Top 100 firme — Activități profesionale, Vrancea după angajați în 2011
487 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 602. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 65.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.APOTERM SA= | Municipiul Adjud, Vrancea | 650,0% | 0,0% | 20,2 K RON | |
| 2 | 2.LARIS PRODUCTIONS SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 62▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 199,7 K RON | |
| 3 | 3.ALMA CONSULTING SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 18▼ 10 % | ▼ 10 % | 604 K RON | |
| 4 | 4.AREXIM AUDIT SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 180,0% | 0,0% | 777,7 K RON | |
| 5 | 5.GLOBAL PROIECT SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 15▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 27,3 K RON | |
| 6 | 6.NDT TESTING SRL▲ 5 | Sat Unirea, Oraş Odobeşti, Vrancea | 14▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 11 K RON | |
| 7 | 7.CERT PROIECT SRL▲ 96 | Municipiul Focşani, Vrancea | 11▲ 450 % | ▲ 450 % | 453,1 K RON | |
| 8 | 8.CASPRO PUBLICITATE SRL▲ 6 | Sat Coteşti, Comuna Coteşti, Vrancea | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | 24,1 K RON | |
| 9 | 9.EURO PROIECT SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | 1,4 mil. RON | |
| 10 | 10.DEEA GRUP SRL▲ 4 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 90,0% | 0,0% | -2,3 K RON | |
| 11 | 11.MANTRA S.R.L.▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 363,6 K RON | |
| 12 | 12.WATER PIN SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 14,1 K RON | |
| 13 | 13.DIDI SRL▲ 11 | Municipiul Focşani, Vrancea | 9▲ 50 % | ▲ 50 % | 2,3 K RON | |
| 14 | 14.METRON SERV SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 1,7 mil. RON | |
| 15 | 15.DIVORI PREST SRL▲ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 988 K RON | |
| 16 | 16.STRUCTURI SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 80,0% | 0,0% | 112,6 K RON | |
| 17 | 17.SMART GROUP SOLUTIONS SRL▲ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 8▲ 100 % | ▲ 100 % | 198,1 K RON | |
| 18 | 18.EDIFICIA PROCONS SRL= | Municipiul Focşani, Vrancea | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 354,9 K RON | |
| 19 | 19.ARCO PROIECT SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 70,0% | 0,0% | -128,7 K RON | |
| 20 | 20.EDIFICIA PROIECT SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 7— | — | 1,7 K RON | |
| 21 | 21.MEMSOP CONSULTING SRL▲ 287 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 7— | — | -65,3 K RON | |
| 22 | 22.LOGICONT SRL▲ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 818 RON | |
| 23 | 23.CANDO EXIM SRL▲ 40 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 6▲ 100 % | ▲ 100 % | 90,3 K RON | |
| 24 | 24.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂRESCA CENTRAL FOTO - RADUC▲ 39 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6▲ 100 % | ▲ 100 % | 19,1 K RON | |
| 25 | 25.FOTO SERVICE SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -17 K RON | |
| 26 | 26.ZENIT PROIECT SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 60,0% | 0,0% | 69 K RON | |
| 27 | 27.TUDORPREST SRL▼ 3 | Municipiul Focşani, Vrancea | 60,0% | 0,0% | 24,8 K RON | |
| 28 | 28.VETMEDAN SRL▲ 141 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 6▲ 500 % | ▲ 500 % | 12,5 K RON | |
| 29 | 29.METROLOGIA DMM SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 60,0% | 0,0% | 22,6 K RON | |
| 30 | 30.ALSEC CONSULT SRL▼ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 60,0% | 0,0% | 83,8 K RON | |
| 31 | 31.DRUM DESIGN SRL▼ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 161,4 K RON | |
| 32 | 32.TOPO SYSTEM SRL▼ 1 | Sat Burca, Comuna Vidra, Vrancea | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -145,3 K RON | |
| 33 | 33.ROBOTEX SRL▲ 30 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 1,6 K RON | |
| 34 | 34.SOCIETATE COOPERATIVĂ MEŞTEŞUGĂREASCĂ MODERN▼ 10 | Municipiul Adjud, Vrancea | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -15,6 K RON | |
| 35 | 35.CONTEXPERT GENERAL SRL▼ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 50,0% | 0,0% | 129,8 K RON | |
| 36 | 36.SALVA VET SRL▼ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 50,0% | 0,0% | -29,9 K RON | |
| 37 | 37.MED.VET.DAMIAN S.R.L.▼ 6 | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | 50,0% | 0,0% | 20,9 K RON | |
