COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Sălaj după angajați în 2023

159 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 583. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 43.

FirmăAngajați
ALEX-COMERT SI SERVICII SRL=43▼ 6,5 %
HANUL NEAMTULUI-SRL=27▲ 22,7 %
AROMA DIVINO PREST S.R.L.=27▲ 50 %
CÂMPEANU TUR SRLnou21▲ 5 %
FRATII JECAN SRL▼ 118▲ 5,9 %
HANUL DRUMETILOR SRL▼ 117▲ 6,3 %
GASTROCLUB SRL=15▲ 15,4 %
TUNYOGI SRL=14▲ 16,7 %
IMBISS IMPORT EXPORT SRL▼ 3140,0%
DAS TRANSILVANIA SRL=14▲ 27,3 %
SUPREMO CUCINA SRL▲ 112▲ 20 %
BIBIDOR S.R.L.▼ 212▲ 9,1 %
PIF COM SRL▼ 111▲ 10 %
SALADINA SRL▲ 111▲ 22,2 %
EL & BE GASTRO S.R.L.▼ 711▼ 8,3 %
STEFANEL COMP SRL▲ 1010▲ 66,7 %
BOMBYX MORI SRL▼ 210▲ 11,1 %
ALL GAMES SRL▼ 310▲ 11,1 %
RISTORO&ROOM'S S.R.L.▲ 1510▲ 100 %
ZAHA CURTEA VECHE S.R.L.▲ 410▲ 42,9 %
DRYMOS GO TRAVEL S.R.L.▼ 9100,0%
ATELIER DE AROME ZALĂU S.R.L.▼ 210▲ 25 %
SIMTUR SRL▲ 19▲ 28,6 %
MAGIC BURGER DARIA S.R.L.▲ 29▲ 50 %
COMPLEX DESIRE SRL▼ 108▼ 11,1 %
BARNUTIU FOOD LINE S.R.L.▼ 680,0%
PIADINALASCARA S.R.L.▼ 18▲ 33,3 %
MAGIC BURGER DACIANA S.R.L.▲ 798—
OPALBALLROM S.R.L.▲ 117▲ 75 %
RGZ DELIVER STATION S.R.L.▼ 107▼ 12,5 %
RESTAURANT LA NAŞU S.R.L.▼ 57▲ 16,7 %
MAGIC BURGER DENISA S.R.L.▼ 67▲ 16,7 %
PUSCAS-TRANS SRL▲ 116▲ 100 %
BOLNERADO SRL▼ 146▼ 25 %
RESTAURANT A.C.Z. SRL▼ 16▲ 20 %
MARIA-IOANA EVOLUTION S.R.L.nou6—
ANDREI AS SRL▼ 1160,0%
CASA PEAMA CATERING S.R.L.▼ 236▼ 33,3 %
SKYCOM SRL▼ 135▼ 16,7 %
SAKY ÎNCHIRIERI & EVENTS S.R.L.=5▲ 25 %
TUDOR CREATION EVENTS S.R.L.▼ 750,0%
LOKCENTER S.R.L.▲ 655—
DAYA AMBIENT RISTIORANTE S.R.L.▼ 340,0%
LACHIDA FOOD SRL=4▲ 33,3 %
BRAM GROUP INVEST S.R.L.▲ 254▲ 300 %
LA HEAVEN BISTRO S.R.L.▲ 104▲ 100 %
OPTATIANA S.R.L.▼ 134▼ 20 %
DDS FESTIN EVENTS S.R.L.▼ 44▲ 33,3 %
MASTIOC FOOD S.R.L.▲ 214▲ 300 %
OSTERIA`22 S.R.L.▲ 64▲ 100 %
BLACK JACK COM SERV SRL▼ 730,0%
REGA CARPAO SRL▼ 263▼ 50 %
PROTONOKKER SERVICE SRL▲ 33▲ 50 %
CONCERTO CLASIC SRL▲ 23▲ 50 %
DUALBIO PRODUCT S.R.L.▼ 1130,0%
GOOD FOOD DOMINGO S.R.L.▼ 1230,0%
MESE FOOD S.R.L.▼ 173▼ 25 %
DELY'S PIZZA&GRILL S.R.L.▼ 243▼ 40 %
SUSHI CIRCLE ON S.R.L.▼ 1530,0%
DESIRE-ACTIV SRL▼ 420,0%
COSTITIME S.R.L.▼ 172▼ 33,3 %
MARI DEL ROA S.R.L.▼ 620,0%
MIA MNERE S.R.L.▼ 192▼ 33,3 %
EMAVIO FOOD S.R.L.▼ 820,0%
APP RAMONA BAY S.R.L.▲ 52▲ 100 %
FAST FOOD ROMANES S.R.L.nou2—
OLIVIANDRA S.R.L.▲ 32▲ 100 %
FRESH POTATOS S.R.L.nou2—
EMA & BEA S.R.L.nou2—
TWOSISTERS S.R.L.nou2—
BEST FOOD LUCA S.R.L.nou2—
TRIFAN PRODCOM SRL▼ 210,0%
EMOTIV SRL▼ 310,0%
EPIONA TRANS SRLnou10,0%
CONSENSIO SRLnou10,0%
BUONA PIZZA S.R.L.▼ 201▼ 50 %
NEES THOR 05 PROD S.R.L.▲ 301—
DAVIMAR HOME SRL▲ 291—
LUCA AKI S.R.L.▼ 910,0%
WALTENBERG GRUP S.R.L.▼ 361▼ 66,7 %
MACAO EVENTS S.R.L.▼ 1110,0%
LA GHIDRA S.R.L.nou1▼ 50 %
THE FOOD BOUTIQUE S.R.L.▼ 1310,0%
MESAROȘ MARY FOOD S.R.L.▼ 1410,0%
STEJARUL DIN RĂSTOCI S.R.L.▼ 1510,0%
PLACINTARIA MARA S.R.L.▲ 211—
PRO KLASS BUSINESS S.R.L.▼ 1710,0%
DACBARBAR S.R.L.▼ 1810,0%
GREENHORSE01 S.R.L.▼ 331▼ 50 %
M&C FAST FOOD S.R.L.nou1—
TRANSILVANIA GROUP HOLDING S.R.L.▼ 2110,0%
STREET&CG S.R.L.▼ 2210,0%
FAST FOOD VLAD S.R.L.▼ 2310,0%
MADA SI ALE S.R.L.▼ 2410,0%
YUMMY ZAHARIA S.R.L.▼ 2510,0%
LAPROJECT ITA S.R.L.▼ 2610,0%
PANINO CORNER S.R.L.nou1—
GRAN IMPERIO S.R.L.▼ 2810,0%
START BINO START S.R.L.▼ 2910,0%
ALEODEEA MUREȘAN S.R.L.▲ 71—

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci