Top 100 firme — Lucrări de izolații, Cluj după capitaluri în 2019
92 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 92 cumulează 13,9 mil. RON. Pragul de intrare în top este -1,1 mil. RON, iar liderul atinge 4,6 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EURO HIPARION SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 4,6 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 21,1 K RON | |
| 2 | 2.SERVICETRANSILVANIA FEHER SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,8 mil. RON▲ 10,5 % | ▲ 10,5 % | 191,6 K RON | |
| 3 | 3.IZO4INSTAL SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 4,8 K RON | |
| 4 | 4.CONAPT PRODCOM SRL▲ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 916,9 K RON▲ 104,9 % | ▲ 104,9 % | 469,5 K RON | |
| 5 | 5.ARCA TECHNOLOGY S.R.L.▲ 4 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 770,5 K RON▲ 61,4 % | ▲ 61,4 % | 1,4 mil. RON | |
| 6 | 6.EPIC SERV SRL▲ 7 | Municipiul Dej, Cluj | 613,3 K RON▲ 61 % | ▲ 61 % | 353,5 K RON | |
| 7 | 7.ZINVEST GROUP SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 561,2 K RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 29,9 K RON | |
| 8 | 8.TAMUR COMAG SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 507,7 K RON▲ 33 % | ▲ 33 % | 126,4 K RON | |
| 9 | 9.MTECHNICS PARTS SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 479,4 K RON▲ 37,1 % | ▲ 37,1 % | 129,8 K RON | |
| 10 | 10.SKY PARK SYSTEMS SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 469,5 K RON▼ 30,8 % | ▼ 30,8 % | 468,9 K RON | |
| 11 | 11.EDYJOY CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Sânmărghita, Comuna Mica, Cluj | 464,3 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -300 RON | |
| 12 | 12.EXPERT ELEVATOR SERVICII SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 457,8 K RON▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 171,1 K RON | |
| 13 | 13.CARPATHIA SOLUTII LA INALTIME SRL▲ 4 | Sat Mărisel, Comuna Mărisel, Cluj | 456,8 K RON▲ 50,4 % | ▲ 50,4 % | 153,2 K RON | |
| 14 | 14.WEST INTERCOM SRL▲ 1 | Sat Savadisla, Comuna Savadisla, Cluj | 396 K RON▲ 15,3 % | ▲ 15,3 % | 52,7 K RON | |
| 15 | 15.ASCENSOR SERVICE SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 354,4 K RON▼ 37 % | ▼ 37 % | 170,2 K RON | |
| 16 | 16.LIKOMA CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 332,4 K RON▼ 6,8 % | ▼ 6,8 % | 155,9 K RON | |
| 17 | 17.PROTECT IGNIFIRE SRL▲ 5 | Sat Deusu, Comuna Chinteni, Cluj | 323,4 K RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 93,5 K RON | |
| 18 | 18.D & G CONS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 270,4 K RON— | — | -59,7 K RON | |
| 19 | 19.ALES INSTALAȚII A Z SRL-D▲ 11 | Sat Cămăraşu, Comuna Cămăraşu, Cluj | 265 K RON▲ 112,5 % | ▲ 112,5 % | 150,4 K RON | |
| 20 | 20.NEXTIL INSTAL SRL▲ 45 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 255 K RON— | — | 287,3 K RON | |
| 21 | 21.SEA DAV INSTALATII S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 253,7 K RON— | — | 323,9 K RON | |
| 22 | 22.BETON FIL SRL▼ 3 | Sat Sic, Comuna Sic, Cluj | 241,7 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 1,5 K RON | |
| 23 | 23.FANDANES SRL▼ 3 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 224,7 K RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 15,4 K RON | |
| 24 | 24.MASTER CONSTRUCT SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 188 K RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 182,9 K RON | |
| 25 | 25.EXPERT ASCENSO SRL▼ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 184,5 K RON▼ 73,4 % | ▼ 73,4 % | 184,3 K RON | |
| 26 | 26.MARIAN AUTOMATIZARI ELECTRONICA SOFTWARE SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 162,3 K RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 3 K RON | |
| 27 | 27.LIFT EXPERT SOLUTION S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 151,6 K RON▲ 510,3 % | ▲ 510,3 % | 151,1 K RON | |
