Top 100 firme — Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale, Iași după angajați în 2014
109 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 390. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 34.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.INVESTIGATII MEDICALE PRAXIS SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 34▲ 3 % | ▲ 3 % | 779 K RON | |
| 2 | 2.CENTRUL MEDICAL DOMENICO SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 28▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 448,8 K RON | |
| 3 | 3.TRITEST SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 27▲ 50 % | ▲ 50 % | 113,5 K RON | |
| 4 | 4.EXPLORA RX SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20▼ 13 % | ▼ 13 % | -884 K RON | |
| 5 | 5.D.D.I.-X-RAY DIAGNOSTIC SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15▲ 7,1 % | ▲ 7,1 % | 1,2 mil. RON | |
| 6 | 6.CENTRUL MEDICAL HYGEEA SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 15▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 43,1 K RON | |
| 7 | 7.INCOSAN SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 14▲ 16,7 % | ▲ 16,7 % | 11,6 K RON | |
| 8 | 8.MEDIRO SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12▲ 71,4 % | ▲ 71,4 % | 54,8 K RON | |
| 9 | 9.PEDILIFE IAŞI SRL▲ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12▲ 71,4 % | ▲ 71,4 % | 1,5 K RON | |
| 10 | 10.A.S.A.-DA ÎNGRIJIRI MEDICALE SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 12▲ 20 % | ▲ 20 % | 86,8 K RON | |
| 11 | 11.TRANSPARENTA SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 90,0% | 0,0% | 390,2 K RON | |
| 12 | 12.SFERA OPTIC SRL▼ 1 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 90,0% | 0,0% | 220,9 K RON | |
| 13 | 13.NEWLIFE-BM SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 237,1 K RON | |
| 14 | 14.VISION FOR YOU SRL▼ 1 | Sat Aroneanu, Comuna Aroneanu, Iaşi | 80,0% | 0,0% | -56,8 K RON | |
| 15 | 15.SHOSHO GT SRL▲ 56 | Sat Valea Adâncă, Comuna Miroslava, Iaşi | 8— | — | 8,3 K RON | |
| 16 | 16.ESTETIC DENTAL SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7▼ 12,5 % | ▼ 12,5 % | 2,4 K RON | |
| 17 | 17.LUMISAN SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 70,0% | 0,0% | -170,6 K RON | |
| 18 | 18.MEDIS TEST SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 7▼ 30 % | ▼ 30 % | 169 K RON | |
| 19 | 19.MEDOPTICA SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 60,0% | 0,0% | 358,3 K RON | |
| 20 | 20.METADENT SRL▲ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 6▲ 20 % | ▲ 20 % | 56,2 K RON | |
| 21 | 21.CENTRUL MEDICAL TÂRGU FRUMOS SRL▲ 13 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 6▲ 100 % | ▲ 100 % | 88,6 K RON | |
| 22 | 22.EDENTA RADIOLOGIE DENTARA SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 35,3 K RON | |
| 23 | 23.OCULOOPTIC SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50,0% | 0,0% | 122,2 K RON | |
| 24 | 24.MEDICAL CENTER VIVA SRL▼ 16 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▼ 50 % | ▼ 50 % | -226,5 K RON | |
| 25 | 25.STANI'S LAB SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 50,0% | 0,0% | 59,2 K RON | |
| 26 | 26.SF. PARASCHEVA-ÎNGRIJIRI MEDICALE LA DOMICILIU SRL▲ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 52,8 K RON | |
| 27 | 27.MADENT SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,0% | 0,0% | -26,6 K RON | |
| 28 | 28.AURA SPERANŢA SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,0% | 0,0% | -1,5 K RON | |
| 29 | 29.MAVISAN-CENTER SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -45,2 K RON | |
| 30 | 30.SIVOMED SRL▲ 28 | Sat Paun, Comuna Bârnova, Iaşi | 4▲ 300 % | ▲ 300 % | 10,7 K RON | |
| 31 | 31.SF. GHEORGHE SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 40,0% | 0,0% | 23,6 K RON | |
| 32 | 32.ESCULAP SRL▲ 2 | Loc. Târgu Frumos, Oraş Târgu Frumos, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 29,3 K RON | |
| 33 | 33.LANTECH SRL▲ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 1,6 K RON | |
| 34 | 34.CONSIMEDICA SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 101,4 K RON | |
| 35 | 35.MIOSOTIS MED SRL▲ 23 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | 23,8 K RON | |
| 36 | 36.IASMED CENTER SRL▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | 106,6 K RON | |
| 37 | 37.RX-DENTIS SRL▼ 3 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 30,0% | 0,0% | 74 K RON | |
| 38 | 38.ALTER CENTRE SRL▲ 20 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | -9,8 K RON | |
| 39 | 39.HELP & SAFE MED SRL▲ 8 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 84,7 K RON | |
| 40 | 40.CRISTIONMED SRLnou | Sat Boureni, Comuna Moţca, Iaşi | 3— | — | — | 51,7 K RON |
| 41 | 41.FIZIO-KINETO SRLnou | Sat Hălăuceşti, Comuna Hălăuceşti, Iaşi | 3— | — | — | -16,2 K RON |
| 42 | 42.CRISTAL OPTIC SRL▲ 5 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,0% | 0,0% | 2,8 K RON | |
| 43 | 43.STEREOPSIS CLINIC SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,0% | 0,0% | 6,4 K RON | |
| 44 | 44.SIRINGA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | 95,8 K RON | |
| 45 | 45.RADOMED SRL▲ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -6 K RON | |
| 46 | 46.ALMA CARE SRL▼ 12 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 3,4 K RON | |
| 47 | 47.LIFE PRO ASIST SRL▲ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2— | — | -228,3 K RON | |
| 48 | 48.OCULOOPTIC MED SRL▼ 14 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 126,9 K RON | |
| 49 | 49.DMD PATH SRL▲ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 134,1 K RON | |
| 50 | 50.SANROPLUS MEDICA SRL▲ 8 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 61 K RON | |
| 51 | 51.CAAS NEAMŢU SRL▼ 4 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 20,0% | 0,0% | -71,3 K RON | |
| 52 | 52.MEDVERO SRL▲ 19 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 2— | — | 67,1 K RON | |
| 53 | 53.OSTEOMED CENTER SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 20,0% | 0,0% | -41 K RON | |
| 54 | 54.EYE VISION SRL▼ 7 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 20,0% | 0,0% | -40,1 K RON | |
| 55 | 55.OPTIMED CONSULT SRLnou | Sat Breazu, Comuna Rediu, Iaşi | 2— | — | — | -24,9 K RON |
| 56 | 56.KINETIC FIT SRLnou | Sat Valea Ursului, Comuna Miroslava, Iaşi | 2— | — | — | 24 K RON |
| 57 | 57.EYE VISION OPTIK SRL-D▼ 23 | Loc. Hârlău, Oraş Hârlău, Iaşi | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -14,8 K RON | |
| 58 | 58.MEDICARE LABORATORY S.R.L.▼ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 119,6 K RON | |
| 59 | 59.OPTIMIT CONSULT SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,0% | 0,0% | -22,5 K RON | |
| 60 | 60.CAMI CRIS CLINIC SRL▼ 26 | Municipiul Paşcani, Iaşi | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 31,4 K RON | |
| 61 | 61.S.M.S.C.-NUTRIDIAB SRL▲ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1— | — | -11 K RON | |
| 62 | 62.PSYCHE HARMONY SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,0% | 0,0% | -21,1 K RON | |
| 63 | 63.CENTRUL DE HOMEOPATIE REMEDIU SRL▲ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1— | — | -104 RON | |
| 64 | 64.MEDIMAGIS SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,0% | 0,0% | 19,3 K RON | |
| 65 | 65.OPTILUX SRL▲ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1— | — | 7,7 K RON | |
| 66 | 66.MEDICINA ALTERNATIVA SRL▼ 8 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,0% | 0,0% | 692 RON | |
| 67 | 67.BIOPROSANO SRL▲ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1— | — | -43,7 K RON | |
| 68 | 68.IRM MED SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 10,0% | 0,0% | 3 K RON | |
| 69 | 69.CRISTALDENT-MEDICAL S.R.L.nou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 1— | — | — | 4,7 K RON |
| 70 | 70.IMPEX TEOTANA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | -22,8 K RON | |
| 71 | 71.STRYN MEDICAL SRL= | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | -100 RON | |
| 72 | 72.METRO SIGN SRL▼ 1 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | -1,5 K RON | |
| 73 | 73.AUTO PRAXIS & ROUTE SECURITY SRL▼ 2 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | -39,4 K RON | |
| 74 | 74.VITAL TEST SRL▼ 58 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | -36,7 K RON | |
| 75 | 75.PHARMA CONSULTING SRL▼ 4 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | 0 RON | |
| 76 | 76.CO-NAISSANCE SRL▼ 29 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | -1,2 K RON | |
| 77 | 77.ADYGNIS A.M.D.G. SRL▼ 6 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | -34,4 K RON | |
| 78 | 78.DOBRIN & CO SRL▼ 7 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | 0 RON | |
| 79 | 79.WELLNESS SRL▼ 8 | Sat Balciu, Comuna Miroslava, Iaşi | 0— | — | -4,6 K RON | |
| 80 | 80.INTELIMAGE SRL▼ 9 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | 0 RON | |
| 81 | 81.BIO'S CENTER SRL▼ 10 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | 0 RON | |
| 82 | 82.CALI BIO SAN SRL▼ 11 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | -89 RON | |
| 83 | 83.SMART OPTICAL GLASSES SRL▼ 49 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | -16,3 K RON | |
| 84 | 84.PRO ASIST SRL▼ 13 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | -4,7 K RON | |
| 85 | 85.DOCTOR MARIA CHIHAIA SRL▼ 14 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | 0 RON | |
| 86 | 86.PRO SANO SRL▼ 15 | Sat Pietraria, Comuna Bârnova, Iaşi | 0— | — | 0 RON | |
| 87 | 87.ACTUA MEDICAL SRL▼ 60 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | -8,6 K RON | |
| 88 | 88.TOP MEDICAL GRUP SRL▼ 30 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | 121,7 K RON | |
| 89 | 89.PROAPT MEDICA SRL▼ 18 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | 28,4 K RON | |
| 90 | 90.VALIOMA SRL▼ 63 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | 4,8 K RON | |
| 91 | 91.MEDASIST TERAPIA SRL▼ 20 | Sat Valea Lupului, Comuna Valea Lupului, Iaşi | 0— | — | 0 RON | |
| 92 | 92.DANICOS MEDICAL SRL▼ 58 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | 42,3 K RON | |
| 93 | 93.PANCOJ MED SRL▼ 22 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | 0 RON | |
| 94 | 94.HAR GROUP ALPHA SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | 970 RON | |
| 95 | 95.BERGAMONT MEDICAL SRL▼ 24 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | 0 RON | |
| 96 | 96.ASIST-MED-KIN SRLnou | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | — | 1 K RON |
| 97 | 97.NEW QUANTIC MED SRL▼ 26 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | 680 RON | |
| 98 | 98.ANA VIAȚĂ SRL▼ 27 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | -11,3 K RON | |
| 99 | 99.TPX-HR SRL▼ 28 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0— | — | 9,3 K RON | |
| 100 | 100.PROMPT MED SERV SRL▼ 66 | Municipiul Iaşi, Iaşi | 0▼ 100 % | ▼ 100 % | 52,4 K RON |