Top 100 firme — Imobiliare, Satu Mare după angajați în 2015
180 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 307. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 19.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.BUSINESS IMOBILIAR SRL▲ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 19▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 17,9 K RON | |
| 2 | 2.METECOM SA▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 18▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | -419,3 K RON | |
| 3 | 3.INTERRA SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 15▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 44,5 K RON | |
| 4 | 4.HERCULES SA▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 140,0% | 0,0% | 1,4 mil. RON | |
| 5 | 5.INTERNATIONAL POLYSACKS ROMANIA S.R.L.nou | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 13▼ 18,8 % | ▼ 18,8 % | 873,5 K RON | |
| 6 | 6.AGROINVEST SRL▲ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 11▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | 211,1 K RON | |
| 7 | 7.QUALIBAU-ROM SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10▼ 37,5 % | ▼ 37,5 % | -13,3 K RON | |
| 8 | 8.PRESTAREA SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 1 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 90,0% | 0,0% | 31,9 K RON | |
| 9 | 9.CABINET 2008 SRL▲ 11 | Municipiul Carei, Satu Mare | 9▲ 125 % | ▲ 125 % | -188,6 K RON | |
| 10 | 10.ARHIVA SM SRL▲ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 7▲ 40 % | ▲ 40 % | 7,7 K RON | |
| 11 | 11.URANIA 2005 SOCIETATE COOPERATIVĂ▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 60,0% | 0,0% | -182,6 K RON | |
| 12 | 12.SAMLEF SA▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 467,5 K RON | |
| 13 | 13.SIMRA SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -8,1 K RON | |
| 14 | 14.COMETA SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 1 | Loc. Tăşnad, Oraş Tăşnad, Satu Mare | 60,0% | 0,0% | 16,7 K RON | |
| 15 | 15.AVEGO & CO SRL▼ 6 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 6▼ 25 % | ▼ 25 % | 4,2 K RON | |
| 16 | 16.RENOVATIO PARC INDUSTRIAL SRL▼ 6 | Comuna Vetiş, Satu Mare | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | -985 RON | |
| 17 | 17.PIEŢE -PARCĂRI SRLnou | Municipiul Carei, Satu Mare | 6— | — | — | 58,5 K RON |
| 18 | 18.AVEREST CENTER S.R.L.nou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 6— | — | — | 252,8 K RON |
| 19 | 19.COMCAS EXPERT SA▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 34,1 K RON | |
| 20 | 20.MADI THEN SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 84,6 K RON | |
| 21 | 21.SOMES SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 40,0% | 0,0% | 14,5 K RON | |
| 22 | 22.AGROZOOCOM DECEBAL SA▲ 82 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4— | — | -35,2 K RON | |
| 23 | 23.IMO - TRUST SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 3,9 mil. RON | |
| 24 | 24.NOVECOM SA▲ 3 | Municipiul Carei, Satu Mare | 30,0% | 0,0% | 221,5 K RON | |
| 25 | 25.AUTONOMCOOP SOCIETATE COOPERATIVĂ▼ 5 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | -46,9 K RON | |
| 26 | 26.GATI NORBERT SRL▲ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 30,0% | 0,0% | 51,1 K RON | |
| 27 | 27.MARCUS PROD COM SRL= | Municipiul Carei, Satu Mare | 30,0% | 0,0% | 24,5 K RON | |
| 28 | 28.VALUE EXPERT SRL▼ 12 | Sat Racşa, Comuna Racşa, Satu Mare | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 3,3 K RON | |
| 29 | 29.TILKING SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 2,9 K RON | |
| 30 | 30.BLISS FAMILY CLUB SRL▲ 22 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | -32,7 K RON | |
| 31 | 31.AGENŢIA IMOBILIARĂ ALIN IMOB SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 30,0% | 0,0% | 4,5 K RON | |
| 32 | 32.COMCAS SA▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -1 K RON | |
| 33 | 33.PHOENIX SRL▲ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | 105,5 K RON | |
| 34 | 34.ZOKY SRL▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | -87,6 K RON | |
| 35 | 35.MINI MAX IMPEX SRL= | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | 122,9 K RON | |
| 36 | 36.CORVINUL SA▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | 63,6 K RON | |
| 37 | 37.TELUR SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2▼ 60 % | ▼ 60 % | -90,4 K RON | |
| 38 | 38.RUSTIC BRAD SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | 39,6 K RON | |
| 39 | 39.IMOBILIEN VARGA SRL▼ 4 | Municipiul Carei, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | 75,1 K RON | |
| 40 | 40.CUTIN IMPEX SRL▼ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | -8,1 K RON | |
| 41 | 41.SANTAI COMPANY SRL▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -4,7 K RON | |
| 42 | 42.MPV & CO SA▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | 132,8 K RON | |
| 43 | 43.MIHALY SRL▼ 8 | Municipiul Carei, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | -31,5 K RON | |
| 44 | 44.DAVIDADO AGRICOLA SRL▼ 9 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | -188,9 K RON | |
| 45 | 45.DAUN IMOBILIARE SRL▼ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -1,1 mil. RON | |
| 46 | 46.PLAZA EUROPA SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | -27,7 K RON | |
| 47 | 47.IMOVEST SRL▼ 12 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | 7,2 K RON | |
| 48 | 48.OCOT IMOBILIARE SRLnou | Municipiul Carei, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | 19,1 K RON | |
| 49 | 49.AGENŢIA OAŞ IMOB SRL▲ 3 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -11,5 K RON | |
| 50 | 50.IMOBILE HERMANN SRL▼ 15 | Municipiul Carei, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | 114,6 K RON | |
| 51 | 51.HUNYADI & PARTNER SRL▼ 16 | Sat Dorolţ, Comuna Dorolţ, Satu Mare | 20,0% | 0,0% | 692,4 K RON | |
| 52 | 52.GOKA LOCH PETREŞTI SOCIETATE CU RĂSPUNDE LIMITATĂ▼ 25 | Sat Petreşti, Comuna Petreşti, Satu Mare | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -17,5 K RON | |
| 53 | 53.TENISUL PENTRU TINE SRL▼ 1 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 111 K RON | |
| 54 | 54.MECANO SH SRL▼ 2 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 13,3 K RON | |
| 55 | 55.BENY SRL▼ 3 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 15,4 K RON | |
| 56 | 56.GLOBUL DE AUR SRL▼ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 38,1 K RON | |
| 57 | 57.IRBA SRL▼ 5 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 93,6 K RON | |
| 58 | 58.CALIFORNIA SRL▼ 6 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | -28,2 K RON | |
| 59 | 59.MINEELLI SRL▼ 7 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | -40,3 K RON | |
| 60 | 60.INTIM SRL▼ 8 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 201,5 K RON | |
| 61 | 61.FEODORACHI SRL▼ 9 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 60,8 K RON | |
| 62 | 62.RI & CO SRL▼ 10 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 91,8 K RON | |
| 63 | 63.GABRIEL M&M SRL▼ 11 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 40,2 K RON | |
| 64 | 64.SISA TRADING SRL▼ 12 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | -18,5 K RON | |
| 65 | 65.RENOVATIO LOGISTIC PARC SRL▼ 13 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | -815,2 K RON | |
| 66 | 66.HERAL IMOBILIARE SRL▼ 14 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 97 K RON | |
| 67 | 67.BIO PLANT SRL▼ 15 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 15,1 K RON | |
| 68 | 68.NICULENA SRL▼ 16 | Municipiul Carei, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 16,7 K RON | |
| 69 | 69.GEO & STEFY SRL▲ 35 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1— | — | 141,4 K RON | |
