Top 100 firme — Învățământ, Argeș după capitaluri în 2021
256 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 22,1 mil. RON. Pragul de intrare în top este 41 K RON, iar liderul atinge 3,2 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ENGLISH FUN WITH MONA SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 3,2 mil. RON▲ 64,8 % | ▲ 64,8 % | 1,3 mil. RON | |
| 2 | 2.SARAH APRILINVEST SRL▲ 5 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 839,9 K RON▲ 112,7 % | ▲ 112,7 % | 655,8 K RON | |
| 3 | 3.VIZ MEDIA KOMM SRL▲ 37 | Sat Uiasca, Comuna Bascov, Argeş | 768,7 K RON▲ 445 % | ▲ 445 % | 627,7 K RON | |
| 4 | 4.CENTRUL DE PERFORMANŢĂ GEORGI SRLnou | Sat Izvoru, Comuna Izvoru, Argeş | 700,1 K RON— | — | 232 K RON | |
| 5 | 5.PROFESIONAL AUTO 2003 SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 653,5 K RON▼ 11 % | ▼ 11 % | 175,2 K RON | |
| 6 | 6.VALAH HERMES SRL▼ 1 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 592,9 K RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | 89,9 K RON | |
| 7 | 7.CENTRUL EDUCAŢIONAL ATP S.R.L.▲ 103 | Municipiul Piteşti, Argeş | 481,9 K RON▲ 2.575,4 % | ▲ 2.575,4 % | 463,9 K RON | |
| 8 | 8.EMPIRE EDUCATION ROU SRL▼ 6 | Sat Priboieni, Comuna Priboieni, Argeş | 437,6 K RON▼ 42,2 % | ▼ 42,2 % | -318,8 K RON | |
| 9 | 9.10 PLUS FUTURE EDUCATION SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 421,1 K RON▲ 45,6 % | ▲ 45,6 % | 131,9 K RON | |
| 10 | 10.ZIDARU ROBERT MEDITAŢII ISTORIE SRL▼ 6 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 418,2 K RON▼ 21,8 % | ▼ 21,8 % | 418 K RON | |
| 11 | 11.TAR FOREST CALIF SRL▼ 3 | Comuna Domneşti, Argeş | 404,1 K RON▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 31,9 K RON | |
| 12 | 12.GO SPEAK ADELMAR S.R.L.▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 402,2 K RON▲ 46,9 % | ▲ 46,9 % | 128,4 K RON | |
| 13 | 13.INTERLEX LAUNGUAGE STUDIO MD S.R.L.▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 386,6 K RON▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 54,9 K RON | |
| 14 | 14.KINDER WORLD AYAN S.R.L.▲ 19 | Municipiul Piteşti, Argeş | 385,6 K RON▲ 145,7 % | ▲ 145,7 % | 218,7 K RON | |
| 15 | 15.F.A.I. DRIVE ELECTRONI QUE SRL▼ 6 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 358,4 K RON▲ 1,8 % | ▲ 1,8 % | 16,2 K RON | |
| 16 | 16.INTERLEX LANGUAGES STUDY S.R.L.▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 350,1 K RON▲ 36,8 % | ▲ 36,8 % | 94,2 K RON | |
| 17 | 17.CREATIVE LANGUAGE ZONE S.R.L.= | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 346,1 K RON▲ 29,7 % | ▲ 29,7 % | 154,2 K RON | |
| 18 | 18.FORMARE PROFESIONALĂ TURISM SRL▲ 105 | Municipiul Piteşti, Argeş | 343,1 K RON▲ 2.912,9 % | ▲ 2.912,9 % | 331,7 K RON | |
| 19 | 19.TEMEINIC C.D.E. SRL▼ 9 | Sat Glâmbocu, Comuna Bascov, Argeş | 342,6 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -6,5 K RON | |
| 20 | 20.SMART CONNECTIONS TECHNOLOGIES S.R.L.▼ 14 | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | 339,4 K RON▼ 23,2 % | ▼ 23,2 % | 152,4 K RON | |
| 21 | 21.TUDOR'S HOUSE KIDS SRL▼ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 331,4 K RON▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 138 K RON | |
| 22 | 22.LIMBI MODERNE BEST SMART SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 328,3 K RON— | — | 155,2 K RON | |
| 23 | 23.PRO FORM IMPACT S.R.L.= | Municipiul Piteşti, Argeş | 314,8 K RON▲ 54 % | ▲ 54 % | 310,3 K RON | |
| 24 | 24.SBS SRL▲ 4 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 273,1 K RON▲ 58,4 % | ▲ 58,4 % | 100,7 K RON | |
| 25 | 25.CENTRU DE LIMBI STRĂINE ADELMAR SRL▼ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 270,9 K RON▲ 23,3 % | ▲ 23,3 % | 51,1 K RON | |
| 26 | 26.EMPIRE LANGUAGE ELEMENTARY SRL▼ 10 | Sat Cârciumăreşti, Comuna Leordeni, Argeş | 270,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 27 | 27.ADVANCED LANGUAGE LEARNING ALL S.R.L.▼ 13 | Sat Bughea de Sus, Comuna Bughea de Sus, Argeş | 269,2 K RON▼ 2 % | ▼ 2 % | 268,7 K RON | |
| 28 | 28.EMPIRE INTERACTIVE LEARNING S.R.L.▲ 22 | Municipiul Piteşti, Argeş | 261,3 K RON▲ 188,9 % | ▲ 188,9 % | 244,5 K RON | |
| 29 | 29.THE KING'S SPEECH AGENCY SRL▲ 33 | Municipiul Piteşti, Argeş | 254,4 K RON▲ 248,4 % | ▲ 248,4 % | 181,4 K RON | |
| 30 | 30.BNC AUTO DRIVE SRL▼ 1 | Sat Ciocăneşti, Comuna Călineşti, Argeş | 240,7 K RON▲ 41,4 % | ▲ 41,4 % | 70,5 K RON | |
| 31 | 31.EUROPEAN EXAMS & BOOKS SRL▲ 6 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 217,6 K RON▲ 47,2 % | ▲ 47,2 % | 217,3 K RON | |
| 32 | 32.MTC TRAININGS S.R.L.▲ 15 | Municipiul Piteşti, Argeş | 217 K RON▲ 120,5 % | ▲ 120,5 % | 118,6 K RON | |
| 33 | 33.AAA TOP DRIVE CMG SRL▼ 8 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 210,4 K RON▲ 6,5 % | ▲ 6,5 % | 37,8 K RON | |
| 34 | 34.EMPIRE LANGUAGE INTERMEDIATE SRL▼ 10 | Sat Cârciumăreşti, Comuna Leordeni, Argeş | 202,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 35 | 35.FLOYD ADVERTISING DESIGN & CONSULTING SRL▼ 4 | Oraş Mioveni, Argeş | 189,8 K RON▲ 13,2 % | ▲ 13,2 % | 22,2 K RON | |
| 36 | 36.MONARCH SERVICES SRL▼ 4 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 182,7 K RON▲ 11,2 % | ▲ 11,2 % | 18,4 K RON | |
| 37 | 37.EMPIRE UPPER & ADVANCED SRL▼ 10 | Sat Cârciumăreşti, Comuna Leordeni, Argeş | 180,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 38 | 38.CONCORDIA FORMARE EUROPEANĂ PROFESIONALĂ F.E.P. SRL▼ 26 | Municipiul Piteşti, Argeş | 177,9 K RON▼ 45,4 % | ▼ 45,4 % | 177,5 K RON | |
| 39 | 39.MIH COCO HOLDING SRL▲ 17 | Municipiul Piteşti, Argeş | 170,4 K RON▲ 104,6 % | ▲ 104,6 % | 87,1 K RON | |
| 40 | 40.SPHERA'S HEON DEVELOPMENT SRL▼ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | 169,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 41 | 41.CREATIVE LANGUAGE LAB S.R.L.▲ 24 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 157,5 K RON▲ 153,5 % | ▲ 153,5 % | 127 K RON | |
| 42 | 42.CREATIVE ROBOTICS KIDS S.R.L.nou | Sat Cerşani, Comuna Suseni, Argeş | 149,9 K RON— | — | — | 149,9 K RON |
| 43 | 43.SOUND MUSIC ART S.R.L.▲ 2 | Sat Tutana, Comuna Băiculeşti, Argeş | 147,9 K RON▲ 31,2 % | ▲ 31,2 % | 68,1 K RON | |
| 44 | 44.FOX PRESTARI SERVICII SRL▼ 9 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 144,6 K RON▼ 5 % | ▼ 5 % | 26,2 K RON | |
| 45 | 45.GO EDUCATION LEARNING SUPPORT SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 144 K RON▲ 22,5 % | ▲ 22,5 % | 37 K RON | |
| 46 | 46.ALSAN MOTORSPORT S.R.L.▲ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 143,5 K RON▲ 80,3 % | ▲ 80,3 % | 63,9 K RON | |
| 47 | 47.AUTO DARION ABC SRL▲ 31 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 132,5 K RON▲ 188,2 % | ▲ 188,2 % | 86,5 K RON | |
| 48 | 48.EVO COACHING AND TRAINING S.R.L.▲ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 131,4 K RON▲ 60,3 % | ▲ 60,3 % | 76,4 K RON | |
| 49 | 49.FAST ENGLISH LEARNING S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 130,8 K RON— | — | — | 130,4 K RON |
| 50 | 50.IRINA LANGUAGE CENTER ILC S.R.L.▼ 30 | Municipiul Piteşti, Argeş | 128,1 K RON▼ 44 % | ▼ 44 % | 35,9 K RON | |
| 51 | 51.STIVUITOARE PLUS 2003 SRL▲ 1 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 126,1 K RON▲ 43,1 % | ▲ 43,1 % | 74 K RON | |
| 52 | 52.SIC PT SUPLIMENT S.R.L.-D.▼ 3 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 125,7 K RON▲ 35,3 % | ▲ 35,3 % | 32,8 K RON | |
| 53 | 53.FORTUNA MARKETING SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 118,3 K RON— | — | — | 118,1 K RON |
| 54 | 54.EDUCATION HUB S.R.L.nou | Sat Glâmbocu, Comuna Bascov, Argeş | 117,7 K RON— | — | — | 117,7 K RON |
| 55 | 55.CINCI INSTRUCTORI SRL▼ 17 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 117,4 K RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | -27,3 K RON | |
| 56 | 56.EUROPEAN FOREIGN LANGUAGES DDA SRL▼ 17 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 117,1 K RON▼ 19 % | ▼ 19 % | 14,7 K RON | |
| 57 | 57.PERFORMER AUTO CEAPRAZ S.R.L.▲ 51 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 116,6 K RON▲ 537,5 % | ▲ 537,5 % | 98,3 K RON | |
| 58 | 58.ROCHI PROFESIONAL SRL▼ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | 115,6 K RON▲ 19,2 % | ▲ 19,2 % | 29,1 K RON | |
| 59 | 59.FABRICA DE ȘOFERI S.R.L.nou | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 109,2 K RON— | — | — | 109 K RON |
| 60 | 60.TREI EVENT TRAINING S.R.L.▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 100 K RON▲ 13,6 % | ▲ 13,6 % | 99,7 K RON | |
| 61 | 61.IDEAL TEN ANDRE S.R.L.▲ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 98 K RON▲ 74 % | ▲ 74 % | 41,6 K RON | |
| 62 | 62.KLM MUNTENIA AUTO SRL▼ 2 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 94,4 K RON▲ 22,8 % | ▲ 22,8 % | 17,5 K RON | |
| 63 | 63.PROFESSIONAL STAR DXD S.R.L.▲ 18 | Municipiul Piteşti, Argeş | 93,8 K RON▲ 116,8 % | ▲ 116,8 % | 50,5 K RON | |
| 64 | 64.EMYON SECURITY PROFESSIONAL SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 93 K RON▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 16,9 K RON | |
| 65 | 65.ARGESSIS PROFESSIONAL SRL▼ 19 | Sat Siliştea, Comuna Căteasca, Argeş | 93 K RON▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -8,4 K RON | |
| 66 | 66.UNIVERSUL COPIILOR SRL▼ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 91,1 K RON▲ 27,2 % | ▲ 27,2 % | 19,5 K RON | |
| 67 | 67.OPTIMUTIL TRAINING CENTER S.R.L.nou | Sat Lereşti, Comuna Lereşti, Argeş | 87,7 K RON— | — | — | 87,5 K RON |
| 68 | 68.ALTINA FORUM CREATIV S.R.L.▲ 53 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 86 K RON▲ 593,7 % | ▲ 593,7 % | 73,6 K RON | |
| 69 | 69.HIGHT FORMARE S.R.L.▲ 15 | Sat Moşoaia, Comuna Moşoaia, Argeş | 85,8 K RON▲ 101,9 % | ▲ 101,9 % | 43,3 K RON | |
| 70 | 70.SYDOMA NEW EXCLUSIV SRL▼ 15 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 84,2 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 71 | 71.ROBOTICS 4 KIDS S.R.L.▼ 28 | Sat Cerşani, Comuna Suseni, Argeş | 75,8 K RON▼ 41,9 % | ▼ 41,9 % | -3,4 K RON | |
| 72 | 72.MIRASAN NATURAL SRL▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | 74,2 K RON▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 69,4 K RON | |
| 73 | 73.PETRALIV IANSI S.R.L.▼ 6 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 73,8 K RON▲ 21,8 % | ▲ 21,8 % | 13,2 K RON | |
| 74 | 74.NFL SPORT MANAGEMENT S.R.L.▼ 8 | Oraş Mioveni, Argeş | 73,2 K RON▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 11,5 K RON | |
| 75 | 75.CENTRUL SPECIAL DE CALIFICARE ATP S.R.L.▲ 20 | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | 70,2 K RON▲ 123,4 % | ▲ 123,4 % | 38,8 K RON | |
| 76 | 76.DRAM TER SAN AG SRLnou | Municipiul Câmpulung, Argeş | 69,6 K RON▲ 32,6 % | ▲ 32,6 % | 17,1 K RON | |
| 77 | 77.TEAM BUSINESS INTERNATIONAL SRL▲ 32 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 69,1 K RON▲ 279,7 % | ▲ 279,7 % | 50,9 K RON | |
| 78 | 78.PITICU DANCE STUDIO S.R.L.▼ 27 | Municipiul Piteşti, Argeş | 67,2 K RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | -22,7 K RON | |
