Top 100 firme — Activități de fizioterapie, Bacău după capitaluri în 2020
92 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 92 cumulează 18 mil. RON. Pragul de intrare în top este -113,7 K RON, iar liderul atinge 3,5 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.EUROOPTIK SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,5 mil. RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 372,7 K RON | |
| 2 | 2.MEDICALTEST SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,9 mil. RON▼ 21,2 % | ▼ 21,2 % | 309,6 K RON | |
| 3 | 3.OPTICLASS INC. SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 2,6 mil. RON▲ 19,7 % | ▲ 19,7 % | 444,6 K RON | |
| 4 | 4.CORSO OPTIC S.R.L.▲ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,4 mil. RON▲ 121,2 % | ▲ 121,2 % | 1,7 mil. RON | |
| 5 | 5.OPTIC CLAR MEDICAL SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,9 mil. RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 441,6 K RON | |
| 6 | 6.LASER OPTICA SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 705,9 K RON▼ 0,5 % | ▼ 0,5 % | 459,3 K RON | |
| 7 | 7.BIOS PALAGHIA SRL▲ 1 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 678 K RON▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | -16,3 K RON | |
| 8 | 8.MEDISENSE SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 419,2 K RON▼ 39,6 % | ▼ 39,6 % | -274,3 K RON | |
| 9 | 9.HYRON ARS MEDICA SRL▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 326,5 K RON▲ 57,7 % | ▲ 57,7 % | 159,5 K RON | |
| 10 | 10.VANORA SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 294,8 K RON▼ 77 % | ▼ 77 % | 27,8 K RON | |
| 11 | 11.MEDI-CRIS LABORATOR SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 291,5 K RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | 1,1 K RON | |
| 12 | 12.MEDICONDREA SRL▼ 1 | Municipiul Moineşti, Bacău | 211,8 K RON▼ 22,5 % | ▼ 22,5 % | 169,4 K RON | |
| 13 | 13.ALPHA MED SAN SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 190,4 K RON▼ 76,7 % | ▼ 76,7 % | 128,7 K RON | |
| 14 | 14.ZASCORT-HEALTH SRL▲ 15 | Municipiul Moineşti, Bacău | 155 K RON▲ 196,7 % | ▲ 196,7 % | 102,7 K RON | |
| 15 | 15.AMBLE-KI S.R.L.▲ 4 | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 149,3 K RON▲ 45,6 % | ▲ 45,6 % | 46,8 K RON | |
| 16 | 16.OLYMPUS RADIOCENTER S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 143,8 K RON▲ 20 % | ▲ 20 % | 143,6 K RON | |
| 17 | 17.ENDOMEDICA SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 134,1 K RON▲ 28,8 % | ▲ 28,8 % | 112,2 K RON | |
| 18 | 18.EYES OPTIC CENTER SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 122 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 121,7 K RON | |
| 19 | 19.MEDICAL MĂRGĂRIT SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 113,8 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | 3,7 K RON | |
| 20 | 20.PSIHO-EXPERT ŞI TERAPII ALTERNATIVE S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 98,6 K RON▲ 62,3 % | ▲ 62,3 % | 61,9 K RON | |
| 21 | 21.MEDOPTIK SRL▲ 1 | Municipiul Oneşti, Bacău | 98,3 K RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 15,3 K RON | |
| 22 | 22.LABOR-MARICOR SRL▲ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | 97,1 K RON▲ 185 % | ▲ 185 % | 63 K RON | |
| 23 | 23.LABOR-CLINIC SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 96,8 K RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 71,9 K RON | |
| 24 | 24.MICROOPTIC SRL▼ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 88,6 K RON▲ 12,4 % | ▲ 12,4 % | 21,8 K RON | |
| 25 | 25.IRINGO TRANS SRL= | Sat Ghimeş, Comuna Ghimeş-Făget, Bacău | 79,6 K RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 37,7 K RON | |
| 26 | 26.OPTILAND MEDICAL S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 79,6 K RON▼ 15,2 % | ▼ 15,2 % | 52,4 K RON | |
| 27 | 27.DEMEDICO ASSISTANCE SRL▼ 7 | Sat Hemeiuş, Comuna Hemeiuş, Bacău | 70,7 K RON▼ 26 % | ▼ 26 % | -24,9 K RON | |
