COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Prelucrarea și finisarea lemnului, Maramureș după angajați în 2013

214 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 2.904. Pragul de intrare în top este 2, iar liderul atinge 1.057.

FirmăAngajați
AVIVA SRL=1.057▲ 15,7 %
KARELIA - UPOFLOOR SRL=240▲ 4,4 %
XILOBAIA SRL=200▼ 2,4 %
POP FRANCE SRL=107▲ 15,1 %
NOVAARTIS SRL=100▲ 8,7 %
VESTINDUSTRI SA▲ 167▼ 4,3 %
DENCOVA SRL▲ 365▲ 44,4 %
PRISLEMN SRL▲ 160▲ 11,1 %
EXMOB SRL▼ 146▼ 17,9 %
TRANSILVANIA BOIS SRL▲ 141▲ 5,1 %
ASCENSIA MOB SRL▲ 336▲ 38,5 %
VIPROMEL PROD SRL▲ 135▲ 6,1 %
BAMGARDEN SRL▲ 332▲ 28 %
LUCASION SRL▼ 227▼ 29 %
SITEL SA▼ 124▼ 7,7 %
MINELGRI PRODIMPEX SRL▲ 1324▲ 60 %
ISLAND FOREST SRL=23▼ 4,2 %
BRADUL N.E SRL▲ 222▲ 4,8 %
BENICO SRL▼ 1220,0%
LUCFOR COM SRL▲ 722▲ 29,4 %
DRIADA CONS SRL▼ 120▼ 4,8 %
ACTIVAS PROIMPEX SRL▼ 420▼ 9,1 %
BAUTIM SRL=20▲ 11,1 %
TIMBER KYSS SRL▲ 6320▲ 566,7 %
RABACO PROD SRL▼ 219▲ 5,6 %
ATLANTIS SRL▼ 3180,0%
REIF SAW MILL SRL▲ 12418—
NATSIS-CO SRL▲ 1316▲ 45,5 %
SALMIR IMPEX SRL=16▲ 6,7 %
MAGILS-Z.V. SRL▲ 1115▲ 36,4 %
TRANSILVANIA MADERAS SRL▲ 515▲ 25 %
LEGNA SRL=15▲ 7,1 %
NORTH TIMBER SRL▲ 11815—
GODJA SRL▼ 714▼ 17,7 %
CAMP-PROD SRL▼ 3140,0%
ANCU & CO S.R.L.=14▲ 16,7 %
RADYX PROD CO SRL▼ 1512▼ 40 %
PROD VIS IMPEX SRL▼ 2120,0%
I.T.ROM SRL▼ 3120,0%
SUSCA TRANS SRL▲ 712▲ 33,3 %
MADERAS CONSTRUCT SRL▲ 612▲ 33,3 %
KOSA SRL▼ 1110,0%
MONT-MAGURA SRL▼ 1111▼ 21,4 %
DUDMAN SERV CO SRL▼ 3110,0%
F.L.G. SRL▲ 5811▲ 450 %
TIMLEM COM SRL▲ 1310▲ 66,7 %
TOWA PRODUCT SRL▼ 2100,0%
TOUR-PAM SRL▼ 1910▼ 33,3 %
PAPIŢU-FOREST SRL▲ 1010▲ 66,7 %
FORESTLAND SRL▲ 29▲ 12,5 %
PIREAS SRL▼ 490,0%
BANDRIS SRL=80,0%
TIMHOJ COM SRL▼ 178▼ 33,3 %
BINAR ELFOR SRL▲ 18▲ 14,3 %
COCIORVA FOREST SRL▲ 48▲ 33,3 %
SATLAS SRL▲ 37▲ 16,7 %
ANNALEX IVANNA SRL▼ 270,0%
PE HOTARE SRL▲ 96▲ 20 %
IMPEX MILFOREST SRL=60,0%
ECOPRODUCT TUR SRL▲ 76▲ 20 %
MAR-TRIPLEX SRL▼ 260,0%
EXPOLVIP SRL▲ 136▲ 50 %
DT CONS INSTAL SUCIU S.R.L.▲ 406▲ 200 %
SECU SRL▲ 235▲ 66,7 %
CZIFRAC SRL▲ 250,0%
FARAHIDI COM SRL▼ 75▼ 16,7 %
VALCANESCU SRL▼ 125▼ 28,6 %
ARIES WOOD IND. SRL▼ 150,0%
CRISS & A SRL▲ 65▲ 25 %
MDA TRANS SRLnou5▲ 25 %
NICOFOREST SRL▼ 125▼ 16,7 %
FOREST ELAVIV SRL▲ 35▲ 25 %
MITI MĂRAN SRL▼ 185▼ 28,6 %
EXPLO AMI & IONUT SRL▲ 15▲ 25 %
MARCO SRL▼ 84▼ 20 %
CVASCIUC SRL▼ 294▼ 55,6 %
STIRB SNC▼ 240,0%
PALMIC COM SRL▼ 340,0%
BRUMARU SRL▲ 84▲ 33,3 %
BERGSTEIN IMPORT-EXPORT SRLnou4—
DIA LIN SRL▼ 640,0%
NORIMAR FOREST SRL▼ 740,0%
DOR SHIC TRANS SRL▲ 684—
ADIMARFIM SRL▼ 940,0%
EUROVYPCUC S.R.L.nou4—
MEDAN SERVICE SRL▲ 130,0%
AGLIATAU COM SRL=30,0%
BALLA ROTH PROD COM SRL▼ 130,0%
JOJO COM SRL▼ 230,0%
COSMICOM FOREST SRL▲ 133▲ 50 %
MESSI BIA SRL▲ 123▲ 50 %
IDEEA LEMN SRL▼ 530,0%
UNGUREAN GĂVRILĂ SRL▲ 103▲ 50 %
TEHNIC ART MEDICAL S.R.L.▼ 423▼ 62,5 %
GOSTEMOB-LEGNO SRLnou3▲ 200 %
PRODUCTIE LEMN VLAD SRL▼ 930,0%
LARRETA FORESTAL SRL-Dnou3—
FLOREASCA SRL▲ 520,0%
VASBRIZ-M SRL▼ 322▼ 60 %
CALATIS SRL▼ 132▼ 33,3 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci