COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Imobiliare, Brașov după capitaluri în 2009

802 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 888,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 510,2 K RON, iar liderul atinge 305,9 mil. RON.

FirmăCapitaluri
PRO ROMAN SA=305,9 mil. RON▲ 0 %
SELGROS BANEASA IMOBILIARE SRL=158,4 mil. RON▲ 0,1 %
SELGROS BRASOV IMOBILIARE SRL=60,7 mil. RON▲ 5,7 %
ITALTRUCK SRL=28,6 mil. RON▲ 7 %
TRANSILVANIA INVESTMENTS ALLIANCE REAL ESTATE S.A.=26,2 mil. RON▼ 0,1 %
FRISCHEIS IMOBILE SRL=24,8 mil. RON▼ 3 %
AVASCA REAL ESTATE SRL▲ 118,4 mil. RON▼ 4,3 %
ZOLTIM TRADING SRL▼ 117,8 mil. RON▼ 19,9 %
INTERNATIONAL TRADE & LOGISTIC CENTER S.A.▲ 113,7 mil. RON▲ 6,6 %
COMPLEX MULTIFUNCTIONAL SRL▼ 113 mil. RON▼ 0,4 %
SOFIMAT SRL▲ 111,7 mil. RON▲ 5,3 %
URB BEARINGS SRL▼ 111,2 mil. RON▲ 0,1 %
ADMINISTRARE SI PROMOVARE IMOBILIARA TRANSILVANIA SA=9,4 mil. RON▼ 4,2 %
COROANA BRASOVULUI SRL=9 mil. RON▼ 1,3 %
COMSERVICE SA▲ 38,2 mil. RON▲ 16 %
KRON PROPERTY SRLnou7,9 mil. RON▼ 14,2 %
ATLANTA HOUSE SRL▼ 17,9 mil. RON▲ 2,8 %
SIMOB LIMITED SRL▼ 17,3 mil. RON▲ 0,6 %
TARTLAU CONSULTING SRL▼ 46,8 mil. RON▼ 14,9 %
O.R.G. INVESTMENT SRL▼ 16,7 mil. RON▼ 5,3 %
DEDOM SRL▼ 15,6 mil. RON▼ 1,7 %
A.W.G. MACRO SRL▲ 24,9 mil. RON▲ 10,2 %
PIMEC SRL▼ 24,9 mil. RON▼ 4,5 %
BIOMASS TRADE CENTER SRL▲ 8214,8 mil. RON—
HALLER TRADING SRLnou4,6 mil. RON▲ 20,9 %
AGROVIT SA=4,5 mil. RON▲ 7,4 %
MANUCO SRL▼ 54,1 mil. RON▼ 17,6 %
RIAL SRL▼ 34 mil. RON▼ 8,5 %
V & L IMPEX SRL▼ 13,9 mil. RON▲ 2 %
IULIA MEDI CONSULT SRL▲ 323,7 mil. RON▲ 258,3 %
COMIX SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCAnou3,6 mil. RON▼ 3,9 %
BRINTEX SA▲ 13,1 mil. RON▲ 16,1 %
VEB TRADE BUSINESS SRLnou2,8 mil. RON▲ 24,9 %
FREUDENBERG MANAGEMENT IMOBILIAR SRL▲ 8132,7 mil. RON—
DUVENBECK IMOBILIARE SRL▲ 12,6 mil. RON▲ 7,5 %
BRAHOUSE IMOB SRL▼ 72,5 mil. RON▼ 30,7 %
COMPLEX CAPRA NEAGRA SRL=2,3 mil. RON▲ 5,3 %
TAVERNA LUPILOR SA▼ 152,3 mil. RON▼ 49,3 %
VEST RENT SRL=2,2 mil. RON▲ 15,1 %
TRICONPREST SOCIETATE COOPERATIVA MESTESUGAREASCA▼ 22,1 mil. RON▲ 3,8 %
TARTALAU SRL▲ 32 mil. RON▲ 12 %
CELANO IMMOBILIARE SRLnou1,9 mil. RON—
CYDE INVEST SRL▲ 7631,9 mil. RON—
RENTING COM SRL▼ 41,9 mil. RON▼ 0,8 %
POIANA ALPIN SRL▼ 41,9 mil. RON▼ 0,3 %
ULTIM SRL▼ 111,8 mil. RON▼ 26,7 %
EMPORIUM SRL▼ 41,8 mil. RON▲ 2 %
BRAVISA IMPORT EXPORT SRL▼ 11,8 mil. RON▲ 14,8 %
CLASS CONSULTING SRL=1,8 mil. RON▲ 20,5 %
CASA TARANEASCA SRL▼ 81,7 mil. RON▼ 4,8 %
ELEMENTICS SRL▲ 121,7 mil. RON▲ 72,7 %
TOPIMOB SRL▼ 61,7 mil. RON▲ 0,2 %
T & T IMOBILIARE SRL=1,5 mil. RON▲ 9,8 %
BRESSAN SRL▼ 41,5 mil. RON▲ 1,5 %
OROLES SRL▲ 11,4 mil. RON▲ 10,5 %
JANBERTO IMOB SRL▼ 41,4 mil. RON▲ 2,1 %
V.E. MULTISECTORIAL INVESTMENTS SRL=1,3 mil. RON▼ 1,1 %
PROMOTEX SRLnou1,3 mil. RON▲ 40,4 %
CASTRUM SRL=1,3 mil. RON▲ 8,8 %
DEARBORN SRL▼ 61,2 mil. RON▼ 8,4 %
CORAL SA=1,2 mil. RON▲ 3,6 %
SIGUR CONSTRUCTOR GENIAL SRLnou1,1 mil. RON—
TRANSILVANIA RESIDENTIAL SA▲ 291,1 mil. RON▲ 139,5 %
STEINEL MANAGEMENT SRL▼ 301,1 mil. RON▼ 58,5 %
AGAIN TEXTILE TEAM SRL▼ 341,1 mil. RON▼ 61,4 %
ROLL-ING SA▲ 221,1 mil. RON▲ 119,2 %
ALSA INVEST SRL▼ 401 mil. RON▼ 74,2 %
CIOPLEA SA▼ 171 mil. RON▼ 25,8 %
H.B. BETA SRL▲ 170995,4 K RON▲ 2.286,5 %
ADONA SRL▲ 3979,1 K RON▲ 42,8 %
RIM INTERNATIONAL SRL▼ 2894,8 K RON▲ 17,5 %
DACIA PLAZZA GRUP SRL▲ 763868,2 K RON—
PATRIM SRL▼ 18848,4 K RON▼ 35,2 %
NEUTRAL INVEST SRL▲ 16837,1 K RON▲ 75,7 %
FAXUR TRADING PIAŢĂ AGROALIMENTARĂ-MERCUR SRL▼ 1777 K RON▲ 16,6 %
KARPAT FRIGO SRL▼ 9771,5 K RON▼ 1,9 %
THEMA SRL▼ 11761,7 K RON▼ 8,5 %
SPACOROM SRL▼ 2756,9 K RON▲ 28 %
LOCATO IMOB SRL▲ 8749,7 K RON▲ 53 %
ALTIS SRL▼ 8744,5 K RON▲ 4,7 %
BURUSAN TRADE SRL▲ 56737,2 K RON▲ 220,5 %
TUNDO INVEST SRL▼ 12735,4 K RON▲ 1,7 %
CARIDA SERV SRL▼ 23725,1 K RON▼ 36,2 %
MARC-HOUSE SRL▲ 16722,5 K RON▲ 75,1 %
MACAVEIU IMOB SRL▲ 21715,4 K RON▲ 112,2 %
ELCON SYSTEMS SRL▼ 22698,3 K RON▼ 21,6 %
BART & MICU DEVELOPMENTS SRL▼ 57672,9 K RON▼ 77,8 %
TIMI-AGROALIM SRL▼ 17658,2 K RON▼ 7,9 %
BENG-BENG SRLnou638,4 K RON▲ 64,9 %
NORYDEL SRL▲ 24616 K RON▲ 95,6 %
ABEMAR CERT S.R.L.▲ 391604,4 K RON—
ARHITRAVA FACILITY MANAGEMENT SERVICES & CONSULTING SRL▼ 9593,7 K RON▲ 15,9 %
STEFTOSCANE GROUP SRL▼ 15592,5 K RON▲ 4,9 %
RENT INVEST SRL▼ 9591,2 K RON▲ 18,8 %
FERAM PROFIL SRL▼ 47584,7 K RON▼ 61,4 %
RELUBEN 2000 SRL▼ 10548,9 K RON▲ 11,7 %
H.B. GAMMA SRL▼ 20541,5 K RON▼ 6,5 %
PETROLEUM G.P. SRL▼ 5541,1 K RON▲ 19,7 %
CONDOR SA▼ 19519,8 K RON▼ 3,4 %
TEO INDUSTRIAL PARK SRL▼ 16510,2 K RON▲ 0,4 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci