COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Cluj după capitaluri în 2024

6.898 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 4,6 mld. RON. Pragul de intrare în top este 13,5 mil. RON, iar liderul atinge 365,7 mil. RON.

FirmăCapitaluri
ELECTROGRUP SA▲ 1365,7 mil. RON▲ 20,5 %
ANTREPRIZA DE REPARATII SI LUCRARI A R L CLUJ SA▲ 1351,6 mil. RON▲ 17,5 %
PORSCHE IMMOBILIEN S.R.L.▼ 2340,2 mil. RON▲ 0,5 %
PIZZAROTTI SA LUGANO SUCURSALA CLUJ NAPOCA▲ 33154,9 mil. RON▲ 459,6 %
ACI CLUJ SA▲ 1126 mil. RON▲ 7,3 %
STUDIUM GREEN SRL▲ 3124,6 mil. RON▲ 46,5 %
TRANSFEROVIAR HOLDING S.A.nou108,5 mil. RON▲ 43,3 %
ASA CONS ROMANIA SRL▼ 1105,5 mil. RON▲ 8,5 %
DOMENIUL PUBLIC NAPOCA S.A.▼ 192,2 mil. RON▲ 4 %
AWE INFRA SRL▲ 189,4 mil. RON▲ 35,5 %
WINCON SRL▲ 281 mil. RON▲ 27,7 %
PSC IMOBILIARE S.A.▲ 480,2 mil. RON▲ 55,9 %
MERCURIAL SRL▼ 379,9 mil. RON▼ 2,8 %
VETIMEX BUSINESS CENTERS S.R.L.▲ 4474,7 mil. RON▲ 285,4 %
GENERAL SECURITY SRL▼ 370,3 mil. RON▲ 9,6 %
SCALA DEVELOPMENT S.A.▼ 266,9 mil. RON▲ 8,5 %
DIFERIT SRL▼ 264,2 mil. RON▲ 14,4 %
MIXT LOGISTIC SRL▲ 2660,3 mil. RON▲ 132 %
HEXAGON VISION S.R.L.nou60,2 mil. RON—
CH TRANSBETON CONSTRUCTII SRL=60 mil. RON▲ 34 %
GRUP ENERGOINSTAL SA▼ 254 mil. RON▲ 9,8 %
NOROC COM SRL▲ 8252,6 mil. RON▲ 357,1 %
INVEST CED COOPERATION DEVELOPMENT S.R.L.▼ 650,1 mil. RON▼ 1,5 %
BS RECYCLING SRL▲ 1249,4 mil. RON▲ 78,4 %
AQUA SERV SRL▼ 748,8 mil. RON▼ 1 %
ALTENOVA ROMANIA S.R.L.▼ 246,1 mil. RON▲ 16,9 %
HEXAGON ERA S.R.L.nou45,4 mil. RON—
CFO INTEGRATOR SRL=44,5 mil. RON▲ 25,7 %
SDC IMOBILIARE SRL=44,2 mil. RON▲ 25,5 %
LUXOR RESIDENCE SRL▼ 842,2 mil. RON▲ 4,5 %
MONO CONSTRUCTII SRL▼ 542,2 mil. RON▲ 13,6 %
TELLUS INVEST SRL▼ 1141,6 mil. RON▲ 2 %
INSTAL EXPERT SRL▼ 835,2 mil. RON▼ 6,8 %
EUD DRUMCONSTRUCT S.R.L.▼ 735,1 mil. RON▼ 1,7 %
FIMARO DEVELOPMENT SA▲ 13834,9 mil. RON▲ 448,6 %
DIFERIT AG S.R.L.▲ 1134,7 mil. RON▲ 53,6 %
DIGGER CONTRACTORS SRL▼ 434 mil. RON▲ 13,8 %
GEROMED DELTA S.A.▼ 733,4 mil. RON▲ 6,1 %
AXIAL CONSTRUCT INVEST SRL▲ 6031,6 mil. RON▲ 162,8 %
LCS IMOBILIAR SA▼ 831,1 mil. RON▲ 0,3 %
TCI CONTRACTOR GENERAL SA▼ 730,8 mil. RON▲ 3,5 %
EMERGENT REAL ESTATE S.A.▼ 330,6 mil. RON▲ 10,6 %
CLUJ-NAPOCA ESTATE SRL▼ 1330,5 mil. RON▼ 9,1 %
MBS GROUP SRL▲ 1930,2 mil. RON▲ 64,6 %
HIDRONIC SRL▼ 729,2 mil. RON▲ 5,6 %
HEXAGON DESIGNS SRL▼ 329,1 mil. RON▲ 8,8 %
NORD CONFOREST SA▼ 729 mil. RON▲ 5,5 %
SAMUS TEC S.A.▼ 627,4 mil. RON▲ 0,7 %
TRANSINVEST SRL▼ 827,4 mil. RON▲ 0,1 %
ADVANCE SRL▼ 227,1 mil. RON▲ 20,5 %
HEXAGON ZENIA S.R.L.▲ 1126,3 mil. RON▲ 43,4 %
POLUS RESIDENCE SRL▲ 13825,9 mil. RON▲ 361,1 %
LIBERTY RESIDENTIAL S.R.L.▲ 4525,6 mil. RON▲ 112,8 %
NELLO CONSTRUCT SRL▼ 125,6 mil. RON▲ 19,4 %
SOPHIA BUSINESS CAPITAL SRL▲ 2525,6 mil. RON▲ 90 %
STK PROPERTIES SA▼ 725,6 mil. RON▲ 15,4 %
DACIA FABER SRL▲ 1825,6 mil. RON▲ 65,4 %
ELECTRO VEST SRL▼ 425 mil. RON▲ 19,5 %
DORALEX COM SRL▼ 1424,3 mil. RON▲ 0,5 %
COVIDAN IMPEX SRL▲ 522,5 mil. RON▲ 25,2 %
SAT REABILITARE RECICLARE SRL▼ 922,3 mil. RON▲ 3,1 %
TENANGO SRL▼ 622 mil. RON▲ 7 %
MAGILO CONSTRUCT INVESTMENTS SRL▼ 1222 mil. RON▼ 0,2 %
MEGALOC IMOB SRL▼ 1421,5 mil. RON▼ 2,5 %
CONSARTFAN S.R.L.▲ 17121,2 mil. RON▲ 385,5 %
KESZ CONSTRUCTII ROMANIA SRL▲ 221 mil. RON▲ 22,5 %
SUBLIME ENTERPRISE S.R.L.▲ 5120,6 mil. RON▲ 106,6 %
DUNCAN INVEST SRL▲ 1420,1 mil. RON▲ 50,3 %
RINAT CONSTRUCȚII UTILAJE SRL▼ 1020 mil. RON▲ 4,5 %
TOMSA IMPORT EXPORT SRL▼ 1319,8 mil. RON▼ 2,3 %
CFM AGA CONSTRUCT SRL▲ 1319 mil. RON▲ 42 %
