COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Lucrări speciale de construcții pentru proiecte de geniu civil, București după capitaluri în 2018

322 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 594,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 362,5 K RON, iar liderul atinge 78,1 mil. RON.

FirmăCapitaluri
PORR BAU GMBH VIENA - SUCURSALA BUCURESTI▲ 378,1 mil. RON▲ 4,9 %
TEHNOLOGICA RADION SRL▲ 176,6 mil. RON▼ 23,1 %
COMPANIA MUNICIPALĂ STRĂZI, PODURI ȘI PASAJE BUCUREȘTI S.A.▲ 24465 mil. RON—
DIMAR SRL▲ 154,6 mil. RON▼ 1,4 %
INSCUT BUCURESTI SRL▲ 228,8 mil. RON▼ 3,7 %
ANTREPRIZA DE CONSTRUCŢII DRUMURI ŞI AUTOSTRĂZI S.R.L.▲ 428,3 mil. RON▲ 119,5 %
SOCIETATEA DE CONSTRUCTII IN TRANSPORTURI BUCURESTI SA▼ 125,7 mil. RON▼ 32,4 %
SECOL SOCIETA EDILE COSTRUZIONI E LAVORI S.A.▲ 121,3 mil. RON▲ 0,1 %
IMEVA EAST EUROPE SRL▲ 4017,3 mil. RON▲ 1.124,4 %
AS3 - ADMINISTRARE STRAZI S3 SRL▲ 1916 mil. RON▲ 321,5 %
NEMAR EDIL-CONSTRUCT SRL▲ 313,1 mil. RON▲ 40,5 %
TUMACO IMPEX SRL▲ 48,7 mil. RON▲ 7,3 %
ANDUNA SERVIMOB SRL▲ 48,3 mil. RON▲ 3,2 %
DUMAVA SEMNALIZARE SRL▼ 18,3 mil. RON▼ 20,8 %
AZVIMAC CONSTRUCTIE SRL▲ 98,1 mil. RON▲ 56,2 %
EUROVIA-CONSTRUCT INTERNATIONAL SA▲ 26,7 mil. RON▼ 14,5 %
ANDY LUXURY CONSTRUCT S.R.L.▲ 26,6 mil. RON0,0%
CONSTRUCTII FEROVIARE CFB S.A.▲ 26,3 mil. RON▼ 1,7 %
DUAL GENERAL CONSTRUCT SRL▲ 175,4 mil. RON▲ 113,1 %
DEA LINE TRANS COM SRL▲ 145 mil. RON▲ 73,5 %
CCCF-DRUMURI ŞI PODURI TIMIŞOARA SRL▲ 24,7 mil. RON▼ 12,6 %
PRES EDIL CONSTRUCT SRL▲ 54,2 mil. RON▲ 1,8 %
SOFVI CONSTRUCT INSTAL SRL▲ 1533,9 mil. RON▲ 24.559,3 %
GHECON CONSTRUCT SRL▲ 73,7 mil. RON▲ 2,2 %
JOSEFINE CONSTRUCT SRLnou3,3 mil. RON▲ 61,7 %
URBAN PROFILE GRELE SRL▲ 113,2 mil. RON▲ 31,1 %
CIVIL & ROAD DEVELOPMENT AT SRL▲ 273,2 mil. RON▲ 140,3 %
FLOR & C.D. S.R.L.▲ 283,1 mil. RON▲ 136,8 %
EUROCERAD INTERNATIONAL SRL▲ 113,1 mil. RON▲ 42,9 %
AEDILLIA CONSTRUCT 90 SRL▲ 23 mil. RON▼ 0,4 %
ROAD MIX TECHNOLOGY SRL▼ 12,6 mil. RON▼ 30,8 %
METROPOLITAN MEGA PROMOTION SRLnou2,5 mil. RON▲ 37,9 %
EN ELECTRIC PROIECT OFFICE SRL▲ 92,5 mil. RON▲ 20,2 %
MAX CONSTRUCT PROIECT SRLnou2,3 mil. RON—
RUTAR CONSTRUCT SRL▲ 42 mil. RON▼ 9 %
PLASTIDRUM SRL▲ 2581,9 mil. RON—
REAL STOC CONSTRUCT SRL▲ 41,9 mil. RON▼ 11,3 %
SCADEC CONSTRUCT SRL▲ 221,8 mil. RON▲ 45,8 %
CONSTRUCŢII GENERAL MEDITERRANEA SRL▲ 1721,8 mil. RON—
GAMA ADMIN CONSTRUCT SRL▲ 31,7 mil. RON▼ 3,3 %
S E CO L ROMANIA SRL▲ 41,7 mil. RON▲ 7,1 %
CCD PROFESIONAL WORK S.R.L.▲ 21,6 mil. RON▲ 0,9 %
RESTRA CONSTRUCT SRL▲ 181,6 mil. RON▲ 32,8 %
CONSTRUCT PLUS TEAM SRLnou1,6 mil. RON—
