Top 100 firme — Sănătate, Sălaj după angajați în 2022
168 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 451. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 201.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.SALVOSAN CIOBANCA S.R.L.= | Municipiul Zalău, Sălaj | 201▲ 8,1 % | ▲ 8,1 % | 1,9 mil. RON | |
| 2 | 2.BIO-LAB SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 190,0% | 0,0% | 1 mil. RON | |
| 3 | 3.MEDI SERV SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 120,0% | 0,0% | 102,1 K RON | |
| 4 | 4.SALVOSAN CIOBANCA II SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 11▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 293,1 K RON | |
| 5 | 5.DENTOMAX SRL▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 803,4 K RON | |
| 6 | 6.VAIDA - DENT SRL▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | 13,3 K RON | |
| 7 | 7.IMB CLINICA STOMATOLOGICA 2015 SRL▲ 69 | Municipiul Zalău, Sălaj | 8— | — | 382 K RON | |
| 8 | 8.CAJUMED S.R.L.▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7▲ 75 % | ▲ 75 % | 106,9 K RON | |
| 9 | 9.ADELA BY DENTA CLINIC S.R.L.▼ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 161,1 K RON | |
| 10 | 10.BELLA DENTAL CLINIC SRL▲ 2 | Sat Nuşfalău, Comuna Nuşfalău, Sălaj | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 36,2 K RON | |
| 11 | 11.CENTRUL MEDICAL LASERGO S.R.L.▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 719,7 K RON | |
| 12 | 12.STARDENT SRL= | Municipiul Zalău, Sălaj | 50,0% | 0,0% | 176,3 K RON | |
| 13 | 13.SĂRMAŞ ALPHA DENT S.R.L.▼ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 79,5 K RON | |
| 14 | 14.INTACT STUDIO S.R.L.▼ 6 | Sat Ileanda, Comuna Ileanda, Sălaj | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -43 RON | |
| 15 | 15.DSD DENTA S.R.L.▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 50,0% | 0,0% | 80,2 K RON | |
| 16 | 16.GYNERAM ROBISTAR S.R.L.▲ 13 | Sat Hida, Comuna Hida, Sălaj | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | -40 K RON | |
| 17 | 17.ROMA SURGERY S.R.L.= | Municipiul Zalău, Sălaj | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 851,3 K RON | |
| 18 | 18.POLICLINICA DOCTOR BOGDAN SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | 532,4 K RON | |
| 19 | 19.EMENCARE PRAXIS S.R.L.▼ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 40,0% | 0,0% | 464,2 K RON | |
| 20 | 20.MIMETIC SMILE S.R.L.▲ 9 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 38,6 K RON | |
| 21 | 21.OPTISAN CLINIC S.R.L.▲ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 504,4 K RON | |
| 22 | 22.BD CATI DENT S.R.L.▲ 1 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 414,8 K RON | |
| 23 | 23.VALDENT SRL▲ 6 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 85,3 K RON | |
| 24 | 24.ANDORCRISTALMED SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 912,6 K RON | |
| 25 | 25.CENTRU MEDICAL DE RECUPERARE ŞI FIZIO-KINETOTERAPIE DR. LIANA PURGHEL SRL▲ 4 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 257 K RON | |
| 26 | 26.DENTI-MED PRAXIS S.R.L.▼ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 1,2 mil. RON | |
| 27 | 27.CABINET STOMATOLOGIC ŞUTEU S.R.L.▼ 4 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 936,8 K RON | |
| 28 | 28.ERTONEDENT S.R.L.▲ 1 | Sat Letca, Comuna Letca, Sălaj | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 79,2 K RON | |
| 29 | 29.BONȚEA MEDICA S.R.L.-D.▼ 12 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 68,1 K RON | |
| 30 | 30.NEOGYN4M S.R.L.▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 136,9 K RON | |
| 31 | 31.PC SILVANIA MEDICA S.R.L.▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 30,0% | 0,0% | 1,4 K RON | |
| 32 | 32.ULTRACARE DENT S.R.L.▼ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | -46,8 K RON | |
| 33 | 33.MEDICA DORU SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 25,3 K RON | |
| 34 | 34.DENTACOR SRL▲ 13 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 24,8 K RON | |
| 35 | 35.GYNELUX SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 510,2 K RON | |
| 36 | 36.O.R.L. MED SRL▼ 7 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 35,4 K RON | |
| 37 | 37.IGIENIC DENT SRL▼ 8 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 33,7 K RON | |
| 38 | 38.AURELIADENT SRL▼ 15 | Sat Bălan, Comuna Bălan, Sălaj | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 83,9 K RON | |
| 39 | 39.DAVIDAM DENT S.R.L.▼ 10 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 94,7 K RON | |
| 40 | 40.DANAIS-CLINIC SRLnou | Municipiul Zalău, Sălaj | 2— | — | 150,8 K RON | |
| 41 | 41.AMON LIFE SRL▼ 12 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 21,6 K RON | |
| 42 | 42.OTZIRI K-RAY S.R.L.▲ 5 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 642 RON | |
| 43 | 43.SANOMEDIFAM S.R.L.▼ 14 | Sat Horoatu Crasnei, Comuna Horoatu Crasnei, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 222,8 K RON | |
| 44 | 44.TAFDESIGN S.R.L.▼ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 43,7 K RON | |
| 45 | 45.CREATIVE BIODENTAL S.R.L.▲ 2 | Municipiul Zalău, Sălaj | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -163 K RON | |
| 46 | 46.DR. GAZDA DENTAL S.R.L.▼ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 23,2 K RON | |
| 47 | 47.MEDICO-SANO MD S.R.L.▼ 18 | Sat Ip, Comuna Ip, Sălaj | 20,0% | 0,0% | 174,1 K RON | |
| 48 | 48.CAB MED DELIA NICOLETA S.R.L.nou | Sat Pericei, Comuna Pericei, Sălaj | 2— | — | — | -8,6 K RON |
| 49 | 49.VIM SRL▲ 27 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | 80,3 K RON | |
| 50 | 50.NATURALIA SRLnou | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 10,0% | 0,0% | -66,5 K RON | |
| 51 | 51.MEDICA MEMFIS SRL▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 88,7 K RON | |
| 52 | 52.SAN GASTRO SRL▲ 24 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | 111,5 K RON | |
| 53 | 53.NOVOIMPLANT SRL▼ 6 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 120,9 K RON | |
| 54 | 54.CLINICA BENEDENT SRL▼ 7 | Sat Mesteacănu, Comuna Almaşu, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 39 K RON | |
| 55 | 55.DENTIMED TEAM S.R.L.▲ 21 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | -41 K RON | |
| 56 | 56.JOYFUL LIVING S.R.L.▼ 9 | Sat Fetindia, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 2,9 K RON | |
| 57 | 57.RECUPERARE MEDICALĂ ŞI KINETO S.R.L.▼ 10 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10,0% | 0,0% | -8 K RON | |
| 58 | 58.BE SHINY DENTAL S.R.L.▼ 11 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 26,2 K RON | |
| 59 | 59.DARAL BOR PRAXIS S.R.L.▼ 12 | Sat Crasna, Comuna Crasna, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 105,9 K RON | |
| 60 | 60.BEREK DENTAL CLINIC S.R.L.▼ 13 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 36,8 K RON | |
| 61 | 61.AŞCHILEAN PROMED S.R.L.▲ 15 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | 73,1 K RON | |
| 62 | 62.OZON MED LIVE S.R.L.▼ 15 | Sat Bădăcin, Comuna Pericei, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 96,2 K RON | |
| 63 | 63.EMIDAV DENTA S.R.L.▼ 16 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 90,8 K RON | |
| 64 | 64.DREAM DENTAL CENTER S.R.L.▼ 35 | Sat Vârsolţ, Comuna Vârşolţ, Sălaj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 11,9 K RON | |
| 65 | 65.STOMAJOY S.R.L.▼ 18 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 130,9 K RON | |
| 66 | 66.ORTHOTITUS S.R.L.▼ 19 | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 32,4 K RON | |
| 67 | 67.ANDREAS & NICHOLAS PROOPTIC S.R.L.▼ 20 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 230,6 K RON | |
| 68 | 68.PETER DENTAL STUDIO S.R.L.▼ 21 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 39,7 K RON | |
| 69 | 69.ANGELESCU DENTAL OFFICE S.R.L.▼ 22 | Municipiul Zalău, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 117,3 K RON | |
| 70 | 70.ADN CARDIO CENTER S.R.L.▼ 23 | Sat Gârceiu, Comuna Crişeni, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 548,5 K RON | |
| 71 | 71.UPENDO S.R.L.▼ 24 | Loc. Jibou, Oraş Jibou, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 40,2 K RON | |
| 72 | 72.IUHAS MED S.R.L.-D.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | 71 K RON | |
| 73 | 73.B ENDO STUDIO S.R.L.▲ 3 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | 85,8 K RON | |
| 74 | 74.CRISS FIZIOMASS S.R.L.▼ 45 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 30,3 K RON | |
| 75 | 75.MED DENT STUDIO S.R.L.▲ 1 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | 105,1 K RON | |
| 76 | 76.CARDIODENT VITAL S.R.L.= | Loc. Cehu Silvaniei, Oraş Cehu Silvaniei, Sălaj | 1— | — | 157,4 K RON | |
| 77 | 77.PNEUMOLOGIE SIMLEU S.R.L.▼ 30 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 10,0% | 0,0% | 32,4 K RON | |
| 78 | 78.THE KINEDBO S.R.L.▼ 2 | Sat Aghireş, Comuna Meseşenii de Jos, Sălaj | 1— | — | 28,4 K RON | |
| 79 | 79.MINTAŞ MIHAELA ANDREEA S.R.L.▼ 32 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 10,0% | 0,0% | -21,8 K RON | |
| 80 | 80.OPTICLASS MEDLENS S.R.L.▼ 4 | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | 110,4 K RON | |
| 81 | 81.OPTICA POP S.R.L.nou | Loc. Cehei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 1— | — | — | 19,1 K RON |
| 82 | 82.HC GAMA DENT S.R.L.nou | Sat Horoatu Crasnei, Comuna Horoatu Crasnei, Sălaj | 1— | — | — | 19,7 K RON |
| 83 | 83.ASEPTIC S.R.L.nou | Sat Chechiş, Comuna Bălan, Sălaj | 1— | — | — | 3 K RON |
| 84 | 84.LOYAL MED S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | — | 748,5 K RON |
| 85 | 85.ALRO MED S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | — | -16,5 K RON |
| 86 | 86.RAM MEDICAL S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | — | 16,9 K RON |
| 87 | 87.CRIDENT MED S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | — | 26,8 K RON |
| 88 | 88.STODENT 10 S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | — | 6,1 K RON |
| 89 | 89.BEST TERAPY S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | — | -2,8 K RON |
| 90 | 90.GASTRO HELP DIGEST S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | — | -58,7 K RON |
| 91 | 91.SECRET BEAUTY BODY S.R.L.nou | Municipiul Zalău, Sălaj | 1— | — | — | -1,5 K RON |
| 92 | 92.HAPPY ELDERS S.R.L.nou | Sat Zimbor, Comuna Zimbor, Sălaj | 1— | — | — | 20,4 K RON |
| 93 | 93.FIZIOMASS SRL▼ 17 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0— | — | -200 RON | |
| 94 | 94.CERALOR SRL▼ 18 | Loc. Şimleu Silvaniei, Oraş Şimleu Silvaniei, Sălaj | 0— | — | -1,3 K RON | |
| 95 | 95.INTERSAN SRL▼ 19 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0— | — | 0 RON | |
| 96 | 96.HIPOCRATES MED CARE SRL▼ 49 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | -28 K RON | |
| 97 | 97.MEMFIS SRL▼ 21 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0— | — | 2,1 K RON | |
| 98 | 98.FIZIOROM SRL▼ 22 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0— | — | -1,2 K RON | |
| 99 | 99.SALVOSAN CIOBANCA III SRL▼ 23 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0— | — | -6,1 K RON | |
| 100 | 100.MEDI SERV 2 SRL▼ 24 | Municipiul Zalău, Sălaj | 0— | — | 0 RON |
Codurile CAEN din sănătate — Sălaj
CAEN 8622
Activități de asistență medicală specializată
60 firme · 53,6 mil. RON
CAEN 8623
Activități de asistență stomatologică
73 firme · 34,9 mil. RON
CAEN 8690
Alte activități referitoare la sănătatea umană
32 firme · 7,5 mil. RON
CAEN 8691
Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
1 firme · 7 mil. RON
CAEN 8610
Activități de asistență spitalicească
1 firme · 5,7 mil. RON
CAEN 8621
Activități de asistență medicală generală
11 firme · 5 mil. RON
CAEN 8699
Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a.
4 firme · 629,2 K RON
CAEN 8695
Activități de fizioterapie
1 firme · 341 K RON
CAEN 8710
Activități ale centrelor de îngrijire medicală
1 firme · 0 RON