Top 100 firme — Construcții, Dâmbovița după capitaluri în 2014
937 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 219,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 325 K RON, iar liderul atinge 28,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.FORESTIERA MOROIENI SRL= | Sat Glod, Comuna Moroeni, Dâmboviţa | 28,6 mil. RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 494,9 K RON | |
| 2 | 2.FORESTIERA ROSETTI SRL= | Sat Glod, Comuna Moroeni, Dâmboviţa | 18,1 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | 3 K RON | |
| 3 | 3.POTENTIAL CONS SRL= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 11,3 mil. RON▲ 14,1 % | ▲ 14,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 4 | 4.DIANA SRL= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 9,8 mil. RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | -57 K RON | |
| 5 | 5.LUCRARI DRUMURI SI PODURI DAMBOVITA SA= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 8,8 mil. RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 137,1 K RON | |
| 6 | 6.MARISTAR COM SRL▲ 20 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 6,9 mil. RON▲ 209,5 % | ▲ 209,5 % | 5,5 mil. RON | |
| 7 | 7.COMPLIS SA▲ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 5,2 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 87,5 K RON | |
| 8 | 8.NIMB DIMBOVITA SA▲ 16 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,8 mil. RON▲ 101,6 % | ▲ 101,6 % | 16 K RON | |
| 9 | 9.MUNICIPAL CONSTRUCT SA▼ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,8 mil. RON▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 870 RON | |
| 10 | 10.ILVA IMPEX SRL= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,7 mil. RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 1 mil. RON | |
| 11 | 11.PROCOR SA▲ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4,2 mil. RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 545,6 K RON | |
| 12 | 12.BIT INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 4 mil. RON▲ 15 % | ▲ 15 % | 1 mil. RON | |
| 13 | 13.RAGA-LUC INVESTIMENTS SRL▼ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,9 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 7,1 K RON | |
| 14 | 14.ROYAL CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,8 mil. RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 796,8 K RON | |
| 15 | 15.IULCOVER GROUP SA▲ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,6 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 397,5 K RON | |
| 16 | 16.GROUP ABI CONSULT SRL▲ 2 | Sat Lazuri, Comuna Comişani, Dâmboviţa | 3,6 mil. RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 536,8 K RON | |
| 17 | 17.ADASA SRL▼ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,6 mil. RON▲ 5,5 % | ▲ 5,5 % | 236,4 K RON | |
| 18 | 18.COBADI IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,3 mil. RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 14,9 K RON | |
| 19 | 19.ROTARY GREEN ENERGY S.R.L.▼ 2 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 3,2 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -12,5 K RON | |
| 20 | 20.CONFORT DÂMBOVIŢA SA▼ 6 | Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 3,2 mil. RON▼ 7,6 % | ▼ 7,6 % | 31,6 K RON | |
| 21 | 21.DIMBOVITA CONSTRUCTII SA▲ 18 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 3,1 mil. RON▲ 112,3 % | ▲ 112,3 % | -171,1 K RON | |
| 22 | 22.NOSFILS SRL▲ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 2,8 mil. RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 611,4 K RON | |
| 23 | 23.KRYK SRL▼ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 2,7 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 29,9 K RON | |
| 24 | 24.LIN IMPEX SRL▼ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 2,4 mil. RON▼ 14,1 % | ▼ 14,1 % | 73,2 K RON | |
| 25 | 25.ECPROD SA▲ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 2,3 mil. RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 408,2 K RON | |
| 26 | 26.CONSTRUCTII MUNTENIA SA▼ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 2,3 mil. RON▼ 6,2 % | ▼ 6,2 % | 19,8 K RON | |
| 27 | 27.U.V. SERVICE SRL▲ 20 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 2,3 mil. RON▲ 110,1 % | ▲ 110,1 % | 1,4 mil. RON | |
| 28 | 28.EURO-AUDIT SERVICE SRL▲ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 2,2 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 457,2 K RON | |
| 29 | 29.ALCONSTRUCT SRL▼ 2 | Sat Ioneşti, Comuna Petreşti, Dâmboviţa | 2 mil. RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | -63,6 K RON | |
| 30 | 30.AXA CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 2 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 69,6 K RON | |
| 31 | 31.SIMANG CONSTRUCT SRL▲ 9 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 2 mil. RON▲ 52,3 % | ▲ 52,3 % | 686,5 K RON | |
| 32 | 32.ELECTRIC COMPANY SRL▼ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 2 mil. RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 82,7 K RON | |
| 33 | 33.EMDAN SRL= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,9 mil. RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 2,6 K RON | |
| 34 | 34.MAFI CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Vişina, Comuna Vişina, Dâmboviţa | 1,8 mil. RON▲ 16,4 % | ▲ 16,4 % | 458,3 K RON | |
| 35 | 35.COELECTROTECHNIK SRL▲ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,8 mil. RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 297,6 K RON | |
| 36 | 36.ORIGINAL COM SRL▲ 8 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,7 mil. RON▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 758,4 K RON | |
| 37 | 37.MICONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,7 mil. RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | 113,1 K RON | |
| 38 | 38.STAVCONS SRL▲ 5 | Sat Morteni, Comuna Morteni, Dâmboviţa | 1,6 mil. RON▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 323 K RON | |
| 39 | 39.DRUM CONSTRUCT SA▼ 14 | Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 1,5 mil. RON▼ 35,9 % | ▼ 35,9 % | -867,7 K RON | |
| 40 | 40.AMBIENTAL DESIGN EXPERT SRL▲ 2 | Sat Dobra, Comuna Dobra, Dâmboviţa | 1,5 mil. RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 357,3 K RON | |
| 41 | 41.TOP JOHN SRL▲ 10 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 1,4 mil. RON▲ 70,2 % | ▲ 70,2 % | 594,8 K RON | |
| 42 | 42.BANCON SRL▲ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,3 mil. RON▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 377,2 K RON | |
| 43 | 43.EDILITARA COM CONS SRL▼ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,3 mil. RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 16 K RON | |
| 44 | 44.CHIRULLI ANDREA SRL SUCURSALA ULMI▲ 4 | Sat Dumbrava, Comuna Ulmi, Dâmboviţa | 1,3 mil. RON▲ 26,3 % | ▲ 26,3 % | 264 K RON | |
| 45 | 45.START SA▲ 1 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1,1 mil. RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 7,3 K RON | |
| 46 | 46.HOGA DESIGN GRUP SRLnou | Sat Crevedia, Comuna Crevedia, Dâmboviţa | 1,1 mil. RON— | — | — | 1,1 mil. RON |
| 47 | 47.IMAROS PREST SRL▲ 5 | Sat Ungureni, Comuna Dragomireşti, Dâmboviţa | 1,1 mil. RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 432,3 K RON | |
| 48 | 48.ELECTRIC PREST SRL▲ 10 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 1 mil. RON▲ 48 % | ▲ 48 % | 329,1 K RON | |
| 49 | 49.TIRGOVISTE-NEW YORK B.M. SRL▼ 11 | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 919,3 K RON▼ 38,8 % | ▼ 38,8 % | -31,5 K RON | |
| 50 | 50.INPRESSCO-GROUP SRL▲ 12 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 861 K RON▲ 38,7 % | ▲ 38,7 % | 240,2 K RON | |
| 51 | 51.MOON COMIMPEX SRL▲ 5 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 840,8 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 95 K RON | |
| 52 | 52.WATER-SEWAGE TECHNOLOGY SRL▲ 511 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 824,9 K RON— | — | 829,1 K RON | |
| 53 | 53.CTM CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Gura Sutii, Comuna Gura Sutii, Dâmboviţa | 789,5 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | -10,8 K RON | |
| 54 | 54.DUNIAG INSTAL SRL▲ 12 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 768,9 K RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 223,7 K RON | |
| 55 | 55.STEFADRI CONSTRUCT SRL▲ 9 | Sat Gura Sutii, Comuna Gura Sutii, Dâmboviţa | 767,3 K RON▲ 30,8 % | ▲ 30,8 % | 180,9 K RON | |
| 56 | 56.SEE SRL▲ 11 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 766,7 K RON▲ 41 % | ▲ 41 % | 223 K RON | |
| 57 | 57.DONAU GARTEN S.R.L.▲ 6 | Sat Dumbrava, Comuna Ulmi, Dâmboviţa | 760,1 K RON▲ 25,6 % | ▲ 25,6 % | 155 K RON | |
| 58 | 58.INDCOM SRL▼ 5 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 756,4 K RON▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 202,3 K RON | |
| 59 | 59.BUBU CONS SRL▲ 6 | Sat Răzvad, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 701,7 K RON▲ 26,2 % | ▲ 26,2 % | 145,9 K RON | |
| 60 | 60.ADOMAR SRL▲ 770 | Sat Picior de Munte, Comuna Dragodana, Dâmboviţa | 669,4 K RON— | — | 763,3 K RON | |
| 61 | 61.CONSIRD SA▼ 11 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 667 K RON▼ 23,9 % | ▼ 23,9 % | -209,5 K RON | |
| 62 | 62.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ DE GRADUL 1 PRESTACOOP SCM▼ 8 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 652,7 K RON▼ 21,4 % | ▼ 21,4 % | 3,8 K RON | |
| 63 | 63.PREMIER SRL▼ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 629,4 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 97,9 K RON | |
| 64 | 64.EURO CONSTRUCT SRL▼ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 623,5 K RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | -24,1 K RON | |
| 65 | 65.VLAMAR 4U SRL▲ 3 | Sat Viforâta, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 614,1 K RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 63,3 K RON | |
| 66 | 66.GILEON INST-EL SRL▲ 4 | Sat Teis, Comuna Şotânga, Dâmboviţa | 608,1 K RON▲ 19,5 % | ▲ 19,5 % | 102,4 K RON | |
| 67 | 67.PRISMA LUX CON SRL▲ 17 | Sat Matraca, Comuna Ulmi, Dâmboviţa | 605,9 K RON▲ 62,4 % | ▲ 62,4 % | 344,7 K RON | |
| 68 | 68.ELECTROSERV SRL▼ 11 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 582,8 K RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 4,8 K RON | |
| 69 | 69.ADRIA LUX SRL▲ 6 | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 567,8 K RON▲ 22 % | ▲ 22 % | 102,3 K RON | |
| 70 | 70.ACOST IMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 566,8 K RON▲ 18,1 % | ▲ 18,1 % | 87 K RON | |
| 71 | 71.LEBIS SRL▲ 7 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 561,9 K RON▲ 29 % | ▲ 29 % | 126,4 K RON | |
| 72 | 72.NID SERVICE SRL▲ 18 | Loc. Fieni, Oraş Fieni, Dâmboviţa | 546,4 K RON▲ 67 % | ▲ 67 % | 402,2 K RON | |
| 73 | 73.CONSMM GURA ŞUŢII SRL▲ 22 | Sat Gura Sutii, Comuna Gura Sutii, Dâmboviţa | 522,2 K RON▲ 83,9 % | ▲ 83,9 % | 238,2 K RON | |
| 74 | 74.ALISSEL-ESP SRL▲ 42 | Loc. Fieni, Oraş Fieni, Dâmboviţa | 518,6 K RON▲ 150,2 % | ▲ 150,2 % | 311,3 K RON | |
| 75 | 75.AFA HIDROPROIECT S.R.L.nou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 516,3 K RON— | — | — | 516,3 K RON |
| 76 | 76.DUROM CONSTRUCT SRL▼ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 509,6 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | -31,4 K RON | |
| 77 | 77.CONSTAR INDUSTRY SRL▲ 3 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 508,5 K RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 95,6 K RON | |
| 78 | 78.BECOMI CONS SRL▼ 7 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 496,2 K RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | -7,2 K RON | |
| 79 | 79.CI CONSTRUCT SRL▼ 34 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 492,8 K RON▼ 59,3 % | ▼ 59,3 % | -717,5 K RON | |
| 80 | 80.ABSTRACT COM SRL▼ 7 | Loc. Găeşti, Oraş Găeşti, Dâmboviţa | 490,6 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 184 RON | |
| 81 | 81.SILGAB SERV SRL▲ 18 | Sat Săteni, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 476,8 K RON▲ 85,4 % | ▲ 85,4 % | 383,9 K RON | |
| 82 | 82.ENERGOMAT SRL▼ 10 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 475,4 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | -17,3 K RON | |
| 83 | 83.SIAAS SERVICE SRL▼ 6 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 473,7 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 1,7 K RON | |
| 84 | 84.ELPREST SRL▲ 44 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 452,9 K RON▲ 143 % | ▲ 143 % | 376,9 K RON | |
| 85 | 85.INFRA MIXT S.R.L.▼ 2 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 450,3 K RON▲ 17,2 % | ▲ 17,2 % | 149,4 K RON | |
| 86 | 86.LNS CONSTRUCT COMPANY SRL▲ 6 | Sat Butimanu, Comuna Butimanu, Dâmboviţa | 440 K RON▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | 124,7 K RON | |
| 87 | 87.DIANA ENG GROUP S.R.L.▼ 2 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 438,5 K RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 70,2 K RON | |
| 88 | 88.SENSIR COM SRL= | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 436,1 K RON▲ 22,7 % | ▲ 22,7 % | 80,7 K RON | |
| 89 | 89.CRIANCA IMPEX SRL▼ 7 | Sat Valea Voievozilor, Comuna Răzvad, Dâmboviţa | 422 K RON▲ 4,3 % | ▲ 4,3 % | 17,5 K RON | |
| 90 | 90.ZPP BETON GRUP SRL▼ 14 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 414,8 K RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 3,8 K RON | |
| 91 | 91.BUNBUN CONSTRUCT S.R.L.▲ 177 | Sat Decindeni, Comuna Dragomireşti, Dâmboviţa | 405,1 K RON▲ 842 % | ▲ 842 % | 362,1 K RON | |
| 92 | 92.CORAI CONSTRUCT SRL▼ 11 | Sat Aninoasa, Comuna Aninoasa, Dâmboviţa | 403,1 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | -6,5 K RON | |
| 93 | 93.ACON GAZ SRL▼ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 393 K RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 345,9 K RON | |
| 94 | 94.INSTALAŢII MONTAJ METAL REPARAŢII SRL▲ 20 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 388,8 K RON▲ 85,9 % | ▲ 85,9 % | 237,8 K RON | |
| 95 | 95.INPRESSCO DESIGN SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 388,7 K RON▲ 87,3 % | ▲ 87,3 % | 181,2 K RON | |
| 96 | 96.ACTIVE ENERGY OIL S.R.L.▲ 40 | Sat Lunguleţu, Comuna Lunguleţu, Dâmboviţa | 382,1 K RON▲ 119,3 % | ▲ 119,3 % | 207,9 K RON | |
| 97 | 97.ALBERTO SRLnou | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 373,6 K RON▼ 35,2 % | ▼ 35,2 % | 207,5 K RON | |
| 98 | 98.ITAL CONSTRUCŢII TRUST SRL▼ 1 | Municipiul Moreni, Dâmboviţa | 371,2 K RON▲ 33 % | ▲ 33 % | 92 K RON | |
| 99 | 99.PREPELITA SRL▼ 5 | Loc. Titu, Oraş Titu, Dâmboviţa | 326,2 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 21,9 K RON | |
| 100 | 100.CONCRETFIT SRL▲ 4 | Municipiul Târgovişte, Dâmboviţa | 325 K RON▲ 34,7 % | ▲ 34,7 % | 83,6 K RON |
Codurile CAEN din construcții — Dâmbovița
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
615 firme · 678,1 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
161 firme · 565,8 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
41 firme · 284,8 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
53 firme · 260,7 mil. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
196 firme · 230,7 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
23 firme · 120,8 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
152 firme · 76 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
29 firme · 34,3 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
10 firme · 27,1 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
48 firme · 26,6 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
12 firme · 9,2 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
28 firme · 8,9 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
3 firme · 7 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
36 firme · 6,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
6 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
4 firme · 5,4 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
7 firme · 5,1 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
3 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
9 firme · 4,4 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
7 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
3 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
6 firme · 2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
3 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
2 firme · 344,7 K RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
5 firme · 251,4 K RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
2 firme · 139,5 K RON