COMERCIAL.ro

Top 100 firme din Alba după capitaluri în 2018

10.580 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 4,9 mld. RON. Pragul de intrare în top este 7 mil. RON, iar liderul atinge 948,1 mil. RON.

FirmăCapitaluri
STAR ASSEMBLY SRL=948,1 mil. RON▼ 1,2 %
TRANSAVIA SA=520,5 mil. RON▲ 15,8 %
BOSCH AUTOMOTIVE S.R.L.▲ 1407,8 mil. RON▲ 46,6 %
COMPANIA NAŢIONALĂ ROMARM S.A. BUCUREŞTI FILIALA SOCIETATEA UZINA MECANICĂ CUGIR S.A.▼ 1333,6 mil. RON▲ 12,7 %
STAR TRANSMISSION SRL=307,8 mil. RON▲ 13,7 %
JIDVEI S.R.L.▲ 2152,1 mil. RON▲ 16,3 %
CRISWARE HOLDINGS SRL▲ 2111,1 mil. RON▲ 3,7 %
PIESSE FINANZIARIA S.R.L.nou102 mil. RON—
ELIT SRL▲ 596,3 mil. RON▲ 38,3 %
FLOREA GRUP SRL=89,6 mil. RON▲ 11,1 %
REKORD SRL▲ 187,9 mil. RON▲ 17,6 %
KRONOSPAN SEBES SA▼ 676,5 mil. RON▼ 64,4 %
CUPRU MIN SA ABRUD=71,2 mil. RON▼ 3,1 %
SOLINA ROMANIA SRL▲ 967 mil. RON▲ 43,1 %
CRONIAR HOLDINGS SRL▲ 165,5 mil. RON▲ 4,8 %
APULUM SA▼ 163,2 mil. RON▼ 2 %
ALPIN 57 LUX S.R.L.▲ 362,8 mil. RON▲ 21,8 %
APA-CTTA SA=59,9 mil. RON▲ 9 %
ELIS PAVAJE SRL▼ 259 mil. RON▲ 5,6 %
IPEC SA▼ 156,7 mil. RON▲ 9 %
I.A.M.U. SA=53,8 mil. RON▲ 4,5 %
SATURN SA=49 mil. RON▲ 3,2 %
VCST AUTOMOTIVE PRODUCTION ALBA SRL▲ 246,9 mil. RON▲ 9,7 %
SAVINI DUE SRL▲ 538 mil. RON▲ 44 %
DACIA SA▲ 237,1 mil. RON▲ 13,1 %
ATLAS IMOBILIARE SRL▲ 235,7 mil. RON▲ 14,8 %
POMPONIO S.R.L.▼ 135,6 mil. RON▼ 9,6 %
MARLIN MARKETING S.R.L.nou32,7 mil. RON—
LIN & EMA SRL▲ 228,9 mil. RON▲ 15,5 %
PREBET AIUD SA=28,8 mil. RON▲ 9,5 %
CONSTRUCŢII ŞI SERVICII SRL▲ 125,5 mil. RON▲ 18,2 %
APIDAVA SRL▲ 421,4 mil. RON▲ 22,1 %
MONTANA-POPA SRL▲ 120,9 mil. RON▲ 9 %
MADO SRL▲ 119,4 mil. RON▲ 10,2 %
MARIA TURISM SRL▲ 319 mil. RON▲ 10,7 %
ALBA ALUMINIU SRL▲ 418,7 mil. RON▲ 12,4 %
LACTO AGRAR SRL▲ 517,6 mil. RON▲ 14 %
H.P.T. HUMBEL PRODUCTIONSTECHNIK SRL▼ 117,5 mil. RON▲ 0,3 %
DN AGRAR APOLD SRL▲ 417,3 mil. RON▲ 14,4 %
NOVA GRUP SRL▲ 1317 mil. RON▲ 39,2 %
POMAROM SRL▲ 316,8 mil. RON▲ 12,8 %
ALBATROS GOLD SRL▲ 1316,7 mil. RON▲ 43 %
MADINI INVESTIŢII SRL▼ 1016,6 mil. RON▼ 14,4 %
CISEROM SA▼ 516,4 mil. RON▼ 3,6 %
VERDINO GREEN FOODS S.R.L.▲ 1515,9 mil. RON▲ 48,9 %
SCANDIA RETAIL S.R.L.▼ 515,5 mil. RON▼ 4,7 %
COMA CONSTRUCT SRL▲ 315,5 mil. RON▲ 21,1 %
ENSOL SRL▼ 214,3 mil. RON▲ 5,3 %
TRANSEURO SRL▲ 2014 mil. RON▲ 50,2 %
CETATEA DE BALTA SRL▲ 414 mil. RON▲ 15,6 %
FAIR PLAY IMPEX SRL▼ 413,9 mil. RON▲ 3,9 %
AGROEXPRES DEVELOPMENT SRL▼ 413,3 mil. RON▼ 0 %
AVIA ALBA IULIA SRL▲ 13713,2 mil. RON▲ 335,6 %
PREFERA FOODS SA▲ 10.27712,9 mil. RON—
ALS ROMANIA SRL▼ 312,8 mil. RON▲ 3,2 %
TECNO PLAST CUGIR SRLnou12,6 mil. RON—
DENIZ-TEH SRL▲ 512,3 mil. RON▲ 18,8 %
ALOREF SRL▲ 2212,2 mil. RON▲ 54,7 %
CLAUS SERVICE SRL▲ 1211,7 mil. RON▲ 28,7 %
CARMES ALBA SRL▼ 911,6 mil. RON▼ 8,8 %
TRANS IVINIS & CO SRL▲ 711,5 mil. RON▲ 20,8 %
ASSALPO SA▼ 411,4 mil. RON▲ 5,7 %
CORINT SRL=11,3 mil. RON▲ 10 %
ALBACO EXIM SRL▼ 310,8 mil. RON▲ 2,2 %
TRANS AVRAM SRL▼ 910,7 mil. RON▼ 4,9 %
INSTALATORUL SA▲ 110,5 mil. RON▲ 2,9 %
EXCELENT AUTO SRL▲ 10310,4 mil. RON▲ 207,7 %
ALBANIC SERVICE SRL▼ 310,3 mil. RON▲ 0,7 %
GIRO SRL▲ 110,3 mil. RON▲ 12,3 %
SAPI REAL ESTATE SRL▲ 179,3 mil. RON▲ 26,2 %
OPREAN SRL▼ 269,3 mil. RON▼ 35,7 %
SATEX SRL▲ 49,2 mil. RON▲ 12,2 %
TRANS-PRIMA SRL▲ 439,2 mil. RON▲ 60,6 %
AROMA STAR SRL▲ 18,9 mil. RON▲ 5,4 %
MECSOL GALDA SRL▲ 108,8 mil. RON▲ 18,3 %
EURO STAR GROUP SRL▲ 128,8 mil. RON▲ 22,7 %
TOBIMAR SRL▼ 118,8 mil. RON▼ 13,5 %
KOSMOS TRE SRL▼ 58,7 mil. RON▼ 2,2 %
FITOMAR SRL▲ 78,7 mil. RON▲ 16,9 %
CRIMBO GAS SRL▼ 68,6 mil. RON▼ 0,8 %
MATERIALE DE CONSTRUCTII MOBILA SI SERVICE BOTA SRL▼ 178,5 mil. RON▼ 16,9 %
MERCADO SRL▲ 78,2 mil. RON▲ 14,7 %
ASTRA CLASIC SRL▲ 88,1 mil. RON▲ 15 %
APIS SRL▲ 98 mil. RON▲ 17,6 %
CROSS CITY SRL▲ 10.1567,9 mil. RON—
ELIS AGREGATE SRL▼ 87,9 mil. RON▼ 1,6 %
MOBILAIUD SRL▼ 157,8 mil. RON▼ 14,1 %
ALBANI FOREX SRL▲ 147,7 mil. RON▲ 17,5 %
ELECTROSIM SRL▼ 77,6 mil. RON▼ 1,4 %
DN AGRAR SERVICE SRL▲ 137,6 mil. RON▲ 19,5 %
VINALCOOL SA▼ 77,6 mil. RON▼ 0,6 %
DUPEX SRL▲ 67,4 mil. RON▲ 10,1 %
TRANSALPINA FAN SRL▲ 157,3 mil. RON▲ 20,3 %
ARCADIA VIT SRL▲ 137,2 mil. RON▲ 19,1 %
DE COLȚEȘTI S.R.L.▲ 47,2 mil. RON▲ 7,9 %
DOMENIILE BOIERU SRL▼ 67,1 mil. RON▲ 0,9 %
PRENIS SRL▼ 17,1 mil. RON▲ 5,8 %
AGROPEC DIONIS SRL▲ 227,1 mil. RON▲ 26,4 %
OPTIC MEDICAL LINE SRL▲ 267,1 mil. RON▲ 33,8 %
TRANSILVANIA PRODUCTION SRL▼ 217 mil. RON▼ 11,1 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci