COMERCIAL.ro

Top 100 firme — Activități ale unităților mobile de alimentație, Dolj după angajați în 2015

341 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 1.059. Pragul de intrare în top este 4, iar liderul atinge 42.

FirmăAngajați
PARC-TURISM SA=42▲ 2,4 %
NAFI GENCOM SRL▲ 135▲ 2,9 %
HOT IBIZA DELIVERY SRL▲ 632▲ 39,1 %
OSAM PAN SRL=310,0%
PARC STRAND IMPEX SRL=28▼ 6,7 %
CLEO COM SRL▲ 2260,0%
SLATERIS SRL▲ 422▲ 10 %
ANDRAMIN TOUR SRL▲ 1220▲ 25 %
STEFAMAT COMPANY SRL▲ 519▲ 5,6 %
EPOCA RESTAURANT SRL▲ 419▲ 5,6 %
INTIM 1996 S.R. SRL▲ 2190,0%
LETTY IMPEX S.R.L.▲ 2180,0%
OXYGEN BISTRO SRLnou18▲ 12,5 %
ALINANA SRL▼ 417▼ 22,7 %
VATRA ROMANĂ S.R.L.▲ 3217▲ 142,9 %
SPEED CENTER SRL▲ 1216▲ 33,3 %
FUNGUS SRL▲ 1115▲ 25 %
AMI GASTRO SRL▲ 415▲ 7,1 %
COMESTIL SRL▲ 315▲ 7,1 %
CELENTANO SRL▲ 215▲ 7,1 %
SORLIR IMPEX SRL▲ 15614—
SAMOA APIA SRL▲ 7714▲ 366,7 %
GOLDEN LIVSTYLE SRL▲ 2412▲ 71,4 %
GOOD FOOD MG SRL▲ 15312—
ARIS RAV SRL▲ 812▲ 20 %
GRILL GARDEN SRLnou12—
LA CHIRIS SNC▲ 15011—
CORMAST SRL▲ 511▲ 10 %
RALDIN COMERT S.R.L.▲ 7011▲ 266,7 %
GALLESE SRL▲ 311▲ 10 %
GASTROGAMA SRL▲ 211▲ 10 %
GRILSORMAR SRL▲ 14511—
FOREVER GOOD SRLnou11—
PALOMINO COM SRL▲ 810▲ 25 %
GRIZUM ICE CAFE SRL▼ 2410▼ 50 %
BORMA COM SRL▼ 3100,0%
ALWAHA TRADING SRLnou10▲ 42,9 %
BIMARCONS SRL▲ 8610▲ 400 %
NEOTURISM SRL▼ 1410▼ 23,1 %
MAIN EVENT CELEBRATION SRL▲ 210▲ 25 %
RISTORANTE EMILIO SRL▼ 2710▼ 44,4 %
NEXT MRC SRL▼ 210▲ 11,1 %
CLAVIKY SRL▼ 110▲ 25 %
DATOMERO SRLnou10—
HAPPY INN SRLnou10—
CATALINA ION COMPANY SNC▼ 13100,0%
ARIBRI GSV SRL▲ 13010—
HANUL CU PONEI S.R.L.▲ 89▲ 50 %
L'ARTE DI DOLCE SRLnou9▼ 10 %
BERNY DELIVERY SRLnou9—
MIC MAR PIN SRL▲ 1269—
DHC CO SRLnou8▲ 300 %
ZEMLAZ IMPEX SRL▼ 218▼ 27,3 %
ANDRIOS TRADE SRL▲ 28▲ 33,3 %
VALDAN TRAVEL SRL▼ 1380,0%
REYSASPLAI SRL▲ 238▲ 100 %
REDEXPRES SRL▼ 18▲ 33,3 %
COSMIC MONKEYS SRL▼ 118▲ 14,3 %
PIANTUS HORECA SRL▼ 198▼ 11,1 %
PASSAGE NATURAL FOOD S.R.L.▼ 48▲ 33,3 %
BARZA VIEZURE MANZ S.R.L.▲ 638▲ 300 %
CRISROB DEDE SRL▲ 77▲ 40 %
MCV COMERT & SERVICII SRL▼ 1670,0%
R&R FOOD SRL▲ 1137—
GROUPALDI SRLnou7—
TRESPASIO SRLnou7—
MINUTUL SRL▲ 126▲ 50 %
CAPRICOOM SRL▼ 216▼ 14,3 %
DCA ACHIZITII SRL▲ 556▲ 200 %
CLEAN HOUSE SRL▼ 1460,0%
RAMEDIC SRL▼ 246▼ 14,3 %
YOKOTEN SRL▼ 1660,0%
NELU & ADE SRL▲ 716▲ 500 %
F.M.B. LEV COMPANY SRL▼ 496▼ 53,9 %
OȘANU FAMILY SRL▲ 46▲ 50 %
PANORAMIC PARC SRLnou6▲ 50 %
RISTORANTE PANE & VINO SRLnou6—
10XEN PUB SRLnou6—
GM DELIVERY SRLnou6—
DESAG TRANSCOM SRL▼ 245▼ 16,7 %
C&A LUCIANA PROD SRLnou50,0%
EUROMEC SRL▲ 175▲ 66,7 %
BUILDING CONSTRUCT SRL▼ 45▲ 25 %
GAVIE COM SRL▼ 55▲ 25 %
AUDENTES SRL▼ 1650,0%
NALIBERTO 12 SRL▼ 1750,0%
ADINED SRL▼ 315▼ 16,7 %
M.C. BEST FOOD SRL▼ 745▼ 72,2 %
FORUM FOOD SRL▲ 105▲ 66,7 %
EAT SES SRLnou5—
DANIDCD SRL-Dnou5—
ACCANTO A ME SRLnou5—
ARJI POP SRLnou5—
MICLE COM SRL▼ 1540,0%
BERARIA ARGES SRLnou4▼ 20 %
FROGY IMPEX SRL▼ 1740,0%
MIGROS EXIM SRL▲ 804—
GHILOREX SRL▼ 294▼ 20 %
MENEDA COM SRLnou40,0%
COREAL COM SRL▼ 14▲ 33,3 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci