Top 100 firme — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri, Mureș după angajați în 2024
129 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 372. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 35.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.CFP CONSTRUCT SRL▲ 3 | Sat Nazna, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 35▲ 34,6 % | ▲ 34,6 % | 776,6 K RON | |
| 2 | 2.ROMMETAL ENGINEERING SRL▼ 1 | Sat Livezeni, Comuna Livezeni, Mureş | 33▼ 13,2 % | ▼ 13,2 % | 1,1 mil. RON | |
| 3 | 3.TMGIP SA▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 310,0% | 0,0% | 1,6 mil. RON | |
| 4 | 4.DEDRALEX SOLAR ENERGY S.R.L.▼ 1 | Sat Dedrad, Comuna Batoş, Mureş | 31▲ 6,9 % | ▲ 6,9 % | 1,2 mil. RON | |
| 5 | 5.MACARALE MURES SRL▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 27▲ 3,9 % | ▲ 3,9 % | 178 K RON | |
| 6 | 6.SILE LUC CONSTRUCT SRL▲ 3 | Sat Rîciu, Comuna Rîciu, Mureş | 12▲ 20 % | ▲ 20 % | 2 K RON | |
| 7 | 7.CIPRIS CONSTRUCT SRL= | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 11▼ 8,3 % | ▼ 8,3 % | 181 K RON | |
| 8 | 8.BICA STAHL SRL▲ 4 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 11▲ 22,2 % | ▲ 22,2 % | 931,1 K RON | |
| 9 | 9.ISTRATE UTILAJE S.R.L.▼ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10▼ 9,1 % | ▼ 9,1 % | 612,2 K RON | |
| 10 | 10.VOMTRANS COM IMPEX SRL▲ 4 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 8▲ 14,3 % | ▲ 14,3 % | 308 K RON | |
| 11 | 11.LEON TRANS SRL▲ 3 | Sat Rîciu, Comuna Rîciu, Mureş | 70,0% | 0,0% | -273,8 K RON | |
| 12 | 12.FPC CONSTRUCT SRL▲ 2 | Sat Dedrad, Comuna Batoş, Mureş | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 35,6 K RON | |
| 13 | 13.GERATT PULS S.R.L.▲ 10 | Sat Eremieni, Comuna Bereni, Mureş | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 285,8 K RON | |
| 14 | 14.WARCON INNOVATION SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 5▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 1,6 mil. RON | |
| 15 | 15.OSZKAR CONS S.R.L.▲ 8 | Sat Gheorghe Doja, Comuna Gheorghe Doja, Mureş | 50,0% | 0,0% | -147 K RON | |
| 16 | 16.RESTAURO TRANSYLVANIAE S.R.L.▼ 7 | Sat Bozeni, Comuna Corunca, Mureş | 5▼ 50 % | ▼ 50 % | -91,9 K RON | |
| 17 | 17.ARS ANTIQUA SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 5,6 K RON | |
| 18 | 18.BRIGADIERUL SRL▲ 73 | Sat Aluniş, Comuna Aluniş, Mureş | 4— | — | -206,3 K RON | |
| 19 | 19.LIFE RELAX WELLNESS CONCEPT SRL▲ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 40,0% | 0,0% | 36,7 K RON | |
| 20 | 20.ALMID EURO KRAFT SRL= | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 26,5 K RON | |
| 21 | 21.RCH LOGISTIC S.R.L.▼ 9 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 4▼ 55,6 % | ▼ 55,6 % | 259,2 K RON | |
| 22 | 22.SZÁSZ ZSIGMOND SRL▲ 25 | Sat Viforoasa, Comuna Fîntînele, Mureş | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 51,7 K RON | |
| 23 | 23.DALIDA FAMILY S.R.L.▲ 9 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -664 RON | |
| 24 | 24.CONSTAR SERVICE SRL▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 32,3 K RON | |
| 25 | 25.STEEL HOLDING SRL▼ 11 | Sat Curteni, Comuna Sântana de Mureş, Mureş | 3▼ 57,1 % | ▼ 57,1 % | 93,8 K RON | |
| 26 | 26.RIVAS CONSTRUCT SRL▲ 6 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 30,0% | 0,0% | 189,7 K RON | |
| 27 | 27.ADF DEMIAN SRL▲ 5 | Sat Cristeşti, Comuna Cristeşti, Mureş | 30,0% | 0,0% | -125,9 K RON | |
| 28 | 28.CHIRA GEOSER SRL▲ 4 | Sat Breaza, Comuna Breaza, Mureş | 30,0% | 0,0% | 420,6 K RON | |
| 29 | 29.FEMALY MALYN S.R.L.▲ 3 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 30,0% | 0,0% | 3,6 K RON | |
| 30 | 30.ARTSOLUTIONS BICON S.R.L.▲ 2 | Sat Sînpaul, Comuna Sînpaul, Mureş | 30,0% | 0,0% | 262,8 K RON | |
| 31 | 31.LAURAL EFECT S.R.L.▲ 16 | Sat Dedrad, Comuna Batoş, Mureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 130,6 K RON | |
| 32 | 32.KEFTER PRIMO POMP S.R.L.▲ 15 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -55,1 K RON | |
| 33 | 33.BENN HIGH DECOR S.R.L.▲ 14 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | -19,7 K RON | |
| 34 | 34.BS INTRALOGISTIC SOLUTIONS S.R.L.▲ 13 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 8,4 K RON | |
| 35 | 35.DANIEL CONSTRUCT SRL▼ 26 | Sat Apold, Comuna Apold, Mureş | 3▼ 70 % | ▼ 70 % | -82,3 K RON | |
| 36 | 36.COFARI PRODCOM SRL▲ 11 | Sat Ibăneşti, Comuna Ibăneşti, Mureş | 20,0% | 0,0% | 363,6 K RON | |
| 37 | 37.GREGORY SRL▲ 10 | Sat Sîngeorgiu de Mureş, Comuna Sîngeorgiu de Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 47,8 K RON | |
| 38 | 38.ARTAMIRA SRL▲ 27 | Sat Pădureni, Comuna Gorneşti, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 36,7 K RON | |
| 39 | 39.URBIS SRL▲ 8 | Municipiul Reghin, Mureş | 20,0% | 0,0% | 19,7 K RON | |
| 40 | 40.ECO PUR IZO SRL▲ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | 2,1 K RON | |
| 41 | 41.ELMAR BUILD SRL▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | 129,3 K RON | |
| 42 | 42.GABINSTAL SOLUTIONS S.R.L.▲ 23 | Sat Cipău, Oraş Iernut, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 46,6 K RON | |
| 43 | 43.DARASAR TENCUIELI S.R.L.▼ 11 | Sat Răzoare, Comuna Miheşu de Cîmpie, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -184,6 K RON | |
| 44 | 44.BENIMRO NAB NIMBE S.R.L.▼ 12 | Sat Mădăraş, Comuna Mădăraş, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -8,5 K RON | |
| 45 | 45.TERMOIZOLATII AMENAJARI INTERIOARE OVIDOVAN S.R.L.▲ 20 | Sat Dătăşeni, Comuna Cuci, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 41,1 K RON | |
| 46 | 46.KEROX STONEDAP S.R.L.▲ 1 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 20,0% | 0,0% | -24,7 K RON | |
| 47 | 47.MAT PAV ADRICOR S.R.L.▼ 15 | Sat Solovăstru, Comuna Solovăstru, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -67,9 K RON | |
| 48 | 48.IZOLATII PREMIUM S.R.L.▼ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -124 K RON | |
| 49 | 49.PISCINE DE LA A LA Z S.R.L.▲ 16 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -129,6 K RON | |
| 50 | 50.ROBERT NEW CONSTRUCT S.R.L.▼ 18 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -4,5 K RON | |
| 51 | 51.DM CONSTEXPERT S.R.L.nou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -39,4 K RON | |
| 52 | 52.SUBTRAVERSALL S.R.L.▼ 5 | Sat Rîciu, Comuna Rîciu, Mureş | 20,0% | 0,0% | 98,8 K RON | |
| 53 | 53.NICCOTRANS SRL▲ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 357,5 K RON | |
| 54 | 54.VITECO TRANS SRL▲ 11 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 14,2 K RON | |
| 55 | 55.BATIZ SRL▼ 30 | Municipiul Reghin, Mureş | 1▼ 75 % | ▼ 75 % | 47,5 K RON | |
| 56 | 56.WINPROIECT SRL▲ 35 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1— | — | 53,3 K RON | |
| 57 | 57.PROROM SRL▲ 8 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | -243,3 K RON | |
| 58 | 58.LISCONSTRUCT SRL▲ 7 | Municipiul Reghin, Mureş | 10,0% | 0,0% | -5,4 K RON | |
| 59 | 59.SAS CONSTRUCT SRL▼ 12 | Sat Fiţcău, Comuna Aluniş, Mureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 23 K RON | |
| 60 | 60.FEROARP SRL▲ 5 | Sat Agrişteu, Comuna Bălăuşeri, Mureş | 10,0% | 0,0% | 7 RON | |
| 61 | 61.DOX INVESTMENT SRL▲ 30 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1— | — | 1,1 K RON | |
| 62 | 62.UNIQE CONSTRUCT SRL▲ 3 | Sat Suseni, Comuna Suseni, Mureş | 10,0% | 0,0% | -18,2 K RON | |
| 63 | 63.SGRAFITTO SRL▼ 31 | Sat Pădureni, Comuna Gorneşti, Mureş | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 48,6 K RON | |
| 64 | 64.MAKKAI S VERESS SRL▼ 50 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1▼ 85,7 % | ▼ 85,7 % | -32 K RON | |
| 65 | 65.DEMZOLTAR CONSTRUCT S.R.L.▼ 40 | Loc. Dumitreştii, Oraş Miercurea Nirajului, Mureş | 1▼ 75 % | ▼ 75 % | 18,4 K RON | |
| 66 | 66.ȘEMINEEBARNES S.R.L.▼ 1 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 10,0% | 0,0% | 7,7 K RON | |
| 67 | 67.ATTILA PAVAJE S.R.L.▼ 2 | Municipiul Reghin, Mureş | 10,0% | 0,0% | 201,1 K RON | |
| 68 | 68.LAKIPRODCONS S.R.L.▼ 21 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 7,4 K RON | |
| 69 | 69.VARGA ECO SERVICII S.R.L.▼ 44 | Loc. Moreşti, Oraş Ungheni, Mureş | 1▼ 75 % | ▼ 75 % | 71,2 K RON | |
| 70 | 70.SOBE SEMINEE MANUFAKTURA S.R.L.▼ 5 | Sat Vălureni, Comuna Cristeşti, Mureş | 10,0% | 0,0% | -87 RON | |
| 71 | 71.ALUPLUV ROINSTAL S.R.L.▼ 24 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 6,4 K RON | |
| 72 | 72.SABCOM SERV S.R.L.▼ 7 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | 137,7 K RON | |
| 73 | 73.SRR GREAT VISION S.R.L.▼ 8 | Sat Sfîntu Gheorghe, Oraş Iernut, Mureş | 10,0% | 0,0% | 324,9 K RON | |
| 74 | 74.RADINVEST ECOPROD S.R.L.▼ 9 | Municipiul Târnăveni, Mureş | 10,0% | 0,0% | -71,2 K RON | |
| 75 | 75.SOLENERG INSTAL S.R.L.▼ 10 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 10,0% | 0,0% | 27,1 K RON | |
| 76 | 76.MATEI EMANUEL CONSTRUCT S.R.L.▼ 29 | Sat Bologaia, Comuna Pogăceaua, Mureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 154,1 K RON | |
| 77 | 77.BEST POOL PISCINE S.R.L.▼ 12 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 10,0% | 0,0% | -72,7 K RON | |
| 78 | 78.BUMBAL CONSTRUCT S.R.L.nou | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 1— | — | — | -47,4 K RON |
| 79 | 79.DET IZOLAȚII S.R.L.nou | Sat Căluşeri, Comuna Ernei, Mureş | 1— | — | — | 76,7 K RON |
| 80 | 80.PULS BETON SRL▼ 48 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | -55,4 K RON | |
| 81 | 81.DEVELOPMENT ADVICE MONTAGE S.R.L.▼ 34 | Sat Corunca, Comuna Corunca, Mureş | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -402 RON | |
| 82 | 82.ALEX DAVID MURES CONSTRUCTII S.R.L.nou | Sat Rîciu, Comuna Rîciu, Mureş | 1— | — | — | -2,1 K RON |
| 83 | 83.ROMBETON MUREȘ S.R.L.nou | Sat Sâncraiu de Mureş, Comuna Sâncraiu de Mureş, Mureş | 1— | — | — | -987 RON |
| 84 | 84.EXPANS IMPEX SRLnou | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 0— | — | 0 RON | |
| 85 | 85.FERCELA COM SRL▼ 20 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | 0 RON | |
| 86 | 86.DIAMIR SRL▼ 66 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | 451,1 K RON | |
| 87 | 87.DECO STYL TRANS SRL▲ 4 | Municipiul Reghin, Mureş | 0— | — | -19,9 K RON | |
| 88 | 88.MANSARDA INVESTMENT GROUP SRL▲ 3 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 0— | — | -4,7 K RON | |
| 89 | 89.TRANSOV COM SRL▲ 2 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 0— | — | -4,8 K RON | |
| 90 | 90.GRAVESTONE TRANSYLVANIA S.R.L.▲ 1 | Oraş Sărmaşu, Mureş | 0— | — | -2,2 K RON | |
| 91 | 91.FLINSTONE SRL= | Sat Aluniş, Comuna Aluniş, Mureş | 0— | — | 0 RON | |
| 92 | 92.ETANBOX SRL▼ 1 | Sat Voivodeni, Comuna Voivodeni, Mureş | 0— | — | 0 RON | |
| 93 | 93.CARPAT INDUSTRIAL CLIMBING SERVICES SRL▼ 2 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 0— | — | 0 RON | |
| 94 | 94.LACRIN SARA SRL▼ 3 | Municipiul Reghin, Mureş | 0— | — | 0 RON | |
| 95 | 95.REHOSIN CONS SRL▼ 48 | Municipiul Târgu Mureş, Mureş | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | -29 RON | |
| 96 | 96.UTU STREM PLUV SRL▼ 5 | Municipiul Sighişoara, Mureş | 0— | — | 0 RON | |
| 97 | 97.BOGNER S.R.L.▼ 6 | Sat Hodac, Comuna Hodac, Mureş | 0— | — | -185 RON | |
| 98 | 98.KLFDOI CONSTRUCT S.R.L.▼ 7 | Loc. Luduş, Oraş Luduş, Mureş | 0— | — | -29,2 K RON | |
| 99 | 99.TUNAHAN BAU SRL▼ 8 | Sat Delenii, Comuna Băgaciu, Mureş | 0— | — | 0 RON | |
| 100 | 100.HUNEURO SRL▼ 35 | Loc. Sovata, Oraş Sovata, Mureş | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | -1,1 K RON |