Top 100 firme — IT și comunicații, Buzău după capitaluri în 2025
347 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 83,7 mil. RON. Pragul de intrare în top este 173,4 K RON, iar liderul atinge 13,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AIVISION PRODUCTS S.R.L.▲ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 13,1 mil. RON▲ 180,9 % | ▲ 180,9 % | -161,2 K RON | |
| 2 | 2.TV SAT 2002 SRL▼ 1 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 7 mil. RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 104,1 K RON | |
| 3 | 3.GERVAND SYSTEMS SRL▼ 1 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 6,7 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | 609,7 K RON | |
| 4 | 4.ONETOUCH ADVERTISING GRUP SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 3,9 mil. RON▼ 0,4 % | ▼ 0,4 % | -14,6 K RON | |
| 5 | 5.KINDERPEDIA S.R.L.▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 3,5 mil. RON▲ 0,5 % | ▲ 0,5 % | 16,2 K RON | |
| 6 | 6.IXODRON S.R.L.▼ 1 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 3,4 mil. RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 7 | 7.EXIMPROD SERVICII SUPORT SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 2,4 mil. RON▲ 11,4 % | ▲ 11,4 % | 241,3 K RON | |
| 8 | 8.LIGHTNING HOSTING SOLUTIONS S.R.L.▲ 19 | Sat Berca, Comuna Berca, Buzău | 1,5 mil. RON▲ 98,6 % | ▲ 98,6 % | 766,1 K RON | |
| 9 | 9.COM TEL SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 1,5 mil. RON▲ 10,1 % | ▲ 10,1 % | 138 K RON | |
| 10 | 10.SMART SOLID SOFT S.R.L.▲ 9 | Sat Zoreşti, Comuna Verneşti, Buzău | 1,4 mil. RON▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | 419 K RON | |
| 11 | 11.RADIO ON AIR SRL▲ 3 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 1,4 mil. RON▲ 1,9 % | ▲ 1,9 % | 24,3 K RON | |
| 12 | 12.INFOSOFT SOLUTIONS & AUDIT SRL= | Sat Lipia, Comuna Merei, Buzău | 1,3 mil. RON▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | 1,3 mil. RON | |
| 13 | 13.CONTROL SOFT & AUTOMATION SRL▲ 111 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,2 mil. RON▲ 868,2 % | ▲ 868,2 % | 575 K RON | |
| 14 | 14.ACCELERATED LEARNING SYSTEM S.R.L.▼ 4 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 1,1 mil. RON▼ 32,7 % | ▼ 32,7 % | 1,1 mil. RON | |
| 15 | 15.NETWAVE SRL▲ 2 | Municipiul Buzău, Buzău | 1,1 mil. RON▼ 10,5 % | ▼ 10,5 % | 209,3 K RON | |
| 16 | 16.TV BUZAU TRUST CAMPUS SRL▼ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 982,6 K RON▼ 42,3 % | ▼ 42,3 % | 660,4 K RON | |
| 17 | 17.INFO TECH SOLUTIONS SRL▲ 7 | Municipiul Buzău, Buzău | 956,5 K RON▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 88,9 K RON | |
| 18 | 18.TARABOSTES SOFTWARE SRL▲ 10 | Municipiul Buzău, Buzău | 895,6 K RON▲ 16,9 % | ▲ 16,9 % | 796,3 K RON | |
| 19 | 19.MAXTECH SISTEM SRL▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 820,2 K RON▼ 20,6 % | ▼ 20,6 % | 819,9 K RON | |
| 20 | 20.ONLINE SERVICES SRL= | Municipiul Buzău, Buzău | 813,6 K RON▼ 15,5 % | ▼ 15,5 % | 118 K RON | |
| 21 | 21.BLACK MESA S.R.L.▼ 13 | Sat Cozieni, Comuna Cozieni, Buzău | 811,4 K RON▼ 64 % | ▼ 64 % | 811,1 K RON | |
| 22 | 22.ONETOUCH INTERACTIVE SRL▼ 11 | Municipiul Buzău, Buzău | 780,2 K RON▼ 47,6 % | ▼ 47,6 % | 779,8 K RON | |
| 23 | 23.AXIS TECH SRL▼ 8 | Municipiul Buzău, Buzău | 740 K RON▼ 46,1 % | ▼ 46,1 % | 734 K RON | |
| 24 | 24.MEDIA GRUP PRODUCTION SRL▼ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 695,3 K RON▼ 26,4 % | ▼ 26,4 % | -249 K RON | |
| 25 | 25.PENCIONE AUTOMATION FOR PROCESS SOLUTIONS S.R.L.▲ 18 | Municipiul Buzău, Buzău | 686 K RON▲ 41,1 % | ▲ 41,1 % | 685,7 K RON | |
| 26 | 26.BURADA SYSTEMS S.R.L.▲ 160 | Sat Izvoru Dulce, Comuna Merei, Buzău | 681 K RON▲ 1.084,8 % | ▲ 1.084,8 % | 669 K RON | |
| 27 | 27.NEW IT CONSULTING SMART SOLUTION S.R.L.▲ 18 | Sat Verneşti, Comuna Verneşti, Buzău | 679,5 K RON▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 679,3 K RON | |
| 28 | 28.BALABAN PROMO SRL▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 668,4 K RON▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 668,1 K RON | |
| 29 | 29.BARACO SOLUTIONS EAM S.R.L.▲ 11 | Municipiul Buzău, Buzău | 622,7 K RON▲ 14,8 % | ▲ 14,8 % | 622,5 K RON | |
| 30 | 30.TECHHUNTER S.R.L.nou | Sat Mierea, Comuna Verneşti, Buzău | 620,7 K RON▼ 9,9 % | ▼ 9,9 % | 582,2 K RON | |
| 31 | 31.SD TECH INNOVATIONS S.R.L.▲ 15 | Municipiul Buzău, Buzău | 594,4 K RON▲ 35,5 % | ▲ 35,5 % | 594,2 K RON | |
| 32 | 32.ONE BAG TECH S.R.L.▲ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 552 K RON▼ 8,6 % | ▼ 8,6 % | 551,8 K RON | |
| 33 | 33.SERVICE INTERNET & WEBHOSTING S.R.L.nou | Oraş Patârlagele, Buzău | 539 K RON— | — | 99 K RON | |
| 34 | 34.CYBER TECHNOLOGY IDFENCE S.R.L.▲ 2 | Sat Mierea, Comuna Verneşti, Buzău | 532,2 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 532 K RON | |
| 35 | 35.MEDIA FACTORY CONCEPT SRL▲ 4 | Municipiul Buzău, Buzău | 509,5 K RON▼ 8,2 % | ▼ 8,2 % | -45,4 K RON | |
| 36 | 36.CHESS CODERS S.R.L.▲ 28 | Municipiul Buzău, Buzău | 508,9 K RON▲ 69 % | ▲ 69 % | 508,6 K RON | |
| 37 | 37.AXEL COM SRL▲ 5 | Sat Spătaru, Comuna Costeşti, Buzău | 506,6 K RON▲ 2,7 % | ▲ 2,7 % | 390 K RON | |
| 38 | 38.AD SMART TECHNOLOGY INTEGRATION S.R.L.▼ 8 | Sat Focşănei, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 449,1 K RON▼ 33,5 % | ▼ 33,5 % | 444,3 K RON | |
| 39 | 39.TBM MEDIA ENTERTAINMENT S.R.L.▼ 23 | Municipiul Buzău, Buzău | 445,2 K RON▼ 64,1 % | ▼ 64,1 % | 445 K RON | |
| 40 | 40.ALL IT AGENCY S.R.L.▲ 155 | Sat Verneşti, Comuna Verneşti, Buzău | 443,1 K RON▲ 762,9 % | ▲ 762,9 % | 442,8 K RON | |
| 41 | 41.NOVA CRONO CONCEPT S.R.L.▲ 3 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 430,4 K RON▼ 10,3 % | ▼ 10,3 % | -4,8 K RON | |
| 42 | 42.LFG STAKING DEVELOPMENT S.R.L.▲ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 424 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | -2 K RON | |
| 43 | 43.SITTO AGENCY SRLnou | Municipiul Buzău, Buzău | 412,2 K RON▲ 57,9 % | ▲ 57,9 % | 406,2 K RON | |
| 44 | 44.SOURCETECH S.R.L.▼ 21 | Municipiul Buzău, Buzău | 403,9 K RON▼ 56 % | ▼ 56 % | 403,7 K RON | |
| 45 | 45.SINABO PRODUCTION SRL▲ 113 | Sat Săhăteni, Comuna Săhăteni, Buzău | 402,8 K RON▲ 390,8 % | ▲ 390,8 % | 402,6 K RON | |
| 46 | 46.CONFPLANT GUIDE TECH S.R.L.▲ 13 | Municipiul Buzău, Buzău | 398,7 K RON▲ 18,6 % | ▲ 18,6 % | 398,5 K RON | |
| 47 | 47.NEWMIND SOFTWARE S.R.L.▲ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 394,5 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | 388,8 K RON | |
| 48 | 48.ECC NETWORKS CODE SRL▲ 27 | Sat Săgeata, Comuna Săgeata, Buzău | 373,1 K RON▲ 53,8 % | ▲ 53,8 % | 372,6 K RON | |
| 49 | 49.FML SOFTWARE CONSULTING S.R.L.▼ 17 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 372,7 K RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | 372,4 K RON | |
| 50 | 50.FUTURE SOUND MEDIA S.R.L.▲ 23 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 372,6 K RON▲ 44,9 % | ▲ 44,9 % | 115,5 K RON | |
| 51 | 51.BROTHERS M ENTERTAINMENT SRL▼ 13 | Municipiul Buzău, Buzău | 354,7 K RON▼ 36,8 % | ▼ 36,8 % | 340,4 K RON | |
| 52 | 52.LOGOS CODE TECH S.R.L.▲ 3 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 352,7 K RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 352,5 K RON | |
| 53 | 53.INNOVATECH PREMIUM SOLUTIONS S.R.L.▲ 72 | Sat Tăbărăşti, Comuna Gălbinaşi, Buzău | 346,1 K RON▲ 188,7 % | ▲ 188,7 % | 226,2 K RON | |
| 54 | 54.CLAFO TEAM S.R.L.▲ 7 | Sat Cândeşti, Comuna Verneşti, Buzău | 338,1 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 337,8 K RON | |
| 55 | 55.EQINILET CONSULTING S.R.L.▲ 16 | Sat Glodeanu Sărat, Comuna Glodeanu Sărat, Buzău | 332,4 K RON▲ 24 % | ▲ 24 % | 332,2 K RON | |
| 56 | 56.PAM QUANTUM INVESTMENTS S.R.L.▲ 76 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 328,2 K RON▲ 191,5 % | ▲ 191,5 % | 328 K RON | |
| 57 | 57.ADS SERVICES S.R.L.▲ 8 | Sat Prosca, Comuna Năeni, Buzău | 313,6 K RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 313,4 K RON | |
| 58 | 58.MILLENNIAL MIND STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 313,5 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 19,1 K RON | |
| 59 | 59.SOFT EXPERT SRL▼ 18 | Municipiul Buzău, Buzău | 309,7 K RON▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | 308,5 K RON | |
| 60 | 60.ELECTROPC WEB SERVICE SRL▲ 28 | Municipiul Buzău, Buzău | 306,6 K RON▲ 49,1 % | ▲ 49,1 % | 110,9 K RON | |
| 61 | 61.INFO ASM 2007 SRL▲ 5 | Municipiul Buzău, Buzău | 303,4 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 303,1 K RON | |
| 62 | 62.TRIOSERV DEVELOPMENT SRL▼ 4 | Municipiul Buzău, Buzău | 296 K RON▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 154,9 K RON | |
| 63 | 63.DATACENTRIC S.R.L.▲ 52 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 295,2 K RON▲ 117,1 % | ▲ 117,1 % | 295 K RON | |
| 64 | 64.ESTACADA SRL▲ 25 | Sat Focşănei, Comuna Vadu Paşii, Buzău | 289 K RON▲ 42,8 % | ▲ 42,8 % | 288,8 K RON | |
| 65 | 65.RAKAIA IT CONSULTING S.R.L.▼ 34 | Sat Boldu, Comuna Boldu, Buzău | 285,7 K RON▼ 54,2 % | ▼ 54,2 % | 285,5 K RON | |
| 66 | 66.ROMARK INTEGRAL SERVICES S.R.L.▲ 4 | Municipiul Buzău, Buzău | 285,4 K RON▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 284,2 K RON | |
| 67 | 67.TEC TEHNIC EVAL CONSULT S.R.L.▲ 9 | Sat Maxenu, Comuna Ţinteşti, Buzău | 279,2 K RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 39,7 K RON | |
| 68 | 68.BEAUFORT SOLUTIONS SRL▲ 1 | Sat Aldeni, Comuna Cernăteşti, Buzău | 278 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 69 | 69.NEW TECH INTEGRATOR S.R.L.▼ 12 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 275,4 K RON▼ 19,5 % | ▼ 19,5 % | 275,2 K RON | |
| 70 | 70.VIABLE HEROIC SOLUTIONS S.R.L.▲ 7 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 273,5 K RON▲ 16 % | ▲ 16 % | 273,3 K RON | |
| 71 | 71.DESK PRINT INOVATION S.R.L.▲ 81 | Municipiul Buzău, Buzău | 267 K RON▲ 201,6 % | ▲ 201,6 % | 266,7 K RON | |
| 72 | 72.NETARMOUR S.R.L.▲ 153 | Municipiul Buzău, Buzău | 266,8 K RON▲ 700 % | ▲ 700 % | 266,6 K RON | |
| 73 | 73.XPLORE XPERIENCE EVENTS S.R.L.nou | Sat Unguriu, Comuna Unguriu, Buzău | 262,1 K RON▲ 35,2 % | ▲ 35,2 % | 261,9 K RON | |
| 74 | 74.PERELMAN SOFTWARE S.R.L.▼ 49 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 262 K RON▼ 70,1 % | ▼ 70,1 % | 261,7 K RON | |
| 75 | 75.ALEGRIA SOFTWARE DEVELOPMENT S.R.L.▼ 19 | Municipiul Buzău, Buzău | 261,7 K RON▼ 28,8 % | ▼ 28,8 % | 259,4 K RON | |
| 76 | 76.MOBAS DEVELOPMENT CENTER S.R.L.▼ 9 | Sat Padina, Comuna Padina, Buzău | 259,9 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 259,6 K RON | |
| 77 | 77.DVN COMPLETE TECHNOLOGY S.R.L.▲ 87 | Municipiul Buzău, Buzău | 239,9 K RON▲ 213,6 % | ▲ 213,6 % | 239,6 K RON | |
| 78 | 78.FRESH LOGO SRL▼ 16 | Municipiul Buzău, Buzău | 239,5 K RON▼ 27,2 % | ▼ 27,2 % | 238,4 K RON | |
| 79 | 79.ENERGYSOFT ASSET S.R.L.▼ 1 | Municipiul Buzău, Buzău | 238,4 K RON▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 233,4 K RON | |
| 80 | 80.AGER CLOUD SRL▲ 21 | Sat Merei, Comuna Merei, Buzău | 237,8 K RON▲ 39,7 % | ▲ 39,7 % | 237,6 K RON | |
| 81 | 81.PARLOG CODECRAFT S.R.L.▲ 17 | Sat Oreavul, Comuna Valea Râmnicului, Buzău | 233,7 K RON▲ 27,5 % | ▲ 27,5 % | 233,5 K RON | |
| 82 | 82.SRC SOFTWARE DESIGN S.R.L.▲ 73 | Municipiul Buzău, Buzău | 232,4 K RON▲ 172,5 % | ▲ 172,5 % | 231,9 K RON | |
| 83 | 83.AMT ADVISORY S.R.L.nou | Sat Păltineni, Oraş Nehoiu, Buzău | 229,7 K RON— | — | — | 229,6 K RON |
| 84 | 84.TRIB CORE S.R.L.▼ 10 | Sat Dogari, Comuna Beceni, Buzău | 227,9 K RON▼ 10,4 % | ▼ 10,4 % | 227,7 K RON | |
| 85 | 85.KADI VISION TEAM S.R.L.▲ 17 | Municipiul Buzău, Buzău | 224,1 K RON▲ 31,8 % | ▲ 31,8 % | 54,1 K RON | |
| 86 | 86.MACOMAP CONSULTING S.R.L.▼ 37 | Municipiul Buzău, Buzău | 223,9 K RON▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 211 K RON | |
| 87 | 87.CENTRUL DE FOTBAL NCD BAGHILOVICI S.R.L.▲ 3 | Municipiul Buzău, Buzău | 216,6 K RON▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 216,1 K RON | |
| 88 | 88.CUCU SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Buzău, Buzău | 214,6 K RON— | — | — | 214,4 K RON |
| 89 | 89.MC SMART OPTIMIZATION SOLUTIONS S.R.L.▼ 6 | Municipiul Buzău, Buzău | 201,8 K RON▼ 8,7 % | ▼ 8,7 % | 200,6 K RON | |
| 90 | 90.FELIKON SOLUTIONS S.R.L.▼ 39 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 198,9 K RON▼ 48,4 % | ▼ 48,4 % | 198,4 K RON | |
| 91 | 91.SERVICII DEZVOLTARE APLICATII WEB - SDAW S.R.L.▲ 20 | Municipiul Buzău, Buzău | 195,7 K RON▲ 31,3 % | ▲ 31,3 % | 195,8 K RON | |
| 92 | 92.XCLOUD NETWORK IDEEAS SRL▲ 7 | Municipiul Râmnicu Sărat, Buzău | 195 K RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 22,8 K RON | |
| 93 | 93.WIRELESSLY CONSULTING S.R.L.▲ 29 | Municipiul Buzău, Buzău | 190,7 K RON▲ 55,5 % | ▲ 55,5 % | 190,6 K RON | |
| 94 | 94.ALFA HYPER OPS S.R.L.▲ 93 | Municipiul Buzău, Buzău | 187,9 K RON▲ 232 % | ▲ 232 % | 187,8 K RON | |
| 95 | 95.LAB CRÉDIBLE S.R.L.▼ 4 | Sat Cochirleanca, Comuna Cochirleanca, Buzău | 184,6 K RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | 184,3 K RON | |
| 96 | 96.TEHNIC ACCENT SISTEM S.R.L.▲ 134 | Sat Movila Banului, Comuna Movila Banului, Buzău | 181,6 K RON▲ 549,1 % | ▲ 549,1 % | 198 K RON | |
| 97 | 97.ALNIC POLIVALENT SRL▼ 13 | Sat Mărăcineni, Comuna Mărăcineni, Buzău | 180,9 K RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 11,6 K RON | |
| 98 | 98.NET INTENTIONS SERVICES S.R.L.▼ 11 | Municipiul Buzău, Buzău | 176,5 K RON▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 176,2 K RON | |
| 99 | 99.SMART OFFICE SRL▼ 13 | Municipiul Buzău, Buzău | 176 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 175,8 K RON | |
| 100 | 100.CREATIVE COMPLEX WORKS S.R.L.▲ 26 | Municipiul Buzău, Buzău | 173,4 K RON▲ 45,7 % | ▲ 45,7 % | 173,1 K RON |
Codurile CAEN din IT și comunicații — Buzău
CAEN 6210
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
51 firme · 35,1 mil. RON
CAEN 6201
Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
64 firme · 32,3 mil. RON
CAEN 6220
Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
31 firme · 18,8 mil. RON
CAEN 6110
Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu
9 firme · 15,8 mil. RON
CAEN 6202
Activități de consultanță în tehnologia informației
27 firme · 10,7 mil. RON
CAEN 6190
Alte activități de telecomunicații
10 firme · 9,8 mil. RON
CAEN 5813
Activități de editare a ziarelor
7 firme · 7,8 mil. RON
CAEN 6310
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
9 firme · 6,7 mil. RON
CAEN 5911
Activități de producție cinematografică, video și de programe de televiziune
29 firme · 5,9 mil. RON
CAEN 6290
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
13 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 6209
Alte activități de servicii privind tehnologia informației
11 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 6311
Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe
19 firme · 3 mil. RON
CAEN 6312
Activități ale portalurilor web
13 firme · 1,9 mil. RON
CAEN 5829
Activități de editare a altor produse software
10 firme · 1,6 mil. RON
CAEN 6010
Activități de difuzare a programelor de radio
2 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6120
Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit)
7 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 6391
Activități ale agențiilor de știri
9 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 6203
Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul
4 firme · 894,5 K RON
CAEN 5819
Alte activități de editare
7 firme · 779,8 K RON
CAEN 5811
Activități de editare a cărților
5 firme · 263,5 K RON
CAEN 6399
Alte activități de servicii informaționale n.c.a.
2 firme · 212,2 K RON
CAEN 5920
Activități de realizare a înregistrărilor audio și activități de editare muzicală
5 firme · 110,8 K RON
CAEN 5912
Activități de post-producție cinematografică, video și de programe de televiziune
1 firme · 0 RON
CAEN 5821
Activități de editare a jocurilor de calculator
1 firme · 0 RON
CAEN 5812
Activități de editare de ghiduri, compendii, liste de adrese și similare
1 firme · 0 RON