| 79 | 79.PIANIŞTII ERA MUSIC S.R.L.▲ 34 | Sat Recea, Comuna Căteasca, Argeş | 65,9 K RON▲ 282,1 % | ▲ 282,1 % | 65,6 K RON | |
| 80 | 80.POPESCU - LEARNUP S.R.L.▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 65,6 K RON▲ 25,1 % | ▲ 25,1 % | 38,2 K RON | |
| 81 | 81.AUTO GABRIEL OPREA SRL▼ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 62,2 K RON▲ 6,6 % | ▲ 6,6 % | 3,9 K RON | |
| 82 | 82.ILC PRO EDUCATION S.R.L.▲ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | 61,5 K RON▲ 83,9 % | ▲ 83,9 % | 61,3 K RON | |
| 83 | 83.ENGLISHFUN LANGUAGE CENTRE SRL▼ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 58 K RON▲ 16,2 % | ▲ 16,2 % | 8,1 K RON | |
| 84 | 84.SWIM FIT CLUB S.R.L.▲ 6 | Sat Budeasa Mica, Comuna Budeasa, Argeş | 57,8 K RON▲ 71,4 % | ▲ 71,4 % | 57,5 K RON | |
| 85 | 85.TIGER SPORT & NUTRITION S.R.L.▲ 14 | Sat Bradu, Comuna Bradu, Argeş | 55,2 K RON▲ 106,9 % | ▲ 106,9 % | 29,4 K RON | |
| 86 | 86.CENTRU DE CONSILIERE ŞI FORMARE PROFESIONALĂ SMART SRLnou | Municipiul Piteşti, Argeş | 53,3 K RON— | — | 0 RON | |
| 87 | 87.CLUB TRADING PROFESIONIST S.R.L.nou | Sat Valea Danului, Comuna Valea Danului, Argeş | 52,7 K RON— | — | — | 52,5 K RON |
| 88 | 88.INSPIR TRUST S.R.L.nou | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 49,1 K RON— | — | — | 49 K RON |
| 89 | 89.DRIVE CLUB NSM PROFESIONAL S.R.L.▼ 6 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 48,6 K RON▲ 13,8 % | ▲ 13,8 % | 5,9 K RON | |
| 90 | 90.MUGURI DE GÂND S.R.L.▲ 35 | Municipiul Piteşti, Argeş | 48,5 K RON▲ 348,1 % | ▲ 348,1 % | 37,6 K RON | |
| 91 | 91.HALLO ONLINE-ZENTRUM S.R.L.▲ 26 | Municipiul Piteşti, Argeş | 47,7 K RON▲ 196,8 % | ▲ 196,8 % | 31,6 K RON | |
| 92 | 92.ASISTARE PROFESIONALĂ SRL▼ 58 | Sat Călineşti, Comuna Călineşti, Argeş | 46,4 K RON▼ 69,7 % | ▼ 69,7 % | 42,4 K RON | |
| 93 | 93.UPRISE ACTION S.R.L.▼ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 45,6 K RON▲ 20,2 % | ▲ 20,2 % | 45,4 K RON | |
| 94 | 94.SMART TRADING HOUSE SRL▼ 14 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 44,5 K RON▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 646 RON | |
| 95 | 95.DANCE TEAM STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 43,8 K RON— | — | 40,2 K RON | |
| 96 | 96.CONCORDIA EVALUARE ŞI INSTRUIRE PROFESIONALĂ S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 43,8 K RON— | — | — | 38,8 K RON |
| 97 | 97.VIO TOP DRIVE SRL▼ 56 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 42,9 K RON▼ 67,9 % | ▼ 67,9 % | -90,5 K RON | |
| 98 | 98.SEDAMI TEACH S.R.L.▲ 8 | Sat Izvorani, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 42 K RON▲ 90 % | ▲ 90 % | 19,9 K RON | |
| 99 | 99.MARYO AUTO ASTRAL VYP SRL▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 41,3 K RON▲ 65,4 % | ▲ 65,4 % | 16,3 K RON | |
| 100 | 100.M&M MOTORSPORT AG S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 41 K RON— | — | — | 40,8 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Argeș
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
178 firme · 23,9 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
53 firme · 15 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
50 firme · 13,1 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
13 firme · 4,6 mil. RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
10 firme · 3,6 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
30 firme · 2,9 mil. RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
5 firme · 1,1 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
4 firme · 383,9 K RON
CAEN 8531
Învățământ secundar general
2 firme · 356,5 K RON
CAEN 8520
Învățământ primar
1 firme · 47,5 K RON