Top 100 firme — Alte activități de servicii n.c.a. după capitaluri în 2024
1.748 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 254,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 391,8 K RON, iar liderul atinge 104,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SOCIETATEA NATIONALA DE CRUCE ROSIE DIN ROMANIAnou | — | 104,9 mil. RON▲ 17,9 % | ▲ 17,9 % | — | |
| 2 | 2.TEGADO INVESTMENT SRL= | Oraş Pantelimon, Ilfov | 10,6 mil. RON▲ 8,9 % | ▲ 8,9 % | 2,1 mil. RON | |
| 3 | 3.EXPRESS CAFFE SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,1 mil. RON▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 2,9 mil. RON | |
| 4 | 4.PUBLIC RESEARCH SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 9,8 mil. RON▲ 9,2 % | ▲ 9,2 % | 1,4 mil. RON | |
| 5 | 5.DACRIS IMPEX SRL▲ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 8 mil. RON▲ 21 % | ▲ 21 % | 2,4 mil. RON | |
| 6 | 6.Asociatia Nationala a Scafandrilor Profesionisti si Salvamarilor din Romania▼ 1 | — | 7,1 mil. RON▲ 4 % | ▲ 4 % | — | |
| 7 | 7.VETIMEX SRL▼ 1 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 6,7 mil. RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 157,9 K RON | |
| 8 | 8.DANEURO GLOBAL AGENCY S.R.L.▲ 9 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 4,7 mil. RON▲ 98,9 % | ▲ 98,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 9 | 9.ATRA ECO SRL▼ 1 | Sat Chiajna, Comuna Chiajna, Ilfov | 4 mil. RON▼ 38 % | ▼ 38 % | 273,2 K RON | |
| 10 | 10.MED TECH DISTRIBUTIONS SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3,9 mil. RON▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 11 | 11.STARLICHT ONE SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 3,8 mil. RON▲ 52,1 % | ▲ 52,1 % | 150,4 K RON | |
| 12 | 12.MLD GUNS SRL= | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3,4 mil. RON▼ 1,1 % | ▼ 1,1 % | 832,4 K RON | |
| 13 | 13.GVA MARCOM SRL▼ 2 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 3,1 mil. RON▼ 11,3 % | ▼ 11,3 % | 598,8 K RON | |
| 14 | 14.SALLY DINOSAUR S.R.L.▲ 305 | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,5 mil. RON▲ 2.318,9 % | ▲ 2.318,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 15 | 15.DAVERO PROSPER SRL▼ 2 | Sat Cristian, Comuna Cristian, Braşov | 2,4 mil. RON▼ 26,2 % | ▼ 26,2 % | 113,5 K RON | |
| 16 | 16.GYEMANT SRLnou | Municipiul Odorheiu Secuiesc, Harghita | 2,2 mil. RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 141,4 K RON | |
| 17 | 17.K-EVENT SOLUTIONS SRL▲ 8 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1,9 mil. RON▲ 11,3 % | ▲ 11,3 % | 589,7 K RON | |
| 18 | 18.TRINITY SOLUTIONS S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 1,9 mil. RON— | — | — | 1,8 mil. RON |
| 19 | 19.TERMOPORT SERVICE SRL▲ 1 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,8 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 143,9 K RON | |
| 20 | 20.DONIDO COMERT TURISM SRL▲ 2 | Loc. Chitila, Oraş Chitila, Ilfov | 1,8 mil. RON▲ 3,7 % | ▲ 3,7 % | 69 K RON | |
| 21 | 21.Asociatia pentru Conservarea Diversitatii Biologice▲ 5 | — | 1,8 mil. RON▲ 8 % | ▲ 8 % | — | |
| 22 | 22.AXYPRESTEVENTS SRL▲ 9 | Municipiul Dorohoi, Botoşani | 1,7 mil. RON▲ 21,5 % | ▲ 21,5 % | 302,1 K RON | |
| 23 | 23.ECO BEST ACTIVE SRL▲ 6 | Loc. Pucioasa, Oraş Pucioasa, Dâmboviţa | 1,6 mil. RON▲ 9,3 % | ▲ 9,3 % | 319,2 K RON | |
| 24 | 24.NEW IDEA CONCEPT SRL▼ 3 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,6 mil. RON▼ 7,5 % | ▼ 7,5 % | -169,1 K RON | |
| 25 | 25.M.W.R. BUCOVINA SRL▲ 5 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 1,6 mil. RON▲ 7,6 % | ▲ 7,6 % | 111 K RON | |
| 26 | 26.SERVICII ASISTENTA PJR S.R.L.▼ 7 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 1,5 mil. RON▼ 18,5 % | ▼ 18,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 27 | 27.CAUCAZUL MARE COMAL SRL▲ 7 | Municipiul Săcele, Braşov | 1,5 mil. RON▲ 24,7 % | ▲ 24,7 % | 302,5 K RON | |
| 28 | 28.BOG & DANY ART DESIGN SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1,5 mil. RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 77,2 K RON | |
| 29 | 29.ROMGENERAL SERVICE SRL▼ 14 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 1,4 mil. RON▼ 52,7 % | ▼ 52,7 % | 342,9 K RON | |
| 30 | 30.ECONCEPT RETAIL S.R.L.▲ 7 | Oraş Otopeni, Ilfov | 1,3 mil. RON▲ 13,1 % | ▲ 13,1 % | 324,6 K RON | |
| 31 | 31.BELL UNITRANS S.R.L.nou | Sat Livezile, Comuna Livezile, Bistriţa-Năsăud | 1,3 mil. RON▲ 59,5 % | ▲ 59,5 % | 243,4 K RON | |
| 32 | 32.SAFIRUL PRODCOMIMPEX SRL▲ 4 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 1,3 mil. RON▲ 8,7 % | ▲ 8,7 % | 255,7 K RON | |
| 33 | 33.EXTREM ALPIN SRL▲ 148 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,3 mil. RON▲ 517,6 % | ▲ 517,6 % | 129,6 K RON | |
| 34 | 34.AD SPIRIT CONNECTION S.R.L.▼ 16 | Oraş Pantelimon, Ilfov | 1,2 mil. RON▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | 1,2 mil. RON | |
| 35 | 35.Filiala Buzau a Asociatiei Comunelor din Romania▲ 4 | — | 1,1 mil. RON▲ 0,4 % | ▲ 0,4 % | — | |
| 36 | 36.HEARTLAND CONSULTING SRL▲ 29 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 74,9 % | ▲ 74,9 % | 1,1 mil. RON | |
| 37 | 37.BIOTEHNOLOGICREATIV SRL▼ 4 | Oraş Popeşti Leordeni, Ilfov | 1,1 mil. RON▼ 17,8 % | ▼ 17,8 % | -241,7 K RON | |
| 38 | 38.FUNTERTAINMENT TV SRL▲ 149 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 1,1 mil. RON▲ 443 % | ▲ 443 % | 1,1 mil. RON | |
| 39 | 39.INDEPENDENT FLUYD COMPANY SRL▲ 3 | Municipiul Călăraşi, Călăraşi | 1 mil. RON▲ 1,7 % | ▲ 1,7 % | 45,9 K RON | |
| 40 | 40.K9 SPORT & TRAINING COMPANY SRL▲ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 990,5 K RON▲ 3,1 % | ▲ 3,1 % | 30,5 K RON | |
| 41 | 41.SMART VEND SRL▲ 164 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 933,5 K RON▲ 415 % | ▲ 415 % | -340,8 K RON | |
| 42 | 42.HOME OF KNITWEAR S.R.L.▲ 10 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 923,7 K RON▲ 7,3 % | ▲ 7,3 % | 62,9 K RON | |
| 43 | 43.EFFEDI TRANSILVANIA FUNERAL SERVICE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 859,9 K RON▲ 58,7 % | ▲ 58,7 % | 318,1 K RON | |
| 44 | 44.BEST TOOLS SRL▼ 21 | Municipiul Braşov, Braşov | 819,5 K RON▼ 53,3 % | ▼ 53,3 % | 744,8 K RON | |
| 45 | 45.CSB CONSULTING SRL▲ 40 | Sat Isalniţa, Comuna Isalniţa, Dolj | 736,7 K RON▲ 54,8 % | ▲ 54,8 % | 705,7 K RON | |
| 46 | 46.MOTOSTAR COM SRLnou | Sat Lunca Bradului, Comuna Lunca Bradului, Mureş | 730,2 K RON▲ 0,7 % | ▲ 0,7 % | 5,2 K RON | |
| 47 | 47.RIANA UNITED SRL▲ 13 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 702,2 K RON▲ 1,3 % | ▲ 1,3 % | 701,9 K RON | |
| 48 | 48.DIAMOND PERSONAL S.R.L.nou | Sat Moişa, Comuna Glodeni, Mureş | 682 K RON▼ 39 % | ▼ 39 % | 620,3 K RON | |
