Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Cluj după capitaluri în 2022
282 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 89,4 mil. RON. Pragul de intrare în top este 137,9 K RON, iar liderul atinge 16,8 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.VERTIV ROMANIA SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 16,8 mil. RON▲ 58,1 % | ▲ 58,1 % | 6,2 mil. RON | |
| 2 | 2.E.ON BUSINESS SERVICES CLUJ SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 13,2 mil. RON▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 4,3 mil. RON | |
| 3 | 3.STEELCASE SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 11,5 mil. RON▲ 75,5 % | ▲ 75,5 % | 4,9 mil. RON | |
| 4 | 4.CABRIO INVESTMENT SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 6,3 mil. RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 92,5 K RON | |
| 5 | 5.NOVO MANAGEMENT S.A.▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,5 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 11,5 K RON | |
| 6 | 6.MEDISERV SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,2 mil. RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 1,5 mil. RON | |
| 7 | 7.CONFIRM CONSTRUCTII SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 mil. RON▼ 61,7 % | ▼ 61,7 % | 1,8 mil. RON | |
| 8 | 8.UG SMART SERVICES S.R.L.▲ 1 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 1,7 mil. RON▲ 4,2 % | ▲ 4,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 9 | 9.OR.MA. ORGANIZATION AND MAPPING S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,6 mil. RON— | — | — | 1,6 mil. RON |
| 10 | 10.OCEAN OUTSOURCING S.R.L.▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,3 mil. RON▲ 30,3 % | ▲ 30,3 % | 1,3 mil. RON | |
| 11 | 11.ELECTROTERM PRODSERV SRL▲ 2 | Municipiul Turda, Cluj | 1 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 910,6 K RON | |
| 12 | 12.EXCLUSIVIO GLOBAL S.R.L.▲ 70 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 981,1 K RON▲ 574,8 % | ▲ 574,8 % | 980,6 K RON | |
| 13 | 13.MTM TRADING SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 847,2 K RON▼ 24,9 % | ▼ 24,9 % | 219,2 K RON | |
| 14 | 14.ACM GLOBAL COMPANY S.R.L.▲ 125 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 834,1 K RON▲ 1.768,6 % | ▲ 1.768,6 % | 833,9 K RON | |
| 15 | 15.PHONIX COMMUNITY S.R.L.▲ 22 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 749,7 K RON▲ 131,3 % | ▲ 131,3 % | 675,6 K RON | |
| 16 | 16.CRAUPADIA SRL▲ 92 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 683,6 K RON▲ 691,2 % | ▲ 691,2 % | 683,4 K RON | |
| 17 | 17.NERO DATA SYSTEM SRL▼ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 677 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -524 RON | |
| 18 | 18.MR CONSULTING INTERNATIONAL S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 648,8 K RON▲ 522,4 % | ▲ 522,4 % | 648,6 K RON | |
| 19 | 19.OC ALTCERT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 648 K RON▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | 117,6 K RON | |
| 20 | 20.MEIN GESCHAFT MARKT S.R.L.▲ 31 | Sat Vlaha, Comuna Savadisla, Cluj | 637,3 K RON▲ 179,6 % | ▲ 179,6 % | 637,1 K RON | |
| 21 | 21.SOLUTII ZVELTE S.R.L.▲ 122 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 624,3 K RON▲ 1.366 % | ▲ 1.366 % | 624 K RON | |
| 22 | 22.FANART CONSULTING SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 612,2 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | 29,8 K RON | |
| 23 | 23.4OUTDOOR MANAGEMENT SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 601,6 K RON▲ 40,8 % | ▲ 40,8 % | 174,2 K RON | |
| 24 | 24.ROY & RIP CONSULTING SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 588 K RON▲ 4,5 % | ▲ 4,5 % | 65,5 K RON | |
| 25 | 25.MAGDA SERVICE SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 581,5 K RON▼ 8 % | ▼ 8 % | 49,6 K RON | |
| 26 | 26.ERA CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 581,5 K RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | -29,3 K RON | |
| 27 | 27.QUALICON SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 551,9 K RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 55,8 K RON | |
| 28 | 28.SARKOILUK 2013 S.R.L.▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 540,9 K RON▼ 41 % | ▼ 41 % | 540,6 K RON | |
| 29 | 29.ANUBIS SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 523,6 K RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 32,6 K RON | |
| 30 | 30.DRP QUALITY PREMIUM S.R.L.▲ 30 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 501,3 K RON▲ 154,2 % | ▲ 154,2 % | 501 K RON | |
| 31 | 31.DAVILUX PREST SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 468,5 K RON▼ 1,8 % | ▼ 1,8 % | 262,2 K RON | |
| 32 | 32.SCORTACOS SRL▲ 141 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 440,5 K RON▲ 2.737,4 % | ▲ 2.737,4 % | 425 K RON | |
| 33 | 33.STRILCIUC CONSULTING SRLnou | Sat Sălicea, Comuna Ciurila, Cluj | 415,7 K RON▲ 30,5 % | ▲ 30,5 % | 77,3 K RON | |
| 34 | 34.SPANDHA SERVCOM SRL▼ 9 | Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Cluj | 408 K RON▼ 23,7 % | ▼ 23,7 % | -126,6 K RON | |
| 35 | 35.IMPACT MARKET CVM S.R.L.▲ 80 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 372,8 K RON▲ 355,5 % | ▲ 355,5 % | 372,5 K RON | |
| 36 | 36.VAL DECOR SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 362,5 K RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 67,6 K RON | |
| 37 | 37.TREND CH SRL▲ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 358,3 K RON▲ 64,2 % | ▲ 64,2 % | 358,1 K RON | |
| 38 | 38.CORAL OIL SRL▼ 4 | Sat Călăraşi-Gară, Comuna Călărasi, Cluj | 351,3 K RON▼ 8,4 % | ▼ 8,4 % | 279,2 K RON | |
| 39 | 39.SCALA ASSISTANCE PAY SRL▲ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 347,3 K RON▲ 46,3 % | ▲ 46,3 % | 109,9 K RON | |
| 40 | 40.NIROSNA ADVANCE S.R.L.▲ 36 | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 340,3 K RON▲ 117 % | ▲ 117 % | 340 K RON | |
| 41 | 41.ZIMOL SRL▲ 53 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 338,1 K RON▲ 203 % | ▲ 203 % | 63,5 K RON | |
| 42 | 42.MAMO TRADE BUSINESS SOLUTIONS S.R.L.▲ 12 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 335,3 K RON▲ 51,4 % | ▲ 51,4 % | 323,9 K RON | |
| 43 | 43.AHM SRL▼ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 333,7 K RON▼ 63,3 % | ▼ 63,3 % | 5 K RON | |
| 44 | 44.GI CONSULTING SRL▼ 27 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 332 K RON▼ 50,9 % | ▼ 50,9 % | 331,7 K RON | |
| 45 | 45.TRMK MARKET S.R.L.▼ 10 | Sat Căpusu Mare, Comuna Căpusu Mare, Cluj | 330,3 K RON▼ 7,2 % | ▼ 7,2 % | 311,8 K RON | |
| 46 | 46.PIC O M V SRL▼ 20 | Municipiul Gherla, Cluj | 325 K RON▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | 258,4 K RON | |
| 47 | 47.LINES SRL▼ 5 | Loc. Huedin, Oraş Huedin, Cluj | 302,4 K RON▲ 9,9 % | ▲ 9,9 % | 161,4 K RON | |
| 48 | 48.KAV BEST PRESTCOM S.R.L.▲ 62 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 289,8 K RON▲ 237,3 % | ▲ 237,3 % | 289,6 K RON | |
| 49 | 49.POLIEMCA DRY S.R.L.▲ 146 | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | 287,8 K RON— | — | 280,6 K RON | |
| 50 | 50.ALLMAR CONSULTING S.R.L.▲ 64 | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 286,6 K RON▲ 250,1 % | ▲ 250,1 % | 284,7 K RON | |
| 51 | 51.KANDERO HUB SRL▼ 30 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 283,3 K RON▼ 55,1 % | ▼ 55,1 % | 283,1 K RON | |
| 52 | 52.ANTHURIUM KLASS SRL▼ 9 | Municipiul Gherla, Cluj | 282,9 K RON▲ 5,1 % | ▲ 5,1 % | 13,6 K RON | |
| 53 | 53.ADFEL SERVICII SRL-Dnou | Municipiul Turda, Cluj | 277,1 K RON— | — | 0 RON | |
| 54 | 54.STUART SHARP CONSULTING S.R.L.▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 276,9 K RON▲ 15,5 % | ▲ 15,5 % | 276,6 K RON | |
| 55 | 55.ALMO TCA MARKET S.R.L.▲ 64 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 267,7 K RON▲ 252 % | ▲ 252 % | 267,5 K RON | |
| 56 | 56.DOI ANDREI SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 266,4 K RON▲ 17,1 % | ▲ 17,1 % | 38,8 K RON | |
| 57 | 57.CREDIT SECURITY SRL▲ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 262,8 K RON▲ 51,6 % | ▲ 51,6 % | 89,4 K RON | |
| 58 | 58.ENDODONTIECUPASIUNE SRL▼ 17 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 241,9 K RON▼ 18 % | ▼ 18 % | 40,1 K RON | |
| 59 | 59.SOLUTII COMPLETE IN AFACERI S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 241 K RON▲ 172,6 % | ▲ 172,6 % | 233,1 K RON | |
| 60 | 60.SISTEM DIV S.R.L.▲ 47 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 239,6 K RON▲ 170,8 % | ▲ 170,8 % | 239,4 K RON | |
| 61 | 61.CORECASH BITE S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 236,8 K RON▲ 24,2 % | ▲ 24,2 % | 61,7 K RON | |
| 62 | 62.ROBIZA PROD SRL▼ 39 | Sat Unguras, Comuna Unguras, Cluj | 236 K RON▼ 61,1 % | ▼ 61,1 % | 4,7 K RON | |
| 63 | 63.DELCRIS PRESS BUSINESS S.R.L.▼ 6 | Sat Apahida, Comuna Apahida, Cluj | 231,4 K RON▲ 9,7 % | ▲ 9,7 % | 125,9 K RON | |
| 64 | 64.ARICI AZUR S.R.L.nou | Sat Jucu de Sus, Comuna Jucu, Cluj | 231,2 K RON— | — | — | 231 K RON |
| 65 | 65.MANAGEMENT STUDIO SRL▲ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 229,6 K RON▲ 50,7 % | ▲ 50,7 % | 77,2 K RON | |
| 66 | 66.AXYUTA S.R.L.▲ 43 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 223,7 K RON▲ 159,5 % | ▲ 159,5 % | 223,4 K RON | |
| 67 | 67.VOLLEYBALL-FOREVER S.R.L.▼ 19 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 217,4 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 203,7 K RON | |
| 68 | 68.GREEN WORLD INVEST SRLnou | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 214,9 K RON▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 214,7 K RON | |
| 69 | 69.ASISTO CORP SRL▼ 6 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 209,5 K RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 209,3 K RON | |
| 70 | 70.RIDILC S.R.L.▼ 9 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 208,4 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 44,6 K RON | |
| 71 | 71.ATREIDES LIDER S.R.L.▲ 14 | Municipiul Turda, Cluj | 200,9 K RON▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 68,3 K RON | |
| 72 | 72.ICHIM JAV S.R.L.▲ 16 | Sat Mociu, Comuna Mociu, Cluj | 200,5 K RON▲ 57,2 % | ▲ 57,2 % | 200,2 K RON | |
| 73 | 73.HLD MARKETING S.R.L.▼ 63 | Municipiul Dej, Cluj | 199,3 K RON▼ 82,9 % | ▼ 82,9 % | 199 K RON | |
| 74 | 74.STINGREX SERV SRLnou | Municipiul Gherla, Cluj | 199,1 K RON▼ 13,3 % | ▼ 13,3 % | 184,2 K RON | |
| 75 | 75.MCR IDEAL PROIECT S.R.L.▲ 49 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 187,6 K RON▲ 199,1 % | ▲ 199,1 % | 187,3 K RON | |
| 76 | 76.CAFFE CREME DE LUX SRL▼ 12 | Municipiul Turda, Cluj | 186,7 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -1,9 K RON | |
| 77 | 77.TAD FRESH FOOD S.R.L.▲ 132 | Sat Căpusu Mic, Comuna Căpusu Mare, Cluj | 185,4 K RON— | — | 187,9 K RON | |
| 78 | 78.AC IDEAL PROJECT SRL▼ 42 | Sat Aschileu Mare, Comuna Aschileu, Cluj | 185,3 K RON▼ 47 % | ▼ 47 % | 185,1 K RON | |
| 79 | 79.P&D PRO BUSINESS SUPPORT S.R.L.▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 184,3 K RON▲ 5,7 % | ▲ 5,7 % | 69,9 K RON | |
| 80 | 80.COMPASS BUSINESS GLOBAL S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 182,4 K RON— | — | — | 182,2 K RON |
| 81 | 81.VESNA RECICLARE SRL▼ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 178,2 K RON▼ 21,5 % | ▼ 21,5 % | -48,7 K RON | |
| 82 | 82.NEI SERVICES SRL▼ 10 | Sat Luna de Jos, Comuna Dăbâca, Cluj | 178 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 177,8 K RON | |
| 83 | 83.WIEN OIL D & S SRL▼ 39 | Municipiul Dej, Cluj | 177,3 K RON▼ 32,4 % | ▼ 32,4 % | 176,7 K RON | |
| 84 | 84.TEAM BOX SRL▲ 27 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 173,1 K RON▲ 106,2 % | ▲ 106,2 % | 172,9 K RON | |
| 85 | 85.ANTO & PATRY MARKET S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 169,7 K RON— | — | — | 169,5 K RON |
| 86 | 86.CORNELIUS PRESS S.R.L.▼ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 169,6 K RON▼ 11,7 % | ▼ 11,7 % | 169,4 K RON | |
| 87 | 87.KAVAY PREST S.R.L.▼ 16 | Sat Băişoara, Comuna Băişoara, Cluj | 165,4 K RON▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 156,5 K RON | |
| 88 | 88.MAD MDL SERVICES S.R.L.▲ 68 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 161,2 K RON▲ 467 % | ▲ 467 % | 161 K RON | |
| 89 | 89.RAI CONSULTING SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 160,5 K RON▲ 291,3 % | ▲ 291,3 % | 119,5 K RON | |
| 90 | 90.VLD ONUTAN S.R.L.▼ 22 | Municipiul Dej, Cluj | 160,4 K RON▼ 8,1 % | ▼ 8,1 % | 159,9 K RON | |
| 91 | 91.MAGIC CARE SOLUTIONS S.R.L.▲ 60 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 157,3 K RON▲ 344,5 % | ▲ 344,5 % | 121,9 K RON | |
| 92 | 92.SUPPLY CHAIN FACTORY ROMANIA SRL▼ 13 | Sat Jucu de Mijloc, Comuna Jucu, Cluj | 156,7 K RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 5,8 K RON | |
| 93 | 93.PROTEHCONS SRL▼ 46 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 154,2 K RON▼ 40,6 % | ▼ 40,6 % | 153 K RON | |
| 94 | 94.CONFORMITY AUDIT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 153,9 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | 153,7 K RON | |
| 95 | 95.GLOB DECOR SRL▲ 2 | Municipiul Gherla, Cluj | 153,3 K RON▲ 43,5 % | ▲ 43,5 % | 46,5 K RON | |
| 96 | 96.M&M COMPLET SUPORT S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 142,6 K RON— | — | — | 142,4 K RON |
| 97 | 97.GDM IMPACT INVESTMENT S.R.L.▼ 64 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 142,1 K RON▼ 64,2 % | ▼ 64,2 % | 141,7 K RON | |
| 98 | 98.ELASELGA S.R.L.▲ 20 | Municipiul Dej, Cluj | 140,2 K RON▲ 82,8 % | ▲ 82,8 % | 140 K RON | |
| 99 | 99.EURO CONTEXT SRL▲ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 140 K RON▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 102,6 K RON | |
| 100 | 100.TECNICAL RIDES S.R.L.▼ 16 | Municipiul Dej, Cluj | 137,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON |