COMERCIAL.ro

Top 100 firme din Maramureș după angajați în 2024

17.728 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 30.339. Pragul de intrare în top este 68, iar liderul atinge 6.070.

FirmăAngajați
ARAMIS INVEST SRL=6.070▲ 1 %
UNIVERSAL ALLOY CORPORATION EUROPE SRL=2.685▲ 10,8 %
AVIVA SRL=2.136▲ 0,5 %
EATON ELECTRO PRODUCTIE SRL=1.279▼ 25 %
PLIMOB SA=964▼ 4,6 %
WEIDMÜLLER INTERFACE ROMANIA SRL=856▼ 13,5 %
VITAL SA▲ 3623▼ 0,6 %
ITALSOFA ROMANIA SRL=597▼ 13,9 %
BSG MONEY EXCHANGE SRL▲ 3586▲ 18,9 %
OPTIBELT POWER TRANSMISSION SRL▲ 1530▼ 12,7 %
BERTUS SRL▲ 4495▲ 14,1 %
PRINTMASTERS SRL▲ 2493▲ 9,8 %
FERMA ZOOTEHNICA SRL=459▲ 1,6 %
TAPARO SA▼ 7427▼ 50,5 %
ELECTRO SISTEM SRL▲ 2403▲ 5,5 %
RAMIRA SA=395▼ 3,4 %
URBIS SA▲ 2316▼ 0,3 %
NORDPHARM SRL▲ 11314▲ 46,7 %
CETINA SRL▲ 2309▲ 19,3 %
CABLEX RBM S.R.L.▼ 2283▼ 18 %
PGA ELECTRIC SRL▲ 1263▲ 1,9 %
STIL AURA SRL▲ 3234▲ 2,2 %
TECHTEX S.R.L.▲ 19226▲ 33,7 %
STONEVAULT S.R.L.▲ 4225▲ 1,8 %
GEORGI TRANSPORTE AIRCARGO SERVICE S.R.L.▲ 41221▲ 88,9 %
STORO SRL▼ 2220▼ 6 %
BDM GRUP INVEST SRL▲ 3217▲ 3,3 %
KARELIA - UPOFLOOR SRL▼ 1211▼ 5 %
VALMEDY PROD SRL▼ 3211▼ 5,4 %
LUCKY SEVEN GAMBLING SRL▲ 1210▲ 6,6 %
R & B COM SRL▲ 2204▲ 4,6 %
DRUMURI-PODURI MARAMURES SA▲ 2191▼ 1,6 %
LAGUNA SERV SRL▲ 2188▼ 1,6 %
WESTBRIDGE MANUFACTURING S.R.L.▼ 11185▼ 21,9 %
R.G.HOLZ COMPANY SRL▲ 67181▲ 141,3 %
SEBI-MARC SRL▲ 14179▲ 21,8 %
CONREP SA▲ 6175▲ 4,2 %
LAGUNA EUROMOB SRL▲ 9171▲ 11,8 %
KOEPP ROMANIA SRL▲ 19160▲ 22,1 %
ATP MOTORS RO SRL▼ 3156▼ 11,4 %
POP FRANCE SRL▲ 7155▲ 2 %
WORKING TECHNOLOGY S.R.L.▼ 2155▼ 8,8 %
RACIDO PROD COM SRL▲ 2150▼ 6,3 %
ANTREPRIZA MONTAJ INSTALATII SA▼ 4149▼ 12,4 %
SIGSTRAT SA▼ 9146▼ 18,9 %
WORK AND FASHION SRL▲ 43145▲ 72,6 %
COMPANIA NATIONALA A METALELOR PRETIOASE SI NEFEROASE REMIN SA▲ 41420,0%
ABA - FLOR PROD COM SRL▲ 31420,0%
NORD TRANSCARPATHIA S.R.L.▼ 17142▼ 27,6 %
ELECTRONICA P.M.A. SRL▼ 2139▼ 8,6 %
COSMA GLASS S.R.L.▲ 7138▲ 5,3 %
SOFT CONSULTING SRL▲ 9127▼ 0,8 %
SOCIETATE COOPERATIVĂ DE CONSUM FEDERALCOOP BAIA MARE▲ 4122▼ 9 %
HAGERO SRL▲ 18121▲ 14,2 %
XILOBAIA SRL▲ 8121▼ 1,6 %
OPENTRANS SRL▲ 9121▲ 1,7 %
CONSTRUROM SA▲ 5121▼ 4,7 %
NORD QUALITY CONSTRUCT S.R.L.▼ 3121▼ 11 %
FLEXIBIL SRL▲ 12115▲ 5,5 %
DENBAT MCA WORK SRL▲ 4115▼ 5,7 %
INDECO SOFT SRL▲ 9112▲ 1,8 %
SICA GUARD SRL▼ 2112▼ 13,2 %
4 BRANDS SRL▼ 9110▼ 19,7 %
DELTA ENGINEERING AUTOMATION SRL▲ 10107▲ 5,9 %
RELOTEX SRL▲ 3105▼ 5,4 %
FAIMAR SA▲ 2102▼ 8,1 %
ELECTRO MAT PROMPT SRL▲ 64101▲ 71,2 %
JAQUELINE SRL▲ 21100▲ 19,1 %
HYPERICUM IMPEX SRL▲ 1196▲ 3,2 %
INVESTA CCI SRL▲ 1496▲ 11,6 %
INFINITY MODE SRL▼ 2895▼ 43,5 %
BLACHOTRAPEZ SRL▲ 493▼ 5,1 %
ENSEMBLE SOFTWARE S.R.L.▲ 1492▲ 8,2 %
PROIECT PERSONAL LEASING SRL▲ 1088▲ 2,3 %
GAJ COMIMPEX SRL▲ 1787▲ 7,4 %
COMEXMAR SRL▲ 187▼ 10,3 %
ORIZONT SIGHETU MARMATIEI SRL▲ 1086▲ 1,2 %
EUROMEDICA HOSPITAL SA▲ 685▼ 1,2 %
MECANICA-SIGHETU SA▲ 1683▲ 5,1 %
DRUPANEL SRL▲ 1782▲ 5,1 %
BIZO TRADE SRL▲ 181▼ 6,9 %
ORMATECH SRL▼ 181▼ 9 %
TRANSILVANIA BOIS SRL▲ 1280▲ 1,3 %
GRICON SRL▲ 879▼ 2,5 %
AUTO BECORO SRL▲ 15760,0%
IMA.RO SRL▼ 475▼ 13,8 %
SPRINT TEXTILE DECORATIONS SRL▲ 1974▲ 4,2 %
ARCER SIGHET S.R.L.▲ 1874▲ 4,2 %
WOLFS AREDAMENTI SRL▼ 1174▼ 22,9 %
MEDUMAN SA▲ 773▼ 6,4 %
TRB DISTRIBUTION SRL▲ 12730,0%
ROYAL GUARD SECURITY S.R.L.▲ 11573▲ 73,8 %
TECHTEX GREEN TERRA S.R.L.▲ 473▼ 6,4 %
AC HELCOR SRL▲ 10720,0%
EXTRUPLAST SRL▲ 1472▲ 2,9 %
BENRO PARTS SRL▲ 2072▲ 9,1 %
BM PETFOOD GROUP SRL▲ 1872▲ 7,5 %
CONSTRUCŢII NAVALE IVASCU S.R.L.▲ 3472▲ 24,1 %
ELECTROCENTER DUE SRL▲ 1271▲ 2,9 %
ELECTRONET CONCEPT SRL▲ 2768▲ 9,7 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci