Top 100 firme — Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a., Prahova după angajați în 2024
253 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 852. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 49.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CORE-OIL & GAS SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 490,0% | 0,0% | 297,8 K RON | |
| 2 | 2.JOY PRODUCCION S.R.L.= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 45▼ 4,3 % | ▼ 4,3 % | 1,7 K RON | |
| 3 | 3.REFRASERV S.R.L.▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 41▲ 7,9 % | ▲ 7,9 % | -1,6 mil. RON | |
| 4 | 4.CARAIMAN COMSERV S.R.L.▼ 1 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 37▼ 14 % | ▼ 14 % | -120,8 K RON | |
| 5 | 5.EASY SAFEWAY OIL SRL= | Sat Slon, Comuna Ceraşu, Prahova | 360,0% | 0,0% | 205,9 K RON | |
| 6 | 6.PROFAG STORE S.R.L.▼ 1 | Sat Zalhanaua, Comuna Măneşti, Prahova | 32▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | -54,1 K RON | |
| 7 | 7.EUROB ELSY SRL▲ 2 | Sat Cocoşeşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 300,0% | 0,0% | 227,7 K RON | |
| 8 | 8.APOSTOL MARKET S.R.L.▲ 1 | Sat Bărcăneşti, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 27▼ 10 % | ▼ 10 % | 410 K RON | |
| 9 | 9.LEGICOM GIR OIL S.R.L.▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 250,0% | 0,0% | 84,5 K RON | |
| 10 | 10.DEFIRA COM SERV SRL▲ 3 | Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, Prahova | 23▼ 4,2 % | ▼ 4,2 % | 236,8 K RON | |
| 11 | 11.JOHNY FOOD STORE S.R.L.▲ 5 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 23▲ 15 % | ▲ 15 % | 271,4 K RON | |
| 12 | 12.SOLUTION BY NIKO'S S.R.L.▲ 3 | Municipiul Câmpina, Prahova | 210,0% | 0,0% | 161,2 K RON | |
| 13 | 13.NEW RAMCO OIL SRL▲ 3 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 200,0% | 0,0% | 28,3 K RON | |
| 14 | 14.FRAGIROX FRAN S.R.L.▲ 4 | Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova | 190,0% | 0,0% | 261,8 K RON | |
| 15 | 15.ALYLAV MARKET STORE S.R.L.▲ 3 | Sat Talea, Comuna Talea, Prahova | 190,0% | 0,0% | 124,8 K RON | |
| 16 | 16.MESCA SRL▲ 15 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 18▲ 63,6 % | ▲ 63,6 % | 29,7 K RON | |
| 17 | 17.VANTOM PRODUCT SRL▲ 5 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 170,0% | 0,0% | 99 K RON | |
| 18 | 18.ADELIN TEODOR MARKET S.R.L.▲ 3 | Sat Cioranii de Sus, Comuna Ciorani, Prahova | 17▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 263,2 K RON | |
| 19 | 19.GALLED MARKET S.R.L.▲ 5 | Loc. Plopeni, Oraş Plopeni, Prahova | 17▲ 6,3 % | ▲ 6,3 % | 187,5 K RON | |
| 20 | 20.VALPEG MANAGEMENT SRL▲ 2 | Sat Stoeneşti, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 16▼ 5,9 % | ▼ 5,9 % | 75,9 K RON | |
| 21 | 21.ELWIZ WINDOWS & DOORS S.R.L.▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 16▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 181 K RON | |
| 22 | 22.STOLOR LUNA MARKET S.R.L.▲ 18 | Sat Telega, Comuna Telega, Prahova | 15▲ 87,5 % | ▲ 87,5 % | 166,3 K RON | |
| 23 | 23.AMID ELIOMARKET S.R.L.▲ 1 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 15▼ 6,3 % | ▼ 6,3 % | 229,7 K RON | |
| 24 | 24.VYN CONCEPT S.R.L.nou | Sat Lipăneşti, Comuna Lipăneşti, Prahova | 13— | — | — | 370,2 K RON |
| 25 | 25.RALUSIN CRIS STATION SRL▲ 6 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 110,0% | 0,0% | 28,1 K RON | |
| 26 | 26.DVN COM S.R.L.▲ 3 | Sat Stoeneşti, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 11▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 157,1 K RON | |
| 27 | 27.ADYCRIS STORE S.R.L.nou | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 11— | — | — | 123,8 K RON |
| 28 | 28.ANDRA API OIL S.R.L.▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10▲ 11,1 % | ▲ 11,1 % | -15,2 K RON | |
| 29 | 29.NATY & GOBY MARKET S.R.L.▲ 5 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 100,0% | 0,0% | 102,2 K RON | |
| 30 | 30.POMVIT ELIFLOR SRL▼ 23 | Sat Cioranii de Jos, Comuna Ciorani, Prahova | 10▼ 68,8 % | ▼ 68,8 % | 36,2 K RON | |
