Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Bacău după capitaluri în 2020
88 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 88 cumulează 11,3 mil. RON. Pragul de intrare în top este -1,1 mil. RON, iar liderul atinge 975,1 K RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ABRAXAS SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 975,1 K RON▼ 29,9 % | ▼ 29,9 % | 304,9 K RON | |
| 2 | 2.PROTMED IMPEX SRL▲ 1 | Loc. Dărmăneşti, Oraş Dărmăneşti, Bacău | 827,8 K RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 325,4 K RON | |
| 3 | 3.CRISEX COM SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 814,6 K RON▲ 61,2 % | ▲ 61,2 % | 309,4 K RON | |
| 4 | 4.LID CAFFE SRL▲ 1 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 571,9 K RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 125,7 K RON | |
| 5 | 5.RARONI CONSULTING S.R.L.▲ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 503,9 K RON▲ 47,3 % | ▲ 47,3 % | 161,9 K RON | |
| 6 | 6.EUROPIF SERVICE SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 480,4 K RON▼ 10,7 % | ▼ 10,7 % | 166 K RON | |
| 7 | 7.PSIHOTER SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 446,6 K RON— | — | 66,1 K RON | |
| 8 | 8.EURO OIL ADITIV SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 399,6 K RON▲ 44,4 % | ▲ 44,4 % | 122,8 K RON | |
| 9 | 9.PRODENERGO SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 369,2 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | -41 K RON | |
| 10 | 10.RESCON MOLDOVEANU SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 366,7 K RON▲ 12,6 % | ▲ 12,6 % | 41,1 K RON | |
| 11 | 11.SD MANDON INVEST S.R.L.▲ 6 | Municipiul Moineşti, Bacău | 296,7 K RON▲ 64,6 % | ▲ 64,6 % | 194,5 K RON | |
| 12 | 12.DANIEM INVEST SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 291,8 K RON▼ 1,6 % | ▼ 1,6 % | 42,1 K RON | |
| 13 | 13.GLM EURO SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 278,2 K RON— | — | — | 278 K RON |
| 14 | 14.EDY PROFI COM SRL▲ 15 | Municipiul Moineşti, Bacău | 268,4 K RON▲ 117,4 % | ▲ 117,4 % | 238,7 K RON | |
| 15 | 15.VLACECO CONSULTING SRL▲ 1 | Sat Bogdan Vodă, Comuna Săuceşti, Bacău | 257 K RON▲ 38,1 % | ▲ 38,1 % | 256,8 K RON | |
| 16 | 16.M3 MOTO PREMIUM SRL▲ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 248,8 K RON▲ 61,7 % | ▲ 61,7 % | 94,9 K RON | |
| 17 | 17.KDY ANDIA SERVICII SRL▲ 3 | Municipiul Bacău, Bacău | 242,1 K RON▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 71,2 K RON | |
| 18 | 18.CITYCAR EXPERT S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 242,1 K RON— | — | 133,7 K RON | |
| 19 | 19.VELCRI SERVICII SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 212,2 K RON▼ 29,5 % | ▼ 29,5 % | 94,9 K RON | |