SOCIETATEA DE CONSTRUCTII NAPOCA S.A.▼ 118,6 mil. RON▲ 13,5 %
STRASSE CONSTRUCT SRL▼ 1318,5 mil. RON▼ 0,4 %
CONEXINSTAL SRL▼ 218,1 mil. RON▲ 11,7 %
GAD REAL ESTATE SRL▼ 1117,9 mil. RON▼ 1 %
ARGO DEVELOPMENT SRL▲ 1817,7 mil. RON▲ 41,3 %
EVO CENTER SRL▼ 1017 mil. RON▼ 3,4 %
IZOREF CONSTRUCTII SRL▲ 1016,9 mil. RON▲ 29,2 %
STEVE IMPEX SRL▲ 4216,8 mil. RON▲ 73,7 %
HEXAGON CITY SRL▼ 2516,7 mil. RON▼ 20,1 %
PRO CONECT SRL▲ 2716,1 mil. RON▲ 44,3 %
ELCONET SRL▲ 316,1 mil. RON▲ 21,6 %
HASIM CONSTRUCT SRL▲ 5015,9 mil. RON▲ 89,3 %
MODERN POWER SYSTEMS SRL▲ 5115,9 mil. RON▲ 95,5 %
CITADINIA REAL ESTATE SRL▼ 915,7 mil. RON▲ 2,1 %
QUEEN INDUSTRIES S.R.L.▼ 1315,6 mil. RON▼ 0,7 %
CESACO INVEST SRL▼ 615,5 mil. RON▲ 15,6 %
NERVIA SRL▼ 1415,5 mil. RON▼ 0,4 %
SARES SAnou15,3 mil. RON▲ 55,5 %
GIGHIBANDA SRL▼ 2114,9 mil. RON▼ 12,1 %
PRODFER CONSTRUCT S.R.L.▲ 2114,4 mil. RON▲ 35,7 %
ELITE GRUP SRL▼ 1514,3 mil. RON▼ 3,1 %
GRAND HILL RESIDENCE S.R.L.▼ 214,3 mil. RON▲ 10,8 %
IMOINVEST SA▼ 3314,3 mil. RON▼ 22,8 %
INVEST SERVICII COMERCIALE SRL▼ 1214,3 mil. RON▲ 6,4 %
CYANE SRL▲ 35714 mil. RON▲ 569 %
DECONSTRUCT AG S.R.L.▲ 2213,7 mil. RON▲ 38,1 %
HEXAGON ESTATE S.R.L.▲ 313,7 mil. RON▲ 16,5 %
BAUTRUST SRL▼ 1013,6 mil. RON▲ 4 %
IMOASSIST SRL▼ 2113,5 mil. RON▼ 0,7 %

Codurile CAEN din construcții — Cluj

CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
154 firme · 3,4 mld. RON
CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
640 firme · 3,2 mld. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
641 firme · 2,5 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
1.879 firme · 1,6 mld. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
700 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
301 firme · 493,2 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
42 firme · 474,9 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
49 firme · 428,5 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
404 firme · 317,3 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
48 firme · 283,3 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
245 firme · 235,2 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
260 firme · 192,7 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
233 firme · 127,2 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
38 firme · 124,4 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
31 firme · 96,1 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
204 firme · 73,7 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
64 firme · 52,2 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
83 firme · 28 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
8 firme · 27,8 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
62 firme · 19,8 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
43 firme · 17,2 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
18 firme · 16,7 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
16 firme · 4,9 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
20 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 4350
Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil
3 firme · 3,8 mil. RON
CAEN 4323
Lucrări de izolații
7 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
7 firme · 2,3 mil. RON
CAEN 4360
Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții
2 firme · 2 mil. RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 1,2 mil. RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci