Top 100 firme — IT și comunicații, Caraș-Severin după capitaluri în 2025
174 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 38,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 54,6 K RON, iar liderul atinge 3,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.DATA SOURCE S.R.L.▲ 4 | Sat Brebu Nou, Comuna Brebu Nou, Caraş-Severin | 3,1 mil. RON▲ 80,1 % | ▲ 80,1 % | 1,6 mil. RON | |
| 2 | 2.OSTRACON TECHNOLOGY S.R.L.▲ 4 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 2,2 mil. RON▲ 45,8 % | ▲ 45,8 % | 681,1 K RON | |
| 3 | 3.BANAT TELECOM SATELIT SRL▼ 1 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 1,9 mil. RON▼ 17,2 % | ▼ 17,2 % | -388,6 K RON | |
| 4 | 4.STARCLUSTER IT&C S.R.L.▼ 1 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,8 mil. RON▼ 18,4 % | ▼ 18,4 % | 117,3 K RON | |
| 5 | 5.INTEGRATION - SOFT SRL▼ 1 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 1,7 mil. RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 120,4 K RON | |
| 6 | 6.SAAS ESTATE S.R.L.▲ 1 | Sat Soceni, Comuna Ezeriş, Caraş-Severin | 1,6 mil. RON▲ 33,9 % | ▲ 33,9 % | 1,6 mil. RON | |
| 7 | 7.GERDOTEL CONSTRUCT SRL▲ 1 | Sat Iaz, Comuna Obreja, Caraş-Severin | 1,5 mil. RON▲ 32,7 % | ▲ 32,7 % | 550,9 K RON | |
| 8 | 8.ACE SOFTWARE FORMULA S.R.L.▲ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 1,1 mil. RON▲ 56,5 % | ▲ 56,5 % | 1,1 mil. RON | |
| 9 | 9.GECKO SOFTWARE SOLUTIONS S.R.L.▲ 4 | Sat Bozovici, Comuna Bozovici, Caraş-Severin | 966,9 K RON▲ 24,6 % | ▲ 24,6 % | 966,6 K RON | |
| 10 | 10.BORDERLINE ACCOMODATION S.R.L.nou | Sat Berzasca, Comuna Berzasca, Caraş-Severin | 932,8 K RON▲ 8.800,2 % | ▲ 8.800,2 % | 922,3 K RON | |
| 11 | 11.PEP SOFTWAREHUB S.R.L.▲ 31 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 878,9 K RON▲ 209 % | ▲ 209 % | 878,7 K RON | |
| 12 | 12.MEDIA FOR YOU SRL▲ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 864,5 K RON▲ 51,8 % | ▲ 51,8 % | 295,1 K RON | |
| 13 | 13.CENTRUL DE ASISTENTA SERVICII INTERNET SRL▲ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 750,3 K RON▲ 26,6 % | ▲ 26,6 % | 750 K RON | |
| 14 | 14.BFL AUTOMOTIVE SPECS & SOFTWARE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 717,9 K RON▲ 32,7 % | ▲ 32,7 % | 176,9 K RON | |
| 15 | 15.RADRON SPECIALSOFT S.R.L.▲ 16 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 689,4 K RON▲ 80,4 % | ▲ 80,4 % | 689,2 K RON | |
| 16 | 16.NICOLAE TELECOM S.R.L.▲ 38 | Sat Bucova, Comuna Băuţar, Caraş-Severin | 681 K RON▲ 209,7 % | ▲ 209,7 % | 517,8 K RON | |
| 17 | 17.NV WOTAN MEDIA SRL▼ 6 | Sat Dalboşeţ, Comuna Dalboşeţ, Caraş-Severin | 643,6 K RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | -129,9 K RON | |
| 18 | 18.MILLION PLAYS S.R.L.▲ 59 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 626,4 K RON▲ 413,5 % | ▲ 413,5 % | 607,7 K RON | |
| 19 | 19.TRALESH INDUSTRY S.R.L.▲ 54 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 567,8 K RON▲ 324 % | ▲ 324 % | 566,4 K RON | |
| 20 | 20.GENETIX PLUS SRL▲ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 513,3 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 74,2 K RON | |
| 21 | 21.BOTPLACE MANAGEMENT S.R.L.▲ 18 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 505,8 K RON▲ 49 % | ▲ 49 % | 505,6 K RON | |
| 22 | 22.SOLARIS TECHNOLOGY S.R.L.▲ 27 | Sat Ilidia, Comuna Ciclova Română, Caraş-Severin | 498,7 K RON▲ 108,5 % | ▲ 108,5 % | 259,5 K RON | |
| 23 | 23.BANAT MEDIA SRL▲ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 408,6 K RON▲ 0,2 % | ▲ 0,2 % | 895 RON | |
| 24 | 24.NORI FILM PRODUCTION SRL▼ 6 | Loc. Bocşa, Oraş Bocşa, Caraş-Severin | 390,4 K RON▼ 38,1 % | ▼ 38,1 % | -240,2 K RON | |
| 25 | 25.DON MEDIA REVOLUTION SRL▲ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 382,6 K RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 4 K RON | |
| 26 | 26.BĂLĂUROIU DIGITAL CONSULTING S.R.L.▲ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 375,4 K RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 375,2 K RON | |
| 27 | 27.OCTOBYTE S.R.L.nou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 365,7 K RON— | — | — | 365,5 K RON |
| 28 | 28.E-MOBILE VISION SRL▲ 80 | Sat Turnu Ruieni, Comuna Turnu Ruieni, Caraş-Severin | 357,6 K RON▲ 675 % | ▲ 675 % | 356,5 K RON | |
| 29 | 29.PREZENT SRLnou | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 347,6 K RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 65,6 K RON | |
| 30 | 30.EUROBIT SOFTWARE SRL▲ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 335 K RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 22,3 K RON | |
| 31 | 31.HYPEROPS CYBERSPACE SERVICES S.R.L.▲ 15 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 316,6 K RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 317 K RON | |
| 32 | 32.YOSUMIRU BOLD SRL▼ 20 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 314,7 K RON▼ 60,1 % | ▼ 60,1 % | 314,5 K RON | |
| 33 | 33.ATDOCTECH-IM S.R.L.▲ 22 | Sat Sacu, Comuna Sacu, Caraş-Severin | 307,7 K RON▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | 307,4 K RON | |
| 34 | 34.APG SOLUTIONS S.R.L.▲ 14 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 307,1 K RON▲ 23,5 % | ▲ 23,5 % | 255,5 K RON | |
| 35 | 35.BOREAL WEB SRL▲ 17 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 300,3 K RON▲ 32,3 % | ▲ 32,3 % | 298,5 K RON | |
| 36 | 36.GABY TWEETY MEMORY SRL▲ 35 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 288,7 K RON▲ 102,7 % | ▲ 102,7 % | 146,3 K RON | |
| 37 | 37.NOMAD PROGRAMMING GROUP S.R.L.▲ 49 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 286,6 K RON▲ 215,6 % | ▲ 215,6 % | 286,3 K RON | |
| 38 | 38.MICUL ENGINEER S.R.L.▲ 55 | Sat Ciclova Română, Comuna Ciclova Română, Caraş-Severin | 281,6 K RON▲ 277,3 % | ▲ 277,3 % | 281,4 K RON | |
| 39 | 39.GBAK SOLUTIONS S.R.L.▲ 4 | Loc. Băile Herculane, Oraş Băile Herculane, Caraş-Severin | 277,1 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 271,2 K RON | |
| 40 | 40.GRAFO MEDIA SRL▲ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 270,2 K RON▲ 6,1 % | ▲ 6,1 % | 15,5 K RON | |
| 41 | 41.UNLIMITED PROXIMITY HYPERLOOP S.R.L.= | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 268,7 K RON▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 268,7 K RON | |
| 42 | 42.CYTERIA SOFTWARE S.R.L.▲ 15 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 260,3 K RON▲ 26,2 % | ▲ 26,2 % | 260,1 K RON | |
| 43 | 43.REAL WORLD SOFTWARE S.R.L.▲ 10 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 256,5 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 256 K RON | |
| 44 | 44.MAXICONT SRL▲ 36 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 256,5 K RON▲ 145,5 % | ▲ 145,5 % | 252 K RON | |
| 45 | 45.INSANECODING S.R.L.▲ 15 | Loc. Moldova Veche, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 251,5 K RON▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 251,3 K RON | |
| 46 | 46.SCS TABAN MEDIA S.R.L.▲ 21 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 241,9 K RON▲ 49 % | ▲ 49 % | 241,7 K RON | |
| 47 | 47.CREATIVE MEDIA PUBLICITY SRL▼ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 225,6 K RON▼ 28,4 % | ▼ 28,4 % | -45,5 K RON | |
| 48 | 48.POWER SOFTWARE DEV S.R.L.▼ 38 | Sat Brădişoru de Jos, Oraş Oraviţa, Caraş-Severin | 215,1 K RON▼ 77,5 % | ▼ 77,5 % | 214,9 K RON | |
| 49 | 49.ANDREI PREDA MEDIA STUDIO S.R.L.▼ 2 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 214,3 K RON▼ 13,9 % | ▼ 13,9 % | 135,5 K RON | |
| 50 | 50.ECOFINCONT MIHA S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 214,2 K RON▲ 94,7 % | ▲ 94,7 % | 104,2 K RON | |
| 51 | 51.MAGIC SONIA S.R.L.nou | Loc. Câlnic, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 199,6 K RON▼ 2,7 % | ▼ 2,7 % | 46 K RON | |
| 52 | 52.FIRST CLASS SRL▲ 7 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 197,5 K RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 658 RON | |
| 53 | 53.TIMECHAIN BARNS S.R.L.▲ 16 | Loc. Cuptoare, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 197,2 K RON▲ 23 % | ▲ 23 % | 196,9 K RON | |
| 54 | 54.BULETIN DE INFORMARE S.R.L.▲ 2 | Sat Mehadia, Comuna Mehadia, Caraş-Severin | 194,1 K RON▼ 7,9 % | ▼ 7,9 % | 193,7 K RON | |
