COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Vâlcea după angajați în 2015

207 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.084. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 117.

FirmăAngajați
ROSAN GRUP SRL=117▲ 6,4 %
DONEXIM SRL=63▼ 3,1 %
GEALEXIM SRL=500,0%
FEDERALCOOP RM.VÂLCEA SOCIETATE COOPERATIVĂ=38▲ 5,6 %
MAROTIS SRL▲ 235▲ 29,6 %
PLAY ELECTRO SRL▼ 1300,0%
M.B. PLUS SRL▲ 228▲ 16,7 %
LUCICORICOM SRL▼ 328▼ 6,7 %
MATINEU SRL▲ 124▲ 4,4 %
CINECITTA SRL▲ 123▲ 9,5 %
SCORILO SRL▲ 1621▲ 75 %
CONTINENTE SRL▲ 7121▲ 950 %
TEHNOINFO PRO SRL▲ 820▲ 42,9 %
SUPCA 2001 SRL▼ 219▼ 5 %
FIAMA SRL▼ 2190,0%
STELDAN SRL▼ 2180,0%
BARRECO S.R.L.▼ 917▼ 32 %
CASA HOREZEANA SRL▼ 116▲ 6,7 %
FIBERSERV SRL▼ 2150,0%
LIDIVAL SOCIETATE CU RĂSPUNDERE LIMITATĂ▲ 715▲ 25 %
FIAMA PUB S.R.L.▲ 1115▲ 50 %
AGROTURISM SUTEŞTI S.R.L.▲ 3715▲ 275 %
INSIADA S.R.L.▲ 1014▲ 55,6 %
MIORITA DOBRITOIU SRL▼ 313▼ 7,1 %
UDEANU SRL▼ 1130,0%
AUTOCYTY TOPOLOG S.R.L.▼ 913▼ 13,3 %
CESAVIL GROUP S.R.L.▲ 1313▲ 62,5 %
EUROPA 15 A SRL▼ 412▼ 7,7 %
EXTRON LM SRL▼ 512▼ 7,7 %
SEVA EVENTS S.R.L.▼ 3120,0%
BELVEDERE SRL=110,0%
DAMIVIL SRL▼ 1111▼ 21,4 %
ADION-GUSTOS S.R.L.▲ 711▲ 37,5 %
CARMEXIM SUD S.R.L.nou11—
COZIANA SRL▲ 510▲ 25 %
ALFAROM PRODUCTION SRL▼ 310▲ 11,1 %
LUNIC SRL▼ 490,0%
DANERO TRANS SRL▼ 590,0%
DIAELA TOUR SRL▼ 129▼ 25 %
TERASA FLAMINGO SRL=80,0%
TRIUMPH I B S SRL▼ 88▼ 11,1 %
ASFEROM SRL▲ 68▲ 33,3 %
METENE SRLnou80,0%
A & A VINTAGE S.R.L.▲ 788—
CRIOLIT SRLnou8▲ 14,3 %
RINELTRANS SRL▼ 170,0%
AVIDOM IMPEX SRL▲ 160,0%
ILGOCOM SRL▲ 56▲ 20 %
FABRIAND SRL▼ 160,0%
BEROMA SRL▼ 106▼ 25 %
CASA ARSENE S.R.L.▼ 66▼ 14,3 %
VERONA GRILL S.R.L.nou6—
LEVANT SRL=50,0%
VERONA IMPEX SRLnou50,0%
ELMIS GRUP SRL▼ 250,0%
BILNIC SRL▼ 350,0%
ZICOR PREST SRL▲ 25▲ 25 %
COXETIX S.R.L.▲ 15▲ 25 %
LAURCRI FAST S.R.L.▼ 145▼ 28,6 %
IUNAR S.R.L.nou5—
COFETĂRIA ZARAGOZA S.R.L.nou5—
SUVENIR SRL▼ 340,0%
MARY & ADY SRL▲ 594—
GABI SI IONUT SRL▲ 74▲ 33,3 %
HAM TURISM SRL▲ 184▲ 100 %
PORTELO-COMPANI SRL▼ 740,0%
BATCIFCOM SRL▲ 44▲ 33,3 %
KAZA PRODUCT SRL▼ 154▼ 20 %
DECOSOR-PROD SRL▲ 24▲ 33,3 %
BIZ MANIFESTO S.R.L.▲ 524—
NATALIA FOOD S.R.L.nou4—
CRISTAL SELECT S.R.L.nou4—
TADIEX SRL▼ 230,0%
TACO SRL▼ 213▼ 40 %
MALVINA SI IONUT SRL▼ 430,0%
BOTESCU SRL▼ 173▼ 25 %
USLU IMPEX SRL▲ 453—
COSTA CONSTRUCT SRL▼ 303▼ 50 %
GEODIANA SRL▲ 203▲ 200 %
DANOS IMPEX SRL▼ 930,0%
LA-KAI IMPEX S.R.L.▼ 223▼ 25 %
COCILU PROD S.R.L.nou3—
NEC VEG S.R.L.-D.nou3—
EVEREST SRL▼ 120,0%
LA LICA SRL▼ 142▼ 33,3 %
RIK-BACARDI SRLnou20,0%
RAMALIA SRL▼ 162▼ 33,3 %
FRINTU SRL▼ 520,0%
MASA LUI TRAIAN SRL▼ 182▼ 33,3 %
MONGLI IMPEX SRL▼ 720,0%
PROFIDEA SRL▼ 820,0%
EXELON INVEST SRL▼ 772▼ 87,5 %
CONTINENTAL PROPERTIES S.R.L.▲ 292—
CASA ITALIENEASCĂ S.R.L.▲ 52▲ 100 %
COZIA EXPERT S.R.L.▼ 1220,0%
CEAUŞU PROV 2014 SRL▲ 32▲ 100 %
RADO SPEED SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂ - DEBUTANTnou2—
TORA SRL▲ 110,0%
ZORILE NICOLAE BALCESCU SRL▼ 161▼ 50 %
RODIN - IMEX SRLnou10,0%

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci