COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Vâlcea după angajați în 2023

915 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2.765. Pragul de intrare în top este 8, iar liderul atinge 636.

FirmăAngajați
CALIMANESTI CACIULATA SA=636▲ 5,8 %
ROSAN GRUP SRL=147▲ 3,5 %
BAILE GOVORA SA=90▲ 1,1 %
POPASUL CASA ROMANEASCA SRL=83▲ 1,2 %
OMICRON SRL=64▼ 5,9 %
ARDAVA SRL▲ 161▲ 1,7 %
ALFA FARM SRL▲ 349▲ 8,9 %
OLANESTI RIVIERA SA=49▼ 3,9 %
OLTCARN CONSTRUCT SA▲ 348▲ 17,1 %
MAGUBA INVEST SRL▲ 348▲ 20 %
MAROTIS SRL▼ 2460,0%
DONEXIM SRL▼ 243▼ 4,4 %
MARCOS TRAVEL SRL▲ 142▲ 10,5 %
PLAY ELECTRO SRL▲ 140▲ 14,3 %
BIOSAN SRLnou39▲ 8,3 %
NEX SRL▲ 136▲ 20 %
M.B. PLUS SRL=32▲ 6,7 %
SCORILO SRL▲ 131▲ 6,9 %
DASTOUR SRL▲ 1429▲ 61,1 %
BROTHERS PUB S.R.L.▼ 1290,0%
LUCICORICOM SRL▼ 227▼ 6,9 %
RAZINVEST GLOBAL S.R.L.▼ 627▼ 12,9 %
SIVA TRANS SRL=260,0%
ALMO SRL▲ 225▲ 8,7 %
TEHNOINFO PRO SRL▼ 225▼ 3,9 %
WHITE TURISM SRL=25▲ 8,7 %
ALIROMAND SRL▲ 323▲ 9,5 %
GEALEXIM SRL▼ 623▼ 14,8 %
CARUSEL SRL▲ 421▲ 16,7 %
CONSUMCOOP HOREZU SOCIETATE COOPERATIVĂ=210,0%
GERIM 2011 SRL▼ 320▼ 9,1 %
GALLO INVEST S.R.L.▲ 11820▲ 400 %
TOP FOOD EDI S.R.L.▲ 6620▲ 185,7 %
CORILUC SRL▲ 719▲ 18,8 %
TGV MAINTENANCE S.R.L.▲ 419▲ 11,8 %
GDG-SUPREM SRL▼ 3180,0%
MIHGEO COM SRL▲ 218▲ 5,9 %
AUTOCYTY TOPOLOG S.R.L.▲ 318▲ 12,5 %
RESTAURANT MEZZALUNA S.R.L.▼ 6180,0%
HS GARDEN S.R.L.▲ 2318▲ 50 %
CONTINENTE SRL▲ 1117▲ 30,8 %
LIFI TOUR SRL▲ 817▲ 21,4 %
CITY CENTER VIBES S.R.L.▲ 14417▲ 466,7 %
MIRAPET SRL▼ 1116▼ 11,1 %
LIVMARIA FOOD S.R.L.▼ 2216▼ 38,5 %
STEJARUL DIN VALE S.R.L.▼ 1416▼ 20 %
DECO SRL▼ 1415▼ 16,7 %
RIVIERA GRUP SRL▼ 715▼ 6,3 %
CINECITTA SRL▼ 815▼ 6,3 %
GUTGAD SRL▼ 915▼ 6,3 %
FIAMA PUB S.R.L.▼ 3150,0%
STELDAN SRL▲ 2014▲ 27,3 %
BELVEDERE SRL▲ 1014▲ 16,7 %
BEROMA SRL▲ 914▲ 16,7 %
FIBERSERV SRL▼ 314▲ 7,7 %
SEVA EVENTS S.R.L.▲ 714▲ 16,7 %
FEDERALCOOP RM.VÂLCEA SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 48413—
CEMIN SRL▼ 6130,0%
ERD COM IMPEX SRL▲ 413▲ 8,3 %
CASA HOREZEANA SRL▼ 8130,0%
EPOQUE RST S.R.L.▲ 1113▲ 18,2 %
WHY PIZZA S.R.L.▲ 26113▲ 1.200 %
BARRECO LARY SRL▼ 1112▼ 7,7 %
EMINOVICI SRL▼ 1120,0%
DIAELA TOUR SRL▼ 2120,0%
ANTARES GRILL S.R.L.▼ 2512▼ 25 %
LD GUSTO LINE S.R.L.▼ 1512▼ 7,7 %
GEMINA TOUR SA▼ 1811▼ 21,4 %
MARKET O & F SRL▼ 1711▼ 15,4 %
COZIANA SRL▲ 2110,0%
MARKET IMPACT SRL▲ 1110,0%
INVENTURA SRL=110,0%
ALFAROM PRODUCTION SRL▼ 1110,0%
LIDIVAL SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▲ 611▲ 10 %
ADFA OOPS S.R.L.▼ 3110,0%
NECCI RESTAURANT S.R.L.▲ 411▲ 10 %
CARMEXIM SUD S.R.L.▲ 3410▲ 66,7 %
SUPPORTERS CAFFE S.R.L.▲ 1410▲ 25 %
ALICE ŞI AIDA S.R.L.▲ 1100,0%
LAGUNA EVENTS S.R.L.▲ 15610▲ 400 %
CATIA GLOBAL S.R.L.▼ 2910▼ 23,1 %
EUROPA 15 A SRL▼ 199▼ 25 %
TOUR ALICE SRL▼ 39▼ 10 %
ROKLAND SRL▲ 190,0%
CASA ARSENE S.R.L.▲ 79▲ 12,5 %
INSIADA S.R.L.▼ 349▼ 30,8 %
ANDRA COTTAGE S.R.L.▲ 1499▲ 350 %
MIROMIN INVEST S.R.L.▲ 119▲ 28,6 %
HORECA DRĂGĂȘANI S.R.L.▲ 4529—
ZADDYS S.R.L.▲ 99▲ 28,6 %
MARVELOV SRL▲ 88▲ 14,3 %
UDEANU SRL▼ 78▼ 11,1 %
IORTEPAN S.R.L.nou80,0%
CALICIU COMPANY S.R.L.▼ 98▼ 11,1 %
SANTONIA S.R.L.▲ 48▲ 14,3 %
RIVER PARK EVENTS S.R.L.▲ 158▲ 33,3 %
DULUGEAC-HUNTING S.R.L.▲ 538▲ 100 %
A & D MARIAJ S.R.L.▼ 358▼ 33,3 %
ALIDA EVENIMENTE S.R.L.▲ 318▲ 60 %
EXTRA IMPERIAL HOUSE S.R.L.▼ 880,0%

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci