Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Vaslui după angajați în 2013
247 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 970. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 98.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.RACOVA SA= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 98▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 58,9 K RON | |
| 2 | 2.MEDIA CLASS SRL= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 60▼ 25,9 % | ▼ 25,9 % | 322,2 K RON | |
| 3 | 3.SIRCOM SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 39▼ 2,5 % | ▼ 2,5 % | 29,6 K RON | |
| 4 | 4.SALCAMUL SRL= | Sat Costeşti, Comuna Costeşti, Vaslui | 35▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | -36,3 K RON | |
| 5 | 5.EUROLUX SRL▲ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 350,0% | 0,0% | 382 RON | |
| 6 | 6.ATCOM SCM VASLUI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1▼ 1 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 34▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 45,9 K RON | |
| 7 | 7.PIRODEM SRL▲ 3 | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 29▲ 20,8 % | ▲ 20,8 % | 32,6 K RON | |
| 8 | 8.PANE PROD IMPEX SRL= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 28▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | 148,6 K RON | |
| 9 | 9.SOCIETATEA DE TURISM TUTOVA SA= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 250,0% | 0,0% | 143 K RON | |
| 10 | 10.CIBUREP AUTO SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 21— | — | 34,9 K RON | |
| 11 | 11.ADMIRAL COMPANY SRL▲ 135 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 19— | — | -891 K RON | |
| 12 | 12.TRATTORIA DAVINCI SRL▼ 1 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 19▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 68,7 K RON | |
| 13 | 13.RPH RESTAURANT SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 18— | — | — | -16,3 K RON |
| 14 | 14.ELLAMAR SRL▲ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 16▲ 23,1 % | ▲ 23,1 % | 73 K RON | |
| 15 | 15.ARISMA DISTRIBUŢIE SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 16▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 69,3 K RON | |
| 16 | 16.ELITE GAMES SRL▲ 130 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 16— | — | -819 K RON | |
| 17 | 17.ALONA SRL▼ 3 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 15▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 5,2 K RON | |
| 18 | 18.ACS PIGAL SRL▼ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 15▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 26,4 K RON | |
| 19 | 19.LEBADA SRL= | Municipiul Bârlad, Vaslui | 13▲ 8,3 % | ▲ 8,3 % | 24,4 K RON | |
| 20 | 20.COMPACTUS-ROM SRL▼ 6 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 13▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 447,8 K RON | |
| 21 | 21.AROMA DESERT SRL▲ 125 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 13— | — | -94,3 K RON | |
| 22 | 22.CRISMONA SRL▼ 6 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 12▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 9,2 K RON | |
| 23 | 23.PRINCIPAL SRL▼ 12 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 12▼ 25 % | ▼ 25 % | 1,3 K RON | |
| 24 | 24.GENIUS SRL▲ 6 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 12▲ 50 % | ▲ 50 % | -90,4 K RON | |
| 25 | 25.MINION' 91 SRL▼ 6 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 11▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | -63,1 K RON | |
| 26 | 26.AGROPLAST SRL▼ 3 | Sat Iveşti, Comuna Iveşti, Vaslui | 110,0% | 0,0% | 3,1 K RON | |
| 27 | 27.GABRIEL GRUP SRL▼ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 100,0% | 0,0% | -35,8 K RON | |
| 28 | 28.VAMA TINERETULUI SRL▲ 84 | Municipiul Huşi, Vaslui | 10▲ 900 % | ▲ 900 % | -57,1 K RON | |
| 29 | 29.ARSENAL SRL▼ 10 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 9▼ 25 % | ▼ 25 % | 205,2 K RON | |
| 30 | 30.CARIOT-COM S.R.L.▼ 4 | Municipiul Huşi, Vaslui | 90,0% | 0,0% | 1,7 K RON | |
| 31 | 31.AGRIFAB SRL▼ 1 | Municipiul Huşi, Vaslui | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | -8,4 K RON | |
| 32 | 32.SUPERTEHNIC SRL▼ 6 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 90,0% | 0,0% | 40 RON | |
| 33 | 33.BEST PROD IMPEX SRL▲ 5 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 9▲ 50 % | ▲ 50 % | 2 K RON | |
| 34 | 34.LILIACUL SRL▼ 4 | Sat Fruntişeni, Comuna Fruntişeni, Vaslui | 80,0% | 0,0% | -38,9 K RON | |
| 35 | 35.ACULAR SRL= | Municipiul Vaslui, Vaslui | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | -3 K RON | |
| 36 | 36.MITISOUND SRL▲ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 8▲ 60 % | ▲ 60 % | -67,1 K RON | |
| 37 | 37.MARVAS SRL▼ 2 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 70,0% | 0,0% | 42,8 K RON | |
| 38 | 38.GENSER SRL▲ 17 | Municipiul Huşi, Vaslui | 7▲ 75 % | ▲ 75 % | -59,5 K RON | |
| 39 | 39.ODORU-SERV SRL▼ 9 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | -29,5 K RON | |
| 40 | 40.MICUSTEF SRL▼ 14 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 7▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | -74,1 K RON | |
| 41 | 41.DATINA SRL▼ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | -25,9 K RON | |
| 42 | 42.AXA MOB SRLnou | Municipiul Bârlad, Vaslui | 7▲ 133,3 % | ▲ 133,3 % | 50,6 K RON | |
| 43 | 43.DAMIREST SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 7— | — | — | -104,4 K RON |
| 44 | 44.GRANDHORECA SRL▼ 28 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 7▼ 46,2 % | ▼ 46,2 % | -60,1 K RON | |
| 45 | 45.OVIS-PALMIRA SRL▼ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 60,0% | 0,0% | 1,8 K RON | |
| 46 | 46.LACATUS SRL▼ 3 | Municipiul Huşi, Vaslui | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -36 K RON | |
| 47 | 47.BROSCUŢA SRL▼ 9 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 60,0% | 0,0% | 57,3 K RON | |
| 48 | 48.TILUM PROD-PREST SRL▼ 18 | Municipiul Huşi, Vaslui | 6▼ 25 % | ▼ 25 % | 102,7 K RON | |
| 49 | 49.GOLDEN BEARS S.R.L.nou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 6— | — | — | 33,2 K RON |
| 50 | 50.MUNCA SCM NEGREŞTI, SOCIETATE COOPERATIVĂ DE GRADUL 1▼ 7 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 50,0% | 0,0% | -31,3 K RON | |
| 51 | 51.BALESTEANU SRL▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 50,0% | 0,0% | 3,2 K RON | |
| 52 | 52.ADBOMA GRUP SRL▼ 33 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 5▼ 58,3 % | ▼ 58,3 % | -57,6 K RON | |
| 53 | 53.SC BAR SOLUTIONS SRL▼ 10 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 50,0% | 0,0% | -157,6 K RON | |
| 54 | 54.CRIN ÎNFLORIT SRLnou | Sat Chersacosu, Comuna Stănileşti, Vaslui | 5— | — | — | -31,4 K RON |
| 55 | 55.PABEC SRL▼ 12 | Sat Gugeşti, Comuna Boteşti, Vaslui | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -45,8 K RON | |
| 56 | 56.FANTEZIA SRL▲ 9 | Municipiul Huşi, Vaslui | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -33,6 K RON | |
| 57 | 57.ROTIMI SRL▼ 14 | Sat Bădeana, Comuna Tutova, Vaslui | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -14,2 K RON | |
| 58 | 58.ALFASUD SRL▼ 3 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,0% | 0,0% | -7,4 K RON | |
| 59 | 59.CERITAN TRADING SRL▼ 4 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,0% | 0,0% | -16,3 K RON | |
| 60 | 60.PODUL HUSULUI SRL▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 40,0% | 0,0% | -923 RON | |
| 61 | 61.CONFOREST 2007 SRL▼ 18 | Sat Duda, Comuna Duda-Epureni, Vaslui | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 190,4 K RON | |
| 62 | 62.REMVIT SRLnou | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -34 K RON | |
| 63 | 63.CLUB CAFENOIR SRL▲ 2 | Municipiul Huşi, Vaslui | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 17,8 K RON | |
| 64 | 64.RESTAURANT MONDEN SRL▼ 9 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 40,0% | 0,0% | 492 RON | |
| 65 | 65.SEBA CONSULTING SRL▼ 30 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 4▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | 43,3 K RON | |
| 66 | 66.FLADOCRIN SRL▼ 23 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -49,3 K RON | |
| 67 | 67.ANTONIO CRISTIANOVICI SRLnou | Sat Floreşti, Comuna Poieneşti, Vaslui | 4— | — | — | 721 RON |
| 68 | 68.BAROC SRL▲ 78 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 3— | — | 79,9 K RON | |
| 69 | 69.MAGNOLIA SRL▲ 11 | Sat Beneşti, Comuna Tanacu, Vaslui | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -12,7 K RON | |
| 70 | 70.ILISANU SRL▼ 5 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 30,0% | 0,0% | -22,9 K RON | |
| 71 | 71.TRAFIC SRL▼ 6 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 3,6 K RON | |
| 72 | 72.PROMOTORIS SRL▼ 29 | Sat Simila, Comuna Zorleni, Vaslui | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 64,4 K RON | |
| 73 | 73.MURES SRL▲ 7 | Sat Focşa, Comuna Lunca Banului, Vaslui | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -30,1 K RON | |
| 74 | 74.DURABIL SRL▼ 9 | Sat Berezeni, Comuna Berezeni, Vaslui | 30,0% | 0,0% | -29,3 K RON | |
| 75 | 75.RALIV PRODCOM SRL▼ 10 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 30,0% | 0,0% | -24 K RON | |
| 76 | 76.ARICON PROD SRL▲ 70 | Municipiul Huşi, Vaslui | 3— | — | 109,1 K RON | |
| 77 | 77.STOIPE SRL▼ 12 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 30,0% | 0,0% | -24,9 K RON | |
| 78 | 78.TITANUS FAN SRL▲ 2 | Sat Ghermăneşti, Comuna Drânceni, Vaslui | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -11,2 K RON | |
| 79 | 79.SIMIUC SRL▼ 14 | Sat Dumeşti, Comuna Dumeşti, Vaslui | 30,0% | 0,0% | 42,5 K RON | |
| 80 | 80.RIVISA SRL▼ 15 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 30,0% | 0,0% | -15,2 K RON | |
| 81 | 81.ROXCOFY SRL▼ 26 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 26,1 K RON | |
| 82 | 82.POEDY-RODY SRL▼ 27 | Sat Poieneşti, Comuna Poieneşti, Vaslui | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 42 RON | |
| 83 | 83.INTERNATIONAL SLOT MACHINES SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 3— | — | — | 10,3 K RON |
| 84 | 84.AFRO FOODS SRLnou | Municipiul Huşi, Vaslui | 3— | — | — | -8,4 K RON |
| 85 | 85.AMBIENT SRL▼ 5 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 6,8 K RON | |
| 86 | 86.MARIDONA SRL▼ 21 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -22,3 K RON | |
| 87 | 87.MARCOLU SRL▼ 7 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 8 K RON | |
| 88 | 88.CRISTIMPEX SRL▼ 8 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -10,4 K RON | |
| 89 | 89.LA TONY SRL▼ 9 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -25,1 K RON | |
| 90 | 90.GALLAMAR SRL▼ 25 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -10,1 K RON | |
| 91 | 91.NICOLE SRL▼ 11 | Sat Trestiana, Comuna Griviţa, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 3,6 K RON | |
| 92 | 92.NEPTUN SRL▼ 12 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -14,3 K RON | |
| 93 | 93.A&S MORARU S.R.L.▼ 13 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 6,1 K RON | |
| 94 | 94.INESS SI ANNELLISSE SRL▼ 14 | Municipiul Vaslui, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -14,5 K RON | |
| 95 | 95.FEDERAL COMPANY PATRICIA SRL▲ 17 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 77,2 K RON | |
| 96 | 96.MINOCOST SRL▼ 16 | Sat Crăsnăşeni, Comuna Tătărăni, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -15,6 K RON | |
| 97 | 97.PETSTAR SRL▼ 17 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 121,1 K RON | |
| 98 | 98.FUCIO SRL▼ 18 | Sat Muntenii de Jos, Comuna Muntenii de Jos, Vaslui | 20,0% | 0,0% | 86,4 K RON | |
| 99 | 99.COMNEC SRL▼ 19 | Loc. Negreşti, Oraş Negreşti, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -4,8 K RON | |
| 100 | 100.ARTCOMP SERV SRL▼ 20 | Municipiul Bârlad, Vaslui | 20,0% | 0,0% | -58,1 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Vaslui
CAEN 5610
Restaurante
81 firme · 85,9 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
146 firme · 79 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
33 firme · 35,1 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
15 firme · 21 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
12 firme · 18,3 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
29 firme · 14,5 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
4 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 392,9 K RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
4 firme · 161,3 K RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
1 firme · 25,9 K RON