| 38 | 38.CAMINUL TAU SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 17,9 K RON | |
| 39 | 39.AUDIT FINANS SRL▲ 4 | Municipiul Adjud, Vrancea | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 55,4 K RON | |
| 40 | 40.PROARTCONS SRL▼ 9 | Sat Jariştea, Comuna Jariştea, Vrancea | 50,0% | 0,0% | 11,3 K RON | |
| 41 | 41.CONINSTA CERT PROIECT SRL▼ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 25,1 K RON | |
| 42 | 42.MARAM GROUP SRL▲ 266 | Municipiul Focşani, Vrancea | 5— | — | 8,8 K RON | |
| 43 | 43.GEOPATEXP SRLnou | Municipiul Focşani, Vrancea | 5— | — | — | 100,8 K RON |
| 44 | 44.GEOSTAR CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Focşani, Vrancea | 40,0% | 0,0% | 87,8 K RON | |
| 45 | 45.TALEA SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 40,0% | 0,0% | 210,8 K RON | |
| 46 | 46.TERMOINSTAL PROIECT SRL▲ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -15,1 K RON | |
| 47 | 47.BELSANVET SRL▼ 4 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 40,0% | 0,0% | 27,1 K RON | |
| 48 | 48.EMIFARM VET SRL▲ 15 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 17,4 K RON | |
| 49 | 49.GARRIDO GRUP SRL▲ 54 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | -27,8 K RON | |
| 50 | 50.PANDORA INTERNAŢIONAL SRL▲ 119 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4▲ 300 % | ▲ 300 % | 907,2 K RON | |
| 51 | 51.ARHINOVA SRL▲ 52 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 780 RON | |
| 52 | 52.VINCENDUM SRL▼ 21 | Municipiul Focşani, Vrancea | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 42,5 K RON | |
| 53 | 53.DM FLUID PROIECT SRL▲ 50 | Sat Gologanu, Comuna Gologanu, Vrancea | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 31,6 K RON | |
| 54 | 54.OMS GROUP SRL▼ 11 | Loc. Odobeşti, Oraş Odobeşti, Vrancea | 40,0% | 0,0% | -29,7 K RON | |
| 55 | 55.GRAFIT MAISON DESIGN SRL▼ 24 | Sat Goleşti, Comuna Goleşti, Vrancea | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -24,4 K RON | |
| 56 | 56.INSTAPROEX SRL▲ 7 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | 1,7 K RON | |
| 57 | 57.PAN CONSTRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | 30,8 K RON | |
| 58 | 58.PROINSTAL SRL▲ 5 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | 5,2 K RON | |
| 59 | 59.DAMIVERO SERV SRL▲ 4 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | -114,3 K RON | |
| 60 | 60.PREST CONT ALFA SRL▼ 17 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 48,1 K RON | |
| 61 | 61.EVAN COM SRL▲ 2 | Sat Tulnici, Comuna Tulnici, Vrancea | 30,0% | 0,0% | -11,5 K RON | |
| 62 | 62.FAUNA SRL▲ 1 | Sat Răduleşti, Comuna Vânători, Vrancea | 30,0% | 0,0% | 31,8 K RON | |
| 63 | 63.ART S. PUBLICITATE SRL= | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 30,0% | 0,0% | -2,9 K RON | |
| 64 | 64.ON MEDIA DESIGN SRL▲ 39 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 17,5 K RON | |
| 65 | 65.INSTAL CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | 1,7 K RON | |
| 66 | 66.IVET SRL▼ 3 | Sat Suraia, Comuna Suraia, Vrancea | 30,0% | 0,0% | 11,9 K RON | |
| 67 | 67.MIGRIVET SRL▼ 24 | Sat Câmpuri, Comuna Câmpuri, Vrancea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | -7,9 K RON | |
| 68 | 68.ROTARU SERV SRL▼ 5 | Sat Dumitreşti, Comuna Dumitreşti, Vrancea | 30,0% | 0,0% | 41,3 K RON | |
| 69 | 69.ASIST SRL▼ 26 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 2,1 K RON | |
| 70 | 70.SCARLET SRL▼ 27 | Sat Vulturu, Comuna Vulturu, Vrancea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 725 RON | |
| 71 | 71.DEVETGUARDIA SRL▲ 32 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -38,3 K RON | |
| 72 | 72.PROJECT SRL▼ 9 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | -63,4 K RON | |
| 73 | 73.R.S. & C RESEARCH SRL▼ 42 | Sat Bordeşti, Comuna Bordeşti, Vrancea | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 95,5 K RON | |
| 74 | 74.DIGITAL FOTO CENTER SRL▲ 29 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 271,6 K RON | |
| 75 | 75.S.I.R. DIAMANT SRL▼ 12 | Municipiul Focşani, Vrancea | 30,0% | 0,0% | 2,6 K RON | |
| 76 | 76.ELVAS SRL▼ 33 | Sat Vidra, Comuna Vidra, Vrancea | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 29,5 K RON | |
| 77 | 77.LUMBER WORKS & TRADE S.R.L.▲ 231 | Loc. Panciu, Oraş Panciu, Vrancea | 3— | — | -23,2 K RON | |
| 78 | 78.ANGHECONT EXPERT SRL▲ 91 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 13,5 K RON | |
| 79 | 79.ECOSTYLE GREEN LIFE SRL▲ 229 | Municipiul Focşani, Vrancea | 3— | — | -19,3 K RON | |
| 80 | 80.DINGO S.R.L.▲ 23 | Sat Nereju Mic, Comuna Nereju, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 41 K RON | |
| 81 | 81.INSTA THERM SRL▲ 22 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -10,9 K RON | |
| 82 | 82.CERT PRODEX SRL▼ 77 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2▼ 87,5 % | ▼ 87,5 % | 82,6 K RON | |
| 83 | 83.ROMSUN MARKET SRL▼ 20 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Vrancea | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 42 K RON | |
| 84 | 84.ARHICON PROIECT SRL▲ 19 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -13,9 K RON | |
| 85 | 85.BARDO SERV COM SRL▲ 84 | Sat Garoafa, Comuna Garoafa, Vrancea | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -24,9 K RON | |
| 86 | 86.ETALON COM SRL▲ 222 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2— | — | -6 K RON | |
| 87 | 87.A & S COMPANY COM SRL▲ 82 | Sat Ţifeşti, Comuna Ţifeşti, Vrancea | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 2,8 K RON | |
| 88 | 88.HIDROTERM PROIECT SRL▲ 15 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -11,9 K RON | |
| 89 | 89.EXPERT FINCONT SRL▲ 14 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 26,2 K RON | |
| 90 | 90.HIDRO CAD SRL▲ 13 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 143,4 K RON | |
| 91 | 91.NIRULA SRL▲ 12 | Sat Dragosloveni, Comuna Soveja, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -13,7 K RON | |
| 92 | 92.FANIVET SRL▲ 11 | Sat Câmpineanca, Comuna Câmpineanca, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 10,1 K RON | |
| 93 | 93.MICROMET 2001 SRL▲ 10 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 94,9 K RON | |
| 94 | 94.ARTA VINULUI SRL▼ 31 | Sat Cârligele, Comuna Cârligele, Vrancea | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -103,7 K RON | |
| 95 | 95.TOPRAR SRL▼ 52 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | 1,9 K RON | |
| 96 | 96.TRUDY & VLAD SRL▲ 73 | Sat Străoane, Comuna Străoane, Vrancea | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 176 RON | |
| 97 | 97.OVIMAR SRL▲ 6 | Municipiul Focşani, Vrancea | 20,0% | 0,0% | -30 K RON | |
| 98 | 98.MAGISTER BUSINESS CLUB SRL▲ 71 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 25 K RON | |
| 99 | 99.POLIGLOB SRL▼ 36 | Municipiul Focşani, Vrancea | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 8,8 K RON | |
| 100 | 100.MIROVET SRL▲ 3 | Sat Pufeşti, Comuna Pufeşti, Vrancea | 20,0% | 0,0% | 15,2 K RON |
Codurile CAEN din activități profesionale — Vrancea
CAEN 7112
Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
133 firme · 58,3 mil. RON
CAEN 7311
Activități ale agențiilor de publicitate
121 firme · 36,8 mil. RON
CAEN 7120
Activități de testări și analize tehnice
35 firme · 36,1 mil. RON
CAEN 7500
Activități veterinare
68 firme · 30,8 mil. RON
CAEN 7022
Activități de consultanță pentru afaceri și management
106 firme · 25,7 mil. RON
CAEN 7490
Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
32 firme · 25,4 mil. RON
CAEN 7111
Activități de arhitectură
65 firme · 24,8 mil. RON
CAEN 6920
Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
81 firme · 17,1 mil. RON
CAEN 7020
Activități de consultanță în afaceri și management
42 firme · 14,2 mil. RON
CAEN 7420
Activități fotografice
50 firme · 4,5 mil. RON
CAEN 7499
Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a.
11 firme · 3,7 mil. RON
CAEN 7410
Activități de design specializat
34 firme · 2,4 mil. RON
CAEN 7430
Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
8 firme · 902 K RON
CAEN 7312
Servicii de reprezentare media
4 firme · 598,8 K RON
CAEN 7413
Activități de design de interior
4 firme · 413,7 K RON
CAEN 7330
Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării
2 firme · 325 K RON
CAEN 7414
Alte activități de design specializat
2 firme · 267 K RON
CAEN 7021
Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării
6 firme · 159,8 K RON
CAEN 6910
Activități juridice
1 firme · 2,9 K RON
CAEN 7320
Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice
2 firme · 0 RON
CAEN 7411
Activități de design industrial și vestimentar
1 firme · 0 RON
CAEN 7210
Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie
1 firme · 0 RON