| 28 | 28.BLISS KINETO SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 64,7 K RON▲ 66,4 % | ▲ 66,4 % | 25,8 K RON | |
| 29 | 29.LYARISS BEAUTY CENTER S.R.L.▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 62,3 K RON▲ 35,1 % | ▲ 35,1 % | 16,2 K RON | |
| 30 | 30.HERMAN BIOREAL SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 59,2 K RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 6,8 K RON | |
| 31 | 31.LIVE 4 SMART S.R.L.▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 55,8 K RON▼ 0,6 % | ▼ 0,6 % | 55,5 K RON | |
| 32 | 32.OK OPTIC S.R.L.▲ 31 | Sat Sănduleni, Comuna Sănduleni, Bacău | 50,7 K RON— | — | 53,6 K RON | |
| 33 | 33.CHIRCULESCU MED SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 48,6 K RON▼ 29,8 % | ▼ 29,8 % | 4,3 K RON | |
| 34 | 34.PHYSIOHELP CLINIC S.R.L.▲ 34 | Municipiul Bacău, Bacău | 38,9 K RON— | — | 57,2 K RON | |
| 35 | 35.KINESIO ELITE S.R.L.▲ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 37,5 K RON▲ 95,7 % | ▲ 95,7 % | 37,2 K RON | |
| 36 | 36.MADISAN TEST SRL= | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 34,9 K RON▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 6,6 K RON | |
| 37 | 37.HELIODOROS S.R.L.▲ 5 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 29,1 K RON▲ 67,6 % | ▲ 67,6 % | 11,7 K RON | |
| 38 | 38.TERAPIE OCUPATIONALA S.R.L.▲ 1 | Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău | 27,7 K RON▲ 37,4 % | ▲ 37,4 % | 7,5 K RON | |
| 39 | 39.ZEN CENTER SRL▼ 2 | Sat Baraţi, Comuna Mărgineni, Bacău | 27,2 K RON▼ 3,4 % | ▼ 3,4 % | 1,2 K RON | |
| 40 | 40.TY OPTICA S.R.L.▲ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | 23,7 K RON— | — | 35,2 K RON | |
| 41 | 41.EURO MEDICAL SERV SRL▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 22,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 42 | 42.LUMMED SRLnou | Sat Zemeş, Comuna Zemeş, Bacău | 21,9 K RON— | — | 0 RON | |
| 43 | 43.KINETO STYLE SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 21,6 K RON▲ 28 % | ▲ 28 % | 4,7 K RON | |
| 44 | 44.IB SOLUTION S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 19 K RON— | — | — | 18,8 K RON |
| 45 | 45.KINETOLEX SRL▼ 14 | Municipiul Bacău, Bacău | 17,2 K RON▼ 60,2 % | ▼ 60,2 % | 13 K RON | |
| 46 | 46.KINETOSIS THERAPY S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 17,1 K RON— | — | — | 16,9 K RON |
| 47 | 47.SALUS OSTICO S.R.L.▲ 10 | Loc. Slănic Moldova, Oraş Slănic Moldova, Bacău | 15,1 K RON▲ 12.199,2 % | ▲ 12.199,2 % | 15 K RON | |
| 48 | 48.BAVARIA CLINIC BIOLIFE S.R.L.nou | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 15 K RON▲ 9,5 % | ▲ 9,5 % | 417 RON | |
| 49 | 49.CCLINIC COMPANY S.R.L.▲ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 11,9 K RON▲ 8.714,8 % | ▲ 8.714,8 % | 11,8 K RON | |
| 50 | 50.PAPILLON CLINIQUE SRL▼ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 9,5 K RON▼ 76,9 % | ▼ 76,9 % | -31,8 K RON | |
| 51 | 51.OVIDIU RELAX & MASSAGE S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 9,4 K RON— | — | — | 495 RON |
| 52 | 52.MANE MECUM S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 9,2 K RON▲ 77,2 % | ▲ 77,2 % | 4 K RON | |
| 53 | 53.OPREA ORGOL SRL▲ 7 | Municipiul Oneşti, Bacău | 7,8 K RON— | — | 10,1 K RON | |
| 54 | 54.MEDIPRO CLINIC SOLUTIONS S.R.L.nou | Sat Măgura, Comuna Măgura, Bacău | 7 K RON▼ 81,2 % | ▼ 81,2 % | -30,8 K RON | |
| 55 | 55.SPINEART S.R.L.▼ 6 | Sat Luizi-Călugăra, Comuna Luizi-Călugăra, Bacău | 5,2 K RON▲ 15,8 % | ▲ 15,8 % | 713 RON | |
| 56 | 56.TOTH HOLISTIC THERAPY S.R.L.▼ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 5,2 K RON▲ 79,2 % | ▲ 79,2 % | 2,3 K RON | |
| 57 | 57.HOLISTERAPIA CENTER SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,9 K RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | -70 RON | |
| 58 | 58.PSIHOSAN CONSULT SRL▼ 23 | Municipiul Bacău, Bacău | 4,1 K RON▼ 87,4 % | ▼ 87,4 % | -28,2 K RON | |
