Top 100 firme — Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri, Galați după angajați în 2022
126 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 695. Pragul de intrare în top este 0, iar liderul atinge 100.
Cifră de afaceriProfit netAngajațiMarjă netăCapitaluriDatoriiPierderiCreștere YoYCreștere pe 3 ani (CAGR)Lichiditate ridicatăScădere cifră de afaceriFirme noi
| # | Firmă | Localitate | Angajați | Variație | Tendință | Profit net |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1.ROVIS LIDER SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 100▼ 2,9 % | ▼ 2,9 % | 2,4 mil. RON | |
| 2 | 2.TO-PREST-CONSTRUCT SRL▲ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 62▲ 785,7 % | ▲ 785,7 % | -1,9 mil. RON | |
| 3 | 3.VARIA PREST SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 43▼ 8,5 % | ▼ 8,5 % | 244 K RON | |
| 4 | 4.MOLDIONI SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 35▼ 20,5 % | ▼ 20,5 % | 11,2 K RON | |
| 5 | 5.ALPIN CONSTRUCT SRL▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 35▲ 29,6 % | ▲ 29,6 % | 524,9 K RON | |
| 6 | 6.ALTSTIL CONSTRUCT SRL▼ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 34▼ 5,6 % | ▼ 5,6 % | 356,2 K RON | |
| 7 | 7.ARCON AG S.R.L.= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 31▲ 3,3 % | ▲ 3,3 % | 31,6 K RON | |
| 8 | 8.ROMSIT CONSTRUCT SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 27▼ 12,9 % | ▼ 12,9 % | 600 K RON | |
| 9 | 9.PM CONSTRUCT 2007 SRL= | Sat Fârţăneşti, Comuna Fârţăneşti, Galaţi | 27▲ 8 % | ▲ 8 % | 1,6 mil. RON | |
| 10 | 10.AIC PROD SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 210,0% | 0,0% | 1,5 mil. RON | |
| 11 | 11.ICMRS SA▼ 10 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 20▼ 85,7 % | ▼ 85,7 % | -2,2 mil. RON | |
| 12 | 12.LIVERSTAR COMPANY SRL▲ 2 | Sat Buceşti, Comuna Iveşti, Galaţi | 16▲ 60 % | ▲ 60 % | 262,4 K RON | |
| 13 | 13.CONSTRUCTA MECANIQUE SRL▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 14▲ 55,6 % | ▲ 55,6 % | 2,8 K RON | |
| 14 | 14.MARYMAT AUTO TRANSNIK S.R.L.▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 13▼ 7,1 % | ▼ 7,1 % | 41,7 K RON | |
| 15 | 15.THC GRUP UTIL S.R.L.▼ 4 | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Smârdan, Galaţi | 13▼ 23,5 % | ▼ 23,5 % | 399,8 K RON | |
| 16 | 16.CRIP MARMI SRL▲ 11 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 12▲ 200 % | ▲ 200 % | 1,1 mil. RON | |
| 17 | 17.MIDAROM DEVELOPING S.R.L.▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 100,0% | 0,0% | 146,1 K RON | |
| 18 | 18.OPTIM SERV 2005 SRL= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 9▲ 12,5 % | ▲ 12,5 % | 825,1 K RON | |
| 19 | 19.ROMSERV PRODUCT SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 90,0% | 0,0% | -425,3 K RON | |
| 20 | 20.MONT BLANC CONSTRUCT SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 9▲ 50 % | ▲ 50 % | 45,4 K RON | |
| 21 | 21.SINEDIS CONFIDENCE S.R.L.▼ 3 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 80,0% | 0,0% | 45,6 K RON | |
| 22 | 22.PETCOST UNIVERSAL BUILDING STEEL S.R.L.▲ 5 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 8▲ 100 % | ▲ 100 % | 2,5 mil. RON | |
| 23 | 23.BARON LEVA SRL▼ 5 | Sat Şendreni, Comuna Şendreni, Galaţi | 6▼ 25 % | ▼ 25 % | 136,1 K RON | |
| 24 | 24.BEGA CONSTRUCT SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 102,8 K RON | |
| 25 | 25.DRUCONSTRUCT 2011 S.R.L.▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 6▼ 14,3 % | ▼ 14,3 % | 10,5 K RON | |
| 26 | 26.MIDRIMAR GRUP SRL▲ 1 | Sat Vânători, Comuna Vânători, Galaţi | 5▲ 25 % | ▲ 25 % | 130,7 K RON | |
| 27 | 27.R-CONEST SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 5▼ 16,7 % | ▼ 16,7 % | 467,3 K RON | |
| 28 | 28.BAICOM PROFIL SRL▼ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 50,0% | 0,0% | 27,4 K RON | |
| 29 | 29.C.G. CARAMIDARU SRLnou | Sat Costache Negri, Comuna Costache Negri, Galaţi | 5— | — | 11,9 K RON | |
