Top 100 firme — Activități profesionale, Constanța după capitaluri în 2021
3.345 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 425,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 1,1 mil. RON, iar liderul atinge 48,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INSTITUTUL NAȚIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE MARINĂ "GRIGORE ANTIPA"-I.N.C.D.M. CONSTANȚA▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 48,6 mil. RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 48,2 K RON | |
| 2 | 2.MILLENIUM GLOBAL DEVELOPMENT S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 34,3 mil. RON▼ 10,9 % | ▼ 10,9 % | 355,9 K RON | |
| 3 | 3.CONTROL-UNION ROMANIA SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 19,8 mil. RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 8,9 mil. RON | |
| 4 | 4.PRINCIPAL S.N. SRL▲ 38 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 18,2 mil. RON▲ 653,4 % | ▲ 653,4 % | 2 mil. RON | |
| 5 | 5.ROMPETROL QUALITY CONTROL SRL▲ 4 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 16,7 mil. RON▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 5,1 mil. RON | |
| 6 | 6.OCTOGON SHIPPING AND SERVICES SRL▼ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 16,5 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -7,5 K RON | |
| 7 | 7.BLUE STAR GROUP SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 15,2 mil. RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -21,8 K RON | |
| 8 | 8.CERCE PROD IN-VEST SRL▼ 1 | Municipiul Mangalia, Constanţa | 14,9 mil. RON▼ 0,8 % | ▼ 0,8 % | -113,7 K RON | |
| 9 | 9.VLAICU DEVELOPMENT SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 14,6 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 45,6 K RON | |
| 10 | 10.SAGA LOGISTICS MANAGEMENT SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 12,5 mil. RON▲ 43,7 % | ▲ 43,7 % | 3,8 mil. RON | |
| 11 | 11.PLASTY PROD SA▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 9,1 mil. RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 1,8 mil. RON | |
| 12 | 12.SEAVIEW ADVERTISING SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 7,9 mil. RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | -303,4 K RON | |
| 13 | 13.HIDROELECTRICA WIND SERVICES S.R.L.= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 6,6 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 1,8 mil. RON | |
| 14 | 14.EUROCLIF PC SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 5,8 mil. RON▲ 40,1 % | ▲ 40,1 % | 2,7 mil. RON | |
| 15 | 15.BRARO MANAGEMENT & CONSULTING SRL▲ 2 | Loc. Venus, Municipiul Mangalia, Constanţa | 4,3 mil. RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 205,8 K RON | |
| 16 | 16.METROSENZOR SRL▲ 9 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 4,2 mil. RON▲ 30 % | ▲ 30 % | 1,4 mil. RON | |
| 17 | 17.SUPERPONT CT SRL▲ 30 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,9 mil. RON▲ 77,4 % | ▲ 77,4 % | 3,9 mil. RON | |
| 18 | 18.MECFLEX SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,9 mil. RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 200,8 K RON | |
| 19 | 19.TOP MANAGEMENT ING SRL▲ 15 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,8 mil. RON▲ 43,6 % | ▲ 43,6 % | 1,5 mil. RON | |
| 20 | 20.RAC SRL▲ 9 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 3,7 mil. RON▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 1,4 mil. RON | |
| 21 | 21.BIO CERT TRADIȚIONAL SRL▲ 44 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,7 mil. RON▲ 122,3 % | ▲ 122,3 % | 2 mil. RON | |
| 22 | 22.CREO-MIXT SRL▼ 1 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 3,6 mil. RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 151,8 K RON | |
| 23 | 23.KALINIA PROIECT SRL▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,5 mil. RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 68 K RON | |
| 24 | 24.C.S.D. SRL▼ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,5 mil. RON▲ 3 % | ▲ 3 % | 111,4 K RON | |
| 25 | 25.QUICK SERVICE SRL▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,5 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 620,2 K RON | |
| 26 | 26.CONCETA SILVA SRL▼ 8 | Loc. Techirghiol, Oraş Techirghiol, Constanţa | 3,4 mil. RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | 44,6 K RON | |
| 27 | 27.SAMTEC SRL= | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,4 mil. RON▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 1,5 mil. RON | |
| 28 | 28.TEHNOCONSULT PROIECT SRL▲ 9 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,4 mil. RON▲ 32,9 % | ▲ 32,9 % | 636 K RON | |
| 29 | 29.MONSSON S.R.L.▲ 12 | Sat Gălbiori, Comuna Crucea, Constanţa | 3,3 mil. RON▲ 35,4 % | ▲ 35,4 % | 851,6 K RON | |
| 30 | 30.MASTECH E&SA S.R.L.▲ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,2 mil. RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 31 | 31.PROIECT UNIQUE SRL▲ 1 | Sat Fântânele, Comuna Fântânele, Constanţa | 3,1 mil. RON▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 418,6 K RON | |
| 32 | 32.IMPACT INTERACTION SRL▲ 21 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3,1 mil. RON▲ 54,7 % | ▲ 54,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 33 | 33.DINAMIC TRADING STAR SRL▼ 7 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3 mil. RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | -674,6 K RON | |
| 34 | 34.SAYBOLT INSPECTION ROMANIA SRL▲ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3 mil. RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 518,3 K RON | |
| 35 | 35.LLOYD'S REGISTER (ROMANIA) S.R.L.▼ 30 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 3 mil. RON▼ 81,9 % | ▼ 81,9 % | -360,5 K RON | |
| 36 | 36.NIPPON KAIJI KYOKAI SA JAPONIA SUCURSALA CONSTANŢA▼ 20 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,9 mil. RON▼ 28,2 % | ▼ 28,2 % | 2,4 mil. RON | |
| 37 | 37.SEAVIEW MEDIA SRL▼ 23 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,9 mil. RON▼ 46,9 % | ▼ 46,9 % | -1,4 mil. RON | |
| 38 | 38.TOPO MINIERA SRL▲ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,7 mil. RON▲ 21,6 % | ▲ 21,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 39 | 39.PROIECT SA▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,6 mil. RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 113,3 K RON | |
| 40 | 40.INTERVET LTD CO SRL▲ 8 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,6 mil. RON▲ 19 % | ▲ 19 % | 413,3 K RON | |
| 41 | 41.V&V MARITIME S.R.L.▲ 50 | Sat Cumpăna, Comuna Cumpăna, Constanţa | 2,5 mil. RON▲ 138,2 % | ▲ 138,2 % | 1,9 mil. RON | |
| 42 | 42.SEARCH MANAGEMENT SRL▼ 3 | Municipiul Medgidia, Constanţa | 2,5 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 33,9 K RON | |
| 43 | 43.CMG EUROPEAN CONSULTING SRL= | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 2,5 mil. RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 215,7 K RON | |
| 44 | 44.CONSULTANT PROIECT & MANAGEMENT SRL▲ 24 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,4 mil. RON▲ 53,3 % | ▲ 53,3 % | 1,1 mil. RON | |
| 45 | 45.EAST ATELIER SRL▼ 15 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,4 mil. RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 696,2 K RON | |
| 46 | 46.BERNERS MEDIA PUBLISHING S.R.L.▲ 440 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,4 mil. RON▲ 822,5 % | ▲ 822,5 % | 2,4 mil. RON | |
| 47 | 47.TOP GEOCAD SRL▲ 31 | Municipiul Medgidia, Constanţa | 2,4 mil. RON▲ 87,7 % | ▲ 87,7 % | 1,5 mil. RON | |
| 48 | 48.ROSA TRADE INTERNATIONAL SRL▲ 1 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,3 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 195,4 K RON | |
| 49 | 49.GENERAL LUX THERM SRL▼ 11 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,3 mil. RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 261,7 K RON | |
| 50 | 50.ANSALDO NUCLEARE SA GENOVA ITALIA-SUCURSALA CERNAVODĂ▲ 2.806 | Loc. Cernavodă, Oraş Cernavodă, Constanţa | 2,3 mil. RON— | — | 2,3 mil. RON | |
| 51 | 51.DANDELI SRL▲ 10 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2,2 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 325,5 K RON | |
| 52 | 52.FOTO ART SRL▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2 mil. RON▲ 5,4 % | ▲ 5,4 % | 104,5 K RON | |
| 53 | 53.ARHITECTURA PLUS SRL▲ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 2 mil. RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 450 K RON | |
| 54 | 54.TĂNASE-CADASTRU SRL▲ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,9 mil. RON▲ 2 % | ▲ 2 % | -127,1 K RON | |
| 55 | 55.CLUBO GALACTIC SRL▲ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,9 mil. RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 73,7 K RON | |
| 56 | 56.HOLIDAY TOUR S.R.L.▲ 49 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,8 mil. RON▲ 88,2 % | ▲ 88,2 % | 952 K RON | |
| 57 | 57.SAIKO MEDIA & SIGNS SRL▼ 12 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,8 mil. RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | 244,6 K RON | |
| 58 | 58.CROMO ADVERTISING SRL▼ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,8 mil. RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 387,4 K RON | |
| 59 | 59.BLUE LINES S.R.L.▼ 8 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,8 mil. RON▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 703,1 K RON | |
| 60 | 60.MEDIA SCOPE SRL▲ 1.512 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,8 mil. RON▲ 4.379,6 % | ▲ 4.379,6 % | 1,8 mil. RON | |
| 61 | 61.TECHNO-MARINE SERVICES SRL▲ 2 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,7 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 178,1 K RON | |
| 62 | 62.EVONOMIX EUROPE S.R.L.▲ 59 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,7 mil. RON▲ 103,4 % | ▲ 103,4 % | 1,7 mil. RON | |
| 63 | 63.MILSHTAIN INVEST S.R.L.▲ 4 | Loc. Eforie Sud, Oraş Eforie, Constanţa | 1,7 mil. RON▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 52,1 K RON | |
| 64 | 64.KALGACO WAL SRL▲ 48 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,6 mil. RON▲ 68,4 % | ▲ 68,4 % | 636,3 K RON | |
| 65 | 65.ATELIER STUDIOMOV S.R.L.▲ 36 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,6 mil. RON▲ 57,6 % | ▲ 57,6 % | 829,5 K RON | |
| 66 | 66.PETCOM INSPECTION INDEPENDENT SURVEYOR SRL▲ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,5 mil. RON▲ 7 % | ▲ 7 % | 487,4 K RON | |
| 67 | 67.TECHINFLUENCE SRL▲ 105 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,5 mil. RON▲ 149,2 % | ▲ 149,2 % | -851,9 K RON | |
| 68 | 68.PUBLICHRISS SRL▲ 9 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,5 mil. RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 251,5 K RON | |
| 69 | 69.TECHNICAL OPERATIONS WORKS & SERVICES S.R.L.▲ 40 | Loc. Năvodari, Oraş Năvodari, Constanţa | 1,5 mil. RON▲ 58,2 % | ▲ 58,2 % | 785 K RON | |
| 70 | 70.EVDEMON,RADU & PARTNERS SRL▲ 6 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,5 mil. RON▲ 18 % | ▲ 18 % | 227,6 K RON | |
| 71 | 71.EXELERA MARKETING SRL▲ 31 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,5 mil. RON▲ 48,9 % | ▲ 48,9 % | 1,5 mil. RON | |
| 72 | 72.PHEONIX THERAPHI S.R.L.▲ 55 | Loc. Eforie Sud, Oraş Eforie, Constanţa | 1,5 mil. RON▲ 79,9 % | ▲ 79,9 % | 233,4 K RON | |
| 73 | 73.ATÂT S-A PUTUT-AA SRL▼ 27 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,5 mil. RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 74 | 74.TECHNICAL & QUALITY INSPECTION S.R.L.▲ 433 | Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa | 1,4 mil. RON▲ 483 % | ▲ 483 % | 1,4 mil. RON | |
| 75 | 75.GEOCAD LIMITS SRL▼ 11 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,4 mil. RON▼ 14,4 % | ▼ 14,4 % | 440,8 K RON | |
| 76 | 76.VETZONE SRL▲ 47 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,4 mil. RON▲ 72,6 % | ▲ 72,6 % | 1,4 mil. RON | |
| 77 | 77.ECO TERRA PROIECT SRL▲ 13 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,4 mil. RON▲ 33,2 % | ▲ 33,2 % | 711,7 K RON | |
| 78 | 78.ALLPLAN PROIECT SRL▼ 20 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,4 mil. RON▼ 25,8 % | ▼ 25,8 % | 939,7 K RON | |
| 79 | 79.ASSIVALUE SRL▲ 31 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,4 mil. RON▲ 46,8 % | ▲ 46,8 % | 611,5 K RON | |
| 80 | 80.ALFLOR PROIECT SRL▲ 87 | Sat Costineşti, Comuna Costineşti, Constanţa | 1,4 mil. RON▲ 121,4 % | ▲ 121,4 % | 754,3 K RON | |
| 81 | 81.MEDIA OUTPOST SRL▲ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,4 mil. RON▲ 19,9 % | ▲ 19,9 % | 224,5 K RON | |
| 82 | 82.IDEAL BUSINESS CONSULTING S.R.L.▲ 525 | Sat Costineşti, Comuna Costineşti, Constanţa | 1,3 mil. RON▲ 527,2 % | ▲ 527,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 83 | 83.ARHEO RESEARCH SRL▲ 16 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,3 mil. RON▲ 31,1 % | ▲ 31,1 % | 462,9 K RON | |
| 84 | 84.ASCON PROIECT 2003 SRL▲ 53 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,3 mil. RON▲ 72,5 % | ▲ 72,5 % | 1,3 mil. RON | |
| 85 | 85.RENATA ZED SRL▼ 3 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,3 mil. RON▲ 9,6 % | ▲ 9,6 % | 182,8 K RON | |
| 86 | 86.PROMEDIA STUDIO SRL▼ 17 | Sat Valu lui Traian, Comuna Valu lui Traian, Constanţa | 1,3 mil. RON▼ 17 % | ▼ 17 % | 1,3 mil. RON | |
| 87 | 87.CAPSO SRL▼ 16 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,3 mil. RON▼ 13,8 % | ▼ 13,8 % | 504,1 K RON | |
| 88 | 88.TESTING AND INSPECTION SERVICE SRL▲ 20 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,3 mil. RON▲ 32,7 % | ▲ 32,7 % | 487,2 K RON | |
| 89 | 89.BLUMENFIELD SRL▲ 27 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,2 mil. RON▲ 38,6 % | ▲ 38,6 % | 347,9 K RON | |
| 90 | 90.GFM ALCONT FINANCE SRL▲ 4 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,2 mil. RON▲ 17,8 % | ▲ 17,8 % | 185,2 K RON | |
| 91 | 91.PUPPY VET SRL▼ 11 | Sat Cogealac, Comuna Cogealac, Constanţa | 1,2 mil. RON▼ 0 % | ▼ 0 % | -300 RON | |
| 92 | 92.BELCRIN DEVELOPMENT SA▼ 13 | Sat Pecineaga, Comuna Pecineaga, Constanţa | 1,2 mil. RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | -43,9 K RON | |
| 93 | 93.C-TECH S.R.L.▼ 38 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,2 mil. RON▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 45,7 K RON | |
| 94 | 94.EUXIN MARINE DESIGN SRL▼ 32 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,2 mil. RON▼ 34,9 % | ▼ 34,9 % | 1 mil. RON | |
| 95 | 95.GARMOND ETC SRL▲ 146 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,2 mil. RON▲ 150,6 % | ▲ 150,6 % | 708,6 K RON | |
| 96 | 96.TEHNOCOM SERV SRL▲ 29 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,1 mil. RON▲ 39,6 % | ▲ 39,6 % | 991,4 K RON | |
| 97 | 97.PLANT AGRO EXPERT SRL▲ 43 | Loc. Ovidiu, Oraş Ovidiu, Constanţa | 1,1 mil. RON▲ 52,9 % | ▲ 52,9 % | 418,5 K RON | |
| 98 | 98.CERAMICA DE TU CASA S.R.L.nou | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,1 mil. RON— | — | 366,9 K RON | |
| 99 | 99.EXPERT BUSINESS CONSULTING SRL▼ 10 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,1 mil. RON▲ 2,3 % | ▲ 2,3 % | 98,4 K RON | |
| 100 | 100.ANT POWER ENERGY SRL▲ 83 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 1,1 mil. RON▲ 88,5 % | ▲ 88,5 % | 1,1 mil. RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Constanța
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
589 firme · 520,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
187 firme · 291,4 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
215 firme · 266 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
625 firme · 170,6 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
367 firme · 156,5 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
233 firme · 99,6 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
367 firme · 98 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
240 firme · 89 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
84 firme · 83 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
79 firme · 58,8 mil. RON
CAEN 7219
Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie
6 firme · 26,6 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
225 firme · 22,1 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
120 firme · 15,5 mil. RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
7 firme · 10,4 mil. RON
CAEN 7010
Activități ale direcțiilor (centralelor), birourilor administrative centralizate
4 firme · 8,5 mil. RON
CAEN 7220
Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste
7 firme · 7,6 mil. RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
22 firme · 7 mil. RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
24 firme · 6,9 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
42 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
17 firme · 4,8 mil. RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
25 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
11 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
10 firme · 999,5 K RON
CAEN 7412
Design grafic și activități de comunicare vizuală
5 firme · 895,2 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
4 firme · 535,6 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
7 firme · 222,6 K RON
CAEN 7211
Cercetare- dezvoltare în biotehnologie
1 firme · 0 RON