| 28 | 28.VARASOAIA TURISM SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 147,6 K RON▼ 17,4 % | ▼ 17,4 % | -7,1 K RON | |
| 29 | 29.BMS AUTOMATIZARI CLADIRI SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 123,2 K RON▲ 107,6 % | ▲ 107,6 % | 63,9 K RON | |
| 30 | 30.DVD INSTAL SRL▼ 6 | Municipiul Turda, Cluj | 109,5 K RON▼ 43,7 % | ▼ 43,7 % | 51,8 K RON | |
| 31 | 31.ROMASCENS SERV SRL▲ 1 | Sat Corusu, Comuna Baciu, Cluj | 100 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 99,8 K RON | |
| 32 | 32.NED FOC SRL▲ 1 | Sat Cacova Ierii, Comuna Iara, Cluj | 99,5 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 307 RON | |
| 33 | 33.IZOROM PRODCONST SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 94,7 K RON▼ 3,8 % | ▼ 3,8 % | -3,7 K RON | |
| 34 | 34.ACORD CONSTRUCT SRL▼ 13 | Municipiul Turda, Cluj | 92,9 K RON▼ 59,9 % | ▼ 59,9 % | 19,2 K RON | |
| 35 | 35.TEST IMPORT EXPORT SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 91,6 K RON▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | -2 K RON | |
| 36 | 36.DIKAPPA SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 89,1 K RON▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 88,8 K RON | |
| 37 | 37.ELECTRO AUTOMATIC SYSTEM S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 87,5 K RON— | — | — | 87,3 K RON |
| 38 | 38.ARI INSTAL INOVATION SRL▼ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 87,3 K RON▼ 69,5 % | ▼ 69,5 % | -198,5 K RON | |
| 39 | 39.GF MEISTER AUTOMATIK S.R.L.▲ 4 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | 74,7 K RON▲ 248,4 % | ▲ 248,4 % | 53,3 K RON | |
| 40 | 40.TOTAL SOLUTION NW SRL▼ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 72,8 K RON▲ 8,4 % | ▲ 8,4 % | 5,7 K RON | |
| 41 | 41.SURUBEL LIFT S.R.L.▲ 5 | Sat Gădălin, Comuna Jucu, Cluj | 68,5 K RON▲ 424,6 % | ▲ 424,6 % | 55,4 K RON | |
| 42 | 42.PETRANA HIDRO SRL▼ 6 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 62,3 K RON▼ 10,1 % | ▼ 10,1 % | 13,2 K RON | |
| 43 | 43.ZHT INSTAL SRL▼ 20 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 60,2 K RON▼ 72,4 % | ▼ 72,4 % | 59,9 K RON | |
| 44 | 44.DORANA IMPEX SRL▼ 5 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 52,3 K RON▼ 4 % | ▼ 4 % | -2,2 K RON | |
| 45 | 45.IGNIFOC SRLnou | Sat Baciu, Comuna Baciu, Cluj | 51 K RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 50,5 K RON | |
| 46 | 46.PRODOLAND S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 45,4 K RON— | — | — | 45,2 K RON |
| 47 | 47.ROMASCENS LIFT SRL▼ 9 | Sat Corusu, Comuna Baciu, Cluj | 42,3 K RON▼ 30 % | ▼ 30 % | 42,1 K RON | |
| 48 | 48.EUROPA AIR INTERNATIONAL SRL▼ 8 | Municipiul Dej, Cluj | 40,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 49 | 49.LEADER CONSTRUCTII COMERT SRL▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 38 K RON▲ 385,5 % | ▲ 385,5 % | 30,2 K RON | |
| 50 | 50.LIFT SERVICE SRL▼ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 36,4 K RON▲ 49,8 % | ▲ 49,8 % | 36,2 K RON | |
| 51 | 51.RED TECHNIC SRL▼ 20 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 32,9 K RON▼ 71,4 % | ▼ 71,4 % | -34 K RON | |
| 52 | 52.HIDRO DORIS S.R.L.▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 31,3 K RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 17,7 K RON | |
| 53 | 53.DIVINITY SISTEMS SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 27,7 K RON▲ 115,6 % | ▲ 115,6 % | 14,9 K RON | |
| 54 | 54.FAVIT SERVCOM SRL▲ 6 | Comuna Savadisla, Cluj | 26,9 K RON— | — | 50,3 K RON | |
| 55 | 55.FIORETO COMEXIM SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 17,4 K RON— | — | 52,5 K RON | |
| 56 | 56.ROMTEO MENTENANTA S.R.L.nou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 14,3 K RON— | — | — | 14,1 K RON |
| 57 | 57.ASD PROIECT INSTAL S.R.L.nou | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | 14,3 K RON— | — | — | 14,1 K RON |
| 58 | 58.IZOCOR PROEX SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 12,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 59 | 59.VASI COM IMPORT EXPORT SRL▼ 11 | Municipiul Gherla, Cluj | 12,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 60 | 60.VON ZEPPELIN SRL▼ 4 | Sat Muntele Băişorii, Comuna Băişoara, Cluj | 11,3 K RON— | — | 26,3 K RON | |
| 61 | 61.CHALEUR CORP. SYSTEM SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,3 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | -50 RON | |
| 62 | 62.CLASEB CONSTRUCT SRL▼ 13 | Municipiul Dej, Cluj | 3,2 K RON▼ 71,5 % | ▼ 71,5 % | -3 K RON | |
| 63 | 63.ELECTRO SRB POWER S.R.L.nou | Sat Gădălin, Comuna Jucu, Cluj | 2,9 K RON— | — | — | 2,7 K RON |
| 64 | 64.PERFECT QUALITY DOORS S.R.L.▼ 12 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 200 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 65 | 65.TEOLUC SRL▲ 3 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 0 RON— | — | 0 RON | |
| 66 | 66.HTF IZOLATII SRLnou | Sat Luna de Sus, Comuna Floreşti, Cluj | 0 RON— | — | — | 0 RON |
| 67 | 67.PPS DOORS SRL▼ 22 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -672 RON▼ 105,1 % | ▼ 105,1 % | -13,7 K RON | |
| 68 | 68.VIO LIFT SRL▼ 15 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -1 K RON— | — | 0 RON | |
| 69 | 69.LASZLO INSTAL S.R.L.▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -13,3 K RON— | — | 8,4 K RON | |
| 70 | 70.COCODOORS 98 SRL▼ 16 | Sat Gilău, Comuna Gilău, Cluj | -14,3 K RON— | — | -7,3 K RON | |
| 71 | 71.ARHTEST PROIECTARE SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -14,8 K RON— | — | 884 RON | |
| 72 | 72.BEL AMI PRESTARI SERVICII SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -22,4 K RON— | — | 1,9 K RON | |
| 73 | 73.CONDOR SERVICII SRL▼ 14 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -23 K RON— | — | -311 RON | |
| 74 | 74.INOX PROFESSIONAL SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -25,2 K RON— | — | 0 RON | |
| 75 | 75.MODINSTAL PROIECT IMPEX SRL▼ 9 | Sat Feleacu, Comuna Feleacu, Cluj | -39,8 K RON— | — | 0 RON | |
| 76 | 76.DACRIS INSTALL SRLnou | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -45,4 K RON— | — | -3,1 K RON | |
| 77 | 77.MIBEEA IMPORT EXPORT SRL▼ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -46,9 K RON— | — | -20,1 K RON | |
| 78 | 78.COAMA SERVICII SRL▼ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -89,6 K RON— | — | 7,3 K RON | |
| 79 | 79.ELECTROFORST SRL▼ 8 | Sat Aghireşu, Comuna Aghireşu, Cluj | -90 K RON— | — | 111 RON | |
| 80 | 80.SOOS STABILUS SRL-D▼ 7 | Sat Frata, Comuna Frata, Cluj | -90,8 K RON— | — | 18,5 K RON | |
| 81 | 81.SICONFECT SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -91,2 K RON— | — | 0 RON | |
| 82 | 82.SPRING FRIEND IMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -119,4 K RON— | — | 0 RON | |
| 83 | 83.REGALE ENERGY S.R.L.▼ 13 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -121,3 K RON— | — | -33,6 K RON | |
| 84 | 84.LIFT DEVELOPMENT S.R.L.nou | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | -137,8 K RON— | — | -1,8 K RON | |
| 85 | 85.AXA REAL ESTATE CONSTRUCT S.R.L.▼ 18 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -171,6 K RON— | — | -120 K RON | |
| 86 | 86.VERS CONSTRUCT SRL▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -177,4 K RON— | — | -1,2 K RON | |
| 87 | 87.ENERGOTERM SRL▼ 11 | Sat Dezmir, Comuna Apahida, Cluj | -197,6 K RON— | — | -49,7 K RON | |
| 88 | 88.ALLDACHSERVICE SANDRU SRL▼ 9 | Municipiul Câmpia Turzii, Cluj | -300,5 K RON— | — | 0 RON | |
| 89 | 89.MELINDA ELECTRO INSTAL S.R.L.▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -362 K RON— | — | -82,2 K RON | |
| 90 | 90.CALIFAN PRESTARI SERVICII SRL▼ 10 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -632,6 K RON— | — | -26,9 K RON | |
| 91 | 91.HEIBL ISOLIERTECHNIK SRL IZSAK FILIALA CLUJ NAPOCA▼ 9 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -923,2 K RON— | — | 0 RON | |
| 92 | 92.TRIF TOTAL INSTAL SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | -1,1 mil. RON— | — | -364,7 K RON |