| 30 | 30.CODRESCU SRL▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 40,0% | 0,0% | -87,4 K RON | |
| 31 | 31.AMBIDECOR SRL▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 40,0% | 0,0% | 380,1 K RON | |
| 32 | 32.RAMIRTRANS SRL▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 40,0% | 0,0% | 10,7 K RON | |
| 33 | 33.BLÎNZANU CONSTRUCT SRL▲ 2 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | 70,2 K RON | |
| 34 | 34.GRATARUL DRAGOMIR SRL▲ 1 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 4▲ 33,3 % | ▲ 33,3 % | -112,4 K RON | |
| 35 | 35.ARCOM - MECON GALATI SA= | Municipiul Galaţi, Galaţi | 30,0% | 0,0% | 10 K RON | |
| 36 | 36.GLAMOUR FLOORING S.R.L.nou | Sat Frumuşiţa, Comuna Frumuşiţa, Galaţi | 30,0% | 0,0% | 237,1 K RON | |
| 37 | 37.REBAND REBOR S.R.L.▲ 7 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 3▲ 50 % | ▲ 50 % | 1 mil. RON | |
| 38 | 38.DRAGOMIR ȘI MESERIAȘII S.R.L.▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 30,0% | 0,0% | -35,7 K RON | |
| 39 | 39.IVAŞCU SERE LIN S.R.L.nou | Sat Griviţa, Comuna Griviţa, Galaţi | 3— | — | — | 85,4 K RON |
| 40 | 40.REFRASISTEM TECHNIC SRL▼ 13 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 3▼ 25 % | ▼ 25 % | -103,9 K RON | |
| 41 | 41.GEALIN SRL▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 20,0% | 0,0% | 82,3 K RON | |
| 42 | 42.INSTALCONA SRL▲ 2 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 20,0% | 0,0% | 138,7 K RON | |
| 43 | 43.OANALIV SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | -12,2 K RON | |
| 44 | 44.GLOBAL RENTAL AG SRL▼ 9 | Sat Costi, Comuna Vânători, Galaţi | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -109,8 K RON | |
| 45 | 45.RENOV MARISABELLE SRL▼ 1 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 20,0% | 0,0% | 13,1 K RON | |
| 46 | 46.NINO PAV SRL▼ 11 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | 62,1 K RON | |
| 47 | 47.CONSTRUTOP SRL▼ 12 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2▼ 33,3 % | ▼ 33,3 % | -11,5 K RON | |
| 48 | 48.FINEST POOL DECOR S.R.L.▼ 4 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 20,0% | 0,0% | -95,4 K RON | |
| 49 | 49.PRO-SERV MACARALE S.R.L.▼ 5 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 20,0% | 0,0% | 31,6 K RON | |
| 50 | 50.IZOCASATERM VALDOD S.R.L.▼ 6 | Sat Braniştea, Comuna Braniştea, Galaţi | 20,0% | 0,0% | 27,4 K RON | |
| 51 | 51.ASIOM NOTEB S.R.L.▼ 7 | Sat Movileni, Comuna Movileni, Galaţi | 20,0% | 0,0% | 54,6 K RON | |
| 52 | 52.RORAL GOMMA S.R.L.▲ 22 | Sat Rediu, Comuna Rediu, Galaţi | 2— | — | 113,4 K RON | |
| 53 | 53.RUSCHICON UTIL RM S.R.L.▼ 9 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 20,0% | 0,0% | 1 K RON | |
| 54 | 54.BIMAREVA H.C. IZOCONSTRUCT S.R.L.▲ 8 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 2▲ 100 % | ▲ 100 % | 133,7 K RON | |
| 55 | 55.CNC TRAFODESIGN S.R.L.nou | Sat Slobozia Conachi, Comuna Slobozia Conachi, Galaţi | 2— | — | — | -8,1 K RON |
| 56 | 56.UTCON SA▲ 6 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 10,0% | 0,0% | 2 mil. RON | |
| 57 | 57.FAMPATI SRLnou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1— | — | -62,7 K RON | |
| 58 | 58.VLAMIRO CONSULTANȚĂ ȘI SERVICII S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 10,0% | 0,0% | 6,2 mil. RON | |
| 59 | 59.BUBU ALPIN SRL▼ 24 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1▼ 66,7 % | ▼ 66,7 % | 43,8 K RON | |
| 60 | 60.AS ENERG SERVICE SRL▼ 48 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1▼ 92,9 % | ▼ 92,9 % | -69,3 K RON | |
| 61 | 61.BLAU GRUP ROT SRL▼ 17 | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Smârdan, Galaţi | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 86,5 K RON | |
| 62 | 62.IZOSUPERIOR SRL▼ 18 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 29,7 K RON | |
| 63 | 63.CĂRĂMIDĂ ȘI FOC SRL-D▼ 19 | Sat Mihail Kogălniceanu, Comuna Smârdan, Galaţi | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -17,8 K RON | |
