COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Construcții, Argeș după capitaluri în 2009

1.726 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 565,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 851,1 K RON, iar liderul atinge 94,1 mil. RON.

FirmăCapitaluri
CONARG SA=94,1 mil. RON▲ 28,1 %
CONARG CONSTRUCT SRL=47,6 mil. RON▲ 28,5 %
GENERAL TRUST ARGES SRL=33,2 mil. RON▲ 22,5 %
ZEUS SA=27,3 mil. RON▲ 20 %
SELCA SA=22,1 mil. RON▲ 1 %
REPARATII MODERNIZARI RETEHNOLOGIZARI ARGES SRL▲ 118,5 mil. RON▲ 5,2 %
BIFF INTERNATIONAL SRL▲ 117,1 mil. RON▲ 5,5 %
CDM COMASTRAD S.R.L.▼ 213,7 mil. RON▼ 27,7 %
INTENS PREST SRL=13,6 mil. RON▲ 2,1 %
EUROPAN PROD SA=13,4 mil. RON▲ 5,3 %
BUILDING ASTROM SRL▲ 111,6 mil. RON▲ 18,9 %
CONARG AG SRL▲ 510,7 mil. RON▲ 59,1 %
COMESAD RO SA=8,9 mil. RON▲ 5,4 %
GENERAL PREST SA▼ 38,5 mil. RON▼ 24,9 %
TRANSIM GRUP SRL▲ 47,7 mil. RON▲ 31,3 %
OVERLAND CONSTRUCT IMPEX SRL▼ 17,6 mil. RON▲ 6,2 %
SILVER TRADING SRL▲ 17,4 mil. RON▲ 11,9 %
SELCO SRL▲ 107 mil. RON▲ 67,6 %
ELECTRO METAL CONSTRUCT EMCO SRL▲ 107 mil. RON▲ 67 %
SELENA N&C EXPORT-IMPORT SRL▼ 46,9 mil. RON▲ 2,7 %
PC INVESTMENT SRL=5,4 mil. RON▼ 3,5 %
KRANZ EUROCENTER SRL▲ 105,3 mil. RON▲ 33,9 %
IMUC S.R.L.▼ 35,2 mil. RON▼ 8,5 %
CONREP INSTAL RO SRL=5 mil. RON▲ 5,3 %
PC INVESTMENT LOGISTIC PARKS SRL▼ 24,7 mil. RON▼ 0,2 %
NEO CONSTRUCT INDUSTRIAL AG SRL▲ 244,7 mil. RON▲ 99,4 %
PRODCON-ANTREPRENOR GENERAL SRL=4,6 mil. RON▲ 6 %
SILVA GRUP SRL▼ 24,3 mil. RON▼ 0,5 %
CORNEA IND. CONSTRUCT. SRL▲ 14,3 mil. RON▲ 7,1 %
TRUSTUL DE AUTOSTRĂZI DRUMURI ŞI PODURI AG SRL▼ 84,2 mil. RON▼ 19,3 %
COMPANIA TELI SRL=4,1 mil. RON▲ 3,4 %
ARCOPLAST SRL▲ 284 mil. RON▲ 110,7 %
SOMECO SA▼ 84 mil. RON▼ 14,9 %
POLI-PREST G.D. SRL▼ 13,8 mil. RON▲ 1,1 %
TRUSTUL DE CONSTRUCŢII CIVILE ŞI INDUSTRIALE ARGEŞ SRL▲ 93,8 mil. RON▲ 40,7 %
CONSINSTAL PRO 2000 SRL=3,8 mil. RON▲ 4,5 %
DRUM CONSTRUCT TOTAL SRL▼ 33,8 mil. RON▲ 1,1 %
INSTAG SA▼ 13,5 mil. RON▼ 0,8 %
CONIZ ROMARG SRL▲ 13,3 mil. RON▲ 6,8 %
APARTAMENTUL SA▼ 13,3 mil. RON▲ 2,4 %
ELECTROVAL-SOUND SRL▼ 63,1 mil. RON▼ 17,4 %
WELD MILDIN CND SRLnou2,8 mil. RON▲ 47 %
ARGIF SA▼ 12,8 mil. RON▲ 1,7 %
SAN SYSTEMS INDUSTRY SRL▼ 32,8 mil. RON▼ 4,5 %
ROCIP INSTAL SRL▲ 22,7 mil. RON▲ 10,7 %
ITALY CONSTRUCŢII SRL=2,7 mil. RON▲ 7,5 %
SECONA SA▲ 62,6 mil. RON▲ 30,9 %
CENTER GROUP SRL▼ 102,6 mil. RON▼ 21,7 %
KENO TRADE COMPANY SRL▼ 62,6 mil. RON▼ 6,6 %
GRUP CONSTRUCT SRL▼ 22,5 mil. RON▲ 0,2 %
SERVICE IULICA SRL▼ 22,5 mil. RON▲ 1,8 %
CONSTRUCT ECI COMPANY 2000 SRL▼ 12,4 mil. RON▲ 11,6 %
TECHNOLOGY SA▼ 82,3 mil. RON▼ 10,9 %
CONCRET CONSTRUCT VALCRIS SRL▲ 42,1 mil. RON▲ 9,1 %
SUMMER TRADING SRL▲ 302,1 mil. RON▲ 92,3 %
ENERGO AG S.R.L.▲ 82 mil. RON▲ 23,4 %
TEMSIX SRL▲ 82 mil. RON▲ 23 %
EXPERT INSTAL SRL▲ 101,9 mil. RON▲ 22,7 %
GOLDEN MOTOR SRLnou1,9 mil. RON—
ACVAFOR PROIECT SRL▼ 61,9 mil. RON▼ 7,9 %
GENICOM SRL▲ 1341,8 mil. RON▲ 437,7 %
CONSTRUCŢII-REPARAŢII MIOVENI SRL▲ 11,7 mil. RON▲ 5,6 %
VSC COMPROD SRL▲ 211,7 mil. RON▲ 59,1 %
MENTOR BUILDING SRL▲ 111,7 mil. RON▲ 34 %
CONSTRUCT UNIVERSAL SRL▼ 41,7 mil. RON▼ 5,6 %
GNM INDUSTRIAL REAL ESTATE SRL=1,6 mil. RON▼ 0 %
PETRO GAZ SRL▲ 31,6 mil. RON▲ 7,3 %
CONSTRUCT STEEL MARKET SRL▲ 61,5 mil. RON▲ 6,6 %
DELFINUL TRANS OIL SRL▲ 3141,5 mil. RON▲ 1.269,8 %
CONCORDIA CON. STRADE SRL▲ 731,4 mil. RON▲ 193 %
DOMUS CONSTRUCT INVEST SA▼ 41,4 mil. RON▼ 6,9 %
MONTAN STAR AGENCY SRL▼ 151,4 mil. RON▼ 26,9 %
COREM SRL▲ 81,4 mil. RON▲ 21,9 %
ARIAN NICOLL GLASS SRL▼ 51,3 mil. RON▼ 12,8 %
CONSTRUCŢII DRUMURI ŞI LUCRĂRI DE ARTĂ SRL▲ 71,3 mil. RON▲ 17,9 %
ANDRA PITESTI SRL▼ 171,3 mil. RON▼ 33,1 %
APEX SRL=1,2 mil. RON▲ 3,4 %
INELCO - MON IMPEX SRL▲ 11,2 mil. RON▲ 3,2 %
TYP CONSTRUCTION SRL▲ 491,1 mil. RON▲ 80,5 %
I.C.M.E PITESTI SA▲ 31,1 mil. RON▲ 0,6 %
VALMAR-ELMEC SRL▼ 51,1 mil. RON▼ 14,2 %
COMESAD ENERGO SRL▲ 91,1 mil. RON▲ 13,6 %
CARPATI-COM SRL▲ 241 mil. RON▲ 42,3 %
PRIOR TRADING COMPANY SRL▲ 51 mil. RON▲ 2,3 %
NORDCO SA▲ 31 mil. RON▲ 1,2 %
LUMIDA SRL▲ 351 mil. RON▲ 58,4 %
AV MERIDIAN CONSTRUCT SRL▲ 241 mil. RON▲ 42,2 %
ANTOGIL SRL▲ 4985,2 K RON▲ 8,5 %
STAR TRADING IMPEX SRL▲ 6977,3 K RON▲ 14 %
CIOCANEL CONSTRUCT CENTER SRL▲ 35975,9 K RON▲ 56,9 %
INSTAL GAZ IMPEX SRL▼ 5965,5 K RON▼ 9,1 %
CĂTEASCA INVEST SRL▲ 25962,4 K RON▲ 44,4 %
MIHAIL CONSTRUCŢII AG SRL▲ 663956 K RON▲ 6.818,2 %
AND SECOM INTEXIM SRL▲ 33914,8 K RON▲ 49,1 %
INSTAL GAZ SRL▲ 2906,7 K RON▲ 9,4 %
MARCUS TRADING SRL▲ 4900,1 K RON▲ 12,5 %
PRO TC GRUP SRL▲ 5896,4 K RON▲ 15,2 %
SANGOCOM 2002 PITESTI SRL▲ 1896,1 K RON▲ 11,7 %
TVM CONSTRUCT METAL SRL▲ 61889,6 K RON▲ 113,5 %
INSTAL INTERGAZ 2020 SRL▲ 9851,1 K RON▲ 18,7 %