| 49 | 49.LA'MONTI 88 SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 681,3 K RON— | — | 763,2 K RON | |
| 50 | 50.PRODUCTIE SI COMERT CODITEX SRL▲ 4 | Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna | 679,2 K RON▼ 17,9 % | ▼ 17,9 % | 312,8 K RON | |
| 51 | 51.CENTRUL DE VIZE ŞI LEGALIZĂRI T&B INTERNATIONAL SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 673,1 K RON▼ 10 % | ▼ 10 % | 671,2 K RON | |
| 52 | 52.CHIMET TRADE S.R.L.▲ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 668,4 K RON▼ 1,2 % | ▼ 1,2 % | -8,4 K RON | |
| 53 | 53.VIRTUAL CODEX S.R.L.▲ 60 | Municipiul Oradea, Bihor | 664,7 K RON▲ 105,7 % | ▲ 105,7 % | 664,4 K RON | |
| 54 | 54.PICTURĂ MONUMENTALĂ SRL▲ 23 | Sat Smeeni, Comuna Smeeni, Buzău | 647,9 K RON▲ 13,7 % | ▲ 13,7 % | 647,6 K RON | |
| 55 | 55.OCEAN ROSET EXPERT S.R.L.▼ 6 | Sat Moisei, Comuna Moisei, Maramureş | 642,1 K RON▼ 30,2 % | ▼ 30,2 % | 7,2 K RON | |
| 56 | 56.APERITIVO & SWEETS SRL▲ 24 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 627,5 K RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 116,8 K RON | |
| 57 | 57.ANIOBT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 626 K RON— | — | — | 558,3 K RON |
| 58 | 58.MARRYINDENMARK S.R.L.▼ 12 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 625,3 K RON▼ 33,8 % | ▼ 33,8 % | 625 K RON | |
| 59 | 59.ROLLTEX SRLnou | Sat Bran, Comuna Bran, Braşov | 621,3 K RON▲ 29,3 % | ▲ 29,3 % | 140,9 K RON | |
| 60 | 60.CAMERA DE COMERT, INDUSTRIE SI AGRICULTURA TULCEA▲ 9 | — | 617,4 K RON▲ 0 % | ▲ 0 % | — | |
| 61 | 61.PROGAD INVEST SRLnou | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 604,6 K RON▲ 37,7 % | ▲ 37,7 % | 165,6 K RON | |
| 62 | 62.INFINITY PNEUMATIC SOLUTIONS SRL▲ 33 | Municipiul Braşov, Braşov | 581,5 K RON▲ 43,2 % | ▲ 43,2 % | 196,9 K RON | |
| 63 | 63.AR SPIN SRL▲ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 580,6 K RON▼ 3,6 % | ▼ 3,6 % | -21,4 K RON | |
| 64 | 64.INKSPLAT S.R.L.▼ 5 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 553,3 K RON▼ 24,2 % | ▼ 24,2 % | -176,6 K RON | |
| 65 | 65.TELEFERICUL SRL▲ 17 | Oraş Ghimbav, Braşov | 541,1 K RON▲ 7,2 % | ▲ 7,2 % | 39,5 K RON | |
| 66 | 66.INTELIA NET CONCEPT S.R.L.▲ 59 | Municipiul Craiova, Dolj | 527,7 K RON▲ 78,1 % | ▲ 78,1 % | 527,5 K RON | |
| 67 | 67.DENY SRL▲ 7 | Loc. Darabani, Oraş Darabani, Botoşani | 526,5 K RON▼ 11,8 % | ▼ 11,8 % | -70,5 K RON | |
| 68 | 68.IL CALENDARIO ZODIACALE S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 522,9 K RON— | — | — | 522,7 K RON |
| 69 | 69.HELLOEXPERTS SRL▲ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 518,3 K RON▼ 13,1 % | ▼ 13,1 % | -78,4 K RON | |
| 70 | 70.RINASCENZA S.R.L.▲ 1.337 | Loc. Cugir, Oraş Cugir, Alba | 508,2 K RON— | — | 529,2 K RON | |
| 71 | 71.TEOFAN PICTURA MURALĂ S.R.L.nou | Sat Smeeni, Comuna Smeeni, Buzău | 492,6 K RON▲ 16,8 % | ▲ 16,8 % | 492,4 K RON | |
| 72 | 72.FAVOURS MEDIATION S.R.L.▼ 21 | Municipiul Oradea, Bihor | 483,2 K RON▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | 482,9 K RON | |
| 73 | 73.NOA MANAGEMENT SOLUTIONS SRL▲ 26 | Sat Dumbrăveni, Comuna Baloteşti, Ilfov | 482,3 K RON▲ 25,5 % | ▲ 25,5 % | 97,9 K RON | |
| 74 | 74.PFM DUO CONSULTING SRL▼ 7 | Sat Corbeanca, Comuna Corbeanca, Ilfov | 482,2 K RON▼ 22,9 % | ▼ 22,9 % | -94,1 K RON | |
| 75 | 75.DREAM & HOPE SRL-D▲ 9 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 479,4 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 76 | 76.P&S INVEST AUTOMATIC SRL▲ 11 | Municipiul Turda, Cluj | 475 K RON▲ 4,1 % | ▲ 4,1 % | 78,8 K RON | |
| 77 | 77.LEOREN CONSULT SRL▲ 33 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 470,5 K RON▲ 37 % | ▲ 37 % | 470,3 K RON | |
| 78 | 78.FIA SPEED DISTRIB & CONSULT S.R.L.▲ 13 | Municipiul Alba Iulia, Alba | 467,9 K RON▲ 10,2 % | ▲ 10,2 % | 467,7 K RON | |
| 79 | 79.ECO GREEN 4 TOI SRL▼ 21 | Sat Roşu, Comuna Chiajna, Ilfov | 458,6 K RON▼ 38,6 % | ▼ 38,6 % | 37,8 K RON | |
| 80 | 80.UNI-FIT 2000 SRL▼ 53 | Municipiul Braşov, Braşov | 448,4 K RON▼ 72,3 % | ▼ 72,3 % | 74,3 K RON | |
| 81 | 81.LOREO COMP IMPEX S.R.L.▲ 11 | Sat Căldăraru, Comuna Cernica, Ilfov | 444,8 K RON▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | -2,4 K RON | |
| 82 | 82.BORDER COLLIE RESCUE SRL▼ 16 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 444,6 K RON▼ 30,1 % | ▼ 30,1 % | 444,3 K RON | |
| 83 | 83.VIVIANI CONCEPT SRL▲ 5 | Municipiul Constanţa, Constanţa | 441,5 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 84 | 84.BW PHOTO&CO SRL▼ 49 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 435,6 K RON▼ 64,2 % | ▼ 64,2 % | 434,9 K RON | |
| 85 | 85.ADWISE CONNECTION DESIGN SRL▲ 19 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 428,5 K RON▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 68,8 K RON | |
| 86 | 86.BW PHOTOBOOTH S.R.L.▲ 91 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 428,4 K RON▲ 103,2 % | ▲ 103,2 % | 419,4 K RON | |
| 87 | 87.ALE ENERGY COACHING S.R.L.▲ 25 | Municipiul Bacău, Bacău | 426,1 K RON▲ 30,1 % | ▲ 30,1 % | 98,6 K RON | |
| 88 | 88.TIZOTO S.R.L.▲ 9 | Municipiul Salonta, Bihor | 417,3 K RON▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 22,9 K RON | |
| 89 | 89.KALIKASAN CHIRI S.R.L.▼ 26 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 410,9 K RON▼ 37,4 % | ▼ 37,4 % | 409,7 K RON | |
| 90 | 90.SANDNER MIND CONSULTING SRL▼ 9 | Sat Pişchia, Comuna Pişchia, Timiş | 409,8 K RON▼ 19,1 % | ▼ 19,1 % | 472,5 K RON | |
| 91 | 91.VULCANIZARE SRL▲ 18 | Sat Sălard, Comuna Sălard, Bihor | 408,5 K RON▲ 18,9 % | ▲ 18,9 % | 64,8 K RON | |
| 92 | 92.EWE FILM PRODUCTION S.R.L.▲ 14 | Loc. Buftea, Oraş Buftea, Ilfov | 408,4 K RON▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 50,9 K RON | |
| 93 | 93.ERMAT WORKSET S.R.L.▲ 164 | Sat Cislău, Comuna Cislău, Buzău | 406,1 K RON▲ 205,8 % | ▲ 205,8 % | 273,3 K RON | |
| 94 | 94.METRO COM SRL▲ 130 | Municipiul Oradea, Bihor | 405,4 K RON▲ 154,7 % | ▲ 154,7 % | 159,9 K RON | |
| 95 | 95.CAMPUS CONSULT S.R.L.▼ 48 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 404,8 K RON▼ 57 % | ▼ 57 % | -83,5 K RON | |
| 96 | 96.RIA UNION CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 404,5 K RON▲ 87,6 % | ▲ 87,6 % | 306,3 K RON | |
| 97 | 97.VIBO INSTAL SRL▲ 25 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 404,3 K RON▲ 34,2 % | ▲ 34,2 % | 103,1 K RON | |
| 98 | 98.EVIANNE STAR SRL▲ 78 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 402 K RON▲ 90,6 % | ▲ 90,6 % | 134,1 K RON | |
| 99 | 99.CYBER STUDIO SRL▼ 13 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti, Cluj | 401 K RON▼ 13,4 % | ▼ 13,4 % | -62 K RON | |
| 100 | 100.ANAMARIA AM S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 391,8 K RON— | — | — | 391,6 K RON |