| 31 | 31.RADAV MARKET STORE S.R.L.= | Loc. Valea Târsei, Oraş Breaza, Prahova | 10▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 86,7 K RON | |
| 32 | 32.NELFRAN PROFIMAG S.R.L.nou | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 10— | — | — | 116 K RON |
| 33 | 33.RADIA CONSULTING SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 90,0% | 0,0% | -17,4 K RON | |
| 34 | 34.NISAB-CONS SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | 1,6 K RON | |
| 35 | 35.NICOLETA CĂTĂ S.R.L.nou | Sat Cireşanu, Comuna Baba Ana, Prahova | 9— | — | — | 52,7 K RON |
| 36 | 36.PITANDREMARY S.R.L.= | Sat Urleta, Comuna Băneşti, Prahova | 90,0% | 0,0% | 54 K RON | |
| 37 | 37.TRAINING PRIVATE GROUP S.R.L.▲ 49 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7▲ 600 % | ▲ 600 % | 332 RON | |
| 38 | 38.COM PRODEX SRL▲ 6 | Sat Plopu, Comuna Plopu, Prahova | 50,0% | 0,0% | 16,4 K RON | |
| 39 | 39.SC WASTE ELECTRICAL SERV SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 50,0% | 0,0% | -313 K RON | |
| 40 | 40.RECONT BUSINESS SOLUTION S.R.L.▼ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 5▼ 44,4 % | ▼ 44,4 % | 524,7 K RON | |
| 41 | 41.PYT TEAM CONSTRUCT S.R.L.▲ 9 | Sat Tăriceni, Comuna Şirna, Prahova | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | -13,3 K RON | |
| 42 | 42.DECO STAR SHOP S.R.L.▲ 2 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 50,0% | 0,0% | 234,9 K RON | |
| 43 | 43.IONA ALC SOLUTIONS S.R.L.▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 50,0% | 0,0% | 92,5 K RON | |
| 44 | 44.KORREKT MAGIC EXPERT SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 40,0% | 0,0% | -152,7 K RON | |
| 45 | 45.SEVINI CONSULTING SRL▲ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 33,8 K RON | |
| 46 | 46.LIAMOIL SRL▲ 117 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3— | — | 74,2 K RON | |
| 47 | 47.VICONT EXPERT SRL▲ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 20,6 K RON | |
| 48 | 48.CECOR CENTRUL CONSULTANTA RUTIERA SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 30,0% | 0,0% | 269,2 K RON | |
| 49 | 49.NICORI STAR EXIM SRL▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 30,0% | 0,0% | 40,4 K RON | |
| 50 | 50.NEW ERA AUTO - RAILWAY S.R.L.▲ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 95,9 K RON | |
| 51 | 51.CRIS INVOICE CONSULTING S.R.L.▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 143,6 K RON | |
| 52 | 52.BETCON BAND S.R.L.▲ 7 | Sat Băteşti, Comuna Brazi, Prahova | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 62,6 K RON | |
| 53 | 53.NATALED TDS SHOP S.R.L.▼ 9 | Sat Râfov, Comuna Râfov, Prahova | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 178,5 K RON | |
| 54 | 54.TOVSTAR CONSTRUCT SRL▲ 32 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 14,5 K RON | |
| 55 | 55.ELCAM PROTECT SRL▲ 4 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 20,0% | 0,0% | 167,8 K RON | |
| 56 | 56.SYTEVAL SRL▲ 3 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 20,0% | 0,0% | 125,9 K RON | |
| 57 | 57.RIDSERV IMPEX SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 20,0% | 0,0% | 182,8 K RON | |
| 58 | 58.SL & M EUROSERV MARKETING SRL▲ 1 | Sat Gornet, Comuna Gornet, Prahova | 20,0% | 0,0% | 120,8 K RON | |
| 59 | 59.MANSIS CONSULT SRL= | Sat Cornu de Jos, Comuna Cornu, Prahova | 20,0% | 0,0% | 307,4 K RON | |
| 60 | 60.SAFETYNET CONSULTANTS S.R.L.▲ 26 | Sat Goruna, Comuna Cocorăştii Mislii, Prahova | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -31,9 K RON | |
| 61 | 61.ANDEDY CENTER SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 20,0% | 0,0% | -7,9 K RON | |
| 62 | 62.DUMELDAN EXIM SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 20,0% | 0,0% | 145,6 K RON | |
| 63 | 63.MARIVAL INVOICE CONSULTING SRL▲ 23 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 124,4 K RON | |
| 64 | 64.VRAJA CARAIMANULUI S.R.L.▼ 5 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 20,0% | 0,0% | 71,3 K RON | |
| 65 | 65.BLUE QUARK CORPORATION SRL▼ 6 | Sat Gornet, Comuna Gornet, Prahova | 20,0% | 0,0% | 71,7 K RON | |
| 66 | 66.TABSTAN AMACO SHOP SRL▼ 13 | Sat Băneşti, Comuna Băneşti, Prahova | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 94,2 K RON | |
| 67 | 67.AEQUO ANIMO S.R.L.▼ 8 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 20,0% | 0,0% | 2 K RON | |
| 68 | 68.FIDEM CONSULTING S.R.L.▼ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 20,0% | 0,0% | 80,2 K RON | |
| 69 | 69.MIRAS & ALEX MIRAJ S.R.L.▼ 10 | Loc. Comarnic, Oraş Comarnic, Prahova | 20,0% | 0,0% | 60,4 K RON | |
| 70 | 70.MARY MONTAJ LIFT S.R.L.▲ 16 | Sat Magula, Comuna Tomşani, Prahova | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 134,2 K RON | |
| 71 | 71.MIHCONT PREST S.R.L.▲ 15 | Sat Târgşoru Vechi, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 56,2 K RON | |
| 72 | 72.AMADEUS WORD S.R.L.▲ 14 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -41,1 K RON | |
| 73 | 73.ADRIAN TCU UTIL S.R.L.▲ 13 | Sat Târgşoru Vechi, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 304 K RON | |
| 74 | 74.FILIP WIND CONSULTING S.R.L.nou | Sat Strejnicu, Comuna Târgşoru Vechi, Prahova | 20,0% | 0,0% | 25,9 K RON | |
| 75 | 75.CM CASE OFFICE S.R.L.▼ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 87,3 K RON | |
| 76 | 76.ARIAN INNOVATIVE PROJECT S.R.L.▲ 10 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 54 K RON | |
| 77 | 77.AGROZAB CONCEPT S.R.L.▼ 24 | Sat Gorgota, Comuna Gorgota, Prahova | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 38,2 K RON | |
| 78 | 78.DIMS ART S.R.L.nou | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 2— | — | — | 36 K RON |
| 79 | 79.WIZECS INTAKT S.R.L.▼ 20 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 20,0% | 0,0% | 52,5 K RON | |
| 80 | 80.COMAR INTERNATIONAL SRL▲ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,0% | 0,0% | 789,3 K RON | |
| 81 | 81.EDGE CONSULT SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,0% | 0,0% | 44,5 K RON | |
| 82 | 82.KADMEEA GROUPE SRL▲ 81 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1— | — | 68,8 K RON | |
| 83 | 83.KAMINA STAR SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,0% | 0,0% | 282,2 K RON | |
| 84 | 84.ACTIV SELECT GAME S.R.L.▼ 25 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 4,9 K RON | |
| 85 | 85.AUTOPRED MANAGEMENT SPA SRL▲ 1 | Sat Moara Nouă, Comuna Berceni, Prahova | 10,0% | 0,0% | 482,7 K RON | |
| 86 | 86.NOVA VISION CONSULTING SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,0% | 0,0% | -18,6 K RON | |
| 87 | 87.MASTER SERVICES SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,0% | 0,0% | 6,1 K RON | |
| 88 | 88.DOFCOM GROUP SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,0% | 0,0% | 16,2 K RON | |
| 89 | 89.R & P RAIL SERVICES SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,0% | 0,0% | 134,5 K RON | |
| 90 | 90.STENDISO PREST SRL▼ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,0% | 0,0% | 8 K RON | |
| 91 | 91.CARASANG SRL▲ 72 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 1— | — | -1,3 K RON | |
| 92 | 92.LIDERO NETWORK CONSULTING SRL▼ 6 | Sat Livadea, Comuna Vărbilău, Prahova | 10,0% | 0,0% | 23 K RON | |
| 93 | 93.POWER LIGHT DISCOUNT SRL▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,0% | 0,0% | 4 K RON | |
| 94 | 94.SERAR PREST BET SRL▼ 35 | Sat Vărbilău, Comuna Vărbilău, Prahova | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 7 K RON | |
| 95 | 95.ACON HUMAN RESOURCES SERV SRL▼ 9 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,0% | 0,0% | 24,7 K RON | |
| 96 | 96.ALTERNATIV HORIZONT S.R.L.▼ 10 | Sat Bogdăneşti, Comuna Gornet, Prahova | 10,0% | 0,0% | 0 RON | |
| 97 | 97.DIBUJO TECH WORKS SRL▼ 11 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 10,0% | 0,0% | -43,1 K RON | |
| 98 | 98.NAVI OPERATIONS SRL▼ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 10,0% | 0,0% | 11,3 K RON | |
| 99 | 99.CONSGIB BUSINESS SRL▼ 13 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 10,0% | 0,0% | 202,3 K RON | |
| 100 | 100.3S SMART SECURITY STRATEGIES S.R.L.▼ 14 | Oraş Breaza, Prahova | 10,0% | 0,0% | 202,7 K RON |