COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Agricultură, silvicultură și pescuit, Satu Mare după angajați în 2017

501 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.542. Pragul de intrare în top este 4, iar liderul atinge 182.

FirmăAngajați
AGROPROD CRASNA COOPERATIVA AGRICOLĂ=182▼ 14,2 %
ABO MIX SA=113▲ 1,8 %
BOVAGRO LAND SRL=57▲ 11,8 %
AGRIND SA▲ 148▲ 4,4 %
SCHWAB AGRO PROD SRL▼ 147▼ 6 %
AGROINDUSTRIALA CAREI SA▲ 138▼ 5 %
PRO AVIS SRL▲ 238▲ 8,6 %
OCOLUL SILVIC ARDUD RA▲ 335▲ 25 %
CRESTEREA SI INGRASAREA TAURINELOR SANTAU SA▲ 1330,0%
OMEGA ANDVAS GROUP S.R.L.▲ 433▲ 57,1 %
EL GRECO SRL▼ 333▼ 8,3 %
AVE IMPEX SRLnou28▼ 75,7 %
VERES AGRO PROD COM SRL▲ 223▲ 21,1 %
PISCICOLA SA▼ 222▼ 8,3 %
NORD GRAIN SRL▲ 120▲ 11,1 %
AGRONOR COMPANY S.R.L.▲ 119▲ 11,8 %
BOGDAND BABŢA SRL▲ 1617▲ 41,7 %
SALCÂMUL VALEA LUI MIHAI SRL▼ 1170,0%
HETEI SRL▲ 516▲ 14,3 %
AVICOLA DAN SRL=16▲ 6,7 %
CRYPTON PMV SRL▼ 116▲ 6,7 %
SEGAL & CO SRL▲ 2115▲ 50 %
AGROPORT & COMPANY SRL▲ 27815—
TOPAGRAR SRL=15▲ 7,1 %
CICIOU FOREST SRL▼ 5150,0%
VESTAGRAR SRL▼ 715▼ 6,3 %
AGROMOL SRL▼ 315▲ 7,1 %
BDNF AGRICOL SRL▼ 415▲ 7,1 %
SAMSUIN LAND SRL▲ 114▲ 7,7 %
ZOOTEHNIA CIG SRL▼ 1014▼ 6,7 %
AVI BROILER SKM SRL▲ 214▲ 16,7 %
SAMPAX SRL▼ 813▼ 7,1 %
AGRIND SINCRAI SRL▼ 3130,0%
MASTVET SRL▲ 313▲ 18,2 %
MARINA - EXPORT - FOREST SRL▲ 3213▲ 85,7 %
FERMA MARIA S.R.L.▲ 112▲ 9,1 %
SAMAVIA SRL=12▲ 9,1 %
HOCEANU HGH SRL▼ 5120,0%
AGRICOLA TIREAM SRL▼ 6120,0%
AGRO DIN SRL▼ 3110,0%
GLIA SATMAREANA SA▲ 211▲ 10 %
MARACHIM SRL▲ 1100,0%
UNIREA SA▼ 610▼ 9,1 %
MIVA PROD SRL▼ 1100,0%
DALIDO TEO SRL▼ 2110▼ 28,6 %
CRISTAL TRANS C&I SRL▼ 3100,0%
SOPOIAN SRL▲ 310▲ 11,1 %
AGRO RADU SRL▼ 5100,0%
ECO INTERNATIONAL SRL▲ 810▲ 25 %
BIG KASA SRL=10▲ 11,1 %
BOMAR EUROFOR SRL▼ 1410▼ 9,1 %
LORELLA SRL▼ 229▼ 30,8 %
AGROFERM SRL▲ 49▲ 12,5 %
ARTEMA SRL▼ 490,0%
R&D BEST FARM SRL▲ 389▲ 125 %
AGRI FORTORE SRL▲ 19▲ 12,5 %
GREEN FORST 2016 SRL▲ 869▲ 350 %
COMINEX SRL▲ 98▲ 14,3 %
INTER TEHNO FARM SRL▲ 188▲ 33,3 %
RANDUNICA PREST SRL▼ 380,0%
BIOLAND ROMANIA SRL▼ 118▼ 11,1 %
AGROCOM BOGDANA SRL▼ 580,0%
UNIREA GIUNGI SRL▼ 680,0%
AVOSIM SRL▼ 780,0%
IANCULEŞTI SRL▲ 28▲ 14,3 %
TAT FORESTSILV SRL▼ 980,0%
ROSS MOND SRL▼ 248▼ 20 %
AV CRASNA SRL▼ 187▼ 22,2 %
BELCOMEX SRL▼ 270,0%
VOIAJORUL SRL▼ 370,0%
GALINA PRODCOM SRL▼ 470,0%
BRAZDA AGROPROD SRL▼ 570,0%
AGRO SINCRAI SRL▼ 670,0%
DRAGOS RADU SRL▲ 37▲ 16,7 %
NELCOM IMPEX SRL▼ 870,0%
HORVAT V&G SRL▲ 2257—
AFINE AGRICOLA ASSOCIATED AAA SRL▲ 67▲ 40 %
IVIRUDIA SRL▲ 157▲ 75 %
EUROFERM MURESAN SRL▼ 297▼ 22,2 %
TERRE FERTILI SRL▲ 36▲ 20 %
SOLENAGRIA SRL▼ 246▼ 25 %
VASY & ALEX SRL▼ 560,0%
LATNAVER SRL▲ 336▲ 100 %
AGRO SPORNIC SRL▲ 96▲ 50 %
HNM HOLCZER IND SRLnou6▼ 14,3 %
BURCUS SRL▼ 350,0%
AGROMEC BOTIZ SRL▼ 450,0%
AGROMIX 04 SRL▼ 550,0%
MIRNA 1 SRL▲ 45▲ 25 %
AGRO NORD HOLDING SRL▼ 750,0%
MEDEEA AGRO PROD SRL▼ 245▼ 28,6 %
SERA BIOLEGUMICOLA SRL▲ 15▲ 25 %
MIRADO HEAVEN FARM S.R.L.▲ 1095▲ 400 %
BANATUL PRODCOM S.R.L.▲ 494▲ 100 %
CHEREJI SRL▲ 2064—
AGROMEC AGRIS SRL▼ 340,0%
MULTICOLOR SRL▼ 440,0%
SOCO AGRO SRL▼ 540,0%
LA COLLINA DI IGINIO SRL▲ 174▲ 33,3 %
ANCA M&M SRL▼ 740,0%

Codurile CAEN din agricultură, silvicultură și pescuit — Satu Mare

CAEN 0111
Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase
254 firme · 633,2 mil. RON
CAEN 0147
Creșterea păsărilor
31 firme · 314,1 mil. RON
CAEN 0150
Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor)
50 firme · 199,4 mil. RON
CAEN 0146
Creșterea porcinelor
23 firme · 142,2 mil. RON
CAEN 0220
Exploatarea forestieră
31 firme · 31 mil. RON
CAEN 0145
Creșterea ovinelor și caprinelor
7 firme · 27 mil. RON
CAEN 0210
Silvicultură și alte activități forestiere
28 firme · 25,7 mil. RON
CAEN 0125
Cultivarea fructelor arbuștilor fructiferi, căpșunilor, nuciferilor și a altor pomi fructiferi
38 firme · 13,8 mil. RON
CAEN 0113
Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculilor
35 firme · 13,2 mil. RON
CAEN 0322
Acvacultura în ape dulci
10 firme · 10,8 mil. RON
CAEN 0119
Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
3 firme · 5,9 mil. RON
CAEN 0124
Cultivarea fructelor semințoase și sâmburoase
28 firme · 5,9 mil. RON
CAEN 0128
Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale și a plantelor de uz farmaceutic
5 firme · 2 mil. RON
CAEN 0149
Creșterea altor animale
5 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 0121
Cultivarea strugurilor
2 firme · 277,3 K RON
CAEN 0312
Pescuitul în ape dulci
4 firme · 270,3 K RON
CAEN 0115
Cultivarea tutunului
2 firme · 126 K RON
CAEN 0130
Cultivarea plantelor pentru înmulțire
2 firme · 20,2 K RON
CAEN 0116
Cultivarea plantelor pentru fibre textile
1 firme · 0 RON
CAEN 0122
Cultivarea fructelor tropicale și subtropicale
1 firme · 0 RON

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci