Top 100 firme — Hoteluri și restaurante, Giurgiu după angajați în 2009
167 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 357. Pragul de intrare în top este 1, iar liderul atinge 30.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.AMON SRL▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 30▲ 15,4 % | ▲ 15,4 % | 296,5 K RON | |
| 2 | 2.GHE STUBEANU SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 25▼ 28,6 % | ▼ 28,6 % | 40,5 K RON | |
| 3 | 3.COSMO SRL▲ 4 | Sat Remuş, Comuna Frăteşti, Giurgiu | 17▲ 13,3 % | ▲ 13,3 % | 1,8 K RON | |
| 4 | 4.A.D.C SRL▲ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 16▲ 45,5 % | ▲ 45,5 % | -84,8 K RON | |
| 5 | 5.DOVINOT IMPEX SRL= | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 15▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -22,7 K RON | |
| 6 | 6.DAFAREL PRODIMPEX SRLnou | Sat Călugăreni, Comuna Călugăreni, Giurgiu | 11▲ 83,3 % | ▲ 83,3 % | -62,7 K RON | |
| 7 | 7.MECA SERVICES SRL= | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 11▼ 26,7 % | ▼ 26,7 % | -16,7 K RON | |
| 8 | 8.GENTIANA SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 1,9 K RON | |
| 9 | 9.ANDALEX IMPEX SRL▲ 1 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 9▼ 18,2 % | ▼ 18,2 % | 4,6 K RON | |
| 10 | 10.MADALINA SI ANDREEA SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 90,0% | 0,0% | 24,2 K RON | |
| 11 | 11.ACAPULCO SRL▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 7▼ 22,2 % | ▼ 22,2 % | -91,6 K RON | |
| 12 | 12.AMAPAN SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 7▲ 600 % | ▲ 600 % | -71,3 K RON | |
| 13 | 13.AZUR COM SRL▲ 13 | Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 8,8 K RON | |
| 14 | 14.TEBO SRL▲ 12 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 6▲ 50 % | ▲ 50 % | 2,7 K RON | |
| 15 | 15.NIXI SRL▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 60,0% | 0,0% | 23,1 K RON | |
| 16 | 16.A & G FAMILY SRL▲ 10 | Sat Pietrişu, Comuna Găujani, Giurgiu | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | -46,2 K RON | |
| 17 | 17.P & E COMPANY SRL▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -56,9 K RON | |
| 18 | 18.CARMS SRL▼ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | -37,3 K RON | |
| 19 | 19.CIUPERCA SRL▲ 19 | Sat Mogoşeşti, Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -8,6 K RON | |
| 20 | 20.SNACK BAR SRL▲ 18 | Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -21,1 K RON | |
| 21 | 21.MS SOLEIL IMPORT EXPORT SRL▲ 29 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 4▲ 100 % | ▲ 100 % | 19,4 K RON | |
| 22 | 22.OLT TEHNO SYSTEM SRL▲ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 40,0% | 0,0% | -6,2 K RON | |
| 23 | 23.ST AZUR CON SRL▲ 3 | Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu | 40,0% | 0,0% | 5,6 K RON | |
| 24 | 24.KING EXPRESS SRL▲ 2 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 40,0% | 0,0% | -3,5 K RON | |
| 25 | 25.TOUR LG SRL▲ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 40,0% | 0,0% | 2 K RON | |
| 26 | 26.GEOFLOR SRL▼ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 4▼ 42,9 % | ▼ 42,9 % | -51,1 K RON | |
| 27 | 27.SEVEN IMPEX SRL▼ 5 | Sat Crevedia Mică, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu | 4▼ 20 % | ▼ 20 % | -66,4 K RON | |
| 28 | 28.COSS FOOD SRL▲ 78 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 4— | — | 297 RON | |
| 29 | 29.ROXANA SRL▼ 7 | Sat Roata de Jos, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 3▼ 40 % | ▼ 40 % | 32,1 K RON | |
| 30 | 30.COVAG SRL▲ 8 | Sat Cosoba, Comuna Cosoba, Giurgiu | 30,0% | 0,0% | -34,9 K RON | |
| 31 | 31.TERENTE 95 PROD COM SRL▲ 7 | Comuna Grădinari, Giurgiu | 30,0% | 0,0% | 17,2 K RON | |
| 32 | 32.TRANS CARPATI SRL▲ 6 | Sat Tântava, Comuna Grădinari, Giurgiu | 30,0% | 0,0% | 14,4 K RON | |
| 33 | 33.MAVIC IMPEX SRL▲ 5 | Sat Cartojani, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 30,0% | 0,0% | -11 K RON | |
| 34 | 34.CRIST DANA 2008 SRL▲ 4 | Sat Comana, Comuna Comana, Giurgiu | 30,0% | 0,0% | 2,5 K RON | |
| 35 | 35.CONACUL CU NUCI SRL▲ 31 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | -18,3 K RON | |
| 36 | 36.HEAVEN ENDS HELL CORP SRL▲ 30 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 3▲ 200 % | ▲ 200 % | -69,3 K RON | |
| 37 | 37.BIBANU COMPROD SRLnou | Sat Bolintin-Deal, Comuna Bolintin-Deal, Giurgiu | 3— | — | — | -36,8 K RON |
| 38 | 38.TANGO IMPEX SRL▲ 12 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 20,0% | 0,0% | -23,1 K RON | |
| 39 | 39.SILEM SRL▲ 11 | Sat Crevedia Mare, Comuna Crevedia Mare, Giurgiu | 20,0% | 0,0% | -15,8 K RON | |
| 40 | 40.LOCANTA SRL▲ 10 | Comuna Daia, Giurgiu | 20,0% | 0,0% | -5 K RON | |
| 41 | 41.CIOCIRLAN SRL▲ 65 | Comuna Ogrezeni, Giurgiu | 2— | — | 6,8 K RON | |
| 42 | 42.LA CHIORLAN SRL▲ 8 | Comuna Gogoşari, Giurgiu | 20,0% | 0,0% | 1,1 K RON | |
| 43 | 43.CATANI SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 20,0% | 0,0% | -918 RON | |
| 44 | 44.VIDEO STAR 2000 SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 935 RON | |
| 45 | 45.CHAESAR SRL▲ 5 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 20,0% | 0,0% | 69 K RON | |
| 46 | 46.NIDAST 96 SRL▲ 20 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 156 RON | |
| 47 | 47.SCPELIN SRL▲ 3 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 20,0% | 0,0% | -7,3 K RON | |
| 48 | 48.BONEA SRL▲ 18 | Sat Vărăşti, Comuna Vărăşti, Giurgiu | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -7,6 K RON | |
| 49 | 49.FIERA SRL▼ 11 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 733 RON | |
| 50 | 50.VICOR SRL▼ 12 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -23,5 K RON | |
| 51 | 51.BONANZA SRL▲ 15 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -20,8 K RON | |
| 52 | 52.BROSCUTELE LOOK SRL▼ 36 | Sat Floreşti, Comuna Floreşti-Stoeneşti, Giurgiu | 2▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 13,9 K RON | |
| 53 | 53.ADYGRAMM GRUP SRL▼ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 20,0% | 0,0% | -19,3 K RON | |
| 54 | 54.LAMADOR COMPROD SRL▼ 4 | Sat Malu Spart, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 20,0% | 0,0% | 7,1 K RON | |
| 55 | 55.SUNNY & MUDY SRL▼ 17 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -13,9 K RON | |
| 56 | 56.ANDRE VIC SRL▲ 10 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -11,4 K RON | |
| 57 | 57.MEGA SERV SRL▲ 49 | Sat Dobreni, Comuna Vărăşti, Giurgiu | 2— | — | 434 RON | |
| 58 | 58.REAL FOOD INVEST SRLnou | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 2— | — | — | -10,1 K RON |
| 59 | 59.GEB WORLD SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2— | — | — | 1,1 K RON |
| 60 | 60.CORAL ALEXIA SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2— | — | — | -109,7 K RON |
| 61 | 61.CASA LUCA PROD SRLnou | Sat Bulbucata, Comuna Bulbucata, Giurgiu | 2— | — | — | -58,2 K RON |
| 62 | 62.NIBO SRL▼ 36 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | -6,4 K RON | |
| 63 | 63.MINOCRIS & COM SRL▼ 37 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 2▼ 50 % | ▼ 50 % | -20,3 K RON | |
| 64 | 64.INTER GAME SRLnou | Sat Vânătorii Mici, Comuna Vânătorii Mici, Giurgiu | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 115,2 K RON | |
| 65 | 65.MIR NIC IMPEX SRL▲ 1 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -4,3 K RON | |
| 66 | 66.CRISTEA SRL= | Sat Găiseni, Comuna Găiseni, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | 29 K RON | |
| 67 | 67.DANUBIUS SA▼ 1 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -39,5 K RON | |
| 68 | 68.INTERNATIONAL DO-RE-MI SRL▲ 38 | Sat Teişori, Comuna Bulbucata, Giurgiu | 1— | — | 13,1 K RON | |
| 69 | 69.GOSSIP SRL▼ 3 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -13,3 K RON | |
| 70 | 70.DU CAT SRL▼ 4 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -10,2 K RON | |
| 71 | 71.TITAN SRL▼ 45 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1▼ 75 % | ▼ 75 % | -40,3 K RON | |
