Top 100 firme — Activități de consultanță în afaceri și management, Brăila după capitaluri în 2021
148 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 22,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este 6,3 K RON, iar liderul atinge 2,1 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.GESTACO-BUSINESS CONSULTING SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 2,1 mil. RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | -6,7 K RON | |
| 2 | 2.VENTICOSIN S.R.L.▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,3 mil. RON▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 1,1 mil. RON | |
| 3 | 3.AGENTIA PONTIC SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 1,1 mil. RON▲ 27,1 % | ▲ 27,1 % | 232,8 K RON | |
| 4 | 4.TERAMODA SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 1 mil. RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 370,2 K RON | |
| 5 | 5.DELTA CONSULTING SRL▲ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 897,9 K RON▲ 143,4 % | ▲ 143,4 % | 572,7 K RON | |
| 6 | 6.GASOLINE GENERAL SERVICE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 691,2 K RON▼ 22,7 % | ▼ 22,7 % | 686,4 K RON | |
| 7 | 7.MAX MOTIV SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 669 K RON▲ 30,2 % | ▲ 30,2 % | 180,2 K RON | |
| 8 | 8.CONTINVEST SRL▲ 2 | Comuna Vădeni, Brăila | 597,4 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 11,7 K RON | |
| 9 | 9.TEHNIC MENT OYL S.R.L.▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 570,1 K RON▼ 33 % | ▼ 33 % | 565,3 K RON | |
| 10 | 10.TEHMENT OYL SERVICE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 568,7 K RON▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 563,9 K RON | |
| 11 | 11.MDMASS INTER SERV SRL▲ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 553,1 K RON▲ 130,2 % | ▲ 130,2 % | 314,5 K RON | |
| 12 | 12.TENDER CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 507,9 K RON▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 507,1 K RON | |
| 13 | 13.VILLAGE PROGRES SRL▼ 1 | Sat Pitulaţi, Comuna Scortaru Nou, Brăila | 506,1 K RON▲ 9 % | ▲ 9 % | 41,7 K RON | |
| 14 | 14.AGROSOFT CONSULTING SRL▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 503,3 K RON▼ 60,3 % | ▼ 60,3 % | 503,1 K RON | |
| 15 | 15.ELADA SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 453,8 K RON▲ 2 % | ▲ 2 % | 452,9 K RON | |
| 16 | 16.SICAME AUDIT SRL= | Sat Chiscani, Comuna Chiscani, Brăila | 445,4 K RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 50,9 K RON | |
| 17 | 17.EBOCRILA SRL▲ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 419,9 K RON▲ 22 % | ▲ 22 % | 75,7 K RON | |
| 18 | 18.VEGATON SERV SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 415 K RON▲ 23,4 % | ▲ 23,4 % | 198,7 K RON | |
| 19 | 19.SALES OPPORTUNITY GROUP SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 401,7 K RON▲ 1,6 % | ▲ 1,6 % | 4 K RON | |
| 20 | 20.CONIAR GROUP SRL▼ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 385,3 K RON▼ 12,4 % | ▼ 12,4 % | -54,6 K RON | |
| 21 | 21.ROBUSSINESNAV S.R.L.▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 362,8 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | 362,6 K RON | |
| 22 | 22.TEHNOCERTI MENTENANŢĂ S.R.L.▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 351,1 K RON▼ 3,5 % | ▼ 3,5 % | 346,3 K RON | |
| 23 | 23.FOXTIME MANAGEMENT S.R.L.▲ 50 | Municipiul Brăila, Brăila | 328,1 K RON▲ 720,6 % | ▲ 720,6 % | 288,1 K RON | |
| 24 | 24.DP FX CONSULTING S.R.L.▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 296,3 K RON▼ 13 % | ▼ 13 % | 295,6 K RON | |
| 25 | 25.IDEAL EXPERT BUZEA ADINA S.R.L.▲ 10 | Municipiul Brăila, Brăila | 293,9 K RON▲ 79,8 % | ▲ 79,8 % | 157,2 K RON | |
| 26 | 26.AGRO MADVIP S.R.L.▲ 13 | Municipiul Brăila, Brăila | 283 K RON▲ 111,8 % | ▲ 111,8 % | 282,8 K RON | |
| 27 | 27.PERASCENSO CONSULTING SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 280,1 K RON▲ 0,6 % | ▲ 0,6 % | 1,6 K RON | |
| 28 | 28.COMINFABRICE S.R.L.= | Sat Mircea Vodă, Comuna Mircea Vodă, Brăila | 235,3 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 235,1 K RON | |
| 29 | 29.TECH CUISINE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 232,4 K RON▲ 60,9 % | ▲ 60,9 % | 140,6 K RON | |
| 30 | 30.CONIVIRAR S.R.L.▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 227,3 K RON▲ 21,3 % | ▲ 21,3 % | 39,9 K RON | |
| 31 | 31.ANDRONIU CONSULTING SRL▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 227 K RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 231,6 K RON | |
| 32 | 32.IPG INIGARB CONSULTING S.R.L.▲ 46 | Municipiul Brăila, Brăila | 203 K RON▲ 475,6 % | ▲ 475,6 % | 167,7 K RON | |
| 33 | 33.MADROVAS NET SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 197,5 K RON▼ 3,1 % | ▼ 3,1 % | 57 K RON | |
| 34 | 34.D&R MEDICAL MANAGEMENT CONSULTING S.R.L.▲ 41 | Municipiul Brăila, Brăila | 193,7 K RON▲ 427,7 % | ▲ 427,7 % | 157 K RON | |
| 35 | 35.MADCONS SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 187 K RON▼ 34,9 % | ▼ 34,9 % | -97,2 K RON | |
| 36 | 36.UPSCALE SMART CONSULTING S.R.L.▲ 16 | Municipiul Brăila, Brăila | 178,3 K RON▲ 127,3 % | ▲ 127,3 % | 178,1 K RON | |
| 37 | 37.MOBEXPORT SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 164,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 38 | 38.ABRASU-CONSULTANTA ECONOMICA SI EXPERTIZA CONTABILA SRL▲ 19 | Municipiul Brăila, Brăila | 155,8 K RON▲ 131,4 % | ▲ 131,4 % | 88,5 K RON | |
| 39 | 39.DOMESTIC SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 146,5 K RON▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | -5,7 K RON | |
| 40 | 40.RONIDAL IMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 143,5 K RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 33,2 K RON | |
| 41 | 41.GIAS ROSSA CONS S.R.L.▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 142,6 K RON▲ 61,6 % | ▲ 61,6 % | 54,4 K RON | |
| 42 | 42.AGRO ECLAR SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 136,7 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -150 RON | |
| 43 | 43.OMNIVOX SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 132,7 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 44 | 44.AGIT CONSULTING GROUP SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 125,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 45 | 45.UPSALES SRL= | Municipiul Brăila, Brăila | 117,5 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 9,3 K RON | |
| 46 | 46.CRUMENS CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 116,6 K RON▼ 0,9 % | ▼ 0,9 % | -1 K RON | |
| 47 | 47.CONEXIUNI WEB. 21 SRL▼ 11 | Municipiul Brăila, Brăila | 113,9 K RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 101,5 K RON | |
| 48 | 48.NEXTP DATA S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 108,8 K RON— | — | — | 108,6 K RON |
| 49 | 49.ELPO CONSULTING GROUP SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 108,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 50 | 50.PATRICK JOBS S.R.L.▲ 19 | Municipiul Brăila, Brăila | 107,4 K RON▲ 139,2 % | ▲ 139,2 % | 65,4 K RON | |
| 51 | 51.NEED TO BE CLEAN S.R.L.▲ 23 | Municipiul Brăila, Brăila | 96,4 K RON▲ 157,6 % | ▲ 157,6 % | 96,2 K RON | |
| 52 | 52.GLOBAL CONSULTING GROUP SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 92,6 K RON▲ 36,9 % | ▲ 36,9 % | 51,3 K RON | |
| 53 | 53.HEIDI CONSULT SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 89,8 K RON▼ 14 % | ▼ 14 % | 74,3 K RON | |
| 54 | 54.NEGOCONSULTING S.R.L.▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 87,2 K RON▲ 7,4 % | ▲ 7,4 % | 33 K RON | |
| 55 | 55.ATHOVA-BLU S.R.L.▼ 8 | Municipiul Brăila, Brăila | 83,1 K RON▼ 22,1 % | ▼ 22,1 % | -23,6 K RON | |
| 56 | 56.VOLONTIK EXPERT SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 80,5 K RON▲ 47,4 % | ▲ 47,4 % | 25,9 K RON | |
| 57 | 57.JULIAXEM LEVEL UP S.R.L.▲ 25 | Municipiul Brăila, Brăila | 76,7 K RON▲ 154,9 % | ▲ 154,9 % | 46,6 K RON | |
| 58 | 58.TWINNCONSULT SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 75,8 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 59 | 59.GUADIGIBERT SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 74,7 K RON▲ 48,3 % | ▲ 48,3 % | 51,8 K RON | |
| 60 | 60.GREROM CONSULT SRL▼ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 74,4 K RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 13,3 K RON | |
| 61 | 61.ARHSER CONSULTING S.R.L.▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 74,4 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | -20,4 K RON | |
| 62 | 62.CONTEVAL TRADING SRL▲ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 72,9 K RON▲ 50,3 % | ▲ 50,3 % | 24,4 K RON | |
| 63 | 63.IVELA COM SRLnou | Municipiul Brăila, Brăila | 72,7 K RON▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | 26,8 K RON | |
| 64 | 64.GASEIR CONSULTING SRL▲ 13 | Municipiul Brăila, Brăila | 68 K RON▲ 88,1 % | ▲ 88,1 % | 67,3 K RON | |
| 65 | 65.ECHERUL SI COMPASUL S.R.L.▲ 6 | Municipiul Brăila, Brăila | 67,8 K RON▲ 63,5 % | ▲ 63,5 % | 53,7 K RON | |
| 66 | 66.PUBLICLUB SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 66,6 K RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 9 K RON | |
| 67 | 67.BC OK SOLUTIONS SRL▼ 24 | Sat Berteştii de Jos, Comuna Berteştii de Jos, Brăila | 63,9 K RON▼ 44,5 % | ▼ 44,5 % | -51,3 K RON | |
| 68 | 68.AKALEO TOP MANAGEMENT S.R.L.▼ 14 | Municipiul Brăila, Brăila | 63,4 K RON▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | -8,2 K RON | |
| 69 | 69.VINCES CONSULT SRL▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 60,4 K RON▲ 26,8 % | ▲ 26,8 % | 58,1 K RON | |
| 70 | 70.YANTRA KUBERA CONSULTING SRL▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 58 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 2,8 K RON | |
| 71 | 71.CLOUT ARTIST S.R.L.▲ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 52,4 K RON▲ 85,8 % | ▲ 85,8 % | 45,3 K RON | |
| 72 | 72.CLODYCONSULT AGENT DE ASIGURARE SRL▼ 7 | Municipiul Brăila, Brăila | 50,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 73 | 73.LUMINSAVA CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 48,6 K RON— | — | — | 48,4 K RON |
| 74 | 74.NEAR FIELD COMMUNICATIONS S.R.L.▲ 26 | Municipiul Brăila, Brăila | 47,9 K RON▲ 3.899,3 % | ▲ 3.899,3 % | 46,7 K RON | |
| 75 | 75.NMA S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 43,6 K RON— | — | 20 K RON | |
| 76 | 76.THETA CONSULTING SRL▲ 5 | Municipiul Brăila, Brăila | 42,9 K RON▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 12,6 K RON | |
| 77 | 77.AURUM PROGETTI S.R.L.▼ 15 | Municipiul Brăila, Brăila | 42,1 K RON▼ 19,6 % | ▼ 19,6 % | -10,2 K RON | |
| 78 | 78.THRIVE CONSULTING S.R.L.▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 40,5 K RON▲ 108,9 % | ▲ 108,9 % | 21,1 K RON | |
| 79 | 79.RO.NECULA WELDING STRUCTURE S.R.L.nou | Sat Măgureni, Comuna Mărasu, Brăila | 38 K RON— | — | — | 37,8 K RON |
| 80 | 80.ECPATEHNIC EXPERT S.R.L.▲ 17 | Municipiul Brăila, Brăila | 34,8 K RON▲ 890,5 % | ▲ 890,5 % | 31,2 K RON | |
| 81 | 81.DEFLIRAL SRL▲ 27 | Municipiul Brăila, Brăila | 31,7 K RON— | — | 34 K RON | |
| 82 | 82.BEST BUSINESS ENVIRONMENT SOCIAL TRAINING S.R.L.▼ 2 | Municipiul Brăila, Brăila | 30,6 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 83 | 83.XPEG PROMAX CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 30,2 K RON— | — | — | 30 K RON |
| 84 | 84.ROMVERTIGO S.R.L.▲ 1 | Municipiul Brăila, Brăila | 24,3 K RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 24 K RON | |
| 85 | 85.TEN MASTERPAS CMG S.R.L.▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 23,9 K RON▲ 332,7 % | ▲ 332,7 % | 23,7 K RON | |
| 86 | 86.CLD AFFAIRS S.R.L.nou | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 22,9 K RON— | — | — | 22,8 K RON |
| 87 | 87.NET 21 CONSULTING SRL▼ 24 | Municipiul Brăila, Brăila | 21,9 K RON▼ 58 % | ▼ 58 % | 21,7 K RON | |
| 88 | 88.EXPERT GRUP MANAGEMENT SRL▼ 4 | Municipiul Brăila, Brăila | 21,6 K RON▼ 15,1 % | ▼ 15,1 % | -3,8 K RON | |
| 89 | 89.PARTENER MERCURIAL CONSULTING 2021 S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 19,6 K RON— | — | — | 19,1 K RON |
| 90 | 90.FRATIDEPOT SRL▼ 20 | Municipiul Brăila, Brăila | 19,6 K RON▼ 56 % | ▼ 56 % | -24,9 K RON | |
| 91 | 91.PATO MARINE S.R.L.nou | Sat Vădeni, Comuna Vădeni, Brăila | 16 K RON— | — | — | 15,8 K RON |
| 92 | 92.TINELID CONSULTING S.R.L.▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 15,8 K RON▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 15,6 K RON | |
| 93 | 93.HAINTZ MEDIA SRL▼ 3 | Municipiul Brăila, Brăila | 15,7 K RON▲ 24,8 % | ▲ 24,8 % | 3,1 K RON | |
| 94 | 94.ATVG FORM CONS S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 15,1 K RON— | — | — | 14,9 K RON |
| 95 | 95.PAD EXAL CONSULTING S.R.L.nou | Municipiul Brăila, Brăila | 9,9 K RON— | — | — | 9,7 K RON |
| 96 | 96.LIBONERA COM SRL▼ 5 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 9,5 K RON▲ 37,5 % | ▲ 37,5 % | 2,6 K RON | |
| 97 | 97.SERTIANGAB SRL▲ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 9,1 K RON— | — | 10,7 K RON | |
| 98 | 98.SWANILDA SRL▲ 17 | Municipiul Brăila, Brăila | 9 K RON— | — | 16,6 K RON | |
| 99 | 99.EVALCONSULT SRL▼ 27 | Sat Cazasu, Comuna Cazasu, Brăila | 6,8 K RON▼ 83,4 % | ▼ 83,4 % | 6,5 K RON | |
| 100 | 100.TURBONIUM SRL▼ 12 | Municipiul Brăila, Brăila | 6,3 K RON▼ 67,1 % | ▼ 67,1 % | 3 K RON |