| 55 | 55.BC INCREDIBLE I.T. SRL▲ 44 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 193,9 K RON▲ 184,1 % | ▲ 184,1 % | 125,7 K RON | |
| 56 | 56.FTL EYES MEDIA S.R.L.▲ 9 | Sat Topleţ, Comuna Topleţ, Caraş-Severin | 171,9 K RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 171,4 K RON | |
| 57 | 57.PACKSTRAP CLOUD SRL▼ 43 | Sat Glimboca, Comuna Glimboca, Caraş-Severin | 169,6 K RON▼ 77,6 % | ▼ 77,6 % | 169,4 K RON | |
| 58 | 58.DEFINITELY NOT A SHADY VENTURE S.R.L.▲ 6 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 169,4 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | 169,2 K RON | |
| 59 | 59.REPER 24 PUBLIMEDIA SRL▼ 21 | Loc. Câlnic, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 143,2 K RON▼ 59,1 % | ▼ 59,1 % | 143 K RON | |
| 60 | 60.CXDVISUALS S.R.L.▲ 57 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 143 K RON▲ 537,9 % | ▲ 537,9 % | 120,6 K RON | |
| 61 | 61.D.C.S. K-TECH SRL▲ 15 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 141,8 K RON▲ 7,5 % | ▲ 7,5 % | 9,9 K RON | |
| 62 | 62.DAVIONIX HUB S.R.L.nou | Loc. Câlnic, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 139 K RON— | — | — | 138,8 K RON |
| 63 | 63.MBK SOFTWARE SRL▲ 9 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 136,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 64 | 64.INFO-SIM SRL▲ 2 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 128,6 K RON▼ 21,1 % | ▼ 21,1 % | -34,4 K RON | |
| 65 | 65.CECONI PRODCOM SRL▲ 22 | Loc. Moldova Nouă, Oraş Moldova Nouă, Caraş-Severin | 121,4 K RON▲ 38,4 % | ▲ 38,4 % | 33,7 K RON | |
| 66 | 66.KYWARA YOKO S.R.L.▲ 47 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 119,4 K RON▲ 242,3 % | ▲ 242,3 % | 84,7 K RON | |
| 67 | 67.SANDRINE COM SRL▲ 17 | Sat Pârvova, Comuna Lăpuşnicel, Caraş-Severin | 119,4 K RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 33,9 K RON | |
| 68 | 68.BUSINESS MAR CONSULT SRL= | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 115,9 K RON▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | -41,4 K RON | |
| 69 | 69.INFOCRAFT SOFT SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Sat Valiug, Comuna Valiug, Caraş-Severin | 115,2 K RON— | — | — | 115 K RON |
| 70 | 70.WANDER TECH SOFTWARE S.R.L.▼ 19 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 114,4 K RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 114,1 K RON | |
| 71 | 71.CARAȘINFO.CS S.R.L.▼ 1 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 114,3 K RON▼ 25,1 % | ▼ 25,1 % | 25,5 K RON | |
| 72 | 72.NEURORISE AI S.R.L.nou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 114 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 3,1 K RON | |
| 73 | 73.VIKSHANA TECH S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 112 K RON— | — | — | 111,8 K RON |
| 74 | 74.D.M. RĂZVYMIL SRL▲ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 110,6 K RON▲ 4 % | ▲ 4 % | 4,2 K RON | |
| 75 | 75.BEST NETWORK CONSULTING S.R.L.▲ 17 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 110 K RON▲ 37 % | ▲ 37 % | 68,6 K RON | |
| 76 | 76.NINA VICTOR S.R.L.▲ 48 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 105,2 K RON▲ 615,7 % | ▲ 615,7 % | 90,7 K RON | |
| 77 | 77.SIGNO SERV SRL▲ 5 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 103,6 K RON▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 3,6 K RON | |
| 78 | 78.TOP-STUDIO PREST SRLnou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 102,9 K RON— | — | 71 K RON | |
| 79 | 79.CLOUT INNOVATIONS S.R.L.▲ 42 | Sat Valea Timişului, Comuna Buchin, Caraş-Severin | 100,5 K RON▲ 481,6 % | ▲ 481,6 % | 98,7 K RON | |
| 80 | 80.DITA ELECTRONIC SRL▲ 1 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 97,1 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 36,6 K RON | |
| 81 | 81.GRUKOR SOFTWARE SRL▼ 51 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 96 K RON▼ 75,9 % | ▼ 75,9 % | 95,7 K RON | |
| 82 | 82.MIDA SOFTWARE S.R.L.nou | Loc. Câlnic, Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 91,7 K RON— | — | — | 91,5 K RON |
| 83 | 83.GUGULANUL MEDIA S.R.L.nou | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 90,2 K RON— | — | — | 90 K RON |
| 84 | 84.GBUSINESS DISTRIBUTION SOFTWARE SRL▲ 4 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 87 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 85 | 85.PROWARE SOLUTIONS S.R.L.▲ 13 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 86,2 K RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 196,2 K RON | |
| 86 | 86.TRUMARANDLUCA S.R.L.▲ 5 | Loc. Oţelu Roşu, Oraş Oţelu Roşu, Caraş-Severin | 84,8 K RON▲ 5,3 % | ▲ 5,3 % | 84,6 K RON | |
| 87 | 87.CAM RECORDER & MORE S.R.L.▼ 62 | Loc. Anina, Oraş Anina, Caraş-Severin | 84,1 K RON▼ 83,6 % | ▼ 83,6 % | -18,4 K RON | |
| 88 | 88.CSI INFODATA LINK SRL▲ 13 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 79,7 K RON▲ 34,5 % | ▲ 34,5 % | 79,5 K RON | |
| 89 | 89.URSUL SOLUTIONS S.R.L.▲ 8 | Sat Iabalcea, Comuna Caraşova, Caraş-Severin | 78,7 K RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 74,8 K RON | |
| 90 | 90.ROMUTIL GROUP SRL▼ 29 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 76,8 K RON▼ 59,9 % | ▼ 59,9 % | 75,4 K RON | |
| 91 | 91.FLORINETCOM SRL▲ 3 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 74 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 92 | 92.INTELI-RECORDS SRL▼ 17 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 67,9 K RON▼ 48,8 % | ▼ 48,8 % | -64,8 K RON | |
| 93 | 93.INFO-CONT SRL▲ 3 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 67,8 K RON▼ 4,1 % | ▼ 4,1 % | 67,4 K RON | |
| 94 | 94.BOEMIC DIGITALL S.R.L.▼ 44 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 67,5 K RON▼ 71,2 % | ▼ 71,2 % | 33,1 K RON | |
| 95 | 95.WESTERN TRANSYLVANIA STUDIOS SRL▼ 51 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 59,2 K RON▼ 76,8 % | ▼ 76,8 % | -196 K RON | |
| 96 | 96.SUMALSERV IENEA S.R.L.▼ 34 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 58,9 K RON▼ 68,4 % | ▼ 68,4 % | 58,7 K RON | |
| 97 | 97.AIAAS TECHNOLOGIES S.R.L.▲ 41 | Sat Tirol, Comuna Doclin, Caraş-Severin | 58,7 K RON▲ 9.250,6 % | ▲ 9.250,6 % | 58,6 K RON | |
| 98 | 98.EXPERT SERVICE SRL▼ 8 | Municipiul Caransebeş, Caraş-Severin | 58,4 K RON▼ 27,7 % | ▼ 27,7 % | 58 K RON | |
| 99 | 99.SGM FINANCIAL ACCOUNTING S.R.L.nou | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 58,1 K RON— | — | — | 57,9 K RON |
| 100 | 100.ACHIRAL SOFTWARE SRL▲ 50 | Municipiul Reşiţa, Caraş-Severin | 54,6 K RON— | — | 196,6 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Caraș-Severin
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
48 firme · 18,1 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
12 firme · 7,1 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
5 firme · 6,5 mil. RON
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
21 firme · 6,2 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
12 firme · 3,5 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
10 firme · 2,8 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
14 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
5 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
6 firme · 949,5 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
3 firme · 903,8 K RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
2 firme · 863,7 K RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
6 firme · 863,3 K RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
1 firme · 813 K RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
8 firme · 699,2 K RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
2 firme · 695,3 K RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
3 firme · 416,3 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
4 firme · 336,9 K RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
1 firme · 315,6 K RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
2 firme · 227,8 K RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
2 firme · 154,8 K RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
4 firme · 62,7 K RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
2 firme · 13,3 K RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
1 firme · 0 RON