Top 100 firme — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri, Argeș după capitaluri în 2024
90 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 90 cumulează 60 mil. RON. Pragul de intrare în top este -956,6 K RON, iar liderul atinge 10,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MENTOR BUILDING SRL= | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 10,9 mil. RON▲ 36,2 % | ▲ 36,2 % | 3,5 mil. RON | |
| 2 | 2.TEMPOCOM SRL= | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 7,6 mil. RON▲ 3,6 % | ▲ 3,6 % | 462,5 K RON | |
| 3 | 3.SUMMER TRADING SRL▲ 1 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 6,4 mil. RON▲ 23,2 % | ▲ 23,2 % | 1,2 mil. RON | |
| 4 | 4.CONSINSTAL PRO 2000 SRL▼ 1 | Sat Smeura, Comuna Moşoaia, Argeş | 5,6 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 16,1 K RON | |
| 5 | 5.DINIO COMMERCE ROM SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 4,3 mil. RON▲ 34,4 % | ▲ 34,4 % | 3,6 mil. RON | |
| 6 | 6.VASISTAS GRUP SRL▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,8 mil. RON▲ 108,6 % | ▲ 108,6 % | 2,7 mil. RON | |
| 7 | 7.MONTAN SKI ATLETIC SRL▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | 2,7 mil. RON▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 195,3 K RON | |
| 8 | 8.2A FASONARE OȚEL S.R.L.= | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 2,5 mil. RON▲ 31,6 % | ▲ 31,6 % | 607,4 K RON | |
| 9 | 9.TRACIA CONSTRUCT SRL▼ 2 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 2,1 mil. RON▲ 0,3 % | ▲ 0,3 % | 141,4 K RON | |
| 10 | 10.FLORIMAR FOREST ACTIV SRL▲ 7 | Sat Oarja, Comuna Oarja, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 36,4 % | ▲ 36,4 % | 1 mil. RON | |
| 11 | 11.MAD-ILT-EXPERT 2008 SRL▼ 2 | Sat Rudeni, Comuna Şuici, Argeş | 1,4 mil. RON▼ 25,3 % | ▼ 25,3 % | 903,3 K RON | |
| 12 | 12.ACAPULCO IZOCONSTRUCT SRL▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,4 mil. RON▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 1 mil. RON | |
| 13 | 13.NABITED INDUSTRY SRL= | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,3 mil. RON▼ 6,9 % | ▼ 6,9 % | 559,3 K RON | |
| 14 | 14.AGRO INVEST MUNTENIA SRL▼ 2 | Sat Miceşti, Comuna Miceşti, Argeş | 1,2 mil. RON▼ 23,3 % | ▼ 23,3 % | 1,2 mil. RON | |
| 15 | 15.HORIA UTIL CONSTRUCT SRL▲ 1 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 1 mil. RON▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | 39,9 K RON | |
| 16 | 16.ŞTEFAL ACTIV INVEST SRL▼ 5 | Sat Miceşti, Comuna Miceşti, Argeş | 916,2 K RON▼ 45,3 % | ▼ 45,3 % | 915,2 K RON | |
| 17 | 17.GENCONSTRUCT - APASTOP SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 693,8 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 82 K RON | |
| 18 | 18.NEXT CARPAŢI BUILDING SRL▲ 12 | Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeş | 690,6 K RON▲ 64,1 % | ▲ 64,1 % | 269,7 K RON | |
| 19 | 19.UTILTRANS EXPERT SERV CONSTRUCT SRL▲ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 586,4 K RON▲ 15,6 % | ▲ 15,6 % | 79,2 K RON | |
| 20 | 20.MRC UTIL MONTAGGI SRL▲ 24 | Sat Valea Danului, Comuna Valea Danului, Argeş | 583,1 K RON▲ 307,5 % | ▲ 307,5 % | 582,9 K RON | |
| 21 | 21.QUANTUM QUOTIENT CONSULTING S.R.L.▲ 39 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 571,6 K RON▲ 2.623,5 % | ▲ 2.623,5 % | 550,6 K RON | |
| 22 | 22.IZOMAG TEHNO CONSTRUCT SRL▲ 5 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 564 K RON▲ 13,4 % | ▲ 13,4 % | 66,6 K RON | |
| 23 | 23.TOP HIDROIZOLATII S.R.L.▲ 24 | Municipiul Piteşti, Argeş | 538,8 K RON▲ 310,8 % | ▲ 310,8 % | 407,6 K RON | |
| 24 | 24.21 LD TOTAL PREST SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | 473,6 K RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 17 K RON | |
| 25 | 25.ADRA GROUP AG SRL▲ 7 | Oraş Mioveni, Argeş | 471,3 K RON▲ 14,9 % | ▲ 14,9 % | 133,1 K RON | |
| 26 | 26.CORTURI EVENIMENTE NUNŢI-PETRECERI SRL▼ 3 | Sat Ciocăneşti, Comuna Călineşti, Argeş | 426,1 K RON▼ 28,9 % | ▼ 28,9 % | 141 K RON | |
| 27 | 27.DMG REGAL EVENTS SRL▲ 44 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 389,7 K RON— | — | -19 RON | |
| 28 | 28.FISKER INDUSTRIAL AG S.R.L.▲ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 380 K RON▲ 48,5 % | ▲ 48,5 % | 124,2 K RON | |
| 29 | 29.EXTREM CONSTRUCT ALPIN SRL▲ 2 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 325,2 K RON▼ 22 % | ▼ 22 % | -91,7 K RON | |
| 30 | 30.CONMIT CONSTRUCT SRL▼ 12 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 311,6 K RON▼ 55,9 % | ▼ 55,9 % | 243 RON | |
| 31 | 31.CONSTRUCŢII SPECIALE RAVAC SRL▲ 4 | Oraş Ştefăneşti, Argeş | 299 K RON▼ 12,1 % | ▼ 12,1 % | 98,4 K RON | |
| 32 | 32.TMI EXPERT CONSTRUCT-PROIECT IND S.R.L.▼ 13 | Municipiul Piteşti, Argeş | 285,2 K RON▼ 54,8 % | ▼ 54,8 % | 375,7 K RON | |
| 33 | 33.AUTO UTIL CONSTRUCT SRL▼ 11 | Municipiul Piteşti, Argeş | 255,2 K RON▼ 57,9 % | ▼ 57,9 % | 30 K RON | |
| 34 | 34.MITCOM CLASS M.R. SRL▼ 1 | Sat Valea Mare-Podgoria, Oraş Ştefăneşti, Argeş | 251,3 K RON▼ 37,7 % | ▼ 37,7 % | -52,3 K RON | |
| 35 | 35.IONIQ SERV CONSULT S.R.L.▲ 3 | Municipiul Piteşti, Argeş | 240,2 K RON▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | -15,5 K RON | |
| 36 | 36.ANCIP TOP SERVICES S.R.L.▲ 10 | Sat Poiana Lacului, Comuna Poiana Lacului, Argeş | 215,3 K RON▲ 60,5 % | ▲ 60,5 % | 126,7 K RON | |
| 37 | 37.MAIO DEVELOPMENT AG S.R.L.▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 213,1 K RON▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 212,7 K RON | |
| 38 | 38.NEDCOMPANY SRL▲ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | 175,9 K RON▲ 28,3 % | ▲ 28,3 % | 38,8 K RON | |
| 39 | 39.BALA CONSTRUCT IMPEX 2005 SRL▲ 2 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 175,3 K RON▼ 0,3 % | ▼ 0,3 % | -539 RON | |
| 40 | 40.LEO SONO LOGISTIC S.R.L.▼ 1 | Oraş Mioveni, Argeş | 160,4 K RON▼ 16,2 % | ▼ 16,2 % | -31,1 K RON | |
| 41 | 41.CIPRO MANAGEMENT S.R.L.▲ 10 | Municipiul Piteşti, Argeş | 155,8 K RON▲ 73,9 % | ▲ 73,9 % | 155,4 K RON | |