Codurile CAEN din construcții — Argeș

CAEN 4100
Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
307 firme · 1,1 mld. RON
CAEN 4120
Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
824 firme · 969,1 mil. RON
CAEN 4211
Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor
51 firme · 734,1 mil. RON
CAEN 4321
Lucrări de instalații electrice
238 firme · 439,1 mil. RON
CAEN 4322
Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
245 firme · 269,2 mil. RON
CAEN 4399
Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
87 firme · 178 mil. RON
CAEN 4110
Dezvoltare (promovare) imobiliară
66 firme · 176,6 mil. RON
CAEN 4212
Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane
4 firme · 150,9 mil. RON
CAEN 4299
Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a
15 firme · 131,3 mil. RON
CAEN 4221
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide
36 firme · 94,2 mil. RON
CAEN 4213
Construcția de poduri și tuneluri
2 firme · 59,4 mil. RON
CAEN 4329
Alte lucrări de instalații pentru construcții
15 firme · 55,8 mil. RON
CAEN 4332
Lucrări de tâmplărie și dulgherie
65 firme · 45,4 mil. RON
CAEN 4222
Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații
16 firme · 44,2 mil. RON
CAEN 4334
Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
24 firme · 35,2 mil. RON
CAEN 4312
Lucrări de pregătire a terenului
76 firme · 30,6 mil. RON
CAEN 4333
Lucrări de pardosire și placare a pereților
36 firme · 19,7 mil. RON
CAEN 4339
Alte lucrări de finisare
23 firme · 12,5 mil. RON
CAEN 4291
Construcții hidrotehnice
4 firme · 12,1 mil. RON
CAEN 4391
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
24 firme · 3,9 mil. RON
CAEN 4324
Alte lucrări de instalații pentru construcții
4 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 4331
Lucrări de ipsoserie
11 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 4313
Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
3 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 4311
Lucrări de demolare a construcțiilor
6 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4341
Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
3 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 4335
Alte lucrări de finisare
4 firme · 405 K RON
CAEN 4342
Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri
4 firme · 314,9 K RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci