Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Prahova după angajați în 2017
360 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.999. Pragul de intrare în top este 6, iar liderul atinge 77.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.VICARIS SRL▲ 2 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 77▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 162,8 K RON | |
| 2 | 2.IRISH RESORT SRL▲ 2 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 74▲ 12,1 % | ▲ 12,1 % | 782,7 K RON | |
| 3 | 3.STILET SRL▲ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 66▲ 1,5 % | ▲ 1,5 % | 951,5 K RON | |
| 4 | 4.DAVINCI FOOD SRL▲ 5 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 63▲ 34 % | ▲ 34 % | -284,4 K RON | |
| 5 | 5.MAXX MUSIC PROD SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 58▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 2,3 mil. RON | |
| 6 | 6.PALACE MOUNTAIN PREST SRL= | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 58▼ 4,9 % | ▼ 4,9 % | 28,8 K RON | |
| 7 | 7.GIULIA CAFE DISTRIBUTION SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 44▼ 10,2 % | ▼ 10,2 % | 714,4 K RON | |
| 8 | 8.REMEMBER CLASS S.R.L.▲ 6 | Sat Negoieşti, Comuna Brazi, Prahova | 43▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 156,3 K RON | |
| 9 | 9.ROCHEF CATERER SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 40▼ 4,8 % | ▼ 4,8 % | -12,5 K RON | |
| 10 | 10.TAVERNA SÎRBULUI COTA 1400 SRL▲ 2 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 39▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 2,7 mil. RON | |
| 11 | 11.VOSCA SRL▲ 5 | Municipiul Câmpina, Prahova | 38▲ 5,6 % | ▲ 5,6 % | 931,4 K RON | |
| 12 | 12.SEVA CAMP S.R.L.▼ 11 | Sat Filipeştii de Târg, Comuna Filipeştii de Târg, Prahova | 35▼ 67,3 % | ▼ 67,3 % | 203,4 K RON | |
| 13 | 13.SICCOM GRUP SRL▲ 14 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 33▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | -313 K RON | |
| 14 | 14.REGINA NOPŢII ALL PARK SRL▲ 4 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 32▲ 3,2 % | ▲ 3,2 % | 25,5 K RON | |
| 15 | 15.HANGAN FOOD INVESTMENT SRL▲ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 32▲ 18,5 % | ▲ 18,5 % | 221,4 K RON | |
| 16 | 16.SCHI MONT SRL▲ 9 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 31▲ 10,7 % | ▲ 10,7 % | 1 mil. RON | |
| 17 | 17.MADRE CUCINA RISTORANTE SRL▲ 1 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 310,0% | 0,0% | 267,2 K RON | |
| 18 | 18.MARKET SRL▼ 8 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 30▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 311,5 K RON | |
| 19 | 19.IRENE SRL▲ 4 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 30▲ 3,5 % | ▲ 3,5 % | 212,9 K RON | |
| 20 | 20.GREEK SEA FOOD SRL▲ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 30▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 799,6 K RON | |
| 21 | 21.DONER HOUSE AMS EXIM SRL▲ 16 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 28▲ 40 % | ▲ 40 % | 304,9 K RON | |
| 22 | 22.LUCAS TOP EVENTS SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 26▼ 3,7 % | ▼ 3,7 % | 143 K RON | |
| 23 | 23.RESTAURANT CASTELUL CANTACUZINO SRL▲ 2 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 26▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 34,5 K RON | |
| 24 | 24.JINX FAST FOOD S.R.L.▲ 22 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 26▲ 73,3 % | ▲ 73,3 % | 4,2 K RON | |
| 25 | 25.TEOCLAV INVEST SRL▲ 198 | Sat Bucov, Comuna Bucov, Prahova | 26— | — | 430,9 K RON | |
| 26 | 26.PENALTY SRL▲ 1 | Municipiul Câmpina, Prahova | 25▼ 7,4 % | ▼ 7,4 % | -88 K RON | |
| 27 | 27.CLUB LAGUNA SRL▼ 7 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 25▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 2,3 K RON | |
| 28 | 28.ELTI UNO STORE SRL▲ 5 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 24▲ 4,4 % | ▲ 4,4 % | 14,2 K RON | |
| 29 | 29.TUGAB INTERSERV SRL▲ 98 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 23▲ 666,7 % | ▲ 666,7 % | 370,3 K RON | |
| 30 | 30.TEATRUL BERARILOR SRL▼ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 23▼ 14,8 % | ▼ 14,8 % | 199 RON | |
| 31 | 31.TOM CRIS'93 SRL▼ 11 | Municipiul Câmpina, Prahova | 22▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | 23,8 K RON | |
| 32 | 32.REMUS SRL▲ 5 | Loc. Slănic, Oraş Slănic, Prahova | 22▲ 10 % | ▲ 10 % | 540,5 K RON | |
| 33 | 33.CLACOR INVEST SRL▲ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 220,0% | 0,0% | 117,9 K RON | |
| 34 | 34.CYP COMERCIANT SRL▲ 1 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 210,0% | 0,0% | 271,9 K RON | |
| 35 | 35.BINAP MIMAR SRL▲ 11 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 21▲ 40 % | ▲ 40 % | -124 K RON | |
| 36 | 36.NAPORES CENTRAL S.R.L.▲ 187 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 20— | — | 372,4 K RON | |
| 37 | 37.CHRISTANO MANUSERV SRL▼ 17 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 20▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -275,5 K RON | |
| 38 | 38.AGROPA SRL▲ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 19▲ 26,7 % | ▲ 26,7 % | 143,7 K RON | |
| 39 | 39.RAD SRL▲ 4 | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 19▲ 18,8 % | ▲ 18,8 % | 131,8 K RON | |
| 40 | 40.AMP REST STYL SRL▼ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 19▼ 9,5 % | ▼ 9,5 % | 939,5 K RON | |
| 41 | 41.YARUS PREST INVEST SRL= | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 19▲ 11,8 % | ▲ 11,8 % | 760,6 K RON | |
| 42 | 42.ALEEA NUCILOR VERZI SRL▼ 5 | Oraş Breaza, Prahova | 19▼ 5 % | ▼ 5 % | -1,6 K RON | |
| 43 | 43.SEBIANA BEST TEAM SRL▲ 33 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 19▲ 137,5 % | ▲ 137,5 % | 121 K RON | |
| 44 | 44.RESTAURANT BON APETIT SRLnou | Municipiul Câmpina, Prahova | 19— | — | — | 354,8 K RON |
| 45 | 45.GASTROSIN CARPATI SRL▼ 2 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 18▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 576 K RON | |
| 46 | 46.DIMI LINE SRL▼ 35 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 18▼ 58,1 % | ▼ 58,1 % | 181,8 K RON | |
| 47 | 47.VĂLENII DE MUNTE SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUMnou | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 17▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 978 RON | |
| 48 | 48.POIANA SRL▼ 5 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 160,0% | 0,0% | 174,6 K RON | |
| 49 | 49.NICOLSER SRL▲ 8 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 16▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | -20,1 K RON | |
| 50 | 50.DIONISOS FOODS SRL▼ 4 | Sat Păuleşti, Comuna Păuleşti, Prahova | 16▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 552,8 K RON | |
| 51 | 51.SIBIS INVEST SRL▼ 5 | Sat Cornu de Sus, Comuna Cornu, Prahova | 16▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 21,3 K RON | |
| 52 | 52.BENDIS FOOD SRL▼ 6 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 16▲ 6,7 % | ▲ 6,7 % | 27,1 K RON | |
| 53 | 53.COVIPEX RIO SRL▼ 7 | Sat Ţânţăreni, Comuna Blejoi, Prahova | 150,0% | 0,0% | -64,1 K RON | |
| 54 | 54.RIMARK PREST SRL▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 150,0% | 0,0% | 183,3 K RON | |
| 55 | 55.FRESH SABRO SRL▲ 36 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 15▲ 150 % | ▲ 150 % | 516,5 K RON | |
| 56 | 56.EFI FLAVOR FOOD SRL▼ 10 | Oraş Breaza, Prahova | 150,0% | 0,0% | 235,4 K RON | |
| 57 | 57.KASTEPHY COM SRL= | Municipiul Ploieşti, Prahova | 140,0% | 0,0% | 224,3 K RON | |
| 58 | 58.ADRIVAL COM SRL▼ 12 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 14▼ 6,7 % | ▼ 6,7 % | -226,8 K RON | |
| 59 | 59.VOIMAR PRAHOVEANA IMPEX SRL▲ 17 | Sat Gura Vitioarei, Comuna Gura Vitioarei, Prahova | 14▲ 75 % | ▲ 75 % | 320 RON | |
| 60 | 60.DUMAS-SERV SRL▲ 4 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | 26,2 K RON | |
| 61 | 61.STEJECOM SRL▼ 1 | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 12▼ 7,7 % | ▼ 7,7 % | 84,1 K RON | |
| 62 | 62.CITYCAR CENTER SRL▲ 7 | Sat Ploieştiori, Comuna Blejoi, Prahova | 12▲ 20 % | ▲ 20 % | -82,8 K RON | |
| 63 | 63.RUBYO UNYON SRL▼ 2 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 120,0% | 0,0% | 43,3 K RON | |
| 64 | 64.GUSTUL MAGIC BAVAREZ SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12▲ 20 % | ▲ 20 % | 229,2 K RON | |
| 65 | 65.RODID FOOD CATERING SRL▼ 1 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 12▲ 9,1 % | ▲ 9,1 % | -127,7 K RON | |
| 66 | 66.ARYNNA&FAMILLY SOLUTION SRL▼ 5 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 120,0% | 0,0% | 177,3 K RON | |
| 67 | 67.B.P.D.MILIA SRL▼ 3 | Municipiul Câmpina, Prahova | 110,0% | 0,0% | 271,7 K RON | |
| 68 | 68.PACIFIC EXTRA FOOD SOCIETATE CU RASPUNDERE LIMITATĂnou | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 11— | — | — | 17,3 K RON |
| 69 | 69.SNOW SRL= | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 100,0% | 0,0% | 163,8 K RON | |
| 70 | 70.HAN DEALUL VIILOR 2008 SRL▲ 153 | Loc. Urlaţi, Oraş Urlaţi, Prahova | 10— | — | 13,7 K RON | |
| 71 | 71.JANNE-MARIE-SOR SRL▲ 12 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | -99,2 K RON | |
| 72 | 72.SANTARIN COM SRL▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | -61,4 K RON | |
| 73 | 73.ECOLOG CONSTRUCT TRADE S.R.L.▲ 18 | Sat Brazii de Jos, Comuna Brazi, Prahova | 9▲ 50 % | ▲ 50 % | -154,3 K RON | |
| 74 | 74.ROYAL KAMELEON GOLD SRL▲ 9 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 9▲ 28,6 % | ▲ 28,6 % | -55,7 K RON | |
| 75 | 75.ROBINA INTERSERV SRL▼ 29 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9▼ 40 % | ▼ 40 % | -150,7 K RON | |
| 76 | 76.MARKET BAICOI SRLnou | Loc. Băicoi, Oraş Băicoi, Prahova | 9— | — | — | 82,1 K RON |
| 77 | 77.NATY PUBSTORE SRLnou | Municipiul Ploieşti, Prahova | 9— | — | — | 55,9 K RON |
| 78 | 78.HANUL DACILOR CB PLOIEŞTI SRL▼ 4 | Sat Tătărani, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | -9,2 K RON | |
| 79 | 79.BALCANIC EVENTS SRL▲ 4 | Sat Româneşti, Comuna Bărcăneşti, Prahova | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | -148,2 K RON | |
| 80 | 80.PREMIER SECONDA CLASS SRL▼ 6 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 8▼ 11,1 % | ▼ 11,1 % | -16,5 K RON | |
| 81 | 81.BERLINER DONER HAUS SRL▲ 34 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8▲ 100 % | ▲ 100 % | 357,2 K RON | |
| 82 | 82.ALLMER INVEST SRL▲ 141 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 8— | — | 33,2 K RON | |
| 83 | 83.GARFLOR TRANS SRLnou | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 7— | — | -33,1 K RON | |
| 84 | 84.POPASUL CASA ARDELEANĂ 2008 SRL▼ 8 | Sat Blejoi, Comuna Blejoi, Prahova | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 17,9 K RON | |
| 85 | 85.BDF COMPANY SRL▼ 9 | Municipiul Câmpina, Prahova | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 55,2 K RON | |
| 86 | 86.ORG AVANGARDE TOUR SRL▼ 3 | Loc. Sinaia, Oraş Sinaia, Prahova | 70,0% | 0,0% | -129,1 K RON | |
| 87 | 87.PREMIUM LUCA EXPRESS SRL▼ 4 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 70,0% | 0,0% | -151,3 K RON | |
| 88 | 88.MARISELLE INVEST SRL▲ 3 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | -124,2 K RON | |
| 89 | 89.ALEXANDRA GMMA CAFE SRL▼ 6 | Loc. Mizil, Oraş Mizil, Prahova | 70,0% | 0,0% | 2,3 K RON | |
| 90 | 90.FAMILY FOODS INTERNATIONAL SRL▲ 25 | Loc. Seciu, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 7▲ 75 % | ▲ 75 % | -44,8 K RON | |
| 91 | 91.TRIUNGHIUL GUSTULUI MAGIC SRL▲ 84 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 7▲ 600 % | ▲ 600 % | -34,2 K RON | |
| 92 | 92.PIPSAB MARGAB SRL▲ 131 | Sat Măgurele, Comuna Măgurele, Prahova | 7— | — | -87,9 K RON | |
| 93 | 93.EIDOLON SRL▲ 8 | Loc. Buşteni, Oraş Buşteni, Prahova | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -65,8 K RON | |
| 94 | 94.BANZAI STIL SRL▼ 3 | Sat Târgşoru Nou, Comuna Ariceştii Rahtivani, Prahova | 60,0% | 0,0% | -173,2 K RON | |
| 95 | 95.FAST IDEA SELECT SRL▲ 6 | Loc. Vălenii de Munte, Oraş Vălenii de Munte, Prahova | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -28,9 K RON | |
| 96 | 96.CASA DANC SERV SRL▲ 5 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | -24,8 K RON | |
| 97 | 97.MANIATIS TASOS SRL▲ 30 | Municipiul Câmpina, Prahova | 6▲ 100 % | ▲ 100 % | 20 K RON | |
| 98 | 98.RODENA DANISERV SRL▲ 17 | Sat Filipeştii de Pădure, Comuna Filipeştii de Pădure, Prahova | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 140,9 K RON | |
| 99 | 99.COMOD PIZZA FOOD SRL▼ 8 | Municipiul Ploieşti, Prahova | 60,0% | 0,0% | 55,7 K RON | |
| 100 | 100.CONACUL LIPĂNEȘTI SRLnou | Loc. Boldeşti-Scăeni, Oraş Boldeşti-Scăeni, Prahova | 6— | — | — | -30,9 K RON |