Top 100 firme — Activități combinate de secretariat după capitaluri în 2020
931 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 127,5 mil. RON. Pragul de intrare în top este 261,2 K RON, iar liderul atinge 23,9 mil. RON.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Capitaluri | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ALSTOM GCC ROMANIA S.R.L.▲ 1 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 23,9 mil. RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 3,7 mil. RON | |
| 2 | 2.WIPRO TECHNOLOGIES SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 21 mil. RON▼ 67,9 % | ▼ 67,9 % | -44,8 mil. RON | |
| 3 | 3.DELOITTE SUPPORT SERVICES S.R.L.▲ 1 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 6,5 mil. RON▲ 71,3 % | ▲ 71,3 % | 2,7 mil. RON | |
| 4 | 4.KARDINAL PLUS SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 5,6 mil. RON▲ 105,8 % | ▲ 105,8 % | 3,1 mil. RON | |
| 5 | 5.SIG COMBIBLOC SERVICES SRL= | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 5,3 mil. RON▲ 59 % | ▲ 59 % | 2 mil. RON | |
| 6 | 6.TENARIS SOLUTIONS EAST SRL▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5,1 mil. RON▲ 2,5 % | ▲ 2,5 % | 122,3 K RON | |
| 7 | 7.DATA HOLD SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 3,2 mil. RON▲ 83,5 % | ▲ 83,5 % | 1,5 mil. RON | |
| 8 | 8.KINSTELLAR SARL LUXEMBURG SUCURSALA BUCURESTI▼ 2 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 3 mil. RON▲ 1,1 % | ▲ 1,1 % | 33,2 K RON | |
| 9 | 9.COMPLETE REGISTER C.S. OFFICE SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 2,8 mil. RON▲ 44,3 % | ▲ 44,3 % | 858,2 K RON | |
| 10 | 10.WTS DIGITAL S.R.L.▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 2,1 mil. RON▲ 118,7 % | ▲ 118,7 % | 1,2 mil. RON | |
| 11 | 11.AGENTIA SERBANESCU SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2,1 mil. RON▲ 27 % | ▲ 27 % | 446,8 K RON | |
| 12 | 12.WEST COAST MANAGEMENT SRL▲ 2 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 1,5 mil. RON▲ 13 % | ▲ 13 % | 174,5 K RON | |
| 13 | 13.NED CONSULTING EXPERT SRL▲ 23 | Municipiul Arad, Arad | 1,5 mil. RON▲ 149,2 % | ▲ 149,2 % | 1,5 mil. RON | |
| 14 | 14.ATIS EUROPE BUSINESS SRLnou | Oraş Bragadiru, Ilfov | 1,1 mil. RON— | — | 12,9 K RON | |
| 15 | 15.R.K.B. SHARED SERVICES CENTRE SRL▲ 10 | Municipiul Braşov, Braşov | 1,1 mil. RON▲ 37,3 % | ▲ 37,3 % | 286,6 K RON | |
| 16 | 16.ARVESA SERVICES SRL▲ 832 | Bucureşti Sectorul 6, Bucureşti | 1 mil. RON— | — | 1,1 mil. RON | |
| 17 | 17.PERFORMANCE AND FINANCIAL MANAGEMENT SOLUTIONS SRL▲ 710 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 1 mil. RON— | — | 1 mil. RON | |
| 18 | 18.BV FINANCIAL ADVISING SRL▲ 16 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 985 K RON▲ 49,9 % | ▲ 49,9 % | 432,9 K RON | |
| 19 | 19.NICK SOLPARKS SRL▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 937,5 K RON▲ 21,2 % | ▲ 21,2 % | 164,7 K RON | |
| 20 | 20.PROCASTIGO SRLnou | Municipiul Bacău, Bacău | 907,2 K RON— | — | 0 RON | |
| 21 | 21.FUTURE TECHNOLOGY DESIGN SRL▼ 6 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 879,8 K RON▼ 32,2 % | ▼ 32,2 % | 879,4 K RON | |
| 22 | 22.MAFO CONSULT SRL▼ 1 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 870,1 K RON▲ 2,2 % | ▲ 2,2 % | 18,6 K RON | |
| 23 | 23.BUSINESS OPERATING CENTER SRLnou | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 833,4 K RON▲ 18,4 % | ▲ 18,4 % | 129,2 K RON | |
| 24 | 24.VICTOGRAPHY MARKETING SERVICES S.R.L.▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 791,2 K RON▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 36,9 K RON | |
| 25 | 25.VOX CARRIER SERVICES SRL▲ 56 | Bucureşti Sectorul 5, Bucureşti | 784,6 K RON▲ 190,3 % | ▲ 190,3 % | 514,9 K RON | |
| 26 | 26.EPGE OPERATIONS (ROM) SRL▲ 3 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 766,6 K RON▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 63,7 K RON | |
| 27 | 27.ZUPOR CONECT S.R.L.▼ 19 | Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna | 754,7 K RON▼ 63,9 % | ▼ 63,9 % | 738,9 K RON | |
| 28 | 28.DINAMIC BUSINESS SYSTEMS S.R.L.▼ 9 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 746,8 K RON▼ 18,1 % | ▼ 18,1 % | 84,6 K RON | |
| 29 | 29.BIBUBE MANAGEMENT SRL▲ 15 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 727,5 K RON▲ 54 % | ▲ 54 % | 255,1 K RON | |
| 30 | 30.AP PROSPER SOLUTION S.R.L.▲ 84 | Municipiul Bacău, Bacău | 709 K RON▲ 250,3 % | ▲ 250,3 % | 709,8 K RON | |
| 31 | 31.LINGUAE EXPERT SRL= | Municipiul Tulcea, Tulcea | 694,8 K RON▲ 1,2 % | ▲ 1,2 % | 133,7 K RON | |
| 32 | 32.VERBUM TRANSLATIONS SRL▲ 11 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 689,5 K RON▲ 43,8 % | ▲ 43,8 % | 210,1 K RON | |
| 33 | 33.TRAINING SOLUTION ADR SRL▲ 5 | Municipiul Arad, Arad | 665,9 K RON▲ 25,9 % | ▲ 25,9 % | 161,9 K RON | |
| 34 | 34.EMD SERVICII PROFESIONALE SRL▼ 2 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 661,1 K RON0,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 35 | 35.LEGALIS OFFICE SUPPORT S.R.L.▲ 36 | Municipiul Slatina, Olt | 655,9 K RON▲ 105,8 % | ▲ 105,8 % | 337,2 K RON | |
| 36 | 36.CREATIVE RESEARCH TOOLS SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 655,1 K RON▼ 9,8 % | ▼ 9,8 % | -3,5 K RON | |
| 37 | 37.ENLIGHT S.R.L.▼ 21 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 645,4 K RON▼ 49,2 % | ▼ 49,2 % | -624 K RON | |
| 38 | 38.3C INTEGRATED OFFICE SUPPORT SRL▲ 2 | Municipiul Arad, Arad | 628,4 K RON▲ 20,1 % | ▲ 20,1 % | 105,3 K RON | |
| 39 | 39.BREAKTHROUGH ENTERPRISE SRL▲ 71 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 623,8 K RON▲ 198,2 % | ▲ 198,2 % | 623,6 K RON | |
| 40 | 40.EST-VEST SERVICES SRL▼ 29 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 618 K RON▼ 63,7 % | ▼ 63,7 % | 617,8 K RON | |
| 41 | 41.ANVAS CORPORATE MANAGEMENT S.R.L.▼ 4 | Sat Căţelu, Comuna Glina, Ilfov | 610 K RON▲ 13,9 % | ▲ 13,9 % | 531,5 K RON | |
| 42 | 42.3D ASSET MANAGEMENT S.R.L.▲ 11 | Municipiul Arad, Arad | 604,7 K RON▲ 52,1 % | ▲ 52,1 % | 207 K RON | |
| 43 | 43.AKAPY INTERCONSULT S.R.L.▼ 26 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 593,9 K RON▼ 41,6 % | ▼ 41,6 % | -423,6 K RON | |
| 44 | 44.ANVAS FRANCHISING COMPANY S.R.L.▼ 21 | Sat Căţelu, Comuna Glina, Ilfov | 593,3 K RON▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 304,1 K RON | |
| 45 | 45.ACT 11 SRLnou | Municipiul Sibiu, Sibiu | 592 K RON▲ 42 % | ▲ 42 % | 175 K RON | |
| 46 | 46.MERYAIBOCTB SRL▲ 6 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 543,6 K RON▲ 34 % | ▲ 34 % | 138 K RON | |
| 47 | 47.HIGH TOWER ACCOUNTING SRL▲ 9 | Municipiul Timişoara, Timiş | 519 K RON▲ 37,8 % | ▲ 37,8 % | 152,4 K RON | |
| 48 | 48.SKEPSIS CONSULT SRL▼ 7 | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 510,1 K RON▲ 1 % | ▲ 1 % | 4,8 K RON | |
| 49 | 49.RCL SMART TEAM SRL▲ 14 | Municipiul Timişoara, Timiş | 496,8 K RON▲ 40,7 % | ▲ 40,7 % | 143,8 K RON | |
| 50 | 50.ACTE JURIDICE SRL▲ 58 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 485,1 K RON▲ 129,8 % | ▲ 129,8 % | 274 K RON | |
| 51 | 51.SANCLA OFFICE S.R.L.nou | Municipiul Braşov, Braşov | 473,3 K RON— | — | — | 473,1 K RON |
| 52 | 52.MRC WASTE CONSULTING S.R.L.▲ 16 | Sat Merişani, Comuna Merişani, Argeş | 473,3 K RON▲ 45,2 % | ▲ 45,2 % | 473,1 K RON | |
| 53 | 53.AMBRA PRO BUSINESS SRL▼ 5 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 464,8 K RON▲ 9,4 % | ▲ 9,4 % | 185,1 K RON | |
| 54 | 54.MANAGEMENT PAHORA CONSULTING SRL▼ 24 | Municipiul Baia Mare, Maramureş | 458,6 K RON▼ 34,2 % | ▼ 34,2 % | 140,2 K RON | |
| 55 | 55.PRELIPCEAN INVESTMENT SRL▼ 9 | Municipiul Brăila, Brăila | 457,8 K RON▲ 1,4 % | ▲ 1,4 % | 16,5 K RON | |
| 56 | 56.BRAVIS & CO LTD SRL▲ 2 | Municipiul Arad, Arad | 436,7 K RON▲ 17 % | ▲ 17 % | 63,5 K RON | |
| 57 | 57.COUNTART FINANCIAL SRL▲ 25 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 424,1 K RON▲ 59,2 % | ▲ 59,2 % | 423,8 K RON | |
| 58 | 58.DASIMO SERV SRL▼ 11 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 417,4 K RON▼ 5,7 % | ▼ 5,7 % | -25,2 K RON | |
| 59 | 59.ECOTAX MANAGEMENT SRL▼ 5 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 416,5 K RON▲ 4,8 % | ▲ 4,8 % | 148,5 K RON | |
| 60 | 60.SED LEX SRL▼ 38 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 409,6 K RON▼ 48,3 % | ▼ 48,3 % | 108 K RON | |
| 61 | 61.INDIA DESK SRL▲ 28 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 398,3 K RON▲ 57,4 % | ▲ 57,4 % | 145,3 K RON | |
| 62 | 62.JUST CONSULT SRL▲ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 394 K RON▲ 25,3 % | ▲ 25,3 % | 79,6 K RON | |
| 63 | 63.GREEN ACORN S.R.L.nou | Oraş Voluntari, Ilfov | 392,4 K RON— | — | — | 392,2 K RON |
| 64 | 64.MIKENB ADVICE SRL▼ 9 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 381,3 K RON▼ 1,4 % | ▼ 1,4 % | -5,2 K RON | |
| 65 | 65.LAURA & CRISTINA CONSULTANTA SRL▼ 8 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 372,8 K RON▼ 1 % | ▼ 1 % | -3,7 K RON | |
| 66 | 66.PMD DORICONSULT SRL▼ 24 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 368,8 K RON▼ 24,6 % | ▼ 24,6 % | 22,1 K RON | |
| 67 | 67.CRAIOVAN SPORTING S.R.L.▲ 28 | Municipiul Timişoara, Timiş | 353,8 K RON▲ 50,7 % | ▲ 50,7 % | 119,1 K RON | |
| 68 | 68.ROX PREST SERVICII SRL▲ 4 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 351,6 K RON▲ 11,6 % | ▲ 11,6 % | 36,5 K RON | |
| 69 | 69.PINK HR SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 346,5 K RON▲ 25,7 % | ▲ 25,7 % | 70,8 K RON | |
| 70 | 70.COM LEJUN SRL▼ 20 | Oraş Otopeni, Ilfov | 344,3 K RON▼ 16,8 % | ▼ 16,8 % | 145,9 K RON | |
| 71 | 71.DA VINCI ENGINEERING SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 343,4 K RON▼ 20,9 % | ▼ 20,9 % | -90,6 K RON | |
| 72 | 72.KRONSUPORT SERVICES S.R.L.▲ 350 | Municipiul Braşov, Braşov | 342,2 K RON▲ 906,7 % | ▲ 906,7 % | 308,2 K RON | |
| 73 | 73.LEGIS CONS SRL▲ 20 | Municipiul Braşov, Braşov | 339 K RON▲ 42,2 % | ▲ 42,2 % | 121,7 K RON | |
| 74 | 74.INTERNATIONAL ENGLISH SCHOOL SRLnou | Municipiul Craiova, Dolj | 334,7 K RON— | — | 20,7 K RON | |
| 75 | 75.CONTEXPERT EXECUTIVE CONSULTING SRL▲ 8 | Municipiul Cluj-Napoca, Cluj | 324,9 K RON▲ 22,9 % | ▲ 22,9 % | 64,6 K RON | |
| 76 | 76.EUASSIST S.R.L.▲ 23 | Municipiul Buzău, Buzău | 314,8 K RON▲ 36 % | ▲ 36 % | 314,6 K RON | |
| 77 | 77.THE CONCEPT COACHING SERVICES S.R.L.nou | Oraş Pantelimon, Ilfov | 313,1 K RON— | — | 167,6 K RON | |
| 78 | 78.COROLA AUDIT SRL▲ 14 | Municipiul Sibiu, Sibiu | 313 K RON▲ 27 % | ▲ 27 % | 66,5 K RON | |
| 79 | 79.ZENSAV AUTO SRL▲ 47 | Municipiul Brăila, Brăila | 306,2 K RON▲ 61,3 % | ▲ 61,3 % | 116,3 K RON | |
| 80 | 80.BMD SMART HEAVY CONSULTING S.R.L.▲ 162 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 303,6 K RON▲ 219,6 % | ▲ 219,6 % | 208,6 K RON | |
| 81 | 81.ORIGINAL SERVICE SRL▲ 46 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 297,3 K RON▲ 57,8 % | ▲ 57,8 % | 108,8 K RON | |
| 82 | 82.INFOCONSULT SRL▼ 8 | Municipiul Rădăuţi, Suceava | 294,5 K RON▼ 2,8 % | ▼ 2,8 % | -8,5 K RON | |
| 83 | 83.DELTA ECO-FIN S.R.L.▼ 38 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 294 K RON▼ 37,2 % | ▼ 37,2 % | -86,9 K RON | |
| 84 | 84.JESSIE WEB CONCEPT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 288,8 K RON— | — | — | 288,6 K RON |
| 85 | 85.PRINT4YOU 2 SRL▲ 17 | Sat Frumuşeni, Comuna Frumuşeni, Arad | 288,8 K RON▲ 28,1 % | ▲ 28,1 % | 288,5 K RON | |
| 86 | 86.EXPERT MODUL CONT SRL▲ 91 | Municipiul Sebeş, Alba | 287,6 K RON▲ 117,7 % | ▲ 117,7 % | 155,5 K RON | |
| 87 | 87.CFA WEB MODEL S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 3, Bucureşti | 284,8 K RON— | — | — | 284,6 K RON |
| 88 | 88.MARTICONT EXPERT SRL▲ 28 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 283,3 K RON▲ 41,2 % | ▲ 41,2 % | 82,6 K RON | |
| 89 | 89.BEST ACCOUNTING PRIMARY S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 282 K RON— | — | — | 281,8 K RON |
| 90 | 90.DANALDA CONS SRL▲ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 280,5 K RON▲ 19,1 % | ▲ 19,1 % | 145 K RON | |
| 91 | 91.STUDIO ELEND SRL▲ 7 | Sat Dudu, Comuna Chiajna, Ilfov | 277,5 K RON▲ 19,8 % | ▲ 19,8 % | 45,9 K RON | |
| 92 | 92.WANDAPRELL S.R.L.▼ 22 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 277 K RON▼ 13,5 % | ▼ 13,5 % | 106,7 K RON | |
| 93 | 93.SIMAL MEDIA ENTERTAINMENT S.R.L.nou | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 276,1 K RON— | — | — | 275,9 K RON |
| 94 | 94.BEST MARKET SERVICE SRL▼ 59 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 274,3 K RON▼ 57,3 % | ▼ 57,3 % | -15,7 K RON | |
| 95 | 95.ARTEMIS SERVICII DIVERSE SRL▼ 56 | Bucureşti Sectorul 2, Bucureşti | 267,4 K RON▼ 49,4 % | ▼ 49,4 % | 267,1 K RON | |
| 96 | 96.NATEXPERT PERSONAL SRL▼ 30 | Municipiul Târgu Jiu, Gorj | 265,6 K RON▼ 19,7 % | ▼ 19,7 % | 92,8 K RON | |
| 97 | 97.R&R PARTNERS BUCHAREST SRL▲ 130 | Bucureşti Sectorul 1, Bucureşti | 265,2 K RON▲ 151,4 % | ▲ 151,4 % | 265 K RON | |
| 98 | 98.ENOVATEK 2017 S.R.L.▲ 17 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 264,4 K RON▲ 31 % | ▲ 31 % | 82,6 K RON | |
| 99 | 99.SFERA SRL▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 261,2 K RON0,0% | 0,0% | 13 RON | |
| 100 | 100.NEHA & NITZAN SRL▼ 15 | Bucureşti Sectorul 4, Bucureşti | 261,2 K RON▼ 0,1 % | ▼ 0,1 % | -199 RON |