON |
| 68 | 68.DIAMAR PLAN PARTNERS S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 51,5 K RON▼ 31,7 % | ▼ 31,7 % | 51,3 K RON | |
| 69 | 69.SIPRAV SRL▼ 12 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 48 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 70 | 70.PRIMO AVANT SRL▲ 5 | Sat Drăguşeni, Comuna Drăguşeni, Galaţi | 46,1 K RON▲ 261,4 % | ▲ 261,4 % | 33,3 K RON | |
| 71 | 71.TB SAFETY SERVICES SRL▼ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 43,9 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | -871 RON | |
| 72 | 72.HOBMARKET BLUE STORE S.R.L.▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 43,2 K RON▼ 16,4 % | ▼ 16,4 % | 42,8 K RON | |
| 73 | 73.NICO&VIO CONSULTING S.R.L.nou | Sat Cudalbi, Comuna Cudalbi, Galaţi | 38,9 K RON— | — | 24,3 K RON | |
| 74 | 74.FAMILIA YUNUS S.R.L.▼ 12 | Loc. Târgu Bujor, Oraş Târgu Bujor, Galaţi | 37,2 K RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | -397 RON | |
| 75 | 75.ADEVELINE DUO S.R.L.▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 35 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 76 | 76.GREGORIO AAC S.R.L.▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 31,6 K RON▲ 58,2 % | ▲ 58,2 % | 11,6 K RON | |
| 77 | 77.CRISTIAN RETAIL S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 30,9 K RON— | — | — | 30,7 K RON |
| 78 | 78.ADIMARP S.R.L.nou | Sat Negrea, Comuna Schela, Galaţi | 30,4 K RON— | — | — | 30,3 K RON |
| 79 | 79.STMA AUTO TRADE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 27,7 K RON— | — | — | 27,5 K RON |
| 80 | 80.MALVAS TRADE S.R.L.-D.▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 23,9 K RON▲ 46,2 % | ▲ 46,2 % | 7,5 K RON | |
| 81 | 81.CTG CONT SRL▼ 15 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 21,7 K RON▼ 17,5 % | ▼ 17,5 % | 843 RON | |
| 82 | 82.XAYAH REDSERV S.R.L.▼ 11 | Sat Tuluceşti, Comuna Tuluceşti, Galaţi | 21,2 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | 20,9 K RON | |
| 83 | 83.LUCOS GABRIAN S.R.L.▼ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 20,9 K RON▲ 144 % | ▲ 144 % | 12,3 K RON | |
| 84 | 84.LIVUP S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 19,6 K RON— | — | — | 19,4 K RON |
| 85 | 85.GENIDECO SRL▼ 80 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 15,7 K RON▼ 97 % | ▼ 97 % | -500,4 K RON | |
| 86 | 86.EMIYO CONSULT S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 15,4 K RON— | — | — | 15,2 K RON |
| 87 | 87.TECHNO MIHEXPERT S.R.L.nou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 14,8 K RON— | — | — | 14,6 K RON |
| 88 | 88.CSM COSMIN 37 S.R.L.▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 10,1 K RON▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | -576 RON | |
| 89 | 89.INFO ELECTRONIC SYSTEM SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4,5 K RON— | — | 0 RON | |
| 90 | 90.ASSESSMENT COMPANY SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2,3 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 91 | 91.GENERAL MAGNETIC ACORD IST S.R.L.-D.▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 950 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 92 | 92.CĂTĂLINA CRISTEA BUSINESS SRL▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 243 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 93 | 93.SEMELEN S.R.L.nou | Sat Munteni, Comuna Munteni, Galaţi | 200 RON— | — | — | 0 RON |
| 94 | 94.GRAPE ESCAPE S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -413 RON▼ 450 % | ▼ 450 % | -531 RON | |
| 95 | 95.PRAISLER CONSULTING SRL-D▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -699 RON— | — | -400 RON | |
| 96 | 96.SIRR 63 SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | -7,7 K RON— | — | 0 RON | |
| 97 | 97.MONTALBANO VIGATA SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -7,9 K RON— | — | -2,1 K RON | |
| 98 | 98.CONSALMA SRL▼ 59 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -8,2 K RON▼ 107,2 % | ▼ 107,2 % | -123,1 K RON | |
| 99 | 99.LTC C&C BEAUTY 19 S.R.L.▼ 29 | Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi | -10,6 K RON▼ 148 % | ▼ 148 % | -32,6 K RON | |
| 100 | 100.GABI PROMOTION SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | -36,2 K RON— | — | 0 RON |