| 20 | 20.MARIDO SRL▼ 2 | Municipiul Bacău, Bacău | 202,9 K RON▲ 12,7 % | ▲ 12,7 % | 47,9 K RON | |
| 21 | 21.CRM SMART SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 194,8 K RON— | — | — | 194,6 K RON |
| 22 | 22.SOLO & CO SRL▲ 27 | Municipiul Oneşti, Bacău | 187,1 K RON▲ 251,7 % | ▲ 251,7 % | 133,9 K RON | |
| 23 | 23.EVEX SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 178,6 K RON▼ 7,3 % | ▼ 7,3 % | 110,9 K RON | |
| 24 | 24.DI ANDRA SERV SRL▲ 20 | Municipiul Bacău, Bacău | 164,3 K RON▲ 148,3 % | ▲ 148,3 % | 98,1 K RON | |
| 25 | 25.RIGA CONSULTING SRL▼ 6 | Sat Negri, Comuna Negri, Bacău | 163,2 K RON▼ 5,8 % | ▼ 5,8 % | 163 K RON | |
| 26 | 26.ANELI OFFICE SRL▲ 13 | Sat Păltiniş, Comuna Asău, Bacău | 157,7 K RON▲ 92 % | ▲ 92 % | 75,3 K RON | |
| 27 | 27.DOLOIL IMPEX SRL▲ 3 | Municipiul Moineşti, Bacău | 157,1 K RON▲ 40,3 % | ▲ 40,3 % | 71,9 K RON | |
| 28 | 28.CRISCONF CTC S.R.L.▼ 5 | Sat Buciumi, Comuna Buciumi, Bacău | 156,2 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 132,6 K RON | |
| 29 | 29.GHERVASE OIL SRL▼ 7 | Municipiul Bacău, Bacău | 149,5 K RON▲ 2,4 % | ▲ 2,4 % | 29,8 K RON | |
| 30 | 30.ELENA SERVICII ADMINISTRARE S.R.L.nou | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 149,2 K RON— | — | — | 149 K RON |
| 31 | 31.TEMA PREST SRL= | Municipiul Bacău, Bacău | 147,1 K RON▲ 44,7 % | ▲ 44,7 % | 91,4 K RON | |
| 32 | 32.RED.SERVIS CONSTRUCTION S.R.L.▼ 8 | Sat Caraclău, Comuna Bârsăneşti, Bacău | 145,8 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 145,6 K RON | |
| 33 | 33.DECL CONSULT SRL▲ 2 | Sat Bereşti-Bistriţa, Comuna Bereşti-Bistriţa, Bacău | 142,7 K RON▲ 55,5 % | ▲ 55,5 % | 50,9 K RON | |
| 34 | 34.ASTABB S.R.L.▲ 2 | Sat Lilieci, Comuna Hemeiuş, Bacău | 134,6 K RON▲ 51,6 % | ▲ 51,6 % | 100,5 K RON | |
| 35 | 35.PROM@IND ENGINEERING SRL▼ 21 | Municipiul Bacău, Bacău | 132,9 K RON▼ 48,7 % | ▼ 48,7 % | 124,5 K RON | |
| 36 | 36.EVARIS CONSULT SRL▼ 10 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 126,6 K RON▼ 4,6 % | ▼ 4,6 % | 112,5 K RON | |
| 37 | 37.CORISMIN OIL SRL▼ 9 | Sat Sărata, Comuna Sărata, Bacău | 121,5 K RON▼ 1,9 % | ▼ 1,9 % | -2,4 K RON | |
| 38 | 38.TOTALFERT AGRO S.R.L.▲ 2 | Sat Climeşti, Comuna Bereşti-Bistriţa, Bacău | 121,1 K RON▲ 54,5 % | ▲ 54,5 % | 42,7 K RON | |
| 39 | 39.VASICRIS OIL SRL▲ 3 | Municipiul Moineşti, Bacău | 119,5 K RON▲ 70,4 % | ▲ 70,4 % | 49,4 K RON | |
| 40 | 40.SAMAS EXPERT SRL▲ 6 | Municipiul Oneşti, Bacău | 118,8 K RON▲ 111,3 % | ▲ 111,3 % | 89,3 K RON | |
| 41 | 41.TITAN EASY TRADE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Oneşti, Bacău | 118,6 K RON▲ 43,4 % | ▲ 43,4 % | 35,9 K RON | |
| 42 | 42.ALMADA SRL▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 115,9 K RON▲ 24,5 % | ▲ 24,5 % | 22,8 K RON | |
| 43 | 43.PROBARBU S.R.L.nou | Sat Răcăciuni, Comuna Răcăciuni, Bacău | 113,8 K RON— | — | — | 113,6 K RON |
| 44 | 44.EVARIS SERVICII SRL▼ 1 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | 103,3 K RON▲ 51,5 % | ▲ 51,5 % | 103,1 K RON | |
| 45 | 45.ARAL PREST SRL▼ 18 | Municipiul Bacău, Bacău | 101,4 K RON▼ 21,6 % | ▼ 21,6 % | -28 K RON | |
| 46 | 46.FILGAB PREST SRL▼ 14 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 99,9 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 47 | 47.YAMOTEHNIC SRL▲ 1 | Municipiul Bacău, Bacău | 99,1 K RON▲ 86,1 % | ▲ 86,1 % | 69,9 K RON | |
| 48 | 48.BELOVIMAR SRL▼ 15 | Sat Blidari, Comuna Căiuţi, Bacău | 93,1 K RON▼ 3,3 % | ▼ 3,3 % | 76,8 K RON | |
| 49 | 49.FAMARDIN PREST SRL▲ 5 | Sat Siretu, Comuna Săuceşti, Bacău | 83,7 K RON▲ 187,3 % | ▲ 187,3 % | 54,6 K RON | |
| 50 | 50.7SUMMER SALCIE S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 81,3 K RON— | — | — | 81,1 K RON |
| 51 | 51.SMARTFAM SERVICE S.R.L.▲ 14 | Sat Lupeşti, Comuna Mănăstirea Caşin, Bacău | 68,4 K RON▲ 1.584 % | ▲ 1.584 % | 64,4 K RON | |
| 52 | 52.DMW & REAL TRADE S.R.L.nou | Municipiul Oneşti, Bacău | 67,7 K RON— | — | — | 67,5 K RON |
| 53 | 53.TAMISMOD SRL▼ 16 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | 61 K RON▼ 28,5 % | ▼ 28,5 % | -15,4 K RON | |
| 54 | 54.LUADREX STAR S.R.L.▲ 2 | Sat Ruşi-Ciutea, Comuna Letea Veche, Bacău | 57,2 K RON▲ 104,7 % | ▲ 104,7 % | 29,3 K RON | |
| 55 | 55.PROM CONSULT SRL▼ 4 | Municipiul Bacău, Bacău | 52,9 K RON▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 3,4 K RON | |
| 56 | 56.KNITMAR S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 52,7 K RON— | — | — | 52,5 K RON |
| 57 | 57.BONUM CONSILIUM S.R.L.▼ 10 | Municipiul Bacău, Bacău | 52,6 K RON▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 24,4 K RON | |
| 58 | 58.IRIMITA SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 46,4 K RON▲ 119,4 % | ▲ 119,4 % | 25,3 K RON | |
| 59 | 59.OFFICE PEDI 0408 SRL▲ 14 | Sat Negri, Comuna Negri, Bacău | 44,4 K RON— | — | 44,7 K RON | |
| 60 | 60.ALLYRO PRESS SERVICES S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 39 K RON— | — | — | 38,8 K RON |
| 61 | 61.DEEA SLS CONSULT SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 37,2 K RON▼ 43 % | ▼ 43 % | -2 K RON | |
| 62 | 62.BEST COUNCIL S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 36,8 K RON— | — | — | 36,6 K RON |
| 63 | 63.MIOCOSTICOM S.R.L.nou | Sat Pârvuleşti, Comuna Mănăstirea Caşin, Bacău | 35,8 K RON— | — | — | 35,6 K RON |
| 64 | 64.BOBY & FAMILY COM S.R.L.▼ 4 | Sat Zemeş, Comuna Zemeş, Bacău | 34,2 K RON▲ 119,4 % | ▲ 119,4 % | 34 K RON | |
| 65 | 65.SCR MECANIC TEST S.R.L.▼ 8 | Municipiul Bacău, Bacău | 34,1 K RON▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | 9,1 K RON | |
| 66 | 66.CONCERTO AGENCY SRL▼ 16 | Municipiul Bacău, Bacău | 32,8 K RON▼ 36,9 % | ▼ 36,9 % | -324 RON | |
| 67 | 67.MIMI-RO PREST S.R.L.nou | Sat Zemeş, Comuna Zemeş, Bacău | 31,6 K RON— | — | — | 31,4 K RON |
| 68 | 68.ALIAS SERVICE SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 28,2 K RON▲ 62,9 % | ▲ 62,9 % | 25,9 K RON | |
| 69 | 69.UPGROW DIGITAL S.R.L.nou | Municipiul Bacău, Bacău | 25,2 K RON— | — | — | 25 K RON |
| 70 | 70.DAISY SARA SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | 24,6 K RON▲ 400 % | ▲ 400 % | 19,7 K RON | |
| 71 | 71.EVERY MODE SRL▼ 19 | Sat Buciumi, Comuna Buciumi, Bacău | 13,7 K RON▼ 59,4 % | ▼ 59,4 % | 6,6 K RON | |
| 72 | 72.SARA WEDDING EVENTS SRL▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | 12,8 K RON▼ 2,3 % | ▼ 2,3 % | -300 RON | |
| 73 | 73.MIG CONSULTING S.R.L.nou | Sat Nicolae Bălcescu, Comuna Nicolae Bălcescu, Bacău | 9,1 K RON— | — | — | 8,9 K RON |
| 74 | 74.MARNET CONSULT SRL▼ 12 | Sat Letea Veche, Comuna Letea Veche, Bacău | 5 K RON▼ 50,4 % | ▼ 50,4 % | 4,8 K RON | |
| 75 | 75.FELE GROUP CONSULTING S.R.L.▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | 3,9 K RON— | — | 4 K RON | |
| 76 | 76.CANAAN SRL▼ 9 | Municipiul Bacău, Bacău | 1,6 K RON▼ 9,6 % | ▼ 9,6 % | -175 RON | |
| 77 | 77.ANDRA & BIANCA S.R.L.▼ 9 | Municipiul Oneşti, Bacău | 200 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 78 | 78.NECMAN COMPLEX S.R.L.▼ 7 | Loc. Comăneşti, Oraş Comăneşti, Bacău | -197 RON— | — | 11,7 K RON | |
| 79 | 79.NISBAC IMPEX SERVCOM SRL▼ 5 | Municipiul Bacău, Bacău | -639 RON— | — | 0 RON | |
| 80 | 80.YAGNES PRESS S.R.L.▼ 27 | Municipiul Bacău, Bacău | -4 K RON▼ 113,4 % | ▼ 113,4 % | -34,2 K RON | |
| 81 | 81.RASPALION S.R.L.nou | Sat Caşin, Comuna Caşin, Bacău | -10,1 K RON— | — | — | -162 RON |
| 82 | 82.ALSIRA CONSULTING SRL▼ 6 | Municipiul Bacău, Bacău | -34,8 K RON— | — | -13,3 K RON | |
| 83 | 83.ALL MONITORING SRL▼ 11 | Municipiul Bacău, Bacău | -41,5 K RON— | — | -41,1 K RON | |
| 84 | 84.PRELAT PREST SRL▼ 6 | Loc. Târgu Ocna, Oraş Târgu Ocna, Bacău | -61,9 K RON— | — | -13,5 K RON | |
| 85 | 85.ARTASOCIATION SRL▼ 8 | Municipiul Oneşti, Bacău | -73,6 K RON— | — | -35 K RON | |
| 86 | 86.NOVISAN CONSULT SRL▼ 7 | Sat Caşin, Comuna Caşin, Bacău | -143,2 K RON— | — | 6,6 K RON | |
| 87 | 87.APAROL IMPEX SRL▼ 7 | Municipiul Oneşti, Bacău | -410,1 K RON— | — | -9,7 K RON | |
| 88 | 88.AFERMET SRL▼ 7 | Sat Helegiu, Comuna Helegiu, Bacău | -1,1 mil. RON— | — | 0 RON |