| 64 | 64.ALESSIAGARDEN CONS S.R.L.▲ 10 | Sat Tudor Vladimirescu, Comuna Tudor Vladimirescu, Galaţi | 1— | — | -34,7 K RON | |
| 65 | 65.MONTAGGI SYSTEM BLÎNDU S.R.L.▼ 21 | Sat Valea Mărului, Comuna Valea Mărului, Galaţi | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 210,4 K RON | |
| 66 | 66.IDEAL HIDROSTOP S.R.L.▼ 22 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 104,5 K RON | |
| 67 | 67.PATANDIST TENCUIELI S.R.L.▼ 5 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 10,0% | 0,0% | 50,6 K RON | |
| 68 | 68.MONUMENTE PREMIUM S.R.L.▼ 6 | Sat Cudalbi, Comuna Cudalbi, Galaţi | 10,0% | 0,0% | 25 K RON | |
| 69 | 69.BRAUMAN HIDROINSTAL S.R.L.▼ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 123,6 K RON | |
| 70 | 70.RAISE OPTIM TRUST S.R.L.▼ 26 | Sat Fundeanu, Comuna Drăguşeni, Galaţi | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 36,5 K RON | |
| 71 | 71.GRICRIST DLR S.R.L.▲ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1— | — | -24,7 K RON | |
| 72 | 72.IMPACTIV GAMIRIO S.R.L.▼ 28 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | -18,3 K RON | |
| 73 | 73.NIKOLAS HIERO CONSTRUCT S.R.L.▼ 29 | Sat Tuluceşti, Comuna Tuluceşti, Galaţi | 1▼ 50 % | ▼ 50 % | 7,2 K RON | |
| 74 | 74.PITTORI DIN S.R.L.= | Sat Pechea, Comuna Pechea, Galaţi | 1— | — | 42,2 K RON | |
| 75 | 75.PATI TENCUIELI MECANIZATE S.R.L.▼ 13 | Sat Matca, Comuna Matca, Galaţi | 10,0% | 0,0% | 61 K RON | |
| 76 | 76.TODERPARD SUDEST S.R.L.▼ 2 | Sat Cărăpceşti, Comuna Corod, Galaţi | 1— | — | -7,5 K RON | |
| 77 | 77.TCS ENGINEERING BEC S.R.L.▼ 3 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1— | — | 330,4 K RON | |
| 78 | 78.GIANLUCA SCHELE S.R.L.▼ 4 | Sat Pechea, Comuna Pechea, Galaţi | 1— | — | 60,7 K RON | |
| 79 | 79.BARUSSO NACU S.R.L.nou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 1— | — | — | 6,4 K RON |
| 80 | 80.MUNCONSTRUCT CĂPȘUNICĂ S.R.L.nou | Sat Munteni, Comuna Munteni, Galaţi | 1— | — | — | 286,6 K RON |
| 81 | 81.ROMGEN CONCEPT S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1— | — | — | -58,7 K RON |
| 82 | 82.TEHNIC TAT DARIPAV S.R.L.nou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 1— | — | — | 1,1 K RON |
| 83 | 83.PARDOSELI RAMPE ADI EXPERT S.R.L.nou | Municipiul Tecuci, Galaţi | 1— | — | — | 49 K RON |
| 84 | 84.BRAUMAN HIDROCONSTRUCT S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1— | — | — | 121,7 K RON |
| 85 | 85.HIDROIZOLAȚII C.I.A. PROTECT S.R.L.nou | Sat Brătuleşti, Comuna Corod, Galaţi | 1— | — | — | 39,7 K RON |
| 86 | 86.DEMFLOOR PAVILUX S.R.L.nou | Municipiul Galaţi, Galaţi | 1— | — | — | 112 K RON |
| 87 | 87.ISOTEC GIOVANNI S.R.L.nou | Sat Vişina, Comuna Poiana, Galaţi | 1— | — | — | -477 RON |
| 88 | 88.TOP CLIMB CL SRL▼ 26 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 10,0% | 0,0% | 299,8 K RON | |
| 89 | 89.VIO CRISTI PROD COM SRL▼ 15 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 0— | — | -69,2 K RON | |
| 90 | 90.MATIS-TC SRL▼ 16 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 0— | — | 0 RON | |
| 91 | 91.LINEDO S.R.L.▼ 17 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0— | — | -68 K RON | |
| 92 | 92.STIBRA CONSTRUCT SRL▼ 18 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0— | — | -2,2 K RON | |
| 93 | 93.ERREKA SISTEM SRL▼ 19 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0— | — | -13,9 K RON | |
| 94 | 94.RONIMARO SRL▼ 20 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0— | — | -28,4 K RON | |
| 95 | 95.QUATRO SUT SRL▼ 21 | Sat Hanu Conachi, Comuna Fundeni, Galaţi | 0— | — | 0 RON | |
| 96 | 96.BORDEAUX FAMILY SRL▼ 22 | Municipiul Tecuci, Galaţi | 0— | — | -376 RON | |
| 97 | 97.TERRA MAR S.R.L.▼ 23 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0— | — | -2,3 K RON | |
| 98 | 98.TEMCO SRL▼ 24 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0— | — | 29 RON | |
| 99 | 99.THERMO COOL SRL▼ 25 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0— | — | 0 RON | |
| 100 | 100.LAMENA CONSTRUCT SRL▼ 26 | Municipiul Galaţi, Galaţi | 0— | — | 0 RON |