| 70 | 70.DRUMURI JUDETENE SATU MARE SA▼ 18 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | -52,7 K RON | |
| 71 | 71.MAR'S SIC SRL▼ 19 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 8 RON | |
| 72 | 72.IMOBILIARE NORA SRL▼ 20 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 41,3 K RON | |
| 73 | 73.ANDRA ALEX SRL▼ 21 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | -762 RON | |
| 74 | 74.M INVEST SRL▼ 22 | Municipiul Carei, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 37,8 K RON | |
| 75 | 75.FAIR TRADE SRLnou | Municipiul Carei, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 17,1 K RON | |
| 76 | 76.AGENŢIA MARIA SRL▼ 24 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 12,7 K RON | |
| 77 | 77.K & B & CO INVEST SRL▼ 25 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | -42,1 K RON | |
| 78 | 78.PANATEK INVESTMENT GROUP SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1▼ 87,5 % | ▼ 87,5 % | 229,7 K RON | |
| 79 | 79.PLANET SBV SRL▼ 27 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 34,8 K RON | |
| 80 | 80.SIESTA COM SRL▼ 28 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 79,3 K RON | |
| 81 | 81.LINDNER SRL▼ 29 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | -431,3 K RON | |
| 82 | 82.ROMESCHIR SRL▼ 30 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 42,4 K RON | |
| 83 | 83.CRIS INVESTMENTS SRL▼ 31 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 7,5 K RON | |
| 84 | 84.ELVI & GEO SRL▼ 32 | Sat Viile Satu Mare, Comuna Viile Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 214,5 K RON | |
| 85 | 85.INVESTCOM SA▼ 33 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 33,2 K RON | |
| 86 | 86.MIXINVEST SA▼ 34 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 53,6 K RON | |
| 87 | 87.MIXEDIL SA▼ 35 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 42,4 K RON | |
| 88 | 88.TERRA FIRMA SRL▼ 36 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 27 K RON | |
| 89 | 89.CRISALBA COM SRL▼ 54 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 123,4 K RON | |
| 90 | 90.CASTRUM REALTY SRL▼ 38 | Loc. Negreşti-Oaş, Oraş Negreşti-Oaş, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 4,4 mil. RON | |
| 91 | 91.GRAHAM RENT SRL▼ 39 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | -11 K RON | |
| 92 | 92.RISOLO FILD SRL▼ 40 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 25,6 K RON | |
| 93 | 93.AGENTIA VENUS SRL▼ 41 | Municipiul Carei, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | 37 K RON | |
| 94 | 94.IMOBILIARE VLAD SRL▼ 42 | Sat Vetiş, Comuna Vetiş, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | -16,9 K RON | |
| 95 | 95.FLORIMOB ZEN SRLnou | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 1— | — | — | -9,6 K RON |
| 96 | 96.POLIPOL AUSLANDS BETEILIGUNGS SCS GERMANIA SUCURSALA FOIENInou | Sat Foieni, Comuna Foieni, Satu Mare | 1— | — | — | -126,5 K RON |
| 97 | 97.WEST IMOBILIARE SRL▼ 45 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 10,0% | 0,0% | -164,2 K RON | |
| 98 | 98.BLINGTRADE MIKLOSI SRL▲ 6 | Municipiul Carei, Satu Mare | 0— | — | -2,1 K RON | |
| 99 | 99.WOTANA POLYOPTIK SRL▲ 5 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0— | — | 26,3 K RON | |
| 100 | 100.STOFFMARK SRL▲ 4 | Municipiul Satu Mare, Satu Mare | 0— | — | 14,4 K RON |
Codurile CAEN din imobiliare — Satu Mare
CAEN 6820
Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
208 firme · 107,2 mil. RON
CAEN 6811
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
13 firme · 10,7 mil. RON
CAEN 6831
Agenții imobiliare
62 firme · 5,8 mil. RON
CAEN 6812
Dezvoltare (promovare) imobiliară
17 firme · 2,2 mil. RON
CAEN 6810
Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
22 firme · 1,5 mil. RON
CAEN 6832
Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract
6 firme · 888,5 K RON