| 72 | 72.ELION SRL▼ 22 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 10,4 K RON | |
| 73 | 73.HQS PRODIMPEX SRL▼ 7 | Comuna Adunaţii-Copăceni, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | 44 K RON | |
| 74 | 74.CAMELIA SRL▼ 24 | Comuna Gostinu, Giurgiu | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -20,4 K RON | |
| 75 | 75.M & P ROATA NOROCULUI CIOCOVENI PRODCOM SRL▼ 9 | Sat Valea Dragului, Comuna Valea Dragului, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | 5,2 K RON | |
| 76 | 76.A.C. QUEEN COMPANY SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -20 K RON | |
| 77 | 77.ALBIMAR IMPEX SRL▼ 27 | Sat Sadina, Comuna Roata de Jos, Giurgiu | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -8,9 K RON | |
| 78 | 78.CROSBI SRL▼ 12 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | 152 RON | |
| 79 | 79.TANTY B SRL▲ 27 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1— | — | -774 RON | |
| 80 | 80.EROS IMPEX SRL▼ 14 | Loc. Bolintin-Vale, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -2,1 K RON | |
| 81 | 81.ALECU IMPEX SRL▼ 15 | Comuna Buturugeni, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | 9,9 K RON | |
| 82 | 82.NERO IMPEX SRL▼ 16 | Comuna Hotarele, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -15,5 K RON | |
| 83 | 83.GEOR DY SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | 4,5 K RON | |
| 84 | 84.FLORIO SRL▼ 34 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -3,5 K RON | |
| 85 | 85.ARISTOCRAT SRL▼ 19 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -6 K RON | |
| 86 | 86.ADMON ADY & MONY SRL▼ 20 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -1,7 K RON | |
| 87 | 87.BLUE STAR SRL▼ 21 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | 57 RON | |
| 88 | 88.GT JUNIOR IMPEX SRL▼ 22 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -9,1 K RON | |
| 89 | 89.BEALCU SRL▼ 23 | Comuna Slobozia, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -34,4 K RON | |
| 90 | 90.HOT ZONE SRL▼ 24 | Sat Joiţa, Comuna Joiţa, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -15,4 K RON | |
| 91 | 91.ANTOD SRL▲ 15 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 1— | — | -3,5 K RON | |
| 92 | 92.KYRA INVEST SRL▼ 70 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1▼ 80 % | ▼ 80 % | 630 RON | |
| 93 | 93.CASA LAIE SRL▼ 27 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -43,5 K RON | |
| 94 | 94.ADMA CONSTRUCT GROUP SRL▼ 28 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -20,8 K RON | |
| 95 | 95.DELTA HOTELS SRLnou | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | 113,7 K RON | |
| 96 | 96.ALICRIS COM SRL▼ 30 | Sat Malu Spart, Oraş Bolintin-Vale, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | 17,6 K RON | |
| 97 | 97.THE FIRST SWIMMING POOL SRL▼ 47 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 9,5 K RON | |
| 98 | 98.DA LI VIO SRL▼ 32 | Loc. Mihăileşti, Oraş Mihăileşti, Giurgiu | 10,0% | 0,0% | -14,1 K RON | |
| 99 | 99.IAV CONSULTING FOR SOLUTIONS S.R.L.▲ 7 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1— | — | -18 K RON | |
| 100 | 100.GOLDEN FOXY SRL▲ 6 | Municipiul Giurgiu, Giurgiu | 1— | — | 1,3 K RON |
Codurile CAEN din hoteluri și restaurante — Giurgiu
CAEN 5610
Restaurante
90 firme · 65 mil. RON
CAEN 5630
Baruri și alte activități de servire a băuturilor
108 firme · 46,7 mil. RON
CAEN 5611
Restaurante
34 firme · 34,4 mil. RON
CAEN 5510
Hoteluri și alte facilități de cazare similare
18 firme · 22,8 mil. RON
CAEN 5621
Activități de alimentație (catering) pentru evenimente
20 firme · 4,2 mil. RON
CAEN 5629
Alte servicii de alimentație n.c.a.
5 firme · 1,8 mil. RON
CAEN 5622
Alte servicii de alimentație n.c.a.
3 firme · 1,7 mil. RON
CAEN 5520
Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
11 firme · 1,4 mil. RON
CAEN 5590
Alte servicii de cazare
5 firme · 1 mil. RON
CAEN 5612
Activități ale unităților mobile de alimentație
3 firme · 21,6 K RON
CAEN 5530
Parcuri pentru rulote, campinguri și tabere
1 firme · 0 RON