ALSADRUM CONSTRUCT SRL▲ 211,6 mil. RON▲ 43,7 %
B & M SUPREM FASHION DESIGN SRLnou1,5 mil. RON▲ 238,9 %
WINCI INC S.R.L.▲ 41,4 mil. RON▲ 0 %
TEO TRANS CONSULTING SRL=1,3 mil. RON▼ 8,9 %
YUKSEL EUROPA CONSTRUCTION SA▲ 31,3 mil. RON▼ 4,3 %
MILENIUM CONSTRUCT & TRADING SRL▼ 31,3 mil. RON▼ 12,7 %
MARCATIN SA▲ 141,3 mil. RON▲ 11,6 %
AXA M.T. PROTECT SRL▲ 51,3 mil. RON▼ 4 %
ENGAS S.R.L.nou1,2 mil. RON▲ 350,3 %
AUSTAL S.R.L.▲ 511,1 mil. RON▲ 272,7 %
PROCONSULTING & MANAGEMENT GRUP SRL▲ 151,1 mil. RON▲ 18,1 %
STRADA LUX SRL▲ 71 mil. RON▼ 12,4 %
CONDEM PARTNER SRL▲ 101 mil. RON▼ 6,8 %
VANSIP CONSTRUCT SRL▲ 581 mil. RON▲ 306,4 %
ASFAROM CONSTRUCTII DRUMURI S.R.L.nou973,4 K RON—
DIA TRANS CONSTRUCT SRL▲ 15967,3 K RON▲ 45,5 %
UTIL TRANS CONSTRUCT SRL▲ 17914,4 K RON▲ 59,4 %
BAUTECH CONCEPT TRUST SRL▲ 7892,8 K RON▼ 6,7 %
SOLEL BONEH INTERNATIONAL ROMANIA SRL▼ 25885,7 K RON▼ 62,3 %
SORIKON INSTAL SRL▲ 19872,3 K RON▲ 80,7 %
INFRA SYSTEM PROIECT SRL▲ 16827,3 K RON▲ 53,7 %
EDAN & LTK SRL▲ 7821,6 K RON▲ 13,8 %
DRUM SERVICE CONSTRUCT SRL▲ 1816 K RON▼ 24,8 %
SOFIAN CONSTRUCT FINANCE SRL▲ 68808 K RON▲ 414 %
DRUPAS CONSTRUCTII SRL▲ 3775,1 K RON▲ 6,7 %
RDA TEHNIC SRL▲ 47730,5 K RON▲ 194 %
ASPROM S.R.L.▲ 212712,8 K RON—
CRIBO STAR SRL▲ 18685,4 K RON▲ 78,7 %
STRONG CONSTRUCT SRL▲ 16653,6 K RON▲ 68,3 %
BEST ROAD SEMNALIZARE SRL▲ 33634,3 K RON▲ 119,7 %
VAL EDIL SRL▼ 1630,1 K RON▼ 11,8 %
CARDRUM SRL▲ 57606,2 K RON▲ 257,5 %
A.T. & D GRUP 2000 SRL▲ 2597,2 K RON▲ 9,9 %
TEHNIC SERV CONSTRUCT SRL▼ 1582,5 K RON▼ 4,3 %
DEXTER TARS SRL▲ 22576,5 K RON▲ 83,5 %
TAKTIK SISTEM SRL▲ 18574 K RON▲ 74,7 %
ALPHA CONSTRUCT ST SRL▲ 56569,7 K RON▲ 321,9 %
EUROSEMN EXPERT GROUP SRL▼ 2551,9 K RON▲ 1,7 %
HANO&ALIA CONSTRUCT SRL▲ 149542,3 K RON—
ROKA CONSTRUCT UTIL SRL▲ 20538,9 K RON▲ 80,6 %
SCDA INFRASTRUCTURA SRL▼ 3513,3 K RON▲ 1,2 %
COSMARA MANAGEMENT COMPANY SRL▼ 10508,2 K RON▼ 17,6 %
LUCA GMV PREST-SERV S.R.L.nou494,4 K RON—
ARMONIA LOGISTIC SRL▲ 27484,1 K RON▲ 91,8 %
BEJI TRANS DEEA LOGISTIC SRLnou483 K RON▲ 158 %
AMBIENTAL CONSTRUCTII INSTALATII S.R.L.nou473 K RON—
ZEN URBAN CONSTRUCT SRL▲ 12452,4 K RON▲ 49,7 %
ACROPOLA ACM CONSTRUCT SRL▲ 26422,5 K RON▲ 70,3 %
QUARK EXE SRL▼ 8422,4 K RON▼ 0,5 %
SAGA CONSTRUCT CORPORATION SRL▲ 15418,9 K RON▲ 56,2 %
CGS CONSOLIDAMENTI ROMÂNIA S.R.L.▼ 8415,4 K RON▲ 3,7 %
ŞTEF EDIL CDP SRL▼ 68397 K RON▼ 90,2 %
FAKTOR CONSTRUCT SOLUTION SRL▲ 23393,7 K RON▲ 65,2 %
TGB MECANO CONSTRUCT SRL▼ 12392 K RON▼ 6,8 %
TEHNOLOGIC CONSCORP SRL▼ 5379,3 K RON▲ 7,7 %
DRUMURI SI EDILITARE S.R.L.nou362,5 K RON—

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci