Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Timiș după angajați în 2019
680 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2.883. Pragul de intrare în top este 11, iar liderul atinge 204.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.COREBOS SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 204▲ 16,6 % | ▲ 16,6 % | 5,7 mil. RON | |
| 2 | 2.BOM MECANICA SRLnou | Municipiul Lugoj, Timiş | 176▲ 8,6 % | ▲ 8,6 % | 4,5 mil. RON | |
| 3 | 3.DEL CORSO FAMILY S.R.L.▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 106▲ 53,6 % | ▲ 53,6 % | 2,4 mil. RON | |
| 4 | 4.MONROVIA IMPEX SRL▼ 2 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 93▼ 5,1 % | ▼ 5,1 % | 4,7 mil. RON | |
| 5 | 5.D.A.F. JUNIOR SRL▼ 2 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 88▼ 6,4 % | ▼ 6,4 % | 4,4 mil. RON | |
| 6 | 6.SAM ATRACTION SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 83▲ 3,8 % | ▲ 3,8 % | 3,5 mil. RON | |
| 7 | 7.COSEI SRL▲ 2 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 55▲ 5,8 % | ▲ 5,8 % | 199,6 K RON | |
| 8 | 8.RBM COMPANY SRL▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 53▲ 12,8 % | ▲ 12,8 % | 1,2 mil. RON | |
| 9 | 9.BIANCO GROUP SRL▼ 1 | Sat Murani, Comuna Pişchia, Timiş | 48▼ 9,4 % | ▼ 9,4 % | 652,7 K RON | |
| 10 | 10.LUSSAM SRL▼ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 47▼ 14,6 % | ▼ 14,6 % | 226 K RON | |
| 11 | 11.THALIAFOOD SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 46▼ 11,5 % | ▼ 11,5 % | 801 K RON | |
| 12 | 12.DUO GROUP SRL▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 46▼ 8 % | ▼ 8 % | 157,1 K RON | |
| 13 | 13.CAPRICE SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 44▼ 2,2 % | ▼ 2,2 % | 839,4 K RON | |
| 14 | 14.PROTEIN HOUSE SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 440,0% | 0,0% | 68,1 K RON | |
| 15 | 15.THALIA SUD SRL▼ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 43▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 2,3 mil. RON | |
| 16 | 16.JADORE CB & DO SRL▲ 6 | Municipiul Lugoj, Timiş | 41▲ 10,8 % | ▲ 10,8 % | 2,7 mil. RON | |
| 17 | 17.AURA NET SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 40▼ 2,4 % | ▼ 2,4 % | 1,6 mil. RON | |
| 18 | 18.WEST AGREMENT CLUB SRL▲ 3 | Sat Herneacova, Oraş Recaş, Timiş | 40▲ 2,6 % | ▲ 2,6 % | -2,7 mil. RON | |
| 19 | 19.DOLE PARADISUL VERDE SRL▼ 2 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 38▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 983,2 K RON | |
| 20 | 20.LAVASECO PATRIK SRL▼ 15 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 36▼ 49,3 % | ▼ 49,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 21 | 21.IZARAN KDO SRL▲ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 36▲ 20 % | ▲ 20 % | 872,5 K RON | |
| 22 | 22.MILAVILI PAN SRL▼ 5 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 36▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 17,6 K RON | |
| 23 | 23.DOLINI TM - GARDEN SRL▲ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 350,0% | 0,0% | 2 mil. RON | |
| 24 | 24.PIZZA COMPLEX SRL▼ 2 | Sat Moşniţa Veche, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 35▼ 5,4 % | ▼ 5,4 % | 644,7 K RON | |
| 25 | 25.NEW ANTALYA FAST FOOD SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 34▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 2,2 mil. RON | |
| 26 | 26.BISTRO HOUSE TM S.R.L.▲ 2 | Sat Giroc, Comuna Giroc, Timiş | 34▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 128,7 K RON | |
| 27 | 27.TINECZ SRL▲ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 33▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 995,1 K RON | |
| 28 | 28.ATV CENTER SRL▼ 2 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 320,0% | 0,0% | 4,4 K RON | |
| 29 | 29.SCARLATESCU CRISTIAN J.R. SRL▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 31▼ 6,1 % | ▼ 6,1 % | 495,1 K RON | |
| 30 | 30.ABP ALINA CLUB SRL▼ 3 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 310,0% | 0,0% | 24,5 K RON | |
| 31 | 31.ILLINOIS COM SRL▼ 14 | Municipiul Timişoara, Timiş | 28▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 130,3 K RON | |
| 32 | 32.G & P COFFE SRL▲ 8 | Municipiul Timişoara, Timiş | 27▲ 17,4 % | ▲ 17,4 % | 48,9 K RON | |
| 33 | 33.ACAS LA MAMA S.R.L.▼ 5 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 27▼ 10 % | ▼ 10 % | 1,5 mil. RON | |
| 34 | 34.HUA LONG INTERNATIONAL IMPEX SRL▲ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 26▲ 23,8 % | ▲ 23,8 % | 565,1 K RON | |
| 35 | 35.CURTEA BERII SRL▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 26▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 282,1 K RON | |
| 36 | 36.BBQ RIBS GRILL SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 25▼ 3,9 % | ▼ 3,9 % | 1,7 mil. RON | |
| 37 | 37.CAFE MODERN 2014 S.R.L.▲ 335 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 25— | — | 1,2 mil. RON | |
| 38 | 38.DRAGOTEXT SRL▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 24▼ 20 % | ▼ 20 % | 562,1 K RON | |
| 39 | 39.WESTINCON SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 23▼ 37,8 % | ▼ 37,8 % | 335,1 K RON | |
| 40 | 40.CODIN SRL▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 22▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 685,5 K RON | |
| 41 | 41.PUB 33 SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 22— | — | 388,6 K RON | |
| 42 | 42.SENZIMAT SRLnou | Municipiul Timişoara, Timiş | 21▲ 2.000 % | ▲ 2.000 % | 766,8 K RON | |
| 43 | 43.RED LONDON SRL▲ 1 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 210,0% | 0,0% | 1 mil. RON | |
| 44 | 44.ANA LUGOJANA - MANCARE TRADITIONALA DIN BANAT S.R.L.nou | Municipiul Lugoj, Timiş | 21— | — | — | -135,4 K RON |
| 45 | 45.GIO FOOD SRL▲ 3 | Municipiul Timişoara, Timiş | 19▼ 5 % | ▼ 5 % | 860,9 K RON | |
| 46 | 46.PEPE E OLIVA SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 19▼ 5 % | ▼ 5 % | -748,6 K RON | |
| 47 | 47.DORNA SRL▲ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 180,0% | 0,0% | 547,8 K RON | |
| 48 | 48.BIHORAC SRL▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 1,6 mil. RON | |
| 49 | 49.DANTINO RISTORANTE S.R.L.▲ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 180,0% | 0,0% | 509,4 K RON | |
| 50 | 50.VLABELA SRL▲ 8 | Municipiul Lugoj, Timiş | 18▲ 5,9 % | ▲ 5,9 % | 42,1 K RON | |
| 51 | 51.TRIO FOOD SRL▼ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -125,7 K RON | |
| 52 | 52.MANON LESCAUT FOOD SRL▲ 2 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 180,0% | 0,0% | 262,4 K RON | |
| 53 | 53.CHUANG YE SRL▼ 11 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 88 K RON | |
| 54 | 54.CHEF ATELIER S.R.L.▲ 16 | Municipiul Timişoara, Timiş | 18▲ 20 % | ▲ 20 % | 473,7 K RON | |
| 55 | 55.TRI DIMOS GASTRO S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 18— | — | — | -239,1 K RON |
| 56 | 56.ZIUA SI NOAPTEA SRL▲ 31 | Municipiul Timişoara, Timiş | 17▲ 41,7 % | ▲ 41,7 % | 883,5 K RON | |
| 57 | 57.BELPART SRL▼ 3 | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 17▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 55,3 K RON | |
| 58 | 58.GO & VU SRLnou | Sat Pădureni, Comuna Pădureni, Timiş | 17— | — | 322,7 K RON | |
| 59 | 59.SAN MARZANO GOLD SRL▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 170,0% | 0,0% | 146,1 K RON | |
| 60 | 60.ENTERTAINMENT FUN CLUB'S SRL▼ 2 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 170,0% | 0,0% | 229,4 K RON | |
| 61 | 61.GRUPER CATERING 2014 SRL▼ 13 | Municipiul Timişoara, Timiş | 17▼ 15 % | ▼ 15 % | 479,8 K RON | |
| 62 | 62.AMELAYAT SRL▼ 4 | Municipiul Timişoara, Timiş | 170,0% | 0,0% | 179,1 K RON | |
| 63 | 63.ROVIDANE SRLnou | Sat Şag, Comuna Şag, Timiş | 16— | — | -120,6 K RON | |
| 64 | 64.BETA RESTO SRL▲ 6 | Municipiul Timişoara, Timiş | 16▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 205,4 K RON | |
| 65 | 65.EXPANS FUSION S.R.L.▼ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 16▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 517,1 K RON | |
| 66 | 66.CROMATIC EVENTS SRL▲ 306 | Municipiul Timişoara, Timiş | 16— | — | 179,8 K RON | |
| 67 | 67.DELICII RAW SRL▼ 1 | Sat Dumbrăviţa, Comuna Dumbrăviţa, Timiş | 160,0% | 0,0% | 87,9 K RON | |
| 68 | 68.BESTINWEST CONCEPT S.R.L.nou | Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Timiş | 16▲ 1.500 % | ▲ 1.500 % | 104,3 K RON | |
| 69 | 69.GLIG MGM COMEX SRL▼ 31 | Municipiul Timişoara, Timiş | 15▼ 40 % | ▼ 40 % | 222,3 K RON | |
| 70 | 70.CASA MATTEO SRL▼ 22 | Municipiul Timişoara, Timiş | 15▼ 25 % | ▼ 25 % | 8,9 K RON | |
| 71 | 71.FALAFEL KING ORGANIC PLUS SRL▼ 23 | Municipiul Timişoara, Timiş | 15▼ 25 % | ▼ 25 % | 1,4 mil. RON | |
| 72 | 72.TORJE INVEST SRL▲ 2 | Municipiul Timişoara, Timiş | 15▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 21 K RON | |
| 73 | 73.RESTAURANT HOMEMADE SRL▲ 29 | Sat Seceani, Comuna Orţisoara, Timiş | 15▲ 66,7 % | ▲ 66,7 % | 135,1 K RON | |
| 74 | 74.OMLETTE BISTRO SRL▲ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 15▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 552,7 K RON | |
| 75 | 75.PLIEVLIA SRL▼ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -46 K RON | |
| 76 | 76.GRILL BISON SRL▲ 15 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14▲ 27,3 % | ▲ 27,3 % | 460,5 K RON | |
| 77 | 77.ORNELLA MICALACA S.R.L.▲ 295 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14— | — | 84,6 K RON | |
| 78 | 78.ARTE STRADIVARIUS SRL▼ 36 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14▼ 36,4 % | ▼ 36,4 % | 297,5 K RON | |
| 79 | 79.SUPPA CUISINE SRL▼ 5 | Municipiul Timişoara, Timiş | 140,0% | 0,0% | 86 K RON | |
| 80 | 80.LUCKY HOUSE CENTRE SRL▼ 14 | Sat Chişoda, Comuna Giroc, Timiş | 14▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 210,1 K RON | |
| 81 | 81.BLUE WATER GRILL SRL▼ 23 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14▼ 17,7 % | ▼ 17,7 % | 1 mil. RON | |
| 82 | 82.HORABU S.R.L.▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 14▲ 7,7 % | ▲ 7,7 % | 228 K RON | |
| 83 | 83.GELARTO IVI-SER S.R.L.nou | Loc. Jimbolia, Oraş Jimbolia, Timiş | 14— | — | — | -333,4 K RON |
| 84 | 84.RESTAURANT LLOYD SRL▼ 10 | Municipiul Timişoara, Timiş | 13▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 654,2 K RON | |
| 85 | 85.SERENO GROUP SRL▼ 45 | Municipiul Timişoara, Timiş | 13▼ 43,5 % | ▼ 43,5 % | 102,4 K RON | |
| 86 | 86.JACK AMG SRL▼ 28 | Loc. Recaş, Oraş Recaş, Timiş | 13▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 638,7 K RON | |
| 87 | 87.MAMBO ITALIANO SRL▼ 6 | Loc. Sânnicolau Mare, Oraş Sânnicolau Mare, Timiş | 130,0% | 0,0% | 60,3 K RON | |
| 88 | 88.ILI TRI GASTRO SRL▼ 7 | Municipiul Timişoara, Timiş | 130,0% | 0,0% | 142,1 K RON | |
| 89 | 89.BEO FOOD DM SRL▲ 64 | Municipiul Timişoara, Timiş | 13▲ 160 % | ▲ 160 % | 232,7 K RON | |
| 90 | 90.OPT CONDIMENTE S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 13— | — | — | -62,1 K RON |
| 91 | 91.TESARINA SRL▼ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 99,5 K RON | |
| 92 | 92.GRAND KEN SRL▼ 1 | Municipiul Timişoara, Timiş | 12▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 971,1 K RON | |
| 93 | 93.CUCINA MODERNA SRL▼ 6 | Municipiul Timişoara, Timiş | 120,0% | 0,0% | 45,3 K RON | |
| 94 | 94.ZETU DANA SRL▼ 20 | Sat Moşniţa Nouă, Comuna Moşniţa Nouă, Timiş | 12▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 3,5 mil. RON | |
| 95 | 95.GAMI SKY S.R.L.nou | Municipiul Timişoara, Timiş | 12— | — | — | 44,1 K RON |
| 96 | 96.CORA SRL= | Municipiul Timişoara, Timiş | 11▲ 10 % | ▲ 10 % | 588,9 K RON | |
| 97 | 97.NAIDEM SRL▲ 5 | Municipiul Lugoj, Timiş | 11▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 8,5 K RON | |
| 98 | 98.HAROLD'S PAM SRL▼ 17 | Municipiul Timişoara, Timiş | 11▼ 15,4 % | ▼ 15,4 % | -62,6 K RON | |
| 99 | 99.MANITARIS COMPANY SRL▼ 12 | Sat Ghiroda, Comuna Ghiroda, Timiş | 11▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 729,6 K RON | |
| 100 | 100.EDIVAD SRL▲ 2 | Sat Lovrin, Comuna Lovrin, Timiş | 11▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 5,2 K RON |