Top 100 firme — Învățământ, Mureș după angajați în 2024
291 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 294. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 43.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.MULTIPRACTIC SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 43▲ 4,9 % | ▲ 4,9 % | 677,9 K RON | |
| 2 | 2.AUTO VOLAN SRL= | Oraş Miercurea Nirajului, Mureş | 18▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | -213,5 K RON | |
| 3 | 3.SUPER DRIVER EXPERT SRL= | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 11▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 382,9 K RON | |
| 4 | 4.MONDO TRANS SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 100,0% | 0,0% | 407,8 K RON | |
| 5 | 5.THOMAS HUX TRAVEL SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 9▼ 10 % | ▼ 10 % | -149,6 K RON | |
| 6 | 6.KALM DRIVE EXPERT S.R.L.▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | -34,6 K RON | |
| 7 | 7.ROLIMAAN COM SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 80,0% | 0,0% | 138,6 K RON | |
| 8 | 8.DE GIZE SRL▼ 1 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 80,0% | 0,0% | 19,2 K RON | |
| 9 | 9.LANGUAGE CENTER MURES S.R.L.▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 46,9 K RON | |
| 10 | 10.AUTO LUCEAFARUL SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -177,9 K RON | |
| 11 | 11.BSM AUTO MEISTER DRIVE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Reghin, Mureş | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 3,1 K RON | |
| 12 | 12.INTEREDU PROFI S.R.L.▲ 23 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 5▲ 150 % | ▲ 150 % | 268,9 K RON | |
| 13 | 13.DORU AUTOACTIV IMPEX SRL▲ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 6,9 K RON | |
| 14 | 14.HEGYI SRL▲ 3 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 40,0% | 0,0% | -43,4 K RON | |
| 15 | 15.ABC AUTO SRL▲ 2 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 40,0% | 0,0% | -41,9 K RON | |
| 16 | 16.POPAUTOACTIV IMPEX SRL▲ 1 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 40,0% | 0,0% | 10,9 K RON | |
| 17 | 17.AUTO NIC DRIVE SRL= | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 40,0% | 0,0% | -11,3 K RON | |
| 18 | 18.IQ COMPANY SRL▲ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 24 K RON | |
| 19 | 19.VAM DRIVING SCHOOL SRL▼ 6 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -27,6 K RON | |
| 20 | 20.HOLLYWOOD LANGUAGE STUDIO S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -65,2 K RON | |
| 21 | 21.CLD-AUTO-DRIVE-CONSULT S.R.L.▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -34,9 K RON | |
| 22 | 22.AMA LEARNING CENTER SRL▲ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 69,8 K RON | |
| 23 | 23.BEV TRANS & DRIVE SRL▲ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 30,0% | 0,0% | 49,1 K RON | |
| 24 | 24.EDRA MANAGEMENT CONSULTING SRL▼ 7 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 25,2 K RON | |
| 25 | 25.EUROFOCUS DRIVE S.R.L.▲ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -37,4 K RON | |
| 26 | 26.PODASA-BEAUTY-KIDS S.R.L.▲ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -6,4 K RON | |
| 27 | 27.ATHENAGEN S.R.L.▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 4,7 K RON | |
| 28 | 28.LASZLO KOCSI S.R.L.▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 30,0% | 0,0% | 14,1 K RON | |
| 29 | 29.BEST AUTO MOTO VAM S.R.L.▼ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 264 RON | |
| 30 | 30.AMA BABY CARE S.R.L.▼ 17 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 162,4 K RON | |
| 31 | 31.TAVROH HND AGENCY S.R.L.▲ 24 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | -103,8 K RON | |
| 32 | 32.KINGBELL HORSE S.R.L.▲ 3 | Sat Ceuaşu de Cîmpie, Comuna Ceuaşu de Cîmpie, Mureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -35,3 K RON | |
| 33 | 33.AUTO LECHI S.R.L.▲ 2 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 21,6 K RON | |
| 34 | 34.M&CO EUROPE TRAINING AND CONSULTING SRL▲ 21 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 400,2 K RON | |
| 35 | 35.AUTOSIG SRL▼ 10 | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 4,5 K RON | |
| 36 | 36.TOTALCAR SRL▼ 1 | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Mureş | 20,0% | 0,0% | 31,2 K RON | |
| 37 | 37.AUTO SENS SRL▼ 2 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 20,0% | 0,0% | -11,6 K RON | |
| 38 | 38.AUTOCOS DRIVE SRL▼ 13 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -23,6 K RON | |
| 39 | 39.DADO FIRE & RESCUE SRL▼ 4 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 20,0% | 0,0% | -4,3 K RON | |
| 40 | 40.BRITANNIA AUTO CAR SRL▼ 5 | Sat Boiu, Comuna Albeşti, Mureş | 20,0% | 0,0% | 15 K RON | |
| 41 | 41.GO & DRIVE PILOTAJ SRL▲ 14 | Sat Glodeni, Comuna Glodeni, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 11,5 K RON | |
| 42 | 42.TOGETHERDANCE SRL▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | -78,9 K RON | |
| 43 | 43.DIGITAL TRAINING S.R.L.▼ 37 | Sat Deda, Comuna Deda, Mureş | 2▼ 77,8 % | ▼ 77,8 % | 666,5 K RON | |
| 44 | 44.WELL FOCUS SERVICES S.R.L.▼ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 5,9 K RON | |
| 45 | 45.EDRA 2020 - TEACHING S.R.L.▼ 20 | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -188,5 K RON | |
| 46 | 46.SMARTYKIDS ALEXANDRINA S.R.L.▲ 9 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -18,8 K RON | |
| 47 | 47.SMARTYCLUB MURES S.R.L.nou | Sat Gorneşti, Comuna Gorneşti, Mureş | 2— | — | — | -15,3 K RON |
| 48 | 48.URUS CONS TECH S.R.L.nou | Sat Sântana de Mureş, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 2— | — | — | 8,1 K RON |
| 49 | 49.WELL IT S.R.L.nou | Municipiul Reghin, Mureş | 2— | — | — | 54,3 K RON |
| 50 | 50.IMPACT CATALYST TRAINING S.R.L.▲ 5 | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 112,2 K RON | |
| 51 | 51.EQ MASTERY S.R.L.nou | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Mureş | 2— | — | — | 58,2 K RON |
| 52 | 52.KARLEN SECURITY SRL▼ 17 | Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 97,1 K RON | |
| 53 | 53.ADRIASIG LIFE S.R.L.▲ 2 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 10,0% | 0,0% | 111,7 K RON | |
| 54 | 54.PEGAS CURSURI DE CALIFICARE S.R.L.▼ 44 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1▼ 83,3 % | ▼ 83,3 % | -169 K RON | |
| 55 | 55.EUREKA SRL= | Municipiul Reghin, Mureş | 10,0% | 0,0% | -5,8 K RON | |
| 56 | 56.4 U SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 143,6 K RON | |
| 57 | 57.DORU TRANSACTIV SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 7,1 K RON | |
| 58 | 58.ARMINSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 959 RON | |
| 59 | 59.CT&T SRL▼ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 42,4 K RON | |
| 60 | 60.EUROFORMED CONSULTING SRL▼ 35 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 12,1 K RON | |
| 61 | 61.PRO CONSULTING INTERNATIONAL SRL▼ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 10 K RON | |
| 62 | 62.FORMPROF SERVICII SRL▼ 27 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -207,7 K RON | |
| 63 | 63.OUTDOOR CENTRUM SRL▼ 8 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 10,0% | 0,0% | 18,9 K RON | |
| 64 | 64.SCHOOL CONSULTING SRL▼ 9 | Sat Albeşti, Comuna Albeşti, Mureş | 10,0% | 0,0% | 39,8 K RON | |
| 65 | 65.VICTORIA SUNRISE SRL▼ 10 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | -18,4 K RON | |
| 66 | 66.ENGLISH 4 KIDS SRL▼ 31 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 10,5 K RON | |
| 67 | 67.SIMBIZ EUROPE SRL▼ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 211 K RON | |
| 68 | 68.FORTIS FORM SRL▲ 84 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1— | — | 644 RON | |
| 69 | 69.CSD FARMA SRL▼ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 338,6 K RON | |
| 70 | 70.FLAVIS PRESS SRL▼ 15 | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 68,3 K RON | |
| 71 | 71.CSD MEDICA SRL▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 125,4 K RON | |
| 72 | 72.ANDI'S RHYTHM S.R.L.▼ 17 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 10,0% | 0,0% | -44,3 K RON | |
| 73 | 73.MANY SECURITY PROFESIONAL SRL▼ 18 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 816 RON | |
| 74 | 74.DESK-MURES SRL▼ 19 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 53,3 K RON | |
| 75 | 75.MODABITI CAPTIVA SRL▲ 77 | Sat Delenii, Comuna Băgaciu, Mureş | 1— | — | -1,2 K RON | |
| 76 | 76.AUTO SULI TIGER SRL▼ 21 | Loc. Miercurea Nirajului, Oraş Miercurea Nirajului, Mureş | 10,0% | 0,0% | 7,4 K RON | |
| 77 | 77.TANCOLJ VELUNK MOST SRL▼ 22 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 1,3 K RON | |
| 78 | 78.ELENDIA TRAINING SRL▼ 23 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 65,9 K RON | |
| 79 | 79.BB-PORT S.R.L.▼ 24 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 10,0% | 0,0% | 13 K RON | |
| 80 | 80.CPDA FORMARE S.R.L.▼ 25 | Sat Lunca, Comuna Lunca, Mureş | 10,0% | 0,0% | 274,7 K RON | |
| 81 | 81.DANDAN TUR AUTO SRL▼ 26 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 120,1 K RON | |
| 82 | 82.PEARL BEAUTY STUDIO SRL▼ 27 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | -950 RON | |
| 83 | 83.MASTER CLASS DANCE CENTER SRL▼ 28 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 67,8 K RON | |
| 84 | 84.BUSINESS & TRAINING S.R.L.▼ 29 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 8,4 K RON | |
| 85 | 85.MAGISTRI VERBIS SRL▼ 30 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | -1,3 K RON | |
| 86 | 86.AUTO MAYKI DIAROM SRL▼ 31 | Municipiul Reghin, Mureş | 10,0% | 0,0% | 14,5 K RON | |
| 87 | 87.COGERSUM TANODA SRL▼ 32 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 7,9 K RON | |
| 88 | 88.SMART TEMPO DRIVE S.R.L.▼ 53 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -337 RON | |
| 89 | 89.GIULIA ITALIAN CONSULTING S.R.L.▼ 34 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | -316,1 K RON | |
| 90 | 90.MONASI CURSURI ȘI CONSULTANȚĂ S.R.L.▼ 35 | Sat Acăţari, Comuna Acăţari, Mureş | 10,0% | 0,0% | 26,3 K RON | |
| 91 | 91.POP LANA DANCE S.R.L.▼ 36 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | -16,2 K RON | |
| 92 | 92.TEACH2GROW S.R.L.▼ 37 | Sat Bărdeşti, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 49,7 K RON | |
| 93 | 93.NATURAL SMILE EDUCATION S.R.L.▼ 38 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 24,8 K RON | |
| 94 | 94.TRANSYLVANIA CONTEMPORARY DANCE S.R.L.▼ 39 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 10,0% | 0,0% | 44,5 K RON | |
| 95 | 95.ENGLEZA ONLINE S.R.L.▼ 40 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | -20,9 K RON | |
| 96 | 96.MURES TK BIT S.R.L.▼ 41 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 22 K RON | |
| 97 | 97.EXCELLENT DANCING S.R.L.▼ 42 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 18,5 K RON | |
| 98 | 98.DATA PROTECTION TRAINING & SUPPORT S.R.L.▼ 43 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 180,1 K RON | |
| 99 | 99.EMOTION LIFESTYLE S.R.L.▲ 53 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 1— | — | 13,1 K RON | |
| 100 | 100.BOGDY ENERGY SHAPE S.R.L.▲ 52 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 1— | — | 2 K RON |
Codurile CAEN din învățământ — Mureș
CAEN 8559
Alte forme de învățământ n.c.a.
171 firme · 32,3 mil. RON
CAEN 8553
Școli de conducere (pilotaj)
43 firme · 14,3 mil. RON
CAEN 8552
Învățământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
27 firme · 4,2 mil. RON
CAEN 8569
Activități de servicii suport pentru învățământ
11 firme · 2,6 mil. RON
CAEN 8551
Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
17 firme · 1 mil. RON
CAEN 8560
Activități de servicii suport pentru învățământ
6 firme · 580 K RON
CAEN 8510
Învățământ preșcolar
2 firme · 576,5 K RON
CAEN 8532
Învățământ secundar, tehnic sau profesional
3 firme · 253,5 K RON
CAEN 8520
Învățământ primar
1 firme · 0 RON