| 59 | 59.ASTRAL UNIVERS 2016 SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 60 | 60.PHYSIO ELITE S.R.L.▼ 15 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,3 K RON▼ 58,5 % | ▼ 58,5 % | -4,7 K RON | |
| 61 | 61.CLINICA DE SĂNĂTATE APOLLO S.R.L.▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 2,8 K RON▼ 27,9 % | ▼ 27,9 % | -1,1 K RON | |
| 62 | 62.ANAMARIA MEDICAL S.R.L.nou | Sat Valea Şoşii, Comuna Poduri, Bacău | 2,2 K RON— | — | — | 2 K RON |
| 63 | 63.MEDICAL HOME ADA S.R.L.▼ 17 | Municipiul Oneşti, Bacău | 2,1 K RON▼ 72,6 % | ▼ 72,6 % | -5,6 K RON | |
| 64 | 64.PSIHO. ONLINE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 1,9 K RON— | — | — | -3,1 K RON |
| 65 | 65.NDPEDIATRIC S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 920 RON— | — | — | 720 RON |
| 66 | 66.NATURAL BALANCE S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 286 RON— | — | — | 58 RON |
| 67 | 67.DODO SĂNĂTATE & FRUMUSEŢE SRL▼ 12 | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | 184 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 68 | 68.TY OPTICA MED S.R.L.▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | -467 RON— | — | 0 RON | |
| 69 | 69.FIZIOFIX S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | -530 RON— | — | — | -708 RON |
| 70 | 70.AJUTORUL CURCUBEULUI S.R.L.▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | -2,5 K RON— | — | 0 RON | |
| 71 | 71.KINETIO SEITAI S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | -2,9 K RON— | — | — | 833 RON |
| 72 | 72.KINETOTERAPIE & BEAUTY S.R.L.nou | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | -4,6 K RON— | — | — | -4,8 K RON |
| 73 | 73.SAGIS NEST S.R.L.nou | Sat Faraoani, Comuna Faraoani, Bacău | -6,4 K RON— | — | — | -6,6 K RON |
| 74 | 74.PSY EDEN S.R.L.▼ 24 | Municipiul Bacău, Bacău | -10,3 K RON▼ 334,5 % | ▼ 334,5 % | -14,6 K RON | |
| 75 | 75.MOTRICEXPERT SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | -10,8 K RON— | — | 15 K RON | |
| 76 | 76.RAW THERAPY S.R.L.▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | -13 K RON— | — | -7,2 K RON | |
| 77 | 77.THERACHILD S.R.L.nou | Sat Mărgineni, Comuna Mărgineni, Bacău | -14,2 K RON— | — | — | -14,4 K RON |
| 78 | 78.L.G.M. PSIDERM SRL▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | -15 K RON— | — | -7,4 K RON | |
| 79 | 79.OSTEO THERAPY S.R.L.▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | -15,1 K RON— | — | -3,7 K RON | |
| 80 | 80.OCTOCARE S.R.L.▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | -20,1 K RON— | — | -410 RON | |
| 81 | 81.KINETOSAN SRL▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | -24,4 K RON— | — | 0 RON | |
| 82 | 82.DETOXMED CLINIC SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | -26 K RON— | — | 0 RON | |
| 83 | 83.NEW VISION OPTIC SRL-D▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | -40,9 K RON— | — | -2,3 K RON | |
| 84 | 84.YIN-FEMME SRL-D▼ 6 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | -45,5 K RON— | — | 0 RON | |
| 85 | 85.SALINA SFANTUL PANTELIMON SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | -46,2 K RON— | — | -5 K RON | |
| 86 | 86.FISIOKINETIC HEALTH SRL▼ 12 | Municipiul Bacău, Bacău | -53 K RON— | — | -16,3 K RON | |
| 87 | 87.OXIEUROTER SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | -54,8 K RON— | — | -6,4 K RON | |
| 88 | 88.VERTEBROFLEX S.R.L.nou | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | -57,3 K RON— | — | — | -57,5 K RON |
| 89 | 89.HARMONY CENTER S.R.L.▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | -57,8 K RON— | — | -24 K RON | |
| 90 | 90.OXICRIOTER SRL▼ 13 | Municipiul Bacău, Bacău | -60,4 K RON— | — | -16 K RON | |
| 91 | 91.HOLISTIC THERAPY SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | -79,1 K RON— | — | 0 RON | |
| 92 | 92.MARIA HEALING SRL▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | -113,7 K RON— | — | -50,1 K RON |