| 42 | 42.CRIS STEEL BUILD S.R.L.nou | Sat Ciofrângeni, Comuna Ciofrângeni, Argeş | 145,9 K RON— | — | — | 145,9 K RON |
| 43 | 43.CORALEX PREST BUILDING S.R.L.= | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 121,9 K RON▼ 15,3 % | ▼ 15,3 % | -22 K RON | |
| 44 | 44.ALPIN SERVICES CONCEPT SRL▼ 20 | Municipiul Piteşti, Argeş | 103 K RON▼ 80,3 % | ▼ 80,3 % | 101,9 K RON | |
| 45 | 45.EFFECT ALEX CONSTRUCT S.R.L.▲ 39 | Municipiul Piteşti, Argeş | 95,2 K RON— | — | 145,1 K RON | |
| 46 | 46.FGM DIN EUROTRADE S.R.L.▲ 36 | Municipiul Piteşti, Argeş | 72,8 K RON— | — | 96,6 K RON | |
| 47 | 47.TRUSTUL DE LUCRĂRI SPECIALE LA CONSTRUCŢII ŞI INSTALAŢII HERA SRL▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 61,8 K RON▼ 1,3 % | ▼ 1,3 % | -800 RON | |
| 48 | 48.HORIA PREST RENT S.R.L.▲ 14 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 55,4 K RON▲ 262,8 % | ▲ 262,8 % | 40,1 K RON | |
| 49 | 49.AFM GREEN PROJECT S.R.L.▼ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | 51,4 K RON▼ 73,1 % | ▼ 73,1 % | -30,9 K RON | |
| 50 | 50.MATTEO ŞTEFAN VIP S.R.L.▲ 7 | Sat Tutana, Comuna Băiculeşti, Argeş | 42,6 K RON▲ 66,2 % | ▲ 66,2 % | 17 K RON | |
| 51 | 51.WALDELL TOP CONSTRUCT S.R.L.▲ 8 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 32,7 K RON▲ 50,6 % | ▲ 50,6 % | 32,4 K RON | |
| 52 | 52.TSC CONECT S.R.L.▲ 4 | Loc. Topoloveni, Oraş Topoloveni, Argeş | 27,8 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | -3,1 K RON | |
| 53 | 53.AERIAL TECHNICS CONSTRUCT S.R.L.= | Municipiul Câmpulung, Argeş | 27,3 K RON▼ 56,3 % | ▼ 56,3 % | 35,1 K RON | |
| 54 | 54.CONTACT BUILDING INSTAL CONSTRUCT SRL▲ 7 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 26 K RON▲ 55 % | ▲ 55 % | 9,2 K RON | |
| 55 | 55.ELENA & GEORGE CONSTRUCT SRL▼ 1 | Sat Zărneşti, Comuna Mălureni, Argeş | 18,3 K RON▼ 68,7 % | ▼ 68,7 % | -40,1 K RON | |
| 56 | 56.PEBBLE POOLS S.R.L.▲ 9 | Comuna Dragoslavele, Argeş | 13,3 K RON▲ 6,8 % | ▲ 6,8 % | 844 RON | |
| 57 | 57.BLD TOP CONSTRUCT S.R.L.▲ 7 | Sat Bogaţi, Comuna Bogaţi, Argeş | 11,4 K RON▼ 18,9 % | ▼ 18,9 % | -2,6 K RON | |
| 58 | 58.CRM CONSTRUCT INVEST S.R.L.▲ 5 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | 10,8 K RON▼ 29,3 % | ▼ 29,3 % | -4,5 K RON | |
| 59 | 59.MAD VISION PLAN S.R.L.▼ 4 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | 9,2 K RON▼ 82 % | ▼ 82 % | -41,9 K RON | |
| 60 | 60.ROMETALE ENERGY S.R.L.▼ 10 | Sat Miercani, Comuna Uda, Argeş | 8 K RON▼ 91,2 % | ▼ 91,2 % | -82,5 K RON | |
| 61 | 61.PREMIUM HOUSE MXD S.R.L.nou | Sat Miceşti, Comuna Miceşti, Argeş | 6,7 K RON— | — | — | 6,5 K RON |
| 62 | 62.TEOMAR SERV CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Gliganu de Sus, Comuna Rociu, Argeş | 2,1 K RON— | — | — | 1,9 K RON |
| 63 | 63.GEO-MAR INSTAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Piteşti, Argeş | 1,5 K RON— | — | — | 1,3 K RON |
| 64 | 64.HEL GEOSINTETICE SRL▲ 3 | Municipiul Câmpulung, Argeş | 200 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 65 | 65.WIND LIFE VISION S.R.L.▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | 85 RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 66 | 66.MONTAJ PAVELE ARGES S.R.L.nou | Oraş Mioveni, Argeş | 0 RON— | — | — | 0 RON |
| 67 | 67.DIMA YT S.R.L.▲ 9 | Sat Rudeni, Comuna Şuici, Argeş | -1,7 K RON— | — | 4 K RON | |
| 68 | 68.ROBINSON JR S.R.L.▼ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | -1,9 K RON▼ 1.045 % | ▼ 1.045 % | -2,1 K RON | |
| 69 | 69.UNIC TERMO EDIL AG SRL▲ 4 | Municipiul Piteşti, Argeş | -2,7 K RON— | — | 0 RON | |
| 70 | 70.BALABROS IMPEX SRL▲ 4 | Comuna Boteni, Argeş | -4,4 K RON— | — | 0 RON | |
| 71 | 71.I.C.M.E PITESTI SA▲ 9 | Municipiul Piteşti, Argeş | -8,5 K RON— | — | 5,1 K RON | |
| 72 | 72.EURO MARY CONSTRUCT SRL▲ 5 | Municipiul Piteşti, Argeş | -9,9 K RON— | — | 0 RON | |
| 73 | 73.DTL KIDS PALACE S.R.L.▲ 8 | Municipiul Câmpulung, Argeş | -11,2 K RON— | — | 12,3 K RON | |
| 74 | 74.ARCA ARHITECTURA STUDIO DESIGN S.R.L.▼ 8 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -30,5 K RON▼ 490,8 % | ▼ 490,8 % | -38,3 K RON | |
| 75 | 75.ALICOST CONSTRUCT CERANO S.R.L.▲ 4 | Sat Goleşti, Oraş Ştefăneşti, Argeş | -39,8 K RON— | — | -28,9 K RON | |
| 76 | 76.ALEX DIVERS INVEST S.R.L.▲ 2 | Municipiul Piteşti, Argeş | -42,8 K RON— | — | -31,9 K RON | |
| 77 | 77.AEON RESTAURARI S.R.L.▲ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | -43,8 K RON— | — | 1,8 K RON | |
| 78 | 78.IANCU CONSTRUCT GENERAL S.R.L.▲ 7 | Sat Cerşani, Comuna Suseni, Argeş | -68 K RON— | — | -8,7 K RON | |
| 79 | 79.EURO ALEXCAT CONSTRUCT SRL▲ 8 | Sat Budeasa Mare, Comuna Budeasa, Argeş | -83 K RON— | — | 6,9 K RON | |
| 80 | 80.BETON TORCRET S.R.L.▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | -100 K RON— | — | 359 RON | |
| 81 | 81.TITANIC EXPERT CONSTRUCT S.R.L.▲ 5 | Sat Bascov, Comuna Bascov, Argeş | -109,5 K RON— | — | -36,2 K RON | |
| 82 | 82.BAC CONSTRUCŢII SERVICII SRL▲ 8 | Municipiul Piteşti, Argeş | -125,9 K RON— | — | 7,3 K RON | |
| 83 | 83.ENESRA UNIC SRL▼ 47 | Municipiul Curtea de Argeş, Argeş | -130,2 K RON▼ 144,5 % | ▼ 144,5 % | -130,4 K RON | |
| 84 | 84.CONSTRUCT PIRAMID 2006 SRLnou | Sat Furdueşti, Comuna Răteşti, Argeş | -145,1 K RON— | — | 1,6 K RON | |
| 85 | 85.IULIMAR CONSTRUCT ARGEŞ SRL▲ 6 | Sat Verneşti, Comuna Valea Danului, Argeş | -185,7 K RON— | — | 0 RON | |
| 86 | 86.EURO SUN CONSTRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | -251,3 K RON— | — | -2,1 K RON | |
| 87 | 87.NOVA ARHITECTURA SRL▲ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | -348,5 K RON— | — | 0 RON | |
| 88 | 88.CONSUTIL TEHNOPROD SRL▲ 1 | Municipiul Piteşti, Argeş | -362,9 K RON— | — | -95,7 K RON | |
| 89 | 89.TEMEINIC CONSTRUCT TEAM S.R.L.▲ 6 | Municipiul Piteşti, Argeş | -775,4 K RON— | — | -406,5 K RON | |
| 90 | 90.AQUA & SOLE DEVELOPMENT SRL▲ 7 | Municipiul Piteşti, Argeş | -956,6 K RON— | — | 0 RON |