COMERCIAL.ro

Top 100 firme din Dolj după angajați în 2024

23.168 de firme au îndeplinit criteriile de eligibilitate pentru acest top. Primele 100 cumulează 34.791. Pragul de intrare în top este 85, iar liderul atinge 6.356.

FirmăAngajați
FORD OTOSAN ROMANIA S.R.L.=6.356▲ 13,9 %
CIVITAS P.S.G. S.A.=2.135▼ 12,7 %
CASA NOASTRA S.R.L.=1.576▲ 2,1 %
DISTRIBUȚIE ENERGIE OLTENIA S.A.=1.499▲ 5,2 %
KONECTA SERVICE ROMANIA S.R.L.=1.309▲ 3,9 %
COMPANIA DE APA OLTENIA SA=1.041▼ 0,4 %
RELOC SA=852▲ 3,8 %
R.A.T. SRL▲ 2768▲ 3,2 %
ECO URBIS CRAIOVA S.R.L.=753▼ 3,7 %
CUMMINS GENERATOR TECHNOLOGIES ROMANIA SA▼ 2692▼ 12,9 %
VITALL SRL▲ 3657▲ 26,8 %
ARD RL. SECURITY SRL▼ 1543▲ 0,4 %
NITELA IMPEX SRL=516▼ 1,9 %
ETI EUROPEAN FOOD INDUSTRIES S.A.▲ 6516▲ 23,4 %
SALUBRITATE CRAIOVA SRL▼ 3516▼ 2,1 %
SOFTRONIC SRL=506▲ 5,6 %
SOCIETATEA ELECTROCENTRALE CRAIOVA S.A.▼ 2497▲ 0,6 %
ESPACK EUROLOGISTICA SRL▲ 13447▲ 64,3 %
ROMNICON SRL▼ 1408▼ 8,3 %
NETROM SOFTWARE SRL▲ 1402▼ 0,5 %
SENIC COM SRL▲ 2390▲ 7,4 %
ELPRECO SA▲ 3322▲ 1,3 %
POPECI UTILAJ GREU SA▲ 1310▼ 2,8 %
AVIOANE CRAIOVA SA▲ 6293▲ 7,3 %
FORT SECURITY SRL▲ 1291▼ 1,4 %
RECON SA▲ 1288▲ 0,4 %
MANUFACTURA DE EST SRL▲ 4285▲ 4,8 %
MAGLIERIE CRISTIAN IMPEX SRL▼ 11282▼ 40,3 %
FORAJ SONDE SA▼ 1274▼ 2,1 %
TOP GEL PROD SRL▼ 1269▼ 1,8 %
PREMIER ENERGY FURNIZARE S.A.▲ 3267▲ 10,8 %
EXFLOR SRL▲ 3247▲ 10,3 %
DOMARCONS SRL▲ 4238▲ 11,2 %
TEAM MONTAGE SRL▲ 10231▲ 30,5 %
CERULEX SRL▲ 1230▲ 5,5 %
RESTAURANT BACOLUX SRL▲ 7218▲ 22,5 %
DEMIUMA COMIMPEX SRL▲ 2216▲ 7,5 %
RURIS IMPEX SRL▲ 12210▲ 31,3 %
TERMO URBAN CRAIOVA SRL▼ 1207▲ 1 %
INDEPENDENT AMA SRL▲ 8193▲ 16,3 %
BUGARU TRANS SRL▲ 18192▲ 31,5 %
GROSBI IMPEX SRL▼ 2188▼ 2,6 %
AL SHEFA FARM SRL▲ 14180▲ 18,4 %
SOCIETATEA PENTRU LUCRARI DE DRUMURI SI PODURI DOLJ S.A.▼ 2177▼ 1,1 %
LINEX WOLF SRL▲ 4169▲ 4,3 %
DUMAGAS TRANSPORT SA▲ 1168▲ 0,6 %
SOLAREX IMPEX SRL▲ 11166▲ 9,9 %
VITAPLUS MEDCLIN SRL▲ 8166▲ 8,5 %
DIGITAL GRAFIX GRUP SRL▲ 6165▲ 7,1 %
S.U.C.P.I. SA▼ 9159▼ 14,1 %
SINTEC MEDIA SRL▼ 5159▼ 7,6 %
CLICK TOP MANAGEMENT S.A.▲ 8159▲ 9,7 %
REGIA AUTONOMĂ AEROPORTUL INTERNAȚIONAL CRAIOVA▲ 20153▲ 25,4 %
ADRILEX IMP.EXP. SRL▼ 10152▼ 14,1 %
CARADUNE GAMES S.R.L.▲ 44150▲ 64,8 %
COMRANADO SRL▲ 10146▲ 9,8 %
MENTOR SRL▲ 9146▲ 9,8 %
AZALIS SRL▼ 6146▼ 6,4 %
DIVERSINST SRL▲ 19140▲ 22,8 %
POCAVISO PRODCOM SRL▼ 6140▼ 9,7 %
D&S GLOBAL SOLUTIONS SRL▲ 3140▲ 2,9 %
ASSANI IMP-EXP SRL▲ 13138▲ 14,1 %
CONSTRUCT INVEST CARPATI SRL▼ 1136▼ 3,6 %
CENTRUL MEDICAL SAMA S.A.▲ 18129▲ 18,4 %
KAUTEX CRAIOVA SRL▼ 2127▼ 8,6 %
KONECTA GLOBAL ROMANIA S.R.L.▲ 2126▼ 3,1 %
PAN GROUP S.A.▼ 15124▼ 20,5 %
MITLIV INDUSTRY AGREGATE S.R.L.=120▼ 7,7 %
PROMAT SRL▲ 2119▼ 7,8 %
CENTRUL DE ONCOLOGIE SF NECTARIE SRL▲ 22118▲ 20,4 %
BW EXPRES SRL▼ 3118▼ 9,2 %
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE SI INCERCARI PENTRU ELECTROTEHNICA-ICMET CRAIOVA▲ 5117▼ 0,9 %
MARTA BACOLUX SRL▲ 14117▲ 10,4 %
JIUL SA CRAIOVA▲ 17116▲ 13,7 %
ILEX COM S.R.L.▼ 10115▼ 14,8 %
COLISEUM SA=114▼ 5 %
TOP MED BUNA VESTIRE SRL▲ 5113▲ 3,7 %
ALEXTRICOT SRL▼ 5113▼ 7,4 %
2A FARM SRL▲ 5110▲ 1,9 %
CENTRUL MEDICAL PHOENIX SRL▲ 10109▲ 3,8 %
BRIARI'S IND S.R.L.▼ 1106▼ 3,6 %
LEGABRIS PREST SRL▼ 3104▼ 7,1 %
MHB CONSMET SRL▲ 1104▼ 3,7 %
COOPER STANDARD ROMANIA SRL▲ 3102▼ 3,8 %
TECHNO TEAM GROUP S.R.L.▲ 2599▲ 16,5 %
DIALTRANS SERVICII MEDICALE S.R.L.▲ 2598▲ 16,7 %
MOVIPLAST SRL▲ 8970,0%
FLEXPRESSO SRL▲ 997▲ 4,3 %
PIETE SI TARGURI CRAIOVA SRL▼ 297▼ 8,5 %
OVOLG BUSINESS S.R.L.▲ 1397▲ 10,2 %
INTERNOTEX STYLE GROUP SRL▲ 1795▲ 9,2 %
ROMFER TRANS SRL▲ 2394▲ 14,6 %
CSID CONSTRUCT SRL▲ 294▼ 3,1 %
DRINKS BOUTIQUE S.R.L.▲ 9292▲ 80,4 %
T.L.I. ROUTIER SRL▲ 2691▲ 16,7 %
TERRA SILVA SRL▲ 2990▲ 20 %
QUEST GLOBAL ENGINEERING SERVICES S.R.L.▼ 1787▼ 20,9 %
ALM POWER GROUP SRL▲ 587▼ 1,1 %
WHITE IMPEX SRL▲ 1285▲ 1,2 %
GECOROM SA▲ 385▼ 3,4 %

Căutare

Caută firme, persoane, dosare, mențiuni din